PDA

View Full Version : Странна работа. МНЕНИЕ? :)



Dizziness
07-04-2009, 13:33
Аз съм момиче на 17 години. Имам си приятел, влюбена съм в него, но остана ли сама, аз се възбуждам, както от него, така и от жени. Това може би означава, че съм бисексуална, не знам. Предполагам е породено от хормоните, които бушуват в тази възраст, но съм така от доста дълго време. Искам да пробвам и с момиче (жена), но приятелят ми е категоричен, че това е разновидност на изневярата, какво мислите? От друга страна ме е страх, че ако го направя с момиче, всички ще разберат (то не може и да се намери), не че ме смущава кой знае колко, понеже съм широкоскроен човек. Отделно, докато правя любов с моя човек всичко е перфектно, обаче няколко пъти вече се случва да довършваме и двамата в нас, понеже обстоятелствата все ни попречват да продължим и все си мисля, че докато съм с него няма да мога да свърша...

:)

Lyubomn7
07-04-2009, 13:57
Може да ти се стори на базик но му предложи да направите тройка с още едно момиче... НЕ вярвам да откаже :-D

Ilikeliljon
07-04-2009, 14:05
Аз те съветвам да видиш откъде идва желанието, но това няма да е много лесно. И също така не ти препоръчвам да пробваш с момиче, а и това няма нищо общо с широкоскроен човек. Ако си такъв защо не приемеш убийството за нормално или педофилията. Разликата е, че едното наранява физически, а другото душевно :-o :-o

LovelyGirl
07-04-2009, 14:06
Да,пробвай това.Кажи го на бъзик,за да видиш как ще реагира.

sexita
07-04-2009, 14:25
На колко години си

bog4eto
07-04-2009, 14:30
Гледай "2 girls 1 cup" и може тфа желание да отмине 8-)

Иначе..да не вярвам гаджето да откаже 3ка,предложи му ;)

t0d1t0
07-04-2009, 14:31
Ъъъъ ми тя е започнала с това "Аз съм момиче на 17 години." :D
А за другото ... М не се срамувай толкова :P А и това за 3ката е много яко :D :D :D :grin:

4upi
07-04-2009, 14:42
ех ако всички момичета мислеха като теб за нас мъжете щеше да е рай на земята :D

WhyNot
07-04-2009, 14:46
интересно....съгласен съм че тва с момичето е друг вид изневяяра

VforVendeta
07-04-2009, 15:24
Разбирам проблема ти и смятам, че единсвенното нормално решение е ти и гаджето ти да си смените ролите. В магазините за възрастни се продават едни колани, които отпред притежават пенисообразна форма.
Ако си непълнолетна, помоли майка си, или баща си - те несъмнено ще те разберат и ще ти помогнат в покупката.

След цялата трансакция смятам, че всички ще са доволни, включая и гаджето ти(за всеки случай вземи и белезници :-D ).

Нядамвам се съм ти бил полезен :)

moneycomeme
07-04-2009, 15:42
Дори една позната ли нямаш бисексуална?!

firegirlll
07-04-2009, 16:15
Може да ти се стори на базик но му предложи да направите тройка с още едно момиче... НЕ вярвам да откаже :-D
И това е идея. :)

wersa4e
07-04-2009, 17:42
Да,пробвай това.Кажи го на бъзик,за да видиш как ще реагира.Най-добрия вариант. :grin:

golqmumnik
07-04-2009, 19:09
Ето до какво ни доведе седесарската демокрация-вече жените не искат да правят секс с мъжете.Краят наближи-покайте се и гласувайте отново за БСП!

Dizziness
07-04-2009, 20:03
Първо! Никакво БСП, само АТАКА!!! :o И второ, хора, говорила съм с него затова, но той все не се съглася, иска единствено и само мен в леглото, да знаете как съм се чудила :shock: , не бил като останалите момчета, това е хубаво, но аз лично нямам нищо против експериментацията... :) Така че, проблемът пак остава нерешен. :(

pinki
07-04-2009, 20:58
Разбирам приятеля ти ! И аз не бих делила моето момче с някоя друга :x Само като си представя някоя чужда да го докосва иии.... :smt021 :smt021 :smt021 :smt067 :smt068 май се поотклоних от главната тема :D щом ти е толкова интересно какво е чувството с момиче обади ми се 8-) ШЕГУВАМ СЕ :lol: ай вече по темата :) Приятелят ти не иска 3ка, даже е на мнение, че е равно на изневяра да се ъъм да опиташ с момиче :-D ами то какво ти остана?! Прецени сама кое е по-важното - любопитството, което ще погуби връзката ти или да си стоиш с приятеля ти и евентуално да го навиеш след време на 3ка? 8)

Lyubomn7
07-04-2009, 21:03
Еми момчето излиза много печен тип. Нз кво да те посаветвам...

stefsi
07-10-2009, 07:49
аз мисля че това да се възбуждаш от жена е съвсем нормално за когоо и да било, в крайна с метка жената е универсална и е сексуален обект независимо от къкв пол,жената е с изваяно тяло и е красива - би било нормално да се възхищаваш или възбуждаш, но ако си падаш по жени в ежедневието-тоест падаш си по начина им на държание маниери и искаш да флиртуваш с нея- това е вече склонност към лесбийство.

И кажи на приятеля си че искаш тройка с още 1 момиче, той ще се навие 100% ... Да си жена и да се възбуждаш от жена е по приемливо отколкото да си мъж и да се възбуждаш от мъж :)

Nadelina
07-10-2009, 08:05
Преди една година бях с жена, след направеното споделих на приятеля ми, който го прие що годе добре, макар че каза, че е изневяра и го е наранило. Съвета ми е да се замислиш дали наистина искаш да правиш нещо толкова интимно с жена или просто ти харесва женското тяло и се заблуждаваш, че е възбуда. Ако стигнеш до извода, че си бисексуална - пробвай с жена, така ще се отървеш от въпросите, любопитството, напрежението от възбудата, която ти носят.

NeZaPoznat
07-10-2009, 09:12
Аз съм момиче на 17 години. Имам си приятел, влюбена съм в него, но остана ли сама, аз се възбуждам, както от него, така и от жени. Това може би означава, че съм бисексуална, не знам. Предполагам е породено от хормоните, които бушуват в тази възраст, но съм така от доста дълго време. Искам да пробвам и с момиче (жена), но приятелят ми е категоричен, че това е разновидност на изневярата, какво мислите? От друга страна ме е страх, че ако го направя с момиче, всички ще разберат (то не може и да се намери), не че ме смущава кой знае колко, понеже съм широкоскроен човек. Отделно, докато правя любов с моя човек всичко е перфектно, обаче няколко пъти вече се случва да довършваме и двамата в нас, понеже обстоятелствата все ни попречват да продължим и все си мисля, че докато съм с него няма да мога да свърша...

:)
Не е задължително той да знае. А и ако го направиш с момиче със сигурност няма да забременееш :-P

guinessgirl
07-11-2009, 22:22
направете тройка с още едно момиче..и така. 8-)

xPorcelainHeartx
07-11-2009, 22:59
Бисексуалността не е нещо болно.То присъства в почти всеки човек.Впросът е дали ще го пусне дали ще бъде признато или пък не..
Но за желанието ти за секс с момиче .. незнам може би наистина 3ката е решение. Попитаи приятеля си :)