PDA

View Full Version : Да ви попитам...



adizitk1
07-04-2009, 17:10
Напоследък мисля нещо да си променя косата,смис няква по-ненормална прическа. 8-) Ама не прекалено ненормална като тоя например http://blog.bakerdemschool.org/jdowney/files/2008/12/crazy-hair.jpg :D Значи,мина ми през ума да я боядисам с къна,за да стане червеникава, както и да й направя червени краищата и двата кичура,дето са най-откъм лицето. Мина ми през ума и да й направя един син/ярко червен кичур... нещо такова. А и не искам много да си изтощавам косата с разни гелове,или пък да я боядисвам цялата... Ето и мои снимки http://www.teenproblem.net/teenid/adizitk1 . Моля ви да не спамите (много :D ). Разчитам на мненията ви! :-)

adizitk1
07-04-2009, 17:31
Никой ли няма да си каже мнението :cry:

spongkata
07-04-2009, 17:34
кажи ми,че се ебаваш..моля ти се :?

Goddess
07-04-2009, 17:39
А защо от корените не почнеш с жълто, после продължаваш надолу с лилаво, после зелено, турско наситено синъо, после оранжево и по краищата цикаламено ? М ? Така ще е по - яко. 8)

adizitk1
07-04-2009, 17:41
А защо от корените не почнеш с жълто, после продължаваш надолу с лилаво, после зелено, турско наситено синъо, после оранжево и по краищата цикаламено ? М ? Така ще е по - яко. 8)
:D и да ме приберат от лудницата :D не мс
не бе сериозно ви питам,без спам плс :)

_princess_
07-04-2009, 17:46
Според мен не се боядисвай... друг цвят няма да ти ходи... Може би ще стане добре ако си промениш прическата и да стане примерно нещо такова http://www.slava.bg/images/content/3378/victoria-beckham-hair.jpg . В крайна сметка решението е твое, но според мен не се боядисвай, ще стане селско.

Goddess
07-04-2009, 17:47
Е какво ни питаш ? Дали ще ти отива ? Според мен е...гадно. Но вероятно е въпрос на вкус, стил...Ти си преценяваш. Не харесвам такива типове момичета (нищо, че и аз съм момиче ;д), но пак казвам, че си зависи и от човека. Не очаквай и не се влияй особено от коментарите, които ще последват в темата - ще са различни и накрая пак ще направиш това, което ти си решиш за добре, така че...какъв е смисъла ?

lipstik
07-04-2009, 17:52
Ами щом си решила да ходиш на карнавал,прави се така.

Pepincetyy
07-04-2009, 17:56
Ами щом си решила да ходиш на карнавал,прави се така.
+1 :?

mimsssssss
07-04-2009, 18:35
предлагам ти да си направиш косата на много пластове и да си направи лилави кичури ще стане адско яко

adizitk1
07-04-2009, 18:42
Да,мина ми през ума лилав кичур,обаче лилавото не на вс отива... Майка ми ще ми вземе син спрей от тея дето падат като си измиеш косата,за да видя как ще ми стои син кичур,щото не ми дава да си го боядисам с истинска синя боя :D Отделно вече реших да си се боядисм с къна-и без това тя не вреди,а даже е полезна за косата,а и няма да бъде мн фрапиращо-само червен отенък...мс за отговорите! :-) :-) :-)

Kya
07-05-2009, 00:13
Междо другото и аз исках да си направя нещо такова. Остави ги тия другите които са ограничени от собствените им представи. Сега е момента да си направиш нещо яко на косата а не ккато станеш на 40 :) Жалко е обаче че и ти и аз имаме адски тъмна коса... Оня ден направих мн яки лилави кичурни на братовчедка ми с пиоктанин. Тя е леко руса и и станаха суперр якиии... Бях го взела за мен, но не хвана ест.. не се виждаше. Искам цялата коса да си направя червена или лилава или нещо такова но не искам да стигам до изрусяване, за това още обмислям варианта за кичури... Може и ти да направиш това... Ехх.. защо не съм русааа... :(

Nakadah
07-05-2009, 03:29
ненормална но не много

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

че тая снимка дето си я пуснала е макса на идиотщината

s1NNer
07-05-2009, 05:20
Да и като си вземеш някаква по прецакана къна, която от слънцто изсветлява и ще станеш оранжева като мангалките .. :? Пък и естествения ти цвят най ми харесва на мен. :)

Jumbie483
07-05-2009, 05:57
Боядисвай се, ще стане интересно 8-)
Моята коса попринцип е кестенява, сега лятото стана черно и само отпред имам по един кичур от ляво и от дясно, който е червеникаво-кафяв.. Преди не ми личеше, сега разликата е очевадна :lol:

shell
07-05-2009, 06:57
:-o не ми харесва тази идея с червените краища :? Мисля,че ще е хубаво добра подстрижша (може би на пластове или нещо такова,което ще ти отива) и да направиш няколко червени кичура,но и от вътрешната страна така че напромер като си с пусната коса да не се виждат,пък каго се хванеш да си личат :) но нека не са прекалено много ,за да не стане грозно :wink:

puxi95
07-19-2009, 15:56
:-o не ми харесва тази идея с червените краища :? Мисля,че ще е хубаво добра подстрижша (може би на пластове или нещо такова,което ще ти отива) и да направиш няколко червени кичура,но и от вътрешната страна така че напромер като си с пусната коса да не се виждат,пък каго се хванеш да си личат :) но нека не са прекалено много ,за да не стане грозно :wink:

Да, и аз съм на това мнение :wink:
Затова... +1 8-)