PDA

View Full Version : Премахване на щампа от тениска



SunSmile
07-05-2009, 09:23
Как мога да премахна щампа от тениска? Тениската е бяла, не е прана (ако има значение) не й харесвам щампата и се чудя дали с нещо не може да се махне... Щампата стои гумена ...
Една приятелка си беше отлепвала щампа, но беше по - дебел слоя на самата щампа. Не мисля, че тази може просто да се отлепи...

Има ли някакъв начин с ятия, с препарат или с нещо друго да мога да я махна, защото изобщо не ме кефи..?


ПП: Не започвайте с това "за какво си си я купила, щом не ти харесва" и други такива, защото не съм си я купувала аз!
Благодаря предварително :)

rauwkost
07-05-2009, 15:57
Пробвай да сложиш вестник и в/у него кърпа, после с ютията отгоре и би трябвало да се отлепи. :)

Black_Fyed_Peas
07-05-2009, 18:13
Пробвай да сложиш вестник и в/у него кърпа, после с ютията отгоре и би трябвало да се отлепи. :)

така бо трябвало да стане,да :)

elsy
07-05-2009, 20:29
Ех, и аз имам такъв проблем с една шапка. 8-) Утре ще пробвам тва с ютията, дано има ефект 8-)

vellvet
07-06-2009, 19:49
препоръчвам ти да не е вестник а бял лист хартия за да не ти остане мстилото от вестника по блузата :)

happyfacex
07-06-2009, 20:03
да прави са :?

SunSmile
07-06-2009, 20:57
Утре ще пробвам.

А кърпата, която слагам върху вестника суха или мокра да е..? :?

breathless
07-06-2009, 21:13
Суха. (:

tonie__
07-06-2009, 23:18
с ютията не е ли по-верочтно да залепне ? така де,доколкото си спомням,нявремето майка така лепеше щампи на тениски на сестра ми :-D

SunSmile
07-07-2009, 10:02
Много благодаря за съветите, обаче резултат - НИКАКЪВ!
Щампата дори не се размаза.... ама хич не мръдна.
Или щампата е много здрава, или това не е начина.
Опитвах без хартията, със суха, с мокра кърпа, намокрих тениската, само през хартията гладих, намокрих хартията... всякакви комбинации с надеждата поне малко да стане нещо, но нищо.

Сигурно трябва нещо друго, но не знам какво :)

elsy
07-09-2009, 16:06
Аз успях :grin:
Ютията трябва да е мнооого нагрята. С доста натискане щампата започна да се 'разлепва' и аз само я 'отчоплих' с нокти :D :D Пробвах с хартия и кърпа, ама нищо не се получи и после направо върху самата шапка (в моя случай) 8-) Един час съм се занимавала 8-)
С повечко търпение трябва да се получи :)

SunSmile
07-09-2009, 17:11
мене ме беше страх директно с ютията върху щампата, щото е нова и мислех, че ще полепи щампата по ютията. Утре ще пробвам :)

elsy
07-10-2009, 10:26
Дано само нещо не се прецака тениската. После кажи дали се е получило :)

BaMbUcHa
08-25-2010, 11:30
Аз успях :grin:
Ютията трябва да е мнооого нагрята. С доста натискане щампата започна да се 'разлепва' и аз само я 'отчоплих' с нокти :D :D Пробвах с хартия и кърпа, ама нищо не се получи и после направо върху самата шапка (в моя случай) 8-) Един час съм се занимавала 8-)
С повечко търпение трябва да се получи :)

ъъ.. имам един въпрос.Както каза ти направо с ютията в/у шапката или там каквото е .. амаа щампата не залепна ли после в/у ютията ?? :? :-s