PDA

View Full Version : Нужен ли е този раздел?



Brabi92
07-05-2009, 16:43
Въпросът ми е не е ли по-добре,този раздел да бъде прекръстен само
"Похвали към екипа на сайта"?
За малкото време през което съм тук се нагледах на какви ли не безобразия и некомпетентни действия на модератори и администратори!
Пуснах тема относно търсачката и ми беше даден един много уклончив отговор"имало други трески за дялане"Какво по важно от функциолността на сайта,за да може потребителя като седне и да не се нерви ,че не може да намери това ,което му е нужно.Не съм дълбала на долу,защото щях да бъда евентуално заплашена от бан,така като гледам темите тук.
Последната тема ,която пусна Тянко, ми направи уникално впечатление.Там поредно бяха изтрити няколко мнения на потрбители по темата с явна критика към админ/модове,а бяха оставени тези с похвалите.Това обаче си е редовна практика ,гледайки другите теми!Относно темата на Тянко намерих едно много хубаво абзацче от правилата на собственика на сайта-ИНВЕСТОР.БГ:
"С ползване на услугите на Teenproblem.net, вие предоставяте на Investor BG разрешение да възпроизвежда, публикува и разпространява безвъзмездно публикуваното от вас съдържание в печатни и онлайн издания на Investor BG."

Brabi92
07-05-2009, 16:50
Продължавам да пиша отдолу,понеже за бъга ,за който споменаха други потребители и аз,все още не е оправен!
И така темата на Тянко е за пиратството,а именно този цитат от правилата ми направи впечатление.Значи,даден потребител,публикува нещо без източник от къде е,с което може би е нарушил авторски права.-пиратство!А щом ИНВЕСТОР.БГ има право да публикува всичко написано от потребителите тук,за какво гооврим!?
Тянко момчето много добре си написа темата и някои хора го нападнаха -тези които са с модераторите и те бяха защитени от модераторите,а другите с критиката ...къде са им мненията?
Другото ,което ми направи впечатление,е че някои потребители се третират ралзично.Аз мисля ,че за да си модератор трябва да стоиш над всички лични отношения или греша?
Затова вместо да пускам тема вече тук,което явно е безмислено/два проблема не са оправени и се толерира пиратсвото/ мисля да се свържа директно с ИНВЕСТОР.Бг и да помоля тях за помощ и разгледажне на въпросите,които имам.Защото явно тук не мога д аполуча адекватни и смислени отговори!

x3eme
07-05-2009, 16:55
Въпросът ми е не е ли по-добре,този раздел да бъде прекръстен само
"Похвали към екипа на сайта"?
За малкото време през което съм тук се нагледах на какви ли не безобразия и некомпетентни действия на модератори и администратори!
Пуснах тема относно търсачката и ми беше даден един много уклончив отговор"имало други трески за дялане"Какво по важно от функциолността на сайта,за да може потребителя като седне и да не се нерви ,че не може да намери това ,което му е нужно.Не съм дълбала на долу,защото щях да бъда евентуално заплашена от бан,така като гледам темите тук.
Последната тема ,която пусна Тянко, ми направи уникално впечатление.Там поредно бяха изтрити няколко мнения на потрбители по темата с явна критика към админ/модове,а бяха оставени тези с похвалите.Това обаче си е редовна практика ,гледайки другите теми!Относно темата на Тянко намерих едно много хубаво абзацче от правилата на собственика на сайта-ИНВЕСТОР.БГ:
"С ползване на услугите на Teenproblem.net, вие предоставяте на Investor BG разрешение да възпроизвежда, публикува и разпространява безвъзмездно публикуваното от вас съдържание в печатни и онлайн издания на Investor BG."
Въпросните постове които бяха изтрити не бяха по темата.Един от тях беше моя насочен към Alexandra93.Тя засегна тема,която отдавна е приключена.Нормално е да бъдат изтрити като не са по въпросната тема.
От както посещавам форума винаги има недоволни от модератори и администратори.
Визирате тях защото имат правата да заключват,трият и коригират постове които са против правилата на форума.Може би ако потребителите спазваха правилата и нямаше обиди,караници и провокации форума щеше да бъде това,което всички ние искаме.

doomkillerr
07-05-2009, 18:00
...Аз мисля ,че за да си модератор трябва да стоиш над всички лични отношения или греша?

И аз мисля същото... ;-)

MakeMeLaugh
07-05-2009, 18:32
Нужен е :)

Brabi92
07-05-2009, 18:59
x3eme темата ми визира съвсем друга проблематика,а тези изтритите мнения бяха просто едно допълнение към тегнещия цялостен проблем,който се е настанил тягостно във форума!Ти визира Александра ,но момичето поне за мен се изказа по темата и явно острия и тон засегна някои хора.Мнението на Лучо също беше по темата и явно то определено също жегна някои дълбоко.Това ,че има доволни и недоволни е ясно,но поне да има ясно и точно фиксиране и отстраняване на проблеми,проблеми за които се е писало ,пише се и ще се пише ако не се премахнат!!!

x3eme
07-05-2009, 19:04
Каквото и да се направи все ще се намери някой да се заяде.Модераторите са като времето....никога не могат да угодят на всички.

MrBig
07-05-2009, 19:17
Ами нормално е да се стигне до тук.Нормално,защото аз сигнализирах в моя тема преди време,която се превърна в помпане на мускули от модове и админи и показване на ненужна ирония!Говоря за темата за ограмотяването на модераторите.И наистина тук в темата ти Тянко,се видя,че те отново не са наясно какво да правят,защото не знаят значението на елементарни български думи както и се видя,че не зачитат правилата!Мисля,че трябва целия модераторски екип да се upgrade за да бъде в нужната кондиция за адекватни действия,а не по симпатичност на измислени герои!!

machoka
07-05-2009, 19:22
x3eme темата ми визира съвсем друга проблематика,а тези изтритите мнения бяха просто едно допълнение към тегнещия цялостен проблем,който се е настанил тягостно във форума!

Тягостно си свободна да напуснеш форума с този и всички други свои акаунти, които ти обещавам че ще изтрия в най-скоро време.

Писни ми да се занимавам с ЕДНИ И СЪЩИ хора, една шепа заядливци които лаят за спорта. Е как пък така вие сте единствените, които се оплаквате, все засегнатите и ощетените от 'модераторския и администраторски (?!?!?!) произвол'. И на всичко отгоре около вас да става проблем във ВСЯКА тема с ваше участие, ИЗВЪН този раздел.

Това беше краят на сагата около интригите, уверявам ви. До тук бях добър и се хабих с приказки и обяснения, от тук нататък пИшете на собствена отговорност.