PDA

View Full Version : Скарахме се лошо..



Found_a_lover
07-05-2009, 07:10
...

Ilikeliljon
07-05-2009, 07:49
Мисля, че трябва да се стегнеш и да изчакаш малко приятеля си да се освести от тази вечер, защото явно му е дошло в повечко. Също така не му звъни, мисля достатъчно си направила снощи, за разлика от него, който само ти е затварял и не ти отговарял, когато си имала нужда. Между другото той щом не ти вярва какъв приятел ти е? И второ трябва да се научи понякога да се извинява, може да не е с думите извинявай, но трябва да се научи, иначе много кофти за теб, а и за който и да е човек около него, който е наранил :-o :-o

Found_a_lover
07-05-2009, 07:56
...

Ilikeliljon
07-05-2009, 08:00
Между другото, ако мога да дам един съвет. Поговорете си наистина, но бъди сдържана, което не означава непукистка, а сдържана. Тоест не бързай да бъдеш емоционална, защото тези неща трябва да се обсъждат разумно и на трезва глава. :) :) Надявам се, че ще имаш успех като дойде :) :)

Found_a_lover
07-05-2009, 08:16
Мерси за пожеланието и за съвета :)

Искрено се надявам той да се усети..поне малко!

Ще пиша по-късно как е минало.. ако някой го интересува де :)

Ilikeliljon
07-05-2009, 08:20
Мерси за пожеланието и за съвета :)

Искрено се надявам той да се усети..поне малко!

Ще пиша по-късно как е минало.. ако някой го интересува де :)

Мен ме интересува пиши :) :)

Fantomche
07-05-2009, 08:28
Поговорете си ... изяснете се.И си мисля че след като той се държи така с теб..просто тря серизно да преосмислиш какви са ви отношенията.От най малката дреболия ли ще се карате.В една връзка най важно е доверието .

mOBSCENE
07-05-2009, 10:14
Мерси за пожеланието и за съвета :)

Искрено се надявам той да се усети..поне малко!

Ще пиша по-късно как е минало.. ако някой го интересува де :)



Заинтригува ме!Пожелавам ти всичко да мине като по вода..
Много кофти ситуация..


П.П. и при мен беше същото по едно време,но моя е чувствителен и прекалено много се страхува да не ме загуби за да се прави на горделив..

:grin:

sexita
07-05-2009, 11:21
Първо...моя...в никакъв, ама никакъв случай няма да го пусна на рожден ден на бившата си :? Да не говори, че ако ми пие и ми изпраща момичета, и изобщо ако се държи така...няма да го огрее много.
Истината е, че навремето може и да съм имала подобни изпълнения с глупави идиоти, но сега след всеки следващ вдигаш мярката по-нагоре, докато не осъзнаеш какво е добре да имаш до теб.
Е...ще ти кажа какво намерих и как се чувствам.
Имам момче, което в каквито и да било трудни ситуации ме носи на ръце, както и аз правя за него, подкрепя ме и ми помага. Обича ме. Имаме нуждата да се виждаме всеки ден, да се будим един до друг...не аз...и двамата не можем един без друг.
Всичко си делим и за всичко споделяме.
Държи се мило и ме кара да се усмихвам винаги когато ми е криво.
Понякога се затъркваме за нищо...от скука, но всичко завършва със силна прегръдка и "обичам те".
Никога не съм имала съмнения за изневяра, защото постоянно е с мен, а и всичко си даваме.
Аз също установих, че няма с какво друго да се разконцентрирам, защото той се попълва във всичко което искам.
Когато се скараме и ме обиди или каже нещо, с което да ме засегне...винаги се е обаждал след няколко минути да се извини и да се сдобрим.
Не полагаме никакви усилия във връзката си, защото просто си вървим заедно и се чувстваме добре.
С бившите си не контактува много, защото е безмислено, както и аз с моите. Само главоболия от това.
Ако около мен има други момчета или някой ме зарибява, спокойно му обяснявам, че съм прекалено ориентирана в посоката си, за да кривна от пътя. Никой не ме интересува, защото знам, че имам най-доброто.

Та...това е мила.
Казвам го, защото след време и ти ще намериш подобна любов и ще разбереш колко е глупаво да се терзаеш за тези..."неподходящите"
Имала съм и съм прежалила много. Искала съм всеки да е последен... но няма такава алтернатива. Истината е, че всеки следващ е по-добър и ти ще го разбереш.
Един ден ще имаш човек, който ще те направи щастлива за цял живот!

LetMeBeYourFantasy
07-05-2009, 12:30
наистина самият факт, че отива на рожден ден на няква бивша БЕЗ ТЕБ е някак си странен .. а след това да те обвинява за нещо, което не си направила идва малко в повечко, а още повече да ти тряска телефона... явно е почнал много да си позволява. не го оставяй да продължава защото ще стане по-лошо... дори и да се притесняваш че ще се отдалечите спри да ходиш по него.

djuki
07-05-2009, 12:39
остави го да помили... никой незнае кой и какво му е казал дай му 1-2 дни да си изясни нещата човек има нужда от това и после говори с него и виж какво е станало ! Сигурна съм, че всичко ще се оправи недей да тъжиш

ImmortalForever
07-05-2009, 13:59
На " ходи на рожден ден на бвишата си" - бях отчаяна, а на "изпрати момиче до тях" - на твое място щях да го зарежа с една мазна циганска псувня!Тфа е унижение! :o

sladkish_14
07-05-2009, 14:16
От колко време ходите ? :)
Далеч не мисля , че решението е в това 'да го зареже'
След като не е в добри отношения с бившия си , той може да е наговорил какви ли не простотии за нея .. Който да са засегнали сегашния й приятел ..
От друга страна на момчетата само това им трябва , бивш приятел на приятелката им който ненавиждат и се дразнят само на присъствието му ,да му говори + това да е на някакъв вид алкохол .. Получава се доста сдухано , както всъщност е ..
Преди да прави такава глупост да го зареже , трябва да поговорят!
Очаквам развитието - дано авторката се върне по - скоро :)

smiLe49
07-05-2009, 14:20
И моя човек ги прави същите историй с "бившата му" и мн хора ми казват,че ги виждат заедно а ние с нея въобще не се понасяме.Като е с мен говори,че е глупава а в същото време излиза с нея.И аз си мълча все още щото нз какво точно да му кажа. :(
Иначе кво да ти кажа.В говоренето е майката.Друг начин няма,просто се разберете.
Явно и аз така трябва да направя.Но ако дойде въпроса "аз или тя"...

sladkish_14
07-05-2009, 14:38
'smiLe49' , защо не напишеш темичка , стана ми интересно :-D :) ..
Всъщност и аз излизам все още с бившия си приятел и той смята да дойде на моя рожден ден , бяхме с него 2г все пак :) .. Тука искам да ви успокоя и двете : При нас двамата е нужда , нужда да се видим да си кажем 'здравей' , 2г са много време за момче на 18 и момиче на 16 /в момента/ , и двамата сме израстнали с тази връзка , нуждата да излизаме и да се видим , НЕ Е защото ще сме заедно , или защото той се съмнява в чувствата си към другото момиче - Напротив .. Просто е нужда , с която ако тя не свикне /неговата приятелка/ ще трябва да си тръгне по пътя .. :? .. Защото е глупаво да го ревнува от най - близкия му приятел .. А аз съм му просто приятел , няма лошо да се виждаме от време на време - от моя гледна точка :-D Може би е така , защото знам , че няма да сме заедно пак :) .. Та друга ми беше мисълта - 'че той си я обича' и аз несъм пречка във връзката му , освен ако неговата приятелка не ме превърне в такава !

П.С - Съжалявам за намесата в личното ти пространство Смайл49 , защото все пак не знам ситуацията и на авторката на темата , защото това не е точно по нейната тема ;)

bog4eto
07-05-2009, 17:03
От колко време ходите ? :)
Далеч не мисля , че решението е в това 'да го зареже'
След като не е в добри отношения с бившия си , той може да е наговорил какви ли не простотии за нея .. Който да са засегнали сегашния й приятел ..
От друга страна на момчетата само това им трябва , бивш приятел на приятелката им който ненавиждат и се дразнят само на присъствието му ,да му говори + това да е на някакъв вид алкохол .. Получава се доста сдухано , както всъщност е ..
Преди да прави такава глупост да го зареже , трябва да поговорят!
Очаквам развитието - дано авторката се върне по - скоро :)

Много ама много правилно...представи си отиваш на купон и бившата на гаджето ти,ти казва някви ужааасни работи за него(примерно,че бие приятелките си(понеже сега сме на тая вълна 8-) )) . Или нещо от тоя род..е ти ще си помислиш "лелее къде попаднах" и сигурно,ако го обичаш,ще си пийнеш(е може и да не пиеш,не знам ).А то като си пийнеш порядъчно и стават глупости..
Само това,че е бил на купон на бивше без теб не ми се връзва много...ама не знам все пак,може да си била заета..

Та поговорете,пък чак тогава реши дали трябва да прекратите връзката си :)

Found_a_lover
07-05-2009, 17:05
Здравейте отново! :)

Днеска излезнохме.. той както винаги в началото мълчеше /типично в негов стил, като стане нещо и уж размишлява над него :-o /. Та седнахме на едно място близо до морето.. и аз го попитах какво мисли за вчера.. и той ми отговори "какво трябва да мисля?".. О, божеее..При него работата е такава, че, когато трябва да говори сериозно, не го прави, а много по-късно.. след дъжд качулка. Каза ми, че бившата казала на един негов приятел, че двете сме се видяли и сме говорили. Чак ми стана странно.. та тази същата бивша уж искала да се сдобрим, а говорила гадни неща за мен пред едни нейни приятелки ( тези приятелки се познават с един друг мой приятел и оттам разбрах). Много долно момиче..все иска да направи интрига някъде. Оставих темата за бишвата му и го попитах други неща.. попитах го какво е за него нашата връзка.. и той ми отговори - "Всичко.." Каза ми, че аз съм и деня, и нощта за него.. беше ми малко странно да чувам всичкото това. После ми сподели, че дошъл с мисълта, че аз щяло да го зарежа. Видях, че сте ме посъветвали да го направя, но.. нещо отвътре ме спира. Не мога просто заради една глупава интрига да го оставя. Каза ми също, че като излизал, слушал една песен, в която се пеело "tell her that she is the one".. така постепенно разговора ни отиде към добро, макар че започна с лошо. В крайна сметка се сдобрихме..и слава Богу.. защото не исках нещата между нас да приключат.. и то заради това. Може би бившата му точно това цели - е заключението на един приятел, който знае какво се случи. Знам ли.. сякаш нашата връзка се закрепна след това..

Благодаря на всички, които проявиха интерес! :)

Found_a_lover
07-05-2009, 17:08
Само да допълня, че той е отишъл на рождения ден на бившата си заради майките им.. защото майката на бившата му направила огромни услуги на неговата.. та от уважение.. :-o

LetMeBeYourFantasy
07-05-2009, 17:09
Радвам се за теб ! Бъдете щастливи :)

Found_a_lover
07-05-2009, 17:10
Мерси много за пожеланието :)

bog4eto
07-05-2009, 17:12
Браво,браво разговора му е майката..обаче не разбрах какво е казало бившето ти гадже за теб.. :? То не,че има чак толкова значение,но все пак.А за оная "долната".Не ти трябва да се сприятеляваш с бивши,мое мнение(особено с такива). 8)

Всичко най-хубаво ви желая :P

mOBSCENE
07-05-2009, 17:14
Ехее..супер!Всичко хубаво ви пожелавам от сега нататък! :-)

Found_a_lover
07-05-2009, 17:17
bog4eto, и аз съм на това мнение за бившите и нямам никакво намерение да се сприятелявам с нея. А онзи бившия стоял там и накрая си заминал.. или поне така разбрах. Добре, че нищо не е казал, че много му стана. Един път изръсил "ей оная с полата няма ли да си вдигне краката".. идиот.. :?

mOBSCENE и bog4eto, благодаря и на вас :)

Kostadin_682
07-05-2009, 17:24
Все още не се е обадил и честно казано, се съмнявам, че ще се обади, защото е доста горделив и (цитирам) не можел да се извинява, защото не знаел как..

Моляяяя?!?!?! ... НЕ знаел как ли? ... Я го стресни малко тоя горделивко, да видиш как ще си дойде в релсите... много си му отпуснала юздите и ще си патиш да знаеш...

Mi6inka
07-05-2009, 19:06
Страхотно е, че сте се сдобрили, но и моя съвет е малко да му постегнеш юздите....защото не може при всяка негова тъпа постъпка... след това да ти каже 5 мили думи и ти да омекваш...много е лесно така... Проявявай характер... Успех занапред :)

elsy
07-05-2009, 19:22
Супер, щом сте се сдобрили :)
Много ми беше яко да чета разказа за срещата ви :)