PDA

View Full Version : Комбинация на цветовете



malka_sladkka
07-04-2009, 13:43
Кажете кои цветове с кои си отиват,защото не знам вече как да си комбинирам дрехите :-x :-x :-x

mysterious93
07-04-2009, 13:52
И аз имам този ужасен проблем.. затва си купувам най вече бели и черни дрехи :D

malka_sladkka
07-04-2009, 13:56
А бе то и аз така правя и все комбинирам бяло и черно :lol: бял панталон с бял потник или блуза,черен колан,обувки и чанта :lol: :lol: :lol: и всичко еднакво ужассс :lol: или бяло с нещо друго,ама аз искам да няма нито бяло,нито черно в комбинацията :)

Len4etyYyy
07-04-2009, 14:03
Edva li 6te mojem da vi napi6em vsi4ki cvetovi kombinacii,koito sa hubavi,no se razrovete iz neta,obru6taite vnimanie na manekenite po vitrinite na magazinite,gledaite kombinaciite na horata okolo vas... :D

malka_sladkka
07-04-2009, 14:10
Edva li 6te mojem da vi napi6em vsi4ki cvetovi kombinacii,koito sa hubavi,no se razrovete iz neta,obru6taite vnimanie na manekenite po vitrinite na magazinite,gledaite kombinaciite na horata okolo vas... :D

добра идея,мерси :P иначе сега гледам разни дрешки из нета и все такива по 1000$ си харесвам :D :razz:

Bianca
07-04-2009, 14:12
Лилаво плюс светлозелено е ебати якото! Ама е фешънско. :-D
Черно плюс червено си е класика...
Иначе мен никаква ме няма въобще в съчетаването на дрехите. :S

malka_sladkka
07-04-2009, 14:19
сега видях,че оранжево с розово си отива :shock: вие как мислите? :-o

FatPanda
07-04-2009, 14:38
Например червена рокля с черни обувки и съответно черна рокля с червени обувки
още по-добре,ако към червената рокля има черен колан или чанта /същото и за черната рокля с червено/
обувките главно се комбинират с аксесоарите

нещо по-ежедневно
например светли дънки с розова;синя;злена (тъмно или светло) тениска/блуза/потник

яко е тъмни дънки с бял потник

оранжево и розово ... не е ли много .. цветно
8-)

Goddess
07-04-2009, 14:57
Ливалаво и зелено е страхотна комбинация. Розово и сиво, бебешко розово и тюркоазено синъо, синъо и червено, червено и зелено, жълто и зелено, жълто и розово...много комбинации има. Не можеш да нямаш чак никакво усещане за цветовете... :)

Само розово и червено никога ! Тази комбинация като я видя и нещо ми се обръща...

YouCantStopMe
07-04-2009, 15:01
сега видях,че оранжево с розово си отива :shock: вие как мислите? :-o
ъм..според мен-НЕ! :D
Попринцип уж трябва да е така-коланът,обувките и чантата в един цвят,обачее... не всеки го спазва това. 8-)
Черното си ходи с всичко,но на мен не ми харесва само как стои с кафяво.Бляяях. 8-)
Бялото можеш да го съчетаеш с каквото поискаш.
Както каза Bianca - лилаво + светлозелено е супер яко,ноо.. е малко шаренко. 8-) (пък то зависи и от лилавото,де)
Сегаааа.. сиво :smt007 Баси якото става,ако го съчетаеш със синьо или с розовооо. :smt001

Аа..червено с розово.. ](*,) :-s

YouCantStopMe
07-04-2009, 15:02
Ахах..изпревари ме. :D

Bianca
07-04-2009, 15:03
Червенокоси жени, облечени в розово:
:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

Boot
07-04-2009, 15:04
Който няма усет за красивото не може да си съчетава цветовете => изглежда смешно. Сори, не можеш да го промениш 8-)

Bianca
07-04-2009, 15:09
^ Аз съм така. ;D Приятелките ми по цяял ден ми се карат как съм могла да се облека еди-как-си. Ебати. |-(

Jamalska
07-04-2009, 16:17
Червенокоси жени, облечени в розово:
:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078
Аре аз розово по принцип не нося,ама харесвам лилаво,а не нося щото съм червенокоса.
Заради косата (а и защото са ми любимите цветове) си нося черно,зелено (едно мнооо яко има,дето обаче нз как да го опиша...тревисто.иначе и маслено) ,жълто и кафяво:)мисля,че си отиват.

guinessgirl
07-04-2009, 16:24
Червенокоси жени, облечени в розово:
:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

ае зависи от розовото. аз като бях червена,съм носила розово,и не изглеждаше некво грозно. както и лилавото (което ми е любим цвят :D )

---

за мен най-прекрасната комбинация евър е сиво и лилаво.
харесвам също съчетанието червено със черно и тъмно розово и черно.

absd
07-04-2009, 16:42
ами...
зелено с кяфяво (бежово)
червено и бяло
сиво и розово
лилаво и черно

само за това се сещам в момента :D

malka_sladkka
07-04-2009, 18:03
Който няма усет за красивото не може да си съчетава цветовете => изглежда смешно. Сори, не можеш да го промениш 8-)

Не съм била имала усет към красивото а бе я се гръмни :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Много си ме виждал/а за да кажеш дали изглеждам смешно или не ;) ;) ;)

Boot
07-04-2009, 18:11
Ами като не знаеш как да съчетаваш, няма как да не изглеждаш смешно...

Бтв гинесгърл има една снимка с червена коса и розова тениска и суичър (дано не греша) и си изглежда доста добре.

Бианката какво се обажда, като преди малко каза, че не може да съчетава цветове??

Bianca
07-04-2009, 18:16
Ами като не знаеш как да съчетаваш, няма как да не изглеждаш смешно...

Бтв гинесгърл има една снимка с червена коса и розова тениска и суичър (дано не греша) и си изглежда доста добре.

Бианката какво се обажда, като преди малко каза, че не може да съчетава цветове??
На мен примерно точно тогава гинесгърл не ми хареса. ;) (Да не се обижда, по принцип ме кефи.)
Въпрос на вкус, капиш? Другите смятат, че не мога да съчетавам цветовете, но това не значи, че наистина не мога. 8-)

mysterious93
07-04-2009, 18:33
аз пък си бях харесала едно лилаво.. като потник ама без ръкави , без презрамки :D тъмно лилаво с някви надписи черни.. дънките са ми светли, имам бели сандали ( само те са ми на ток) и си мислих как ли ще стои с бяла чанта :D ама някак си не ми се връзва.. нещо ще липсва.. е като тоидох в магазин аго бяха купили..една дилема по - малко.. ама иначе ми е голям проблем :D особено с чантите.. понякога ми трябва пък имам само една.. и то бежов цвят.. или модела не ми харесва или цвета :D или пък цвета е як ама няма с кво да го комбинирам (или поне така ис мисля) :D и мен ме кефи розово и сиво..

fashion4etyy
07-04-2009, 18:35
розово и зелено, оранжево с лилаво :D :-)

malka_sladkka
07-04-2009, 18:38
Ами като не знаеш как да съчетаваш, няма как да не изглеждаш смешно...

Бтв гинесгърл има една снимка с червена коса и розова тениска и суичър (дано не греша) и си изглежда доста добре.

Бианката какво се обажда, като преди малко каза, че не може да съчетава цветове??

Аз знам как да съчетавам повечето цветове, но искам нещо по-разнообразно и за това питах.И това не означава,че изглеждам смешно!

firegirlll
07-04-2009, 19:22
сега видях,че оранжево с розово си отива :shock: вие как мислите? :-o
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ :shock: :lol: :lol: Розово, червено и оранжево са цветове, които по никакъв начин не биха могли да се съчетаят един с друг!

Pedigree
07-04-2009, 19:29
Който няма усет за красивото не може да си съчетава цветовете => изглежда смешно. Сори, не можеш да го промениш 8-)

И аз това щях да пиша.

А за червена коса с розово... кво. О.о
Познавам поне 4-5 червенокоси мацки, които носят розово, и им стои супер яко. :)

RainbowGirl
07-04-2009, 19:37
ами не лошо зелено и розово, зелено и оранжево, синьо и розово, а бялото с всичко си отива, зелено и лилаво има мн други комбинаций :)

DivoTo_KoTe
07-05-2009, 11:06
Обожавам комбинацията черно и червено.
Иначе черно със всичко
бяло със всичко.
Сиво със розово или лилаво.

Единствено в червено и синьо никога не бих се облякла.

Комбинацийте са много,но не винаги зависи от цвета,трябва да се гледа и материята и сезона.

LittleFashionista
07-05-2009, 13:06
Обожавам комбинацията черно и червено.
Иначе черно със всичко
бяло със всичко.
Сиво със розово или лилаво.

Единствено в червено и синьо никога не бих се облякла.

Комбинацийте са много,но не винаги зависи от цвета,трябва да се гледа и материята и сезона. Аха има много комбинации...
И червено и синьо също си отива. Виж колко добре стои http://prikachi.com/files/983424w.jpg Има и бяло в облеклото й, но ако остане само червено и съньо пак ще ходи...
Червено,черно и бяло си отиват почти с всички цветове...
http://www.polyvore.com/ ето тука можеш да видиш много комбинации.

GaBiIi__
07-05-2009, 13:12
много зависи от самите нюанси на цветовете.. и все пак :
бяло-черно (класика)
розово-кафяво/сиво/черно/бяло
сиво-черно
розово-лилаво(млечно)
лилаво-бяло/сиво/черно :)