PDA

View Full Version : Двама :S



.. DeViL mAy CrY ..
07-04-2009, 13:21
Здравейте,мъчи ме любовта,раздвоена съм.Или по точно съм с един а искам друг.ПРеди няколко месеца отидохме на басеин и там един приятел се засече с негови приятели.Така целия басеин си го изкарахме заедно.Вечерта едно от момчетата ми намери скайпа,разменихме си телефоните и ми предлагаше да ходим на кафе,басейн,дискотека.Аз си издадих извода,че може да ме харесва,ато какво и аз незнам :( След няколко дена излезнах с мой приятели в квартала и имаше едно момче,никога не съм му обръщала никакво внимание,но този ден бяхме заедно.Не му обърнах внимание като на момче,само като на фр.В продължение на някокло дена излзиахме на кафе насам натам и беше приятно и почуствах нещо различно а и тогава той ми предложи :lol: .Обаче!!! Обаче това момче от басейна имаше рожден ден и покани мен и мойте приятелки от басейна.Аз си казах,че след рождения ден ще разбера какво ще стане.Отодох там с нагласата че с мен и Б (нека да бъде Б) мое да се получи нещо.Малко бях притеснена и си пиинах,а той след това дойде при мен а аз му се облегнах на рамото.След това отидох в другата стая ,стана ми лошо,а с мен беше и най-добтара ми приятелка.Б дойде и я изгони и затвори вратата.Нещо претъъпна в мен.ДОйре и седна до мен.Аз тръгнах да го целувам но той ме отблусна,каза ми че съм пияна,аз му казах че не съм толкова зле и знам кАкво правя и че го харесвам.Започнахме да се целуваме и си спомням,че ми каза,че ако става нещо то ще е когато не сме пили.Цяла вечер бяхме заедно.НА дргъгия ден аз тръгнах с това момче,но след това аз почуствах една болка че съм с Н.ИСках Б.Вчера той ми писа и ми разказа всичко защото аз се правех че не помня нишо.Пита ме дали го харесвам и аз казах да а той си замълча,на моята приятелка каза че е първо не е искал да ме целува но после нещо е станало,Много е объркано ии нз.Просто искахг да си го излея някъде

sladkalady
07-04-2009, 13:27
Кофти ситуация :?

Hilary_
07-04-2009, 13:29
И в крайна сметка... избери си един от двамата да не стане още по-зле .. :?

bog4eto
07-04-2009, 14:06
Амии по думите ти разбрах,че искаш Б..и,така де, тогава скъсай с Н и нека ти е кеф!Обаче внимавай тоя Б да не те е целувал,само защото си била пияна...имай си едно на ум 8)

soul1199
07-04-2009, 15:16
малко се обърках,но 6ом иска6 тоя от басейна,бъди с него,какво дава6 надежди на другото мом4е

.. DeViL mAy CrY ..
07-04-2009, 16:03
Ами защото имам пак някакви сипатийй но към Б са повече но Б няма чъвстеа към мен :o

bog4eto
07-04-2009, 18:41
Тогава за кфо те е целвуал? Ей ше умра от яд така,гадове... :-x :-x :-x

golqmumnik
07-04-2009, 19:23
Скарай ги двамата и наблюдавай кой е ревнивецът.Този който отстъпи е по-умен,значи тръгни с него.

Take_That
07-04-2009, 19:54
Бъди с Б и не залъгвай Н :)

.. DeViL mAy CrY ..
07-05-2009, 07:27
Мерси,утре имам среща с моя приятел и него да ходим на кино и да видим какво ще стане :oops:

THeCheRry
07-05-2009, 07:44
Аз пък чесно нищо не разбрах от написаното :-o :-o

NeZaPoznat
07-06-2009, 09:21
Здравейте,мъчи ме любовта,раздвоена съм.Или по точно съм с един а искам друг.ПРеди няколко месеца отидохме на басеин и там един приятел се засече с негови приятели.Така целия басеин си го изкарахме заедно.Вечерта едно от момчетата ми намери скайпа,разменихме си телефоните и ми предлагаше да ходим на кафе,басейн,дискотека.Аз си издадих извода,че може да ме харесва,ато какво и аз незнам :( След няколко дена излезнах с мой приятели в квартала и имаше едно момче,никога не съм му обръщала никакво внимание,но този ден бяхме заедно.Не му обърнах внимание като на момче,само като на фр.В продължение на някокло дена излзиахме на кафе насам натам и беше приятно и почуствах нещо различно а и тогава той ми предложи :lol: .Обаче!!! Обаче това момче от басейна имаше рожден ден и покани мен и мойте приятелки от басейна.Аз си казах,че след рождения ден ще разбера какво ще стане.Отодох там с нагласата че с мен и Б (нека да бъде Б) мое да се получи нещо.Малко бях притеснена и си пиинах,а той след това дойде при мен а аз му се облегнах на рамото.След това отидох в другата стая ,стана ми лошо,а с мен беше и най-добтара ми приятелка.Б дойде и я изгони и затвори вратата.Нещо претъъпна в мен.ДОйре и седна до мен.Аз тръгнах да го целувам но той ме отблусна,каза ми че съм пияна,аз му казах че не съм толкова зле и знам кАкво правя и че го харесвам.Започнахме да се целуваме и си спомням,че ми каза,че ако става нещо то ще е когато не сме пили.Цяла вечер бяхме заедно.НА дргъгия ден аз тръгнах с това момче,но след това аз почуствах една болка че съм с Н.ИСках Б.Вчера той ми писа и ми разказа всичко защото аз се правех че не помня нишо.Пита ме дали го харесвам и аз казах да а той си замълча,на моята приятелка каза че е първо не е искал да ме целува но после нещо е станало,Много е объркано ии нз.Просто искахг да си го излея някъде

Офф !! Ногу сложну ..... :-P :-P :-P

Добре дошла в МИДАТА !!

TheGirlNextDoor
07-06-2009, 09:44
от два стола ако знаеш как лошо се пада.. :lol:

.. DeViL mAy CrY ..
07-06-2009, 09:49
Б снощи ми писа,иска пак да се повторят някой неща така ми каза обаче аз чуствам че той се подигеава с мен офф гадно :?

TheGirlNextDoor
07-06-2009, 09:50
Б снощи ми писа,иска пак да се повторят някой неща така ми каза обаче аз чуствам че той се подигеава с мен офф гадно :?

Б тоя от басейна ли е?

.. DeViL mAy CrY ..
07-06-2009, 10:33
Да харесвам го многоо и незнам какво да правя

TheGirlNextDoor
07-06-2009, 10:38
Да харесвам го многоо и незнам какво да правя

тогава му кажи..тръгни с него

Jadzia
07-06-2009, 11:12
според мен Б ( 8-) ) е по свестен ако съдим по държанието му когато си била пийнала . ноо ти си знаеш все пак

TheGirlNextDoor
07-06-2009, 11:36
бе слушай сърцето си : ))


пп:и в моя случай бяха Б и Н (само че с разменени роли)..избрах Н и сега духам супата :lol:

NeZaPoznat
07-06-2009, 11:37
бе слушай сърцето си : ))
пп:и в моя случай бяха Б и Н (само че с разменени роли)..избрах Н и сега духам супата :lol:

Да беше послушала друго ..... ако имаш де :?

TheGirlNextDoor
07-06-2009, 11:41
бе слушай сърцето си : ))
пп:и в моя случай бяха Б и Н (само че с разменени роли)..избрах Н и сега духам супата :lol:

Да беше послушала друго ..... ако имаш де :?

не те разбрах..я пак кажи :lol:

.. DeViL mAy CrY ..
07-06-2009, 17:57
бе слушай сърцето си : ))
пп:и в моя случай бяха Б и Н (само че с разменени роли)..избрах Н и сега духам супата :lol:

Да беше послушала друго ..... ако имаш де :?

не те разбрах..я пак кажи :lol:


мила и аз избрах Н обаче Б направооо умирам за него той знае,че а го харесвам ама нищо не прави.Пиши на лично ако искаш да си поразкажеме за тия келеши :D

NeZaPoznat
07-07-2009, 06:42
мила и аз избрах Н обаче Б направооо умирам за него той знае,че а го харесвам ама нищо не прави.Пиши на лично ако искаш да си поразкажеме за тия келеши :D

Не е хубаво да наричаш момчетата КЕЛЕШИ. :-P Глупаво е да плюеш в кладенчето от което ще пиеш вода :lol:

TheGirlNextDoor
07-07-2009, 08:18
или по скоро се получава случая с киселото грозде :lol:

пп:писах ти лично :-D

.. DeViL mAy CrY ..
07-08-2009, 11:08
или по скоро се получава случая с киселото грозде :lol:

пп:писах ти лично :-D


да има нещо такова....за киселото грозде :-D :oops: