PDA

View Full Version : как да я накарам да се откаже от гаджето си ?



balkman
07-04-2009, 17:59
Здравйте! Аз съм нов във форума и гледах, но неоткрих отговорът на този въпрос. Та така по темата! Значи харесъл съм си едно момиче, с което се познаваме от 2 години.Заедно излизаме на кафе , разхождаме се от време на време, веселим се, черпя я, права и много комплименти :P , и изобщо изкарваме си много добре с нея (поне на мен ми е много приятно) :P . Но има един проблем! Не сме от едно населено място. Та така след първата година откакто се познаваме резбрах, че тя си има гадже (от един град са ). С течение на времето аз се влюбих в нея нмого силно и не само се влюбих, но и я заобичах много силно (не съм и го казвал). Та въпроса ми е как да процедирам, че да стане така да си зареже гаджето и да тръгне с мен? Знам, че ще кажете да я разсмивам, да я веселя, да си правим кефа (правя го и мисля, че тя е доволна, но това гаджееееее....) А междо другото не се виждаме много често 1-2-3 пъти месечно! ИСКАМ Я САМО ЗА МЕНННН... :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

got2Bthe1
07-04-2009, 18:06
Пич мн рядко се виждате....малко вероятно е да те избере на негово място....А ако се обичат не би могло просто така да ги разделиш най-малкото че е гадно....Съжалявам ама аз така виждам нещата...

soul1199
07-04-2009, 18:21
ам 6о не и признае6,4е я харесва6,а тя сама 6е си прецени,дали иска да е с теб или не

balkman
07-04-2009, 18:31
Защото ме е страх да не ми обърне гръб и да не иска да се виждаме и толкова! А иначе, ако се реша как да го направя? :P Да я изведа някъде на разходка, кафе.... и да и се обясня в любов или по друг начин и да я целуна ли и ако да кога ?

NeverTheSame
07-04-2009, 18:35
смяташ ли че е разумно да я разделяш по какъвто и да било начин с приятеля й?
ами ако тя не отговаря на чувствата ти...не ти ли е минавало през ум,че може да е щастлива с него,а ти да си просто приятел...кофти,но факт.
и все пак ако смяташ,че по някакъв начин тя изпитва същото към теб просто й го кажи,поне така ще си сигурен,че не си пропуснал възможността.
ако не го направиш ще ти е по-тъпо,понеже няма да знаеш какво би могло да стане,дали би предпочела да е с теб.
сам си прецени,защото ти най-добре можеш да видиш тя как се държи и какво иска..


успех :-)

soul1199
07-04-2009, 18:37
Защото ме е страх да не ми обърне гръб и да не иска да се виждаме и толкова! А иначе, ако се реша как да го направя? :P Да я изведа някъде на разходка, кафе.... и да и се обясня в любов или по друг начин и да я целуна ли и ако да кога ?еми да заведи я на разходка,говорете си,после прехварли темата на това,какво мисли тя за теб,дали изитва някакви симпатии към теб..се не6о 6е разбере6,зависи,какво 6е ти отговори,ти сам 6е разбере6 дали да й казва6,4е я харесва6 или не :)

sladkalady
07-04-2009, 18:43
Аз пък ще ти кажа да оставиш момичето и да не я разделяш с приятеля й...Има мн други момичета,които не са обвързани.
Само при положение ,че не е щастлива с приятеля си можеш да предприемеш нещо :)

BlueGirl
07-04-2009, 18:46
Не се намесвай във връзката на момичето.Само можеш да усложниш нещата.По-добре си останете приятели.Ако един ден евентуално се раздели с гаджето си,тогава си пробвай късмета,но ако й признаеш сега,ще е твърде егоистично от твоя страна.Тя вероятно си го обича,щом е с него,пък и едва ли би предпочела връзка от разстояние при условие че си има вече такава...

mOBSCENE
07-04-2009, 18:51
А тя дали те иска?Дали гледа на теб по този начин?
Замислял ли си се..може да обича приятеля си и да не иска да се разделят. :)

Faces
07-04-2009, 18:53
Ае стой си на гъза ве момче как тъй ще я разделяш с приятеля и.Има достатъчно свободни момичетата кво се занимаваш с момиче което си има връзка честно ей такива като тебе дето си врът носа където не трябва знайш с къв кеф съм им чупил главите ебахти нещастниците честно.

Hilary_
07-04-2009, 19:00
Пич мн рядко се виждате....малко вероятно е да те избере на негово място....А ако се обичат не би могло просто така да ги разделиш най-малкото че е гадно....Съжалявам ама аз така виждам нещата...
.. и аз ги виждам така ... :wink:
Ако имаше нещо към теб щеше да зареже гаджето си след всичко, което правиш за нея ... :?

balkman
07-04-2009, 19:38
Да така си е, но в крайна сметка не мога да спъ без да мисля за нея ! :lol:

cherinka
07-04-2009, 19:49
Знам, че ще кажете да я разсмивам, да я веселя, да си правим кефа
Нищо не знаеш, значи!

Да ти имам и влюбването, и обичта.
Ти си ебати егоиста.
Мразя самовлюбените момченца, които вярват, че са НАЙ от другите и че единствено те могат да накарат една жена да се чувства невероятно добре.
Е, миличък, явно не струваш, щом момичето не е с теб, а с другия.

Защото ме е страх да не ми обърне гръб и да не иска да се виждаме и толкова!
Ти си голям страхливец, чесно.В тоя живот ако не рискуваш, губиш много...

Take_That
07-04-2009, 19:51
Както казаха по-горе, пробвай като и признаеш чувствата си. Направи го, когато отново се видите. Може би парка е добро място :)

Faces
07-04-2009, 20:04
Както казаха по-горе, пробвай като и признаеш чувствата си. Направи го, когато отново се видите. Може би парка е добро място :)
Дано ако си имаш гадже някоя да го извика в парка да му се обясни да видим ти как ще ти е давате подобни тъпи съвети като ви е далече от дупенцата.Ама като се случи на вас ко стаа а опищявате всичко постовете се за малко на мястото на приятеля на момичето и тогава пишете квито и да е постове.

balkman
07-04-2009, 20:23
Приемам само положителни мнения ! Еми много се извинявам, но колкото форуми съм изчел все пишеше да я "разсмиваш и обръщаш внимание" общо взето така, че не ми са пъни много-много!!! И искам да кажа, че просто искам да я имам само за мен не по някакъв насилствен начин а ей така - чрез шеги и закачки да ме заобича.... (В повечето форуми го пише)!!!

myHeartIsOnlyForYou
07-04-2009, 20:57
Според мен трябва напълно да се откажеш от това момиче!То ако те е харесвало нямаше да е с гаджето си,а щеше да ти прави намеци.Но дори приемем факта,че е възможно да те харесва,но да е срамежливо(и по дуги причини да не може да се раздели с гаджето си)..та ти нали си мъж :?: Това според теб мъжка постъпка ли е да отмъкнеш гаджето на някои,дори и да не го познаваш.. :? Ако някое момиче отмъкне гаджето на друго,ще я нарекат ку*ка.В този ред на мисли ти ще бъдеш толкова долен колкото такова момиче...Не трябва ли да постъпиш като мъж и щом си разбрал,че момичето е обвързано да се оттеглиш,а не да се опитваш да правиш ку*венски номера на неподозиращия чочец?!?

myHeartIsOnlyForYou
07-04-2009, 21:05
Приемам само положителни мнения ! Еми много се извинявам, но колкото форуми съм изчел все пишеше да я "разсмиваш и обръщаш внимание" общо взето така, че не ми са пъни много-много!!! И искам да кажа, че просто искам да я имам само за мен не по някакъв насилствен начин а ей така - чрез шеги и закачки да ме заобича.... (В повечето форуми го пише)!!!
Сега го видях това :D.Еми то това любовта си е магия и никой не знае точна формула как да накара друг човек да го заобича =>не можем да ти кажем какви "шеги и закачки" да използваш за да я накараш да се влюби в теб.. :?Пък и при положение,че тя най-вероятно е влюбена(или поне има известни чувства към гаджето си),няма как ти с 2-3 срещи на месец да я накараш да го забрави(а при това тя го вижда често и чувствата най-вероятно стават все по-силни)и да заобича теб..Целта,която си си поставил е непостижима в тези условия..Търси си другаде късмета :)

balkman
07-04-2009, 21:13
Значи да си продължа приятелските отношения с нея и да изчакам удобния момент така ли да го разбирам или ...... СЛЕДВАЩАТА ! :lol: Айде поне дайте съвети за намеци, шеги и закачки !!!

FiRe_LaDy
07-04-2009, 21:25
смяташ ли че е разумно да я разделяш по какъвто и да било начин с приятеля й?
ами ако тя не отговаря на чувствата ти...не ти ли е минавало през ум,че може да е щастлива с него,а ти да си просто приятел...кофти,но факт.
и все пак ако смяташ,че по някакъв начин тя изпитва същото към теб просто й го кажи,поне така ще си сигурен,че не си пропуснал възможността.
ако не го направиш ще ти е по-тъпо,понеже няма да знаеш какво би могло да стане,дали би предпочела да е с теб.
сам си прецени,защото ти най-добре можеш да видиш тя как се държи и какво иска..


успех :-)


+1 :?

CaSsIe
07-05-2009, 09:03
Замислял ли си се, че тя може да те чувства като приятел и да обича гаджето си. Или ти мислиш само за това ТИ какво искаш, не Тя какво иска

balkman
07-05-2009, 09:07
Все пак ВИ благодаря ще си остана само добър приятел с нея (за сега пък, ако се отвори възможност :P ) :razz: :razz: :razz:

GaBiIi__
07-05-2009, 13:40
постарай се да я спечелиш .. да и покажеш че с теб ще се чувства по-добре че няма да допускаш грешки които прави гаджето й и които я изнервят :)

balkman
07-05-2009, 17:49
A aз от къде да знам какви са недостатъците на гаджето й !? А относно това д ая накарам да се чувства по-добре с мен се старая,ноооооо ..... незнам. На мен ми изглежда, че й е приятно с мен, но пак повтарям незнам колко добре се чувства с гаджето си и в какви отношения са (нищо не знам за тях )!!! Само знам, че я искам!!! :-P

fenasf
07-05-2009, 18:36
застреляй го.


еми постарай се да я впечатлиш с нещо и пристъпвай към действие.

balkman
07-05-2009, 19:55
По - горе казват да я оставя на мира ти ми казваш да действам... ко да правя и аз не знам :-o

fenasf
07-06-2009, 09:08
По - горе казват да я оставя на мира ти ми казваш да действам... ко да правя и аз не знам :-o

съвета ми е да я заинтригуваш :) но не бъди много настоятелен - връзката им може да пропадне по някое време и да се появи и шанс за теб

NeZaPoznat
07-06-2009, 09:09
Здравйте! Аз съм нов във форума и гледах, но неоткрих отговорът на този въпрос. Та така по темата! Значи харесъл съм си едно момиче, с което се познаваме от 2 години.Заедно излизаме на кафе , разхождаме се от време на време, веселим се, черпя я, права и много комплименти :P , и изобщо изкарваме си много добре с нея (поне на мен ми е много приятно) :P . Но има един проблем! Не сме от едно населено място. Та така след първата година откакто се познаваме резбрах, че тя си има гадже (от един град са ). С течение на времето аз се влюбих в нея нмого силно и не само се влюбих, но и я заобичах много силно (не съм и го казвал). Та въпроса ми е как да процедирам, че да стане така да си зареже гаджето и да тръгне с мен? Знам, че ще кажете да я разсмивам, да я веселя, да си правим кефа (правя го и мисля, че тя е доволна, но това гаджееееее....) А междо другото не се виждаме много често 1-2-3 пъти месечно! ИСКАМ Я САМО ЗА МЕНННН... :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

Дааа !! Чувал съм, че има такива селца където няма момичета. Ами така е онбре - оди и а зимвай на село - щом нема моми по вашио край :-P

Sw3eTy
07-06-2009, 09:47
Ти ако я обичаше наистина щеше да искаш тя да е щастлива, независимо дали с теб или с приятеля си .. А я си представи, че тя се влюби в теб и се съберете и точно тогава пристига някакъв и почва да се чуди как да ти я отмъкне, как да я накара да се раздели с теб .. Много ли ще ти е кеф? Супер егоистична постъпка е и си мисля, че нито едно момиче не би искало да има такъв човек до себе си .. Аз казвам да оставиш нещата така, бъдете си просто приятели, а ако има удобен момент кажи и какво чувстваш и тя ще си прецени .. Ама това да я разделяш с гаджето й е наиииистина много тъпо .. :?

XTREMEFREERIDE
07-06-2009, 09:58
Приемам само положителни мнения ! Еми много се извинявам, но колкото форуми съм изчел все пишеше да я "разсмиваш и обръщаш внимание" общо взето така, че не ми са пъни много-много!!! И искам да кажа, че просто искам да я имам само за мен не по някакъв насилствен начин а ей така - чрез шеги и закачки да ме заобича.... (В повечето форуми го пише)!!!

"Приемам само положителни мнения!" ... ами, страхливец. Това, че на теб ти харесва всичко да става, както ти пожелаеш, не означава, че ще стане. Бъди реалист. На мен така ако някой си пикльо дето го виждам два пъти на кръст в месеца, и дето може САМО да "ми праи кефа", дойде да ме разделя с приятеля ми, направо бих му запалила врата с един доста силничък шамар. От къде на къде ще си я искаш само за себе си при това положение?! И само със кибичене по форумите не става. Живота е доста по различен от това, което четеш в мрежата. Вземи се стегни и не бъди толкова самовлюбен, че може да сгафиш доста яко.

ПП: Извинявам се за лошия, приповдигнат тон, но...

balkman
07-06-2009, 10:58
Добре де, добре разбрах !!!!!

malkotoo
07-06-2009, 11:33
Съвсем ще объркаш момичето ако и признаеш каквото и да било. Остави я по - добре и си намери друга..

kroasandvi4
07-06-2009, 12:58
Бил съм такава ситуация, най-правилното според мен е следното - тегли й една майна, преди да си пострадал.

Ако толкова силно искаш да си с нея,бъди качествен приятел с нея и като ти се отвори късмета-действай.

А който казва,че човека е самовлюбен,да си мисли какво говори,честно.

Това за "любовта" го зарежи в случая, освен ако наистина не знаеш какво говориш. Целта е да се чувства лоялна към теб повече,отколкото към приятеля си. В един момент просто е възможно да реши,че струваш повече.

Нещата са си твое решение,въпроса е как ще подходиш и как вече си подходил.

п.с. ако наистина е от друг град,според мен наистина й тегли майната.

cherinka
07-06-2009, 14:35
Приемам само положителни мнения ! Еми много се извинявам, но колкото форуми съм изчел все пишеше да я "разсмиваш и обръщаш внимание" общо взето така, че не ми са пъни много-много!!! И искам да кажа, че просто искам да я имам само за мен не по някакъв насилствен начин а ей така - чрез шеги и закачки да ме заобича.... (В повечето форуми го пише)!!!
Ти си един малоумник!
Ако във форумите пише, че трябва да обесиш майка си и да удушиш баща си в съня му щеше ли да го направиш?

не знаеш какво да правиш, а?
Искаш ли да ти кажа? Ще умреш сам в собствения си егоизъм и дори да признаеш чувствата си на въпросното момиче, тя няма да е с теб и ще страдаш!

Хубави неща стават бавно, както и на сила хубост не става!
Ако си търпелив, изчакай да видиш колко време ще се задържи с него и чак като се разделят действай!

NaNa_SladuRana
07-06-2009, 14:37
Не съсипвай щастието на хората :?

vesSynkaa
07-06-2009, 14:39
Ти от къде си сигурен, че тя те харесва? Момиче излиза с теб просто като с приятел.. :? "Да зареже гаджето си и да бъде с мен" , щом до сега не го е направила, значи обича приятеля си и няма да го зареже заради теб .. ;) Толкова ли е трудно да разбереш, че момичето има чисто приятелски чувства към теб? :? Пък и вие се виждате 1 път на месеца :lol: Не си прави труда да и признаваш, че я харесваш ..

balkman
07-06-2009, 15:23
Cherinka ли си ква си я си гледай раутата :-x

balkman
07-06-2009, 15:33
МОЛЯ модератора да изтрие темата :?

BleedingSoul
07-06-2009, 16:45
Човек нищо лично но ако наистина държиш на нея и не я искаш само за трофей ще я оставиш да е с онова дуде.. :) Гадно е да прецакваш някой така.. Щом си има приятел явно ще се задоволиш с тове което получаваш. Туку виж нищо чудно да ти се усмихне късмета.. Но до тогава не си прави труда да ги разделяш направиш ли го тя няма да дойде при теб с отворени обятия - по-зле може да те намрази..

balkman
07-06-2009, 17:53
Явно вие ме разбирате погрешно ! Не искам да ги разделям в буквалния смисъл, а просто да я накарам да се чувства по-добре с мен и да и е по-приятно с мен отколкото с онова момче това е истината !

cherinka
07-06-2009, 20:49
Истината е, че си шибан егоист с много самочувствие.

XTREMEFREERIDE
07-06-2009, 21:00
Истината е, че си шибан егоист с много самочувствие.

При това, явно без покритие.

balkman
07-07-2009, 14:13
Истинате е, че е си .... ***** :-x :-x :-x

TheGirlNextDoor
07-07-2009, 14:17
и истината боли..нали така,,balkman :-D

lonely_girl92
07-07-2009, 14:24
Моето мнение е да я оставиш да бъде щастлива с приятеля си,не се меси.. по-добре си запази приятелството с нея, а след време ако тя скъса с приятеля си се пробвай ти...

vesSynkaa
07-07-2009, 18:52
balkman , хахахааааа :lol: и как разбра , че черинка е ***** ? :-P
Колко си умен , уааау =D> хаха :razz: Всички мнения до тук са верни , а от
истината , както казаха преди мене -боли , а в твоя случай доооста заболя май , а? :-) :D

daneliq
07-07-2009, 19:10
Вий пък го ръзпънахте на кръст |( .. Начии, пич вярно не я разделяй с него.. а вие к`ът сте толко добри приятели, как не знаеш в какви отношения е с приятеля й !? .. а, и по-добре сам, отколкото с грешното момиче, ако тя наистина е любовта на живота ти ще е с теб сега .. ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИК, въпрос на време е ;)

balkman
07-07-2009, 20:27
Аз съм приятел с нея не с приятеля й ! :-o

sexy_eJlz
07-07-2009, 20:32
смяташ ли че е разумно да я разделяш по какъвто и да било начин с приятеля й?
ами ако тя не отговаря на чувствата ти...не ти ли е минавало през ум,че може да е щастлива с него,а ти да си просто приятел...кофти,но факт.
и все пак ако смяташ,че по някакъв начин тя изпитва същото към теб просто й го кажи,поне така ще си сигурен,че не си пропуснал възможността.
ако не го направиш ще ти е по-тъпо,понеже няма да знаеш какво би могло да стане,дали би предпочела да е с теб.
сам си прецени,защото ти най-добре можеш да видиш тя как се държи и какво иска..


успех :-)

Напълно съгласна!! :)

daneliq
07-08-2009, 13:18
Аз съм приятел с нея не с приятеля й ! :-o

Да де т`фа го разбрах, е нали сте приятели, как не знаеш съвсем нищо :^)

balkman
07-08-2009, 15:06
В к'ви тоношения са? :D Еми щом е с него значи са в добри , кви да са ?
ООО колко тъп въпросссссс :D

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
07-09-2009, 13:11
Пич мн рядко се виждате....малко вероятно е да те избере на негово място....А ако се обичат не би могло просто така да ги разделиш най-малкото че е гадно....Съжалявам ама аз така виждам нещата...



съгласна :mad:

NeZaPoznat
07-09-2009, 13:18
xxCutMEOpenWhileSobbingxx
:shock:
Ама как го помниш тоя ник ....даже не е ник а лонг :D

sweetyytweety
07-10-2009, 09:40
според мен трябва да и кажеш щот и тя може да те харесва а с гаджето и фр ли сте

balkman
07-10-2009, 11:36
Да, наскоро се запознахме ! [/quote]

Iv4eTy
07-10-2009, 15:27
Не можеш да я накараш да се откаже от него, ако те харесва ще дойде при теб, ако не... :?

balkman
07-10-2009, 15:35
Т'ва вйечйиии го разбрах !