PDA

View Full Version : помогнете



tytito1
07-05-2009, 08:33
Здравейте!Ходя с едно момче почти 3 години но на последък нищо не е както преди той тази година завърши вече почна да работи разбирам го че не му е толкова лесно но постоянно когато доиде е уморен спря да ми се обажда само аз го търся каза ми че не ме обича както преди държи се хладно с мен неиска да правим любов неиска нищо а сам идва да ме види без аз да го карам аз му казах ако иска да се разделимза малко за да види как е живота без мен а той не иска аз много го обичам и незнам какво да правя помогнете ми когато му се обаждам той даже неиска и да си говорим много по телефона все има нещо работа или му се спи и незнам вече какво да си мисля какво да правя нз!

thfenka13
07-05-2009, 08:40
според мен може би чувствата ви вече не са взаимни нз.. ако при мен беше така щях да го оставя,а не да тичам само по него ако ме обича ще доиде ако не няма..затова поговорете и вземи решение..

Hilary_
07-05-2009, 08:42
Според мен вашата връзка е станала навик .. ии за това неговите чувства са охладняли .. единия вариант е да се разделите временно както ти си предложила ... а другия да седнеш и поговориш с него, че дори да е минало толкова време все още имаш нужда от внимание ... успех!!

KimBerLy1912
07-05-2009, 09:03
Сблъсквам се със същото нещо в момента...От цялата история най-дразнещо е,че твоя (и моя) човек не е мъж достатъчно,че да си признае какво мисли,чувства,иска и т.н.т. ...
Не знам за твоя,ама моя е вече на прилични години и не виждам да се държи според годините си.... Как е възможно такова нещо?
Един мъж е мъж,когато каже "обичам те","липсваш ми"... но също така когато му стиска в очи да ти каже "вече не те обичам"... В крайна сметка от толкова отдавна сте заедно,преди любовници вие сте приятели и като такива заслужаваш искренност,заслужаваш да чуеш истината от неговата уста...това е едно елементарно уважение,което заслужаваш...и извини ме,но не виждам да го получаваш... Уважавай себе си малко,постави му ребром въпроса и ако не получиш отговор,който да те удовлетворява (пък бил той и "край" ),скъсай го...защото явно на него не му стиска..а в морето има други риби....
Успех,мила..и пиши ако има нещо-насреща съм... :-)

tytito1
07-05-2009, 09:13
той ми каза в очите че не ме обича както преди и аз му казах нали да се разделим но той ми каза че неиска да се разделяме защото не може да живее без мен но нищо не е както преди дори и да се разделим той но третия ден щял да е при мен така ми каза и незнам кво да правя и аз почнах да се отдръпвам макар и да ми е мн гадно

Hilary_
07-05-2009, 09:14
Добре това си е чисто мъчение ... какъв е смисъла да сте заедно само по навик .. :? :? Нее според мен няма смисъл .. :?

KimBerLy1912
07-05-2009, 09:20
той ми каза в очите че не ме обича както преди и аз му казах нали да се разделим но той ми каза че неиска да се разделяме защото не може да живее без мен но нищо не е както преди дори и да се разделим той но третия ден щял да е при мен така ми каза и незнам кво да правя и аз почнах да се отдръпвам макар и да ми е мн гадно
Винаги може да се опитате да останете приятели..
Явно не те обича,но ти не си длъжна да оставаш в тази връзка,защото по този начин се чувстваш самотна,нещастна,тя те терзае..
Смятам,че той просто е прекалено несигурен и едва ли не го е страх да не остане сам....Демек не те обича,обаче не е сигурен и не иска да скъсате и тогава да загрее закво иде реч...
Кажи му,че ако не те обича,по-добре е да се разделите,а ти ще му останеш приятелка и няма да го оставяш сам...само че в друг аспект..
А ако те обича (което не мисля,ама кой знае-и на мен ми се е случвало да съм несигурна) ,да вземе да се стегне и да си сяда на задника... И да ти даде това,което заслужаваш..с желание..а не по задължение...

RaZzer
07-05-2009, 15:34
Спри да го търсиш, да му пишеш, да поддържаш активно връзка с него и след седмица-две ще се осъзнае и ще си възвърне предишните чувства (или поне ще разберете, че нямате нужда един от друг... и ще се разделите :? - все пак си мисля, че ще е първото, щото очевидно и двамата се нуждаете един от друг, просто изглежда той има нужда от почивка) Успех!

bog4eto
07-05-2009, 16:45
Според мен вашата връзка е станала навик ..

+1

Добре бе,в очите ти казва,че не те обича както преди,а твърди,че не може без теб..жалка гледка! Аз,само заради това,бих го зарязала(сега ще чувам пак,как така 3 години се оставят туко така,ама д*ба,като гаджето няма вече чувства каквито е имал преди и положението тръгва надолу..кфо да се праи :? )

rakiQ
07-05-2009, 17:31
Просто имате нужда от разнообразие,вие имате връзката ви като даденост и приемате нещата който се случват като даденост .Трябва да се радвате един на друг,да се радвате дори и на най -малките неща,оценявайте това което ви се случва просто се радвайте на това ,че сте заедно .Прощавайте си защото да прощаваш -това означава , че обичаш!Измислете нещо което да правите двамата,нещо ново и различно.
:)
Според мен не мисля ,че правилното решение е "късане" .Това е най-лесното за това. Мисли зряло на нещата,опитай се.Влез му в положението .Когато имате проблеми ,седнете на спокойствие в удобен момент и си кажете всичко спокойно ,без каране ,цупене и тн .Знам ,че ние жените сме доста избухливи ,но когато избухваме ,викаме и се дуржим по подобен начин ,човекът от среща няма да ни разбере по правилно ,напротив най-много да се ядоса и той. :wink:
Във всяка връзка има трудни моменти,най -важното обаче е да се държите здраво един за друг и да не обръщате внимание на тези моменти!
Успех! :) :wink:

experiment_m
07-06-2009, 07:03
Ако всеки път като се видите, всичко протича по един и същ начин, може да се породи този проблем. Получава се един "омагьосан кръг", който няма вариант да не ти втръсне и да си зададеш - "Абе аз к`во правя тук, не мога ли да си намеря някое по-интересно занимание?". И това понякога няма нищо общо с човека с който си. Само от работа и в къщи не става. Трябва му малко разнообразие, че да живне малко това момче. Излизайте с приятели, може и да се управят нещата.