PDA

View Full Version : мразят ме



ivana0895
07-04-2009, 18:44
Незнаех с кого да споделя за това ви пиша на вас .....
имам бртак , който е с 7 години по - голям от мен , той е първороден , той знае всичко , той може всичко , той е по- добрия , по- красивия - наще го боготворят . аз го обичам , обичам и майка си и баща си , но те мен не ..... крещят ми за всичко и все казват как когато брат ми е бил на мойте години ( 13 ) е бил толкова добричак миличак .... спомням си когато аз бях на 8 години той получи златен медал от конкурс по рисувне в Токио , мама и тате бяха толкова развалнувани , че извикаха всичките ни роднини ( някой от които не бях виждала до сега ) за да го отпразнуваме , хвалеха се на всеки познат , черпиха съседите ....... когато станах на 11 моя писунка беше изпратена на същият ежегоден конкурс в Токио .... аз спечелих гранд при ( това е по висшо от златен медал ) , получих едно единствено "браво" и то от баба ми , нашите хич не им пукаше за мен и все още не им пука , аз само оправям детската стая и ми се крещи когато не сум слойила на закачалка някоя блуза на брат ми , защото той я е хвърлил току-що ..... аз нямам право на глас в къщи , брат ми казва къде му се ходи - на планина или на море , какво му се яде ... чудя се дали ще се сетят за мен ако някой ден не се прибера вкъщи .... :cry:

ysmiFchiCa
07-04-2009, 19:16
Ако тове е истина .... :shock:
Ужас ... :(

Nakadah
07-04-2009, 19:29
пъъфект

Boyd
07-04-2009, 20:37
Така е, защото винаги си траеш. Ако почнеш да им се опълчваш за някои неща, ще започнат да мислят по друг начин. А и така са те възпитали, щом всичко понасяш и постоянно си траеш. Може би нямаш смелост да им кажеш нищо..

Tempest
07-04-2009, 21:40
тва пък е върха на тъпотията... верно, че съществува дискриминация, ама и вкъщи ли?! Бахти идиотите, аз със сестра ми имам 6 години разлика, но наще не са ми правили проблеми.. разбрани хора са! По-скоро даскалите (щото тя е учила в даскалото, в което и аз уча ся) ме съпоставят с нея, как тя учела повече, как знаела повече... тука е на друго ниво.... съжалявам хората с такива родители, живота е гаден :-o

plmn
07-04-2009, 22:08
говори с тях. ако няма ефект се дръж с тях както те с теб
simple

kobrichka
07-05-2009, 14:55
Това е много годно от страна на родителите ти. Не може ли вместо да се бонтуваш и т.н както те посаветваха да си изкажеш мнението . Да кажеш на родителите си мнението си. Да изкажеш несъгласието си. Различни хора сте и е глупаво да те сравняват с него. Ти си индивидуална личност.

aloveyou
07-07-2009, 10:10
Ако тове е истина .... :shock:
Ужас ... :(


+1

iiordanova
07-07-2009, 10:39
Помоли ги да поговорите сериозно .. обясни им , че се чувстваш изолирана .. и кажи им всичко което каза и на нас .. :)
Успех .. дано всичко да се оправи.. :)

sm_95
07-07-2009, 11:08
хм... въпроса ти е много сложен, смятам че един разговор с ваще би дал резултат но все пак те съветвам да говориш с брат ти се пак той със сигорност много те обича /ти си малката му сестричка/ ако не стане нищо с разговори те съветвам да послушаш съвета на NoContinuation айде успех :) :) :) :)

sm_95
07-07-2009, 11:09
хм... въпроса ти е много сложен, смятам че един разговор с ваще би дал резултат но все пак те съветвам да говориш с брат ти се пак той със сигорност много те обича /ти си малката му сестричка/ ако не стане нищо с разговори те съветвам да послушаш съвета на NoContinuation айде успех :) :) :) :)

blackvelvet
07-07-2009, 11:16
Прекалено си кротка.
Нали за това сме тийнейджъри?За да се бунтуваме. :-D Добре де ,не само за това ,но я покажи малко отношение на ваще.Ако искаш стани пънкарче или метълче ,за да ги дразниш още повече ,но не им оставай длъжна!Започвай да викаш ,да настояваш и да мрънкаш малко и ти.Ако ти посегнат или нещо такова - обръщай се към закрила за детето.Мен и сестра ми са ни обичали еднакво.Ту едната мрънка ,ту другата и се подкрепяме и аз това не бих го направила ,защото родителите ми доста грижи са положили за мен.Но щом при теб не е така не им оставай длъжна!Стягай се ,сега му е времето!

+1