PDA

View Full Version : "Само най-добри приятели, завинаги..."



petromir
07-04-2009, 16:54
"Много те харесвам. Наистина. Ти си толкова мил и сладък, и изслушваш всичките ми проблеми, правиш ми комплименти. Но… ами наистина не мисля, че можем да станем гаджета. Ще е ужасно да позволим на секса да разруши страхотното ни приятелство, от което аз получавам всичко, от което се нуждая, а ти не получаваш нищо от това, което искаш. Не мислиш ли?

Знаех си, че ще ме разбереш. Ти винаги ме разбираш…

Ние сме чудесни приятели, нали? Аз мога да ти споделя всичко, а ти знаеш, че винаги можеш да дойдеш при мен да ме слушаш как мрънкам и се оплаквам от работата си или колко грозна се чувствам тая сутрин. Ти не би искал да разрушиш такова приятелство, само за да ми бъдеш гадже и аз да те гледам с желание и копнеж в очите, нали? Разбира се, че не. Ако станем гаджета, това само ще усложни чудесната ми връзка с теб.

Просто… ти си ми най-добрият приятел и на мен би ми било много неприятно, ако това трябва да се промени само заради нещо, което ти отчаяно желаеш. Така де - вероятно може и да можем да излезем на няколко срещи, да се натискаме по пейките и така поне да оправдаем шестгодишния платоничен кошмар, в който ти живееш, но после какво? Как след това ще можем да сме пак приятели така, че аз отново да се възползвам от това, че ме харесваш, за да ти се обаждам винаги, когато имам нужда да си поприказвам с някого? Тази част от приятелството ни е толкова важна за мен.

Не. На нас ни е писано да бъдем много, много добри приятели и да да се виждаме само когато аз нямам гадже, но ми е нужно мъжко внимание, което да подхранва крехкото ми, но обсебващо его.

Всичко може да се промени, ако вкараме романтика в приятелството ни. Спомни си колко ужасна беше последната ми връзка - помниш ли как ти звънях в 3 сутринта да ти се оплаквам, че ТОЙ не отговаря на есемесите ми? Този, с когото се забих на прекрасното парти за рождения ми ден, което ти организира? С него правихме невероятно страстен секс всеки ден в продължение на четири месеца, а сега дори не си говорим. Боже, ще умра, ако такова нещо се случи между нас….

Освен това, можеш ли да си представиш да се видим голи? От толкова време те познавам, че ти си ми нещо като брат… с който на два пъти се целувах, като бях пияна и после никога не говорих с него за това. Ще е ужасно конфузно. И ако правим секс даже веднъж, после всеки път като идваш с мен да пазарувам, като ме изведеш да ядем сладолед или да ме разсееш след като съм имала напрегнат ден в работата, ти ще ме гледаш с оня поглед тип “виждал съм циците й“. Леле, не мога да се сетя за нищо по-неловко от това!

Така или иначе, на теб изобщо нямаше да ти хареса да съм ти гадже. Аз ще ти правя разни драми, ще имам нужда от много внимание и бавно ще осъзнавам колко те обичам. А и ако ти бях гадже, никога нямаше да мога да ти кажа за всичките тъпанари, с които ходя и да се преструвам, че не виждам колко ти е неприятно да слушаш за тях. Нека никога да не губим това - то е същината на нашето приятелство.

Но не унивай - ти си толкова забавен, умен и сладък, всяко момиче, освен аз, ще е истински щастлива да си й гадже. Ще намериш някоя, вярвай. И когато я намериш, аз внезапно ще почна да флиртувам с теб и да ти се натискам пред нея, за да може тя да ревнува и да не ти вярва, като й казваш, че сме само приятели. Обаче когато тя те зареже, ние отново няма да сме нищо повече.

Само най-добри приятели, завинаги."

Krasencety
07-04-2009, 17:02
нямам никаква представа какво се очаква да напиша, но исках да споделя, че го прочетох цялото и се забавлявах .. :D браво на автора..а относно най-добрите приятели...ми и такива неща се случват.. :-D

Ilikeliljon
07-04-2009, 17:08
Хубаво е, но все пак да кажа, че в една връзка единия от компонентите е приятелството :) :) :) Пък и като гледам ти го безпокоиш доста, така че надали във връзката ще има по-голяма връзка. Звъниш му в три сутринта, казваш, че той ти помагал като се чувстваш грозна като станеш, ами то и в една връзка такива неща стават. 8) 8)

petromir
07-04-2009, 17:26
Първо не съм ТЯ и второ това е цитат от една статия и го копирах тук защото е истина до мозъка на костите си и нека момичетата да разберат какво означава тяхното приятелство с някое момче например, апък момчетата да си спомнят за тези горчиви мигове от тяхното съществуване, щото момче без "най-добро" приятелство почти няма... :)

bog4eto
07-04-2009, 18:36
Такива момичета да ги фраснеш с чук по главата :?

Lady_AMG
07-04-2009, 20:51
Честно казано, повечето ми приятелки си имат такива приятели, а и аз преди да се обвържа си имах, а после се обвързах... с него :) Истината е, че той ми позволяваше да го правя на глупак- тоно по този начин, описан в статията и точно веднъж събра кураж да ми обърне гръб- сложи край, не прие разкаянието ми и около месец не искаше и да чуе за мен. Минах през ада и осъзнах, че не мога да живея без него. Вече три години заедно как ви звучи :) Просто покажете и, че можете да си отидете, че не сте и в кърпа вързани и тя ще ви пожелае. Никой не обича лесното!

Faces
07-04-2009, 20:56
Честно казано, повечето ми приятелки си имат такива приятели, а и аз преди да се обвържа си имах, а после се обвързах... с него :) Истината е, че той ми позволяваше да го правя на глупак- тоно по този начин, описан в статията и точно веднъж събра кураж да ми обърне гръб- сложи край, не прие разкаянието ми и около месец не искаше и да чуе за мен. Минах през ада и осъзнах, че не мога да живея без него. Вече три години заедно как ви звучи :) Просто покажете и, че можете да си отидете, че не сте и в кърпа вързани и тя ще ви пожелае. Никой не обича лесното!
Евала много точно казано трябва да се покажете като мъже а не като медузи не приемайте да ви приемат като даденост щот хубаво няма да видите така.

petromir
07-04-2009, 21:25
Много добре го каза. Надявам се повече хора да го прочетат за да си имат едно наум винаги. Мен ми трябваха две години за да установя това нещо... За жалост ми беше дотегнало до такава степен, че когато обърнах гръб, останах така завинаги и загубихме всякакви отношения с мацката. Може да е било по-добре така. Но две години които преживях, с ръка на сърцето мога да кажа, че не мога да ги определя. От щастие, каквото не бях изпитвал никога, до депресии в които не бях изпадал никога. Пътят към Голгота - това е най-доброто приятелство с момиче приятели.... аз го извървях целия, дори и кръса си забих...


П.С. Това бе преди 1.5-2 години и за щастие съм забравил всичко , останаха само хубавите спомени. Просто нека да оставим урок за поколения след нас :)

doomkillerr
07-04-2009, 23:05
Такива момичета да ги фраснеш с чук по главата :?

Направо това заслужават и според мен... #-o

aloveyou
07-05-2009, 13:04
нямам никаква представа какво се очаква да напиша, но исках да споделя, че го прочетох цялото и се забавлявах .. :D браво на автора..а относно най-добрите приятели...ми и такива неща се случват.. :-D

и аз :-D

anito0
07-05-2009, 14:50
мда в повечето от случаите е точно така.а онова как ще се видят голи ме разби :-D

petromir
07-05-2009, 17:31
Пък за пичовете дето им е забавна простата истина :-D по-забавната част е да четеш следствието - ревливите теми във форума :D :D :D :D

Mi6inka
07-05-2009, 17:49
страхотна тема!

fc
07-05-2009, 18:21
Не момичета, а момчетата заслужават да ги фраснеш по главата, че им ходят след дупенцата и позволяват всичко това.

KimBerLy1912
07-06-2009, 08:26
Много готина статия...Много често срещана ситуация... Само да добавя-има доста момчета,които се държат като гореспоменатите момичета... И все пак не слагайте всички под общ знаменател... : )

NeZaPoznat
07-06-2009, 09:05
"Много те харесвам. Наистина. Ти си толкова мил и сладък, и изслушваш всичките ми проблеми, правиш ми комплименти. Но… ами наистина не мисля, че можем да станем гаджета. Ще е ужасно да позволим на секса да разруши страхотното ни приятелство, от което аз получавам всичко, от което се нуждая, а ти не получаваш нищо от това, което искаш. ..................
Само най-добри приятели, завинаги."

Гадно !! Да ти се връща :?