PDA

View Full Version : Шапка идиотка



MockingBird
07-04-2009, 17:07
Абе някой знае ли къде има магазин с по-голям избор (Пловдив, Пазарджик .. в този район) .. Навсякъде има само дънкови или с БГ знаме :-x

Dundy
07-04-2009, 17:15
абее ти в час ли си с модата :shock: :?
я махни тез шапки :razz:
ми муцкъъ ,той туз младеж хич ни знаи,че тез шапкии са ужаснуУуУ димудееЕеЕеЕ.Как да им убяснявъме на тез ниграмотници,че с тия шапки на нищуУуУ ни ПриЛичЪъЪъЪт :-) :-) :-) :-)
има на много места.Нз защо не намираш

adizitk1
07-04-2009, 17:17
абее ти в час ли си с модата
кой е казал,че той иска да е модерен... не разбирам защо тряа да се стремим да сме модерни,това е безсмислено :(

Pepincetyy
07-04-2009, 17:30
абее ти в час ли си с модата
кой е казал,че той иска да е модерен... не разбирам защо тряа да се стремим да сме модерни,това е безсмислено :(

Щото по принцип НОРМАЛНИТЕ се стремим да сме модерни и в час с новото и да си купуваме нови неща.

до колкото НЕ нормалните винаги чакат нещо да му мине времето ,и тогава да го купят :lol:
сеа кажи кой е нормален :grin:
ех ама си умнаа :?

MockingBird
07-04-2009, 17:31
Бахти .. човек да не попита нещо :oops: .. Всеки си има вкус бе хора .. Ми че то може да е модерно и със скафандри да ходим .. :x

DimovB
07-04-2009, 17:32
тези шапки бяха на мода преди 10 години, бро. събуди се :D

adizitk1
07-04-2009, 17:38
Аз просто никога не съм се влияела от модата и никога не съм разбирала защо толкова мн хора я следват,вместо да проявят свой собствен вкус. Такива ги наричам 'овце', защото точно овцете са такива-едната накъдето тръгне и всички след нея. Различните винаги се отличават сред тълпата,а това да следваш схващанията на някви си там хора,че еди какви си дрехи са хубави и модерни е глупаво... Тва си е лично мое мнение! :?
Колкото до темата: защо не си вземеш дънкова,те са мн хубави...

spongkata
07-04-2009, 17:38
тези шапки бяха на мода преди 10 години, бро. събуди се :D
да когато бях 5-6 годишна носех такива шапки 8-)
но наистина мисля че не се продават вече :)

Bianca
07-04-2009, 17:42
абее ти в час ли си с модата
кой е казал,че той иска да е модерен... не разбирам защо тряа да се стремим да сме модерни,това е безсмислено :(

Щото по принцип НОРМАЛНИТЕ се стремим да сме модерни и в час с новото и да си купуваме нови неща.

до колкото НЕ нормалните винаги чакат нещо да му мине времето ,и тогава да го купят :lol:
сеа кажи кой е нормален :grin:
Тези, които ходят голи!

lipstik
07-04-2009, 17:45
Какви са тези шапки идиотки?Помня,че едно време се носеха,ама сега не мога да се сетя на кои им викаха така

BloomF
07-04-2009, 17:55
абее ти в час ли си с модата
кой е казал,че той иска да е модерен... не разбирам защо тряа да се стремим да сме модерни,това е безсмислено :(

Щото по принцип НОРМАЛНИТЕ се стремим да сме модерни и в час с новото и да си купуваме нови неща.

до колкото НЕ нормалните винаги чакат нещо да му мине времето ,и тогава да го купят :lol:
сеа кажи кой е нормален :grin:

:razz: :razz: :razz: :razz: Мене ако питаш е обратното щото така наречените нормални знаят какво искат да носят и то дори и да не е модерно на тях не им пука и си носят тва, което си искат.

Bianca
07-04-2009, 17:59
http://best.bg/pics/000/000/000/019/19798.file

adizitk1
07-04-2009, 18:04
Ми точно за тва говоря де... такиви ненолмални/като теб/ винаги гледат да са демоде и странни в очите на другите :razz: обличате се като прди 10 години,а след 10 ще се обличате като сега :lol: :razz: Ама винаги всичко ви е криво и виновно :-x
тцтц Тва,че не ходя с разни смешни,свръх прилепнали панталони и емо прически далеч не значи,че се обличам по модата от преди 10 години. Още малко ше ме изкараш,че съм тръгнала по улиците с рокли с обръч и дантелени чадърчета,като в 18ти век. :? Както и да е,аз не мисля,че си заслужаваш да си хабя нервите с тебе, такива като теб аз ги съжалявам, а не се занимавам да споря с тях. Мисли каквото си искаш,следвай си тъпте моди и утре като излезне на мода да се ходи по прашки и жартиери по улиците или пък да носиш само скъсан чувал ти и така ще тръгнеш,защото нямаш собствено мнение, защото вървиш по стъпките на другите,но така няма да оставиш следа! :o

DimovB
07-04-2009, 18:14
най-малко ще си супер смешния ако тръгнеш да се разкарваш с идиотСка. сега само клошарите ходят с такива :lol:

adizitk1
07-04-2009, 18:33
:razz: :razz: :razz: :razz: Мене ако питаш е обратното щото така наречените нормални знаят какво искат да носят и то дори и да не е модерно на тях не им пука и си носят тва, което си искат.
съгласнаааааааа :grin: :-) :)

fashion4etyy
07-04-2009, 18:40
бе не и ли мина времето :D

TheCookie
07-04-2009, 19:33
Sneki точно ти ли ще говориш за мода?! :D Коя е модната икона на teenproblem, та да казва кой кво да носи, кое било модерно....Мацката от най-ФйЕшЪнсКия ГраТ ПлЕВин лИ?..и аз се чудя що толкова хора от ПлевИн са дизайнери..момичееее смешна си в очите на хората...не смешна-жалка за тва, че са мислиш за последен писък мода...Като си такава компетенция я светни ме кво да си нося така..кои цветове ще се съчетаят добре..розово с оранжево..а?! :D
...всеки твой коментар е избухващ смях.. (нищо лично)

vivteen
07-04-2009, 20:00
Какви са тези шапки идиотки?Помня,че едно време се носеха,ама сега не мога да се сетя на кои им викаха така

http://media.photobucket.com/image/%2525D1%252588%2525D0%2525B0%2525D0%2525BF%2525D0% 2525BA%2525D0%2525B8%20%2525D0%2525B8%2525D0%2525B 4%2525D0%2525B8%2525D0%2525BE%2525D1%252582%2525D0 %2525BA%2525D0%2525B8/boritoz/Prison%20Break/CandidsMiscPix/0000014.jpg

metaxa
07-04-2009, 20:22
тези шапки бяха на мода преди 10 години, бро. събуди се :D
да когато бях 5-6 годишна носех такива шапки 8-)
но наистина мисля че не се продават вече :)

именно :D що не си си купил тогава....щото да не си еднакъв като друтите :lol: И сеа понеже никой не носи вече..даже бях забрайла за тях...той тръгнал да си търси :lol: ми НЯМА да намериш!!!!!!!!!! Хората НЕ продават стари боклуци :?
Ало,ТУРБО ФИЙЕШЪН СЛАДКЪТЪ....Успокой се.НйЕ нА вСиЧкИ иМ пУкА КфФфФфОо0о МиСлИш тИ...оСвеНн тФааА чОвЕкЪт ПиТа КъДе Да НаМеРи,а НйЕ коЛкО сА моДяРни И фЯшЪН :)
За съжаление не мога да помогна на автора

Brunetkaa
07-04-2009, 20:27
тези шапки бяха на мода преди 10 години, бро. събуди се :D
да когато бях 5-6 годишна носех такива шапки 8-)
но наистина мисля че не се продават вече :)

именно :D що не си си купил тогава....щото да не си еднакъв като друтите :lol: И сеа понеже никой не носи вече..даже бях забрайла за тях...той тръгнал да си търси :lol: ми НЯМА да намериш!!!!!!!!!! Хората НЕ продават стари боклуци :?
Ало,ТУРБО ФИЙЕШЪН СЛАДКЪТЪ....Успокой се.НйЕ нА вСиЧкИ иМ пУкА КфФфФфОо0о МиСлИш тИ...оСвеНн тФааА чОвЕкЪт ПиТа КъДе Да НаМеРи,а НйЕ коЛкО сА моДяРни И фЯшЪН :)
За съжаление не мога да помогна на автора

metaxa ТУРБО ФИЙЕШЪН СЛАДКЪТЪ определението е доста зарибяващо.. Sneki..пиши се така в скайп + муДйеЛка :grin:

MockingBird
07-04-2009, 20:30
Браво на всички дето затапиха Фешан глезлата .... И пак казвам всеки си има вкус и стил .. На модата съм и ... (цензора) :D :smt002

KoRnFlAkE
07-04-2009, 21:32
оф, тея шапки са ужасн. дори да бяха на мода, пак щяха да са си ужасни.

qsmin
07-04-2009, 21:36
http://prikachi.com/files/981784w.jpg тази си я зех за тва лято и да кажа че вобще не се чувствам с демоде шапка.смятам че е сладурска и тва е най-важното :grin:

MockingBird
07-04-2009, 21:46
точно така :) Много си е яка даже

pi4man
07-04-2009, 22:32
абее ти в час ли си с модата :shock: :?
я махни тез шапки :razz:

Що бе човек тея шапки и да не са на мода почти секи рибар си има такава. Ко му е лошото докат си гледаш плувката да са занимаваш с шапката ти "идиотка" :razz: :razz: 8-)

MockingBird
07-04-2009, 22:39
мноо ясНо .. навсякъде мое си ходиш с нея и да не те пече :-P

rauwkost
07-04-2009, 23:11
Пф, смешни сте.. човека не е питал дали са на мода още, попита от къде може да си намери. А иначе само да ви светна фешънските тикви, модата от преди 10-15 години се връща. ;)

DimovB
07-05-2009, 00:18
http://prikachi.com/files/981784w.jpg тази си я зех за тва лято и да кажа че вобще не се чувствам с демоде шапка.смятам че е сладурска и тва е най-важното :grin:
при такива крака, мислиш ли че някой ще ти види шапката 8-)

ZaGadKkAa
07-05-2009, 09:54
Въпроса беше от кдъе може да си намери,а не дали са модерни!!+това всеки се облича,както му харесва,а ако всеки трябва да се облича по модата и се води по кухите глави на някои загубеняци,то тогава няма да се ралзичаваме и всички ще сме еднакви!!А,колкото до темата от София съм!

GaBiIi__
07-05-2009, 13:15
абее ти в час ли си с модата :shock: :?
я махни тез шапки :razz:
само едно ще кажа за глупавия ти пост.. : ГЛУПАЦИТЕ СЛЕДЯТ СТРИКТНО МОДАТА И СЕ ОБЛИЧАТ СПОРЕД НЕЯ.. ХОРАТА СЪС СТИЛ ИМАТ СВОЙ СОБСТВЕН ( т.е ако имаш стил ще се придържаш към него.. на много хора тва им липсва ;) )

allergic
07-05-2009, 13:32
тия шапки са ужасно грознии

bloodyF
07-05-2009, 14:43
абее ти в час ли си с модата :shock: :?
я махни тез шапки :razz:
само едно ще кажа за глупавия ти пост.. : ГЛУПАЦИТЕ СЛЕДЯТ СТРИКТНО МОДАТА И СЕ ОБЛИЧАТ СПОРЕД НЕЯ.. ХОРАТА СЪС СТИЛ ИМАТ СВОЙ СОБСТВЕН ( т.е ако имаш стил ще се придържаш към него.. на много хора тва им липсва ;) )


;-)



а на мен ми харесват тези шапки...ама главата ми е твърде голяма за повечето...провери по квартални магазини или в Благоевград,на пазара също се продават шапки...но не знам по другите градове как е :)

m3talmania
07-05-2009, 15:48
Дам.. глупака го облича модата, а умния се облича сам :| С такива шапки ходя на плажа, защото лесно ми се замайва главата от слънцето :roll:

Мернах този сайт, ако ти е от полза... http://www.villagehatshop.com/womens_casual.html (тва е каталога за жени, де ама не те знам какво си)

MockingBird
07-05-2009, 15:54
Мерси за сайта :)

Loshotia
07-05-2009, 18:04
в ловджийските магазини има- но маскировачни.

AFT
07-05-2009, 19:44
Модерни или не, на тея шапки не случайно им викат "идиотки"... Не случайно и трудно се намират - просто малко хора имат толкова лош вкус. И все пак, успех, аз не съм виждала такива шапки по магазините от години.

djudjulinkaa
07-06-2009, 17:02
Леле мале направо като ви чета коментарите и оставам без думи.. каквото си налагате мнението сякаш вие ходите изрядни.. Всеки си има вкус и не е казано, че който в е крак с модата се облича добре.. Който каквото иска да носи.. човека ви пита нещо вие почвате да му обяснвате друго..ама и вие сте едни :razz:

mimsssssss
07-06-2009, 17:14
Аз просто никога не съм се влияела от модата и никога не съм разбирала защо толкова мн хора я следват,вместо да проявят свой собствен вкус. Такива ги наричам 'овце', защото точно овцете са такива-едната накъдето тръгне и всички след нея. Различните винаги се отличават сред тълпата,а това да следваш схващанията на някви си там хора,че еди какви си дрехи са хубави и модерни е глупаво... Тва си е лично мое мнение! :?
Колкото до темата: защо не си вземеш дънкова,те са мн хубави...

м да и аз съм на това мнение.още повече че на морето винаги нося такава шапка а не капела :D :D :D
в някой мол сигурно ще има

moon_flower
07-06-2009, 21:16
Sneki по-тъпо същество от тебе във форума просто няма.
Такива шапки има принципно навсякъде,където има голям избор.А и те са доста често срещани.Може би по базарите има повече,аз съм виждала много на такива места.

tonie__
07-06-2009, 23:47
с шапка идиотка верно на идиот ще приличаш :?

Снеки,напъхай си празната главица в тоалетната и пусни водата,Моля те :oops:

mysterious93
07-07-2009, 18:49
Нз къде има из тези градове, но това е шапка.. тук в Добрич в който и магазин да вляза за шапки задължително има този модел камоли някъдр другаде :P

Абе 98% от мненията са че шапките били грозни :lol: Напротив и мен мн ме кефят! Но не нося (малко съм скарана с аксесоари като шапки и очила ) , защото просто не ми стои добре. Ама това че не ни стоят добре не значи че шапките са грозни! или пък бабешки.. wtf??

gerwq
08-26-2009, 14:38
Аз просто никога не съм се влияела от модата и никога не съм разбирала защо толкова мн хора я следват,вместо да проявят свой собствен вкус. Такива ги наричам 'овце', защото точно овцете са такива-едната накъдето тръгне и всички след нея. Различните винаги се отличават сред тълпата,а това да следваш схващанията на някви си там хора,че еди какви си дрехи са хубави и модерни е глупаво... Тва си е лично мое мнение! :?
Колкото до темата: защо не си вземеш дънкова,те са мн хубави...

Бр кефиш ме !!! Аз сум твърд привърженик на исулената мода или хип - хоп модата . Ходя с кецове (рапърските) , нося шапките с права кодзирка , дулгите и широки блузи и пойчето ми викат тва е старо . а по темата : ходи си с каквото искаш и се чувстваи удобно както каза мацката по горе ние не сме овце да следваме другите , за такива шапки земи си дънкови , те са зарибени . Най - много в преоценените стоки май ше мои да намериш

eatmybrain
08-26-2009, 17:35
Sneki .. ти болна ли си ? :shock:

по темата:
Аз имам такава шапка но е от преди доста годинки и с нея ходя за риба :D Потърси в магазин където продават шапки,шалове ии т.н. друго не се сещам :)

Jumbie483
08-26-2009, 19:08
С много търсене ще намериш.
Аз всеки ден виждам двама с такива шапки :D

monkata95s
08-26-2009, 20:16
МУмиЧииии .... АмЪ ФЪни Тъ Си КУпИ НЯкУйЪЪ ПолИнкЪ 5 См и съ ТупиРъЙи .......... ТъС ШъпкЪъЪ Шъ ч ти РазВълИи ОбиЕмЪттт ....

Та по темата :) . Ами аз май не съм виждала скоро такава шапчица :) . Или не съм обръщала внимание . Всички викат как рибарите ходели с такива .... Следователно , би трябвало да я има в някой рибарски магазин , който предлага повече артикули . Надявам се да я намериш.


ПС : Направо съжалявам тея хора дето се стремят да са винаги в крак с модата :-o . Не ми е ясно човек , ако не може сам да си избере дрехи които ТОЙ да си харесва , а не да върви по модата , как би се справил с това къде да учи , какво да следва дори и каво да яде . Интересно ми е ако модата е да ходиме по цици навънка ??? Момчета стискайте палци да стане на мода ходенето без сутиени и блузи :D