PDA

View Full Version : Ужасно спекло ми е ;(



ifkataAa
07-05-2009, 09:53
От 4 години имам чувства към едно момче и винаги съм си мислила, че тези чувства ще си останат до края на живота ми.И така до средата на юни месец.Започнах да движа с нова компания, в която беше и едно момче.Той беше просто невероятен, държанието му, външноста му, походката му, всичкооооо .. идеален от където и да го погледнеш.От тук идва и моя проблем.Започнах да го харесвам много силно, не мога да кажа любов, понеже го познавах от съвсем скоро, но чувствата ми наистина бяха силни.Колкото повече време минаваше, толкова повече се привързвах към него.За*бах онова момче без да се замисля, още една грешка.И така до миналата седмица.Седим си аз въпросното момче и един наш приятел на плажа към 23:00 часа.Някъде там и си лафим за най-различни неща и си викам ей ся е моя шанс.Викам им я кажете кой харесвате а у, споделете си чувствата и после аз моите.Нашия приятел почна баба Яга някакви такива простотий, на което аз и момчето към което имам чувства се напикаваме от смях.И накрая аяз се натварих и викам ае сериозно е лигавета, кажете и това момче някакъв такъв почна да мисли, вика амии.. миии .. амиии ,, докато забиваше супер много и накрая каза ае аз никой не харесвам е.И аз викам ае ако не ми кажете няма да ви проговоря, като се бъзикам .. аз не мога да се сърдя на никого.Обаче той вика абе аз не мога да кажа, просто ... и аз се направих на убидена и тръгнах към нас.На другия ден той беше на плаж с една моя приятелка и и казал "ивка ако се отсърди тази вечер да ми звънне да излезем някъде", само че аз забравих да звънна и така от тогава не сме си казали и дума.А на него някой му набива филмите, защото казал на едно момиче, че осъзнал, че не трябва да се движи с нас и още 100 неща за мен и за още една приятелка.А аз не съм казала нищо на него или за него.Много мразя някой да говори зад гърба на другите, а камоли аз да го правя .. дайте ми съвет какво да правя, как да си върна дните прекарани с това момче, защото наистина с него бяхме много близки.Гледахме филми в тях, държахме се за ръце, абе въобще се чувствам направо съсипана .. :(

sladur4etyYy
07-05-2009, 10:05
ми защо си му се разсърдила, егати ;д обади му се, кажи му, че вече си се отсърдила ( 8-) ) и искаш да излезете и се вижте

ifkataAa
07-05-2009, 10:06
Да, но той е казал, че вече не иска да се движи с мен и компанията се раздели на 2 части, може да се каже .. ;(

sladur4etyYy
07-05-2009, 10:37
е, даже и да го е казал, как така ще се отдели без никакво обяснение?! пак ти казвам да му се обадиш. каквото и да е казал, поне имаш правото да знаеш кой, кога, с какво и защо те е наклеветил пред него. не се оставяй така.

ifkataAa
07-05-2009, 11:00
Не знам какво да му кажа, как да подходя .. :-x

MegabytE
07-05-2009, 11:08
Виждаш ли сега, ако поста ти беше 3 прости реда, да ти кажа какво да правиш, са проблем нямаше да има, ама ти... :-o

YouKnowImBetterThanYou
07-05-2009, 12:08
За такива неща не трябва да се устройват филми и номера, а трявба да се действа директно. Значи не си му звънналла навреме, а това е = на отсвирване. Той със сигурност те е харесвал, но в момента в който е останал с впечатлението, че е отсвирен си е казал, че няма какво повече да се влачи в компанията на момиченце, които не знаят какво искат. Изхода тук е единствено да му се обадиш и да действаш директно - "хайде да се видиме, само аз и ти..." ако попита защо "ми защото искам правим еди какво си само ние двамцата и да те питам нещо важно, което не е за по телефона". Ето ти стабилен филм. Какво по-лесно от директния начин, пък и това не те излага пред никого, така и така шансовете да те харесва, както ти обясних в началото, са големи. А и щом е напуснал компанията, ти да не си мислиш, че пред някой познат ще клюкари какво си му разправяла ти и тем подобни... Не се вкарвай във филми, че ще изпуснеш момента! Сега ти е шанса да действаш без да ти пука, без да мислиш за последствията, пък и е лято в крайна сметка! :-D
Успех!

RaZzer
07-05-2009, 15:30
Не се стряскай! Супер тъпо е, че си забравила да му се обадиш и нормално - той е решил, че няма шанс с теб... Няма място за повече номера от твоя страна - обаждаш му се, излизате и си казваш всичко в очите... Почти няма шанс да не ти отвърне! Успех! :)

ifkataAa
07-05-2009, 21:27
Ами ако не ме харесва, а ме има само за приятелка ? :(

smileforyou12
07-05-2009, 21:59
Обади се на въпросното момче и го извикай да излезете двамата. Друга алтернатива не знам. :-o

experiment_m
07-06-2009, 06:49
Ей, държиш се като тъпа п... .Ми звънни му де. Кво толкова ще стане. Държите се за ръката, ходите си на гости, таковате се, онаковате се ... и накрая две думи не можете да измислите да си кажете. Не знам колко се е наранил от цялата работа, но колкото повече отлагаш, толкова повече ще му стане гадно на момчето и след месец няма да иска и да те погледне, независимо какво чувства към теб. Ти какво, искаш да се разминавате като пътни знаци ли. Грабвай телефона на момента и коригирай нещата. :-x "YouKnowImBetterThanYou" ти е написал как става работата.

ifkataAa
07-06-2009, 20:39
еми снощи му писах в скайп

[00:52:31] iwcheto [ h ] каза: tyka li si ?
[00:53:02] iwcheto [ h ] каза: pf znam che si na kompa ** po prawilnniq wapros ,, shte mi otgoworish li ?

и той на другия ден, тоест днес :


[14:43:20] whyyyy .?/, :( каза: tuka li si ?
[14:43:46] whyyyy .? :( каза: ako si tuka kazwai kwoto iskashe da me pitash snoshti ?

и аз : [18:31:53] iwcheto [ h ] каза: mi weche sam tyka ama ti si nawanka
[18:32:13] iwcheto [ h ] каза: aide kato se priberesх mi pishi :]]

и той още не се е прибрал и аз използвам да се чудя кво да му кажа .. идеи ?