PDA

View Full Version : Не й пука вече ;]



IceColdKilla
07-05-2009, 15:43
:(

SmiLe1
07-05-2009, 15:54
Явно много я обичаш,но според мен това момиче не знае какво иска...Най-много да ти разбие сърцето....

bog4eto
07-05-2009, 16:13
Говори с нея...

IceColdKilla
07-05-2009, 16:17
Говори с нея...
Не ми дава възможност. Реакцията отсреща е "само ме притискаш и пришпорваш" :?

bog4eto
07-05-2009, 16:39
Кофти..ми тогава и дай "възможност" да обмисли нещата и да реши какво иска с една кратка почивка...гадно е,да,ама едва ли предпочиташ да си в неведение..Успех :)

Mi6inka
07-05-2009, 17:53
Според мен ако сега я оставиш за малко би имало по-голяма вероятност да избере да е с теб, отколкото ако не спираш да я търсиш..... просто за малко спри да я търсиш, отдръпни се ...да види какво е изгубила... но не забравяй, че винаги има и вариант да се чувства и по-добре без теб... незнам... остави момичето да прецени, но пък и не и се давай да те прави на маймуна и когато и скимне да е с теб, когато и писне не... Бъди мъж на място!

moneycomeme
07-05-2009, 18:50
Не я оставяй. :) От думите ти имам чувствтото че и двамата много се обичате,ако това е така не разрешавай да изгубиш половинката си зареди глупости.Успех!

Hilary_
07-05-2009, 18:59
Говори с нея...
Не ми дава възможност. Реакцията отсреща е "само ме притискаш и пришпорваш" :?
.. според мен това не са дум ина момиче, на което му пука какво ще стане с връзката й .. :?
а това за алкохола .. не е оправдание .. :? остави я за определен период от време, за да оцени това, което има ... ако не го направи я остави .. няма смисъл .. :? :?

Faces
07-05-2009, 19:24
Изневерила ти е има си причина (заради алкохола)...
Дано се шегуваш АЛКОХОЛА НЕ Е ОПРАВДАНИЕ ЗА НИЩО бил съм в състояние на повече пиян и от свиня и са ми се натискали ама що не съм изневерил а щот обичах безумно много приятелката си.Авторе заеби я тая работа сега ще те врътка врътка ще си намери тъпо оправдание и ще те зареже и още повече ще те боли и ще се чувстваш като глупак.Остави неща както са не и звъни не и пиши абе с 2 думи нищо тя ако иска да продължите ще те потърси ако и се навираш така ще си те третира като кученце ще си те разкарва като кученце момичетата го правят да но не харесват тая черта в някое момче.Прояви мъжество и тогава най добре ще си видиш за кво стаа на въпрос и кво иска момичето ти.

IceColdKilla
07-05-2009, 20:01
Изневерила ти е има си причина (заради алкохола)...
Дано се шегуваш АЛКОХОЛА НЕ Е ОПРАВДАНИЕ ЗА НИЩО бил съм в състояние на повече пиян и от свиня и са ми се натискали ама що не съм изневерил а щот обичах безумно много приятелката си.Авторе заеби я тая работа сега ще те врътка врътка ще си намери тъпо оправдание и ще те зареже и още повече ще те боли и ще се чувстваш като глупак.Остави неща както са не и звъни не и пиши абе с 2 думи нищо тя ако иска да продължите ще те потърси ако и се навираш така ще си те третира като кученце ще си те разкарва като кученце момичетата го правят да но не харесват тая черта в някое момче.Прояви мъжество и тогава най добре ще си видиш за кво стаа на въпрос и кво иска момичето ти.

За много неща си прав :) но ми трябваше време да го разбера явно. Оставил съм я, защото както каза и аз имах РД на скоро, станах на 18 една ми седна в скута и макар и пиян й казах "махай се" :)

gabi_94
07-05-2009, 20:35
все едно слушам историята на двама мои приятели, същото. Само че те ходят 6 месеца и момичето не заслужава момчето, уй твърди че го обича и че той е всичко за нея, го пренебрегва. А той е много влюбен в нея и прави всичко за нея. Но усещам че няма да се задържат, просто не си пасват. Съветвам те че ако нещата куцат и усещаш че не изпитва същото към теб, да се разделите. Все пак така се наранявате взаимно.

hanovete
07-05-2009, 21:32
бате слушай и следвай инструкциите много внимателно!

-въпросната мацка си мисли че тя е единствената на света за теб...просто и покажи че не само тя е на тоя свят и да не се мисли за много велика....забий се с някоя друга ама пред погледа и ....мн ще я заболи и точно до седмица 2 ще чука на вратата ти!....и повярвай ми колкото и да ти се иска да я видиш,да и пишеш,да и се обадиш не го прави това само ще влоши нещата!Просто я накарай да ревнува по някакъв начин!!!-тя сама ще те потърси ;)

ifkataAa
07-05-2009, 21:38
Кофти..ми тогава и дай "възможност" да обмисли нещата и да реши какво иска с една кратка почивка...гадно е,да,ама едва ли предпочиташ да си в неведение..Успех :)

FiRe_LaDy
07-05-2009, 22:05
Остави я сама!Не я притискай.Дай и свободата,която твърди,че иска.Не и се мяркай пред очите изобщо.Никакъв контакт не търси с нея.Знам,че ще е трудно!Преживях същото нещо на скоро.Скарах се с приятеля ми и бяхме разделени.Каза ми,че не иска да е повече с мен и да го оставя намира.Не го послушах и не се отдръпнах.Гледах да се засичаме и да вижда колко гадно ми е без него и че ми липсва.НИЩО не постигнах по този начин.Тогава се намериха приятелките ми.Направиха абсолутно всичко само и само той да не знае къде съм по цял ден,с кого съм .. какво правя.Да разбере,че мога и сама да продължа (дори да не е така) ... караха ме да се усмихвам.бяха сигурни,че той ще се върне,че по този начин ще осъзнае,че му липсвам.И бяха прави!Изкарах мъчителна седмица,в която се усмихвах нарочно,казвах на всички,че съм супер,че съм решила да продължа напред,но той ме потърси.Извинявай,ако съм те отегчила с всичко това,просто исках да ти кажа,че наистина трябва да я оставиш намира.Да се оттеглиш,докато тя не реши какво иска.

П.П. Когато ме накараха да го изолирам от мене,се плашех,че може по тоя начин да го отблъсна още повече и да не се върне никога повече.Но сега разбирам .... ако някой те обича - ще се върне,а ако е решен да е без теб - каквото и да правиш,няма да го върнеш!
Дано успееш да си я върнеш и да сте много по-щастливи от преди!

djuki
07-06-2009, 14:18
ами докато не усети липсата ти няма да промениш нещата . Тя може много да е те е обичала , но може всичко да и е писнало и да се задушава , това че ти е изневерила не винаги значи че не те обича може просто да е имало нужда от това не е извинение , но приеми всяко зло за добро ! Остави я ако тя иска да е с теб ще те потърси , но я остави !

IceColdKilla
07-06-2009, 17:38
ами докато не усети липсата ти няма да промениш нещата . Тя може много да е те е обичала , но може всичко да и е писнало и да се задушава , това че ти е изневерила не винаги значи че не те обича може просто да е имало нужда от това не е извинение , но приеми всяко зло за добро ! Остави я ако тя иска да е с теб ще те потърси , но я остави !

Ще опитам, дано си права :)

yahhooo
07-06-2009, 17:57
Станал си и безинтересен, пич

b0rIsOv
07-16-2013, 23:00
На мен ми се случва в момента почти същото. Момичето което обичам е все още е с мен обаче разбирам че е мнго студена кам мен че не изпитва същото както аз искам поне мъничко да покаже истинска обич да разбера че и те поне мъничко ме обича ще я направя наи щаслива обаче те неможе да го разбере. Аз я обичам може да се каже мнго всека секунда е в ума ми но тя ме наранява с студените си думи с студеното си поведение с студеното си съце. Тя не може да разбере че никои не може да я обича както аз никои не може да я целува както просто на нея не и пука ако и кажа сбогом тя ще ме спре за момента обаче разбирам че не и идва от вътре тя просто не иска да си загуби броиката на обожатели иска да има мнго обжатели тя въпреки че излиза само с мен това не ми стига искам мъничко лубов в момента сам мнго объркан умът ми казва забрави я а сърцето все копнее да я види да я прегърне и целуна опитвах се да я игнорирам един път не и се обаждах не и пиша не това вярно деиста за момента обаче след първата ни среща след като запали отново оганя в мен минава си на съштото място пак не и пука какво да сторя мисля да и кажа че аз я обичам истински и когато наистина осети лубов кам мен тогас да ме потърси въпреки че рискувам да я загубя за винаги мисля го за правилно вие какво мислите ???





ЗА НЕЯ Е ВСИЧКО ЕДНА ИГРА!!!

b0rIsOv
07-16-2013, 23:04
На мен ми се случва в момента почти същото. Момичето което обичам е все още е с мен обаче разбирам че е мнго студена кам мен че не изпитва същото както аз искам поне мъничко да покаже истинска обич да разбера че и те поне мъничко ме обича ще я направя наи щаслива обаче те неможе да го разбере. Аз я обичам може да се каже мнго всека секунда е в ума ми но тя ме наранява с студените си думи с студеното си поведение с студеното си съце. Тя не може да разбере че никои не може да я обича както аз никои не може да я целува както просто на нея не и пука ако и кажа сбогом тя ще ме спре за момента обаче разбирам че не и идва от вътре тя просто не иска да си загуби броиката на обожатели иска да има мнго обжатели тя въпреки че излиза само с мен това не ми стига искам мъничко лубов в момента сам мнго объркан умът ми казва забрави я а сърцето все копнее да я види да я прегърне и целуна опитвах се да я игнорирам един път не и се обаждах не и пиша не това вярно деиста за момента обаче след първата ни среща след като запали отново оганя в мен минава си на съштото място пак не и пука какво да сторя мисля да и кажа че аз я обичам истински и когато наистина осети лубов кам мен тогас да ме потърси въпреки че рискувам да я загубя за винаги мисля го за правилно вие какво мислите ???





ЗА НЕЯ Е ВСИЧКО ЕДНА ИГРА!!!

Amore-Mio*
07-17-2013, 06:31
Когато присъствието на някой друг, любим човек, те кара да се съмняваш в чувствата му и в това дали само присъствието му те прави щастлив - значи нещата отдавна не са такива, каквито са били. И е нужно или да продължиш напред без нея, или да се опиташ да оправиш нещата. Макар моето мнение е, че няма смисъл. Щом това приключва - значи не е било любов. Любовта няма край, колкото и банално да звучи.
Не й позволявай да си играе с теб, Борисов, е моят съвет към теб!