PDA

View Full Version : Проблем който трябва да бъде разрешен



CyberWolF
07-04-2009, 14:35
Здравей те! Рядко пиша тук , но този път имам проблем който явно немога да разреша.. Ходя с едно момиче вече от 6 месеца и сме преживяли много преди това .. раздели , сабирания.. преди няколко дни замалко да скъсаме ..Тя ми каза че се е целувала с едно момче . А сега се мисли че незнае кой да избере.. Незнае дали ме обича.. Опитах се да и обясня че я обичам истински.. Тя успя да ме промени до неузнаваемост. Тя е идеала за мен. Обаче..незнам някак си ме е страх. Рядко се виждаме защото сме студенти на различни места. Незнам защо имам една нестихваща болка в гърдите.Постоянно мисля за нея.Побъркан ли съм ?Смятам се за човек който оценява красивото,но незнам това красиво ли е че в момент на ревност говоря глупости.Грешките които правя явно са убили тръпката м/у нас. Аз я обичам, тя ме обича знам го. Искам да се боря за нея. Просто искам да си я запазя.. Обмислям сега лятото да я накарам да отидем на море .Явно разтоянието м/у нас ни е очуждило .Поне тя охладня. А е най прекрасното моми4е на света.Искам да останем малко двамата.Заради изпитите който има вмомента тя е заета но ся надявам че в най-скоро време ще е по свободна. Кажете ми как да поступя ,какво да направя за да върна тръпката защото го усешам 4е е възможно. Помощ ](*,) ](*,)

CyberWolF
07-04-2009, 14:38
надявам се да не го прочете това.тя влиза тък но рядко вече

Hilary_
07-04-2009, 14:43
Казваш, че те обича а се е целувала с друг ... колебае се между двама ви ... ? :? Единственото, което можеш да направиш е да почакаш докато си изясни какво иска и какво не ... :? :? Според мен е много объркана ... може би твоя грешка е породило в нея несигурност .. изчакай .. :?

CyberWolF
07-04-2009, 14:44
дам , моя грешка беше , но искам да я открадна от скучното ежедневие и да и покажа колко много я ценя и колко много мога да направя за нея

Hilary_
07-04-2009, 14:46
ами опитай .. но не я притискай .. ии все пак гледай да не стане така, че да те мотае прекалено дълго .. :? Пък в крайна сметка ако толкова много те обича .. за това време те е опознала .. и знае какво можеш да направиш за нея .. сега само и го припомни .. и ако държи на теб и иска да е с теб ще го оцени ... ако не значи не не те заслужава ...

CyberWolF
07-04-2009, 14:49
ми мисля днекса да отида да купя една роза от магазина и след кафето да отида до утях да я подаря.ей така без нищо просто.. хубава изненада :smt001

Толкова ли съм загъбен :(

sexita
07-04-2009, 14:51
Отидете на море :)

Hilary_
07-04-2009, 14:52
офф я се стегни .. не си загубен!!! Всеки прави грешки .. човешко е да се греши .. :? А за розичката .. много добре си го измислил дано го оцени!!! :-o

CyberWolF
07-04-2009, 14:55
Направи ми впечатление че парите нея блазнят и затова обича да и копъвам малки но скъпи за мен неща.. Играчки картички снимчици..нещо малко но значимо

CyberWolF
07-04-2009, 14:59
Надявам се . Благодаря ви много. Ако има промяна в ситуацията ще пива пак . Наи-стина се надявам да пиша хубави неща за в бъдеще !

moneycomeme
07-04-2009, 15:25
Добра идея е да я закараш на море.Мисля,че ще помогне,защото ще сте само двамата и ще можете да се отпуснете да се отдадете на страсти,любов,нежности,да си припомните отново колко хубаво може да ви бъде!Недей да приказваш много,просто действай!

CyberWolF
07-04-2009, 15:27
Добра идея е да я закараш на море.Мисля,че ще помогне,защото ще сте само двамата и ще можете да се отпуснете да се отдадете на страсти,любов,нежности,да си припомните отново колко хубаво може да ви бъде!Недей да приказваш много,просто действай!

Евала.. кометарат ти ми хареса кратко точно и ясно :)

CyberWolF
07-04-2009, 15:27
Добра идея е да я закараш на море.Мисля,че ще помогне,защото ще сте само двамата и ще можете да се отпуснете да се отдадете на страсти,любов,нежности,да си припомните отново колко хубаво може да ви бъде!Недей да приказваш много,просто действай!

Евала.. кометарат ти ми хареса кратко точно и ясно :)

valdesbg
07-04-2009, 17:00
Идете на море. Малко разнообразие ще ви се отрази добре.

Take_That
07-04-2009, 20:06
Идете на море. Малко разнообразие ще ви се отрази добре.

+++

totik
07-04-2009, 21:39
Пич любовта е не само привързаност ,но и страст.Ако огъня тлее между вас ще успееш да я запазиш :)

zazinka
07-04-2009, 22:17
Kажи ми кога настъпва моментът за раздяла? Може би е по-добре да си тръгваш веднага след първата нощ, докато още няма неоправдани надежди, без да дочакваш изясняването на отношенията, оставайки в паметта си само смътен, приятен спомен? Или след много, много нощи, когато всичко лека-полека изчезва само, неизвестно къде и защо; спокойна "екологична" раздяла, без болката на нещо разкъсващо, без рев и викове?

- Тук всичко е много просто. Трябва да си тръгваш не след някакво определено количество нощи, а след първото утро, когато не ти се иска да станеш по-рано и да му приготвиш закуска. Свари му тогава кафе, целуни го за сбогом и затвори вратата.



***



Аз ще се боря за любовта си. Няма просто така да им го дам. Няма да отпусна ръце, няма да се предам без бой!

- Знаеш ли онази любима игра от училищните празненства, когато трябва да се бяга около столовете, които са с един по-малко от играчите; а когато кажат стоп и музиката спре, всеки се старае да успее и да заеме стола пръв? Е, ти нали играеш точно тази игра, когато се опитваш да се "бориш". Защо да бягате двама или дори трима около един стол, да се опитваш да надхитриш съперничките си и да го заемеш първа, ставайки за смях на околните, да нервничиш и да се ядосваш? Огледай се наоколо - до стената има други незаети столове. Ти си вече голяма, зряла, време е да престанеш да играеш детски игри.



***



Не разбирам какво става: той изведнъж, без обяснения просто изчезна. Всичко вървеше добре, а после .. Вече не го виждам, телефонът мълчи, и не се срещаме дори случайно. Може да се е случило нещо? Или все пак съм го обидила? Може би си струва да му позвъня и да се поговорим, за да се изясни, какво все пак става?

- Не си струва, повярвай ми. Нали и ти самата знаеш отговора, само че не искаш да си го признаеш. Той не звъни, защото не иска - много е просто. Запомни, докато мъжът се интересува от жената, той няма да изчезне. Ще счупи телефона да звъни, ще обикаля около входа, ще организира случайни срещи. И никакви обстоятелства, дори най-жестоките, няма да станат причина той да не е до нея, ако той иска именно това. И ако ти не искаш да го караш в отговор на твоя въпрос "защо е изчезнал от живота ти", да ти казва, че е бил много зает или е имал много работа, то по-добре не питай. И ако не си търсиш излишно повод да си причиниш болка като чуеш истината, по-добре не питай. Нали и така знаеш отговора..



:)

CyberWolF
07-05-2009, 13:48
Kажи ми кога настъпва моментът за раздяла? Може би е по-добре да си тръгваш веднага след първата нощ, докато още няма неоправдани надежди, без да дочакваш изясняването на отношенията, оставайки в паметта си само смътен, приятен спомен? Или след много, много нощи, когато всичко лека-полека изчезва само, неизвестно къде и защо; спокойна "екологична" раздяла, без болката на нещо разкъсващо, без рев и викове?

- Тук всичко е много просто. Трябва да си тръгваш не след някакво определено количество нощи, а след първото утро, когато не ти се иска да станеш по-рано и да му приготвиш закуска. Свари му тогава кафе, целуни го за сбогом и затвори вратата.



***



Аз ще се боря за любовта си. Няма просто така да им го дам. Няма да отпусна ръце, няма да се предам без бой!

- Знаеш ли онази любима игра от училищните празненства, когато трябва да се бяга около столовете, които са с един по-малко от играчите; а когато кажат стоп и музиката спре, всеки се старае да успее и да заеме стола пръв? Е, ти нали играеш точно тази игра, когато се опитваш да се "бориш". Защо да бягате двама или дори трима около един стол, да се опитваш да надхитриш съперничките си и да го заемеш първа, ставайки за смях на околните, да нервничиш и да се ядосваш? Огледай се наоколо - до стената има други незаети столове. Ти си вече голяма, зряла, време е да престанеш да играеш детски игри.



***



Не разбирам какво става: той изведнъж, без обяснения просто изчезна. Всичко вървеше добре, а после .. Вече не го виждам, телефонът мълчи, и не се срещаме дори случайно. Може да се е случило нещо? Или все пак съм го обидила? Може би си струва да му позвъня и да се поговорим, за да се изясни, какво все пак става?

- Не си струва, повярвай ми. Нали и ти самата знаеш отговора, само че не искаш да си го признаеш. Той не звъни, защото не иска - много е просто. Запомни, докато мъжът се интересува от жената, той няма да изчезне. Ще счупи телефона да звъни, ще обикаля около входа, ще организира случайни срещи. И никакви обстоятелства, дори най-жестоките, няма да станат причина той да не е до нея, ако той иска именно това. И ако ти не искаш да го караш в отговор на твоя въпрос "защо е изчезнал от живота ти", да ти казва, че е бил много зает или е имал много работа, то по-добре не питай. И ако не си търсиш излишно повод да си причиниш болка като чуеш истината, по-добре не питай. Нали и така знаеш отговора..



:)

Много хубави неща са написани , ще помисля !благодаря :grin: