PDA

View Full Version : Safety Removed usb ..



itsme
07-04-2009, 16:07
Не знам дали има такава тема и въпросът ми сигурно ще ви се стори тъп,но .. включвам си апарата и usb-to и ми се появява safety emoved usb. :o.Случвало ми се е с телефона и трябваше да си взема нова карта памет :booooomb: .Така,че ако някой знае как да го оправя,за да мога да си качвам нещата, да казва :( :(

МЕРСИ предварително

doomkillerr
07-04-2009, 17:39
Здравей "itsme"! До колкото знам "Safety Removed" се появява автоматично, след включване на каквото и да било USB-устройство. Появява се иконка в долния десен ъгъл на екрана до часовника. Целта е тази иконка да те подсети да "премахнеш" - да спреш напрежението или по скоро тока на устройството с цел да се предотврати евентуално съсипване на USB-тата и самото устройство!

itsme
07-04-2009, 21:51
мерси, пак го пробвах и тоя път стана. 8-)
А иначе имаш предвид,че когато usb-to е включено,телефонът трябва да е изключен ли ? :-o

doomkillerr
07-04-2009, 22:49
мерси, пак го пробвах и тоя път стана. 8-)
А иначе имаш предвид,че когато usb-to е включено,телефонът трябва да е изключен ли ? :-o

Не друго имах в предвид! Трябва да спреш устройството от "Safety Removed" преди да го откачиш от кабела... :)

XceSS
07-05-2009, 09:26
Абе общо казано това излиза като свържиш телефон, блутуут, апарат, флашка и т.н.
Safety Remove Hardwear ще рече махане на хардуера безопасно.Не че нещо ще му стане ако го издърпаш направо, но може да загубиш инфото, което си прехвърлил.Айде със здраве :)