PDA

View Full Version : Съвет...



prob
07-04-2009, 19:34
dsad

monincetyyy
07-04-2009, 19:38
ох.. твоята ситуация е кофти.. Но честно казано просто трябва да се успокоиш (мое мнение не ангажирам никой) стреса влияе много и тъй като няколко пъти до сега си го преживял тфа е нормално да се панираш. Според мен просто бди по уверен ии дори да има пак провал обясни на приятелката си или на мацката с която спиш просто, кфо има и или намерете решение взаимно или просто се въоръжи с търпение (бахти колко неща исках да кажа и накрая се огелпих съвсем :razz: ) успех момко ;)

prob
07-04-2009, 19:48
Това е странното...уверен съм в себе си ! И знам , че нямам проблем и всичко е до психическа нагласа . Какато казах аз съм много " отворен " на думи ! И правя така , че за пред момичетата съм сигурен във взномжностите си ! И съм... само да достигна ерекция... и ако се случи нещо от сорта ще стане кофти и това може изцяло да ме откаже от опити ! Не знам !

pinki
07-04-2009, 19:58
Виж под медикаменти аз лично разбирам виагра и се моля да греша, защото 1 започнеш ли с виагра всичко се прецаква... може да не ти става повече ако не приемаш виагра :( Как може бе младо момче си да беше пил някакво успокоително :(

prob
07-04-2009, 20:06
Да Виагра . Но спокойно няма така вероятност ! Поне не от 1 път ! Ако се използва често има вероятност да се получи и този ефект .

pinki
07-04-2009, 20:12
Да Виагра . Но спокойно няма така вероятност ! Поне не от 1 път ! Ако се използва често има вероятност да се получи и този ефект .
хей ами не се панирай тогава! Трябва да си по-уверен в себе си и възможностите си =P~ Ти живееш с мисълта, че ще се издъниш и за това не се получава. Бъди по-спокоен и мисли позитивно, прекалено мн нерви влагаш

Kya
07-04-2009, 22:26
Хои на нощна, забии някоя яка "палавница" и после я оправи без да ти пука тя какво ще си помисли, ама ей така без да и искаш номера и без нищо. 90% съм сигурна че ако успееш да преспиш с нея по тоя начин ще се оправиш. А и бай дъ уей :shock: за пръв път виждам момче с толкова слабо самочувствие. И все пак се надявам това да е шегувка :-P

plmn
07-04-2009, 22:36
сигурен ли си, че тия медикаменти са ти помогнали? хаус даваше бонбони на пациентите си и те се 'оправяха' :lol: плацебо сеш се 8-) сигурно ти няма нищо. горе главата (и 2те) и смело 8-)

t0d1t0
07-04-2009, 22:46
1 съвет ... Направете нещо нестандартно , не му мисли , а ми действай , при мен помогна :oops: Дразни я , говорете си нещо по-така , нещо като примерно къде искате да бъдете , какво да правите. То е ясно за какво да си говорите , не за "А ми до Хаваите да си пека дупето" :D и ако сте навън , поогледайте се и действайте 8-) Или у някой приятел, варианти всякакви ... Важен е момента :) След 1вия път ти става приятно с дадения човек и ще действаш по-смело :)

Kya
07-04-2009, 23:03
1 съвет ... Направете нещо нестандартно , не му мисли , а ми действай , при мен помогна :oops: Дразни я , говорете си нещо по-така , нещо като примерно къде искате да бъдете , какво да правите. То е ясно за какво да си говорите , не за "А ми до Хаваите да си пека дупето" :D и ако сте навън , поогледайте се и действайте 8-) Или у някой приятел, варианти всякакви ... Важен е момента :) След 1вия път ти става приятно с дадения човек и ще действаш по-смело :)


Тииии изобщо прочете ли кво е написал пича?

t0d1t0
07-04-2009, 23:19
Му са е :lol: :razz: :oops: 8-) Намери някоя по-интересна :D И гледай да е нещо по-интересно , че да не мислиш за "проблема". Няма от какво да се притесняваш... А и щом като не си за секса... Какво се панираш толкова, тренираш, имаш се с мадамите... Не позволявай на такива неща да те травмират така :) И ако мастурбираш - спри. Помага :D А сега аз трябва да се притеснявам задето писах глупости 8-) :oops: :razz:

Kya
07-04-2009, 23:59
Искам утре като се събудиш да прочетеш xD какво е писал той и после ти какво си го съветвал :razz: