PDA

View Full Version : Защо гласувахте ?



beachy_bunny
07-05-2009, 15:41
Първо се извинявам ако има такава тема .. аз поне не открих в търсачката ...
Второ искам да ви попитам не за кого гласувахте или за кого бихте гласували ... , а каква е причината , за да гласувате .. каква промяна искате да видите ...

аз лично имам още 3 години докато получа право на глас ... и съм сигурна в себе си , че нито веднъж няма да пропилея този мой шанс да дам гласа си ... сама да реша бъдещето си , а не някой рязан турчин с извинение който дори не живее тук ... Много хора ще кажат " С това деление на българи , цигани и турци до никъде няма да стигнем " ... Може и така да е ... , но аз предпочитам като вървя по улицата не всеки втори който пресрещна да говори със събеседника си на турски , не да гледам турски новини ... също не ми е приятно някой си от някъде който може да се върне в България чак на следващите избори да определя моето бъдеще и на половината българи ... кои са те .. кой им дава това право ... бих гласувала дори и само , за да предодвратя един купен глас ... Бих гласувала само и само , за да знам , че България е в това състояние ( на мизерия , беднотия и т.н. няма нужда да ви обяснявам вие добре знаете ) заради нас БЪЛГАРИТЕ , а не заради ромите и турците ... Наречете ме расистка каквато искате ... ,но аз знам какво искам също като Бойко и като Доган ...
Искам да чуя и вашето мнение ... Защо гласувахте ? Какви промени очаквате ?
Благодаря на тези които ще си изкажат мнението :)

_princess_
07-05-2009, 16:05
Причината е, че не искам Доган да ме управлява!

gigi_00
07-05-2009, 17:42
Причината е, че не искам Доган да ме управлява!

БРАВО НА ВСИЧКИ КОИТО ОЩЕ И ПУКА ЗА БЪЛГАРИЯ.БРАВО НА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА СРЕЩУ Доган .ДА ЖИВЕЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ

beachy_bunny
07-05-2009, 18:27
Причината е, че не искам Доган да ме управлява!

БРАВО НА ВСИЧКИ КОИТО ОЩЕ И ПУКА ЗА БЪЛГАРИЯ.БРАВО НА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА СРЕЩУ Доган .ДА ЖИВЕЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ


Защо го написа с малкиии буквии :( ДОГАН [/size] изрудд пълен боклукк ... отирай си всички рязани бургии и марш от България

doomkillerr
07-05-2009, 18:59
Аз лично днес гласувах с надеждата за едно по-добро бъдеще, за нашата родина!!! :) От както имам право да гласувам, само веднъж поради невъзможност не съм гласувал. Смятам, че всеки трябва да упражнява дадеата му възможност да пусне своя глас - независимо за коя партия. Писна ми и на мен както сигурно и на много други - турците да ни управляват и едни и същи хора да "щъкат" из парламента още от 1990 година до сега!!! Това да не гласуваш - означава, че не ти "пука" за България и за бъдещето ни, като народ... :?

gigi_00
07-05-2009, 19:42
Причината е, че не искам Доган да ме управлява!

БРАВО НА ВСИЧКИ КОИТО ОЩЕ И ПУКА ЗА БЪЛГАРИЯ.БРАВО НА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА СРЕЩУ Доган .ДА ЖИВЕЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ


Защо го написа с малкиии буквии :( ДОГАН [/size] изрудд пълен боклукк ... отирай си всички рязани бургии и марш от България

Срам ме е да му напиша името.Дано от днеска да ни очаква едно по добро бъдеще.Кашата е голяма не може да се оправи за 1-2-3 седмици.Дано тези които оправляват да оправялват за народа а не за лични интереси.ДА ЖИВЕЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ.ВЪН ТУРЦИТЕ ОТ БЪЛГАРИЯ.БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ

chemist9009
07-05-2009, 23:27
Гласувах за БЪДЕЩЕТО на БЪЛГАРИЯ!

ZipFail
07-06-2009, 23:12
Аз гласувах, за да се приеме ДOИП.

ТУК (http://doip.dolubkp.com/)

Общо подписи: 19

Малко не ти достигна :(

ZipFail
07-06-2009, 23:56
ДОИП ще помете Интернета ! Beware !!!