PDA

View Full Version : Отчаяние



LetMeBeYourFantasy
07-05-2009, 17:36
...

rakiQ
07-05-2009, 17:40
Слънце , точно защото ние се държим добре ,мило и даваме всичко от себе си и за това става така че да ни се катерят на главата и после да нямащ на кой да разчиташ . Недей да се отчайваш ,гледай да създадеш нови контакти,излизай на вън ,общувай ,копунясвай,флиртувай...обл чи си непо по-секси,покажи на всички че си хубава и можеш да им го върнеш!
Давай смело напред и не обръщай внимание ! :) :smt058

Kostadin_682
07-05-2009, 17:41
Отчаянието е гаден порок (лично мнение)
Я дай по- ведро, не може да не са ти останали приятели... поговори с някого... излизай повече, а не се затваряй у вас... намери нови приятели, създай нови контакти :wink:

bog4eto
07-05-2009, 18:13
Отчаянието е гаден порок (лично мнение)
Я дай по- ведро, не може да не са ти останали приятели... поговори с някого... излизай повече, а не се затваряй у вас... намери нови приятели, създай нови контакти :wink:

Да,не се отчайвай-до нищо хубаво не води.Все пак винаги има нещо хубаво,за което да се живее и само заради това нещо да бъдеш щастлива..Приятели можеш да откриеш много,стига както каза Kostadin_682 да излизаш повече :) И да кажа...виж да не е проблема в теб,все пак ;)

fenasf
07-05-2009, 18:16
И аз се чувствам така понякога... :(

В такива случаи знаеш ли аз какво правя ?


ами...същото като теб - пиша в тоя форум :-D

Иначе всъщност позицията ти въобще не е отчайваща - много са малко хората, с които можеш да имаш пълноценна и искрена връзка (било то любов или приятелство) и ти си направила моя избор - да не се хабиш с хора, които не биха могли да те разберат...всички казват, че това е егоизъм, но според мен да си "приятел с всички" значи да се опитваш да си нещо, което не си.

Нали знаеш - "по-добре един истински приятел пред 100 фалшиви" :)

А когато не се стараеш да се пригаждаш към хората те или те намразват или се опитват всячески да са с теб.

ддз аз мога да съм верен приятел (от ония дето им викаме "истински") надявам се да намериш някой като мен...

acdcfenka
07-05-2009, 18:23
Аз пък съм на мнение, че приятели няма, има само познати, с които да изпиеш едно кафе и да си кажеш нещо повърхностно. Не много лично. Да не посърнеш много от моето мнение, но е така. Сега след като повярвах в думите от първото изречение и хич не ми пука. Говоря си с хората за всичко без много лични неща и излизам чат- пат с някой на по кафе и съм си добре така. Няма за какво да се нервя и отчайвам, че тоя говори зад гърба ми, че оня ми плете интриги. Просто трябва да минеш през този период и да го осъзнаеш.


Съжалявам за дългия пост, но съм си филисоф, а и се вживях. 8-)

moneycomeme
07-05-2009, 18:45
Знаеш ли колкото и да не ни харесва истината е че ако не нараняваш-си нараняван. :) Това е -няма средно положение.Никой не ти признава,когато си верен на моралистични разбирания и даваш най-истинското от себе си в едно приятелство например.Не винаги важи,че ,,Каквото дадеш,това ще получиш,, ...тъкмо обратното..Какво да тикажа всички имаме моменти,в които в крайна сметка оставаме сами и са щастливци хора,като мен,които имат брат или сестра,на когото могат ад разчиташ за всичко по всяко време.Искам да завърша положително-всичко се връща! :)

bog4eto
07-05-2009, 18:48
Аз пък съм на мнение, че приятели няма, има само познати, с които да изпиеш едно кафе и да си кажеш нещо повърхностно.


Тфа трябва да е ужасен живот,честно казано.Има приятели.За мен живот без приятел,с който да споделя не е = на живот.Приятелството се гради с времето,не става ей така затова наблегнете на постоянството,а не "познаваме се от 1 месец и той/тя ми е най-добър/ра приятел/ка" и винаги така се прецаквате.Време трябва,време...

mOBSCENE
07-05-2009, 18:54
Не се отчайвай!Бъди силна!
Не плачи..нали знаеш `не плачи за този ,който не плаче за теб!`
Можеш и сама..просто с времето ще намериш хората за теб!
Не мисли ,че само ти си в това положение!

Бъди силнаНе обръщай внимание ..излизай навън запознай се с нови хора..
Един съвет -Не вярвай на всеки! :-)
Късмет! :-)

LetMeBeYourFantasy
07-05-2009, 19:24
Аз пък съм на мнение, че приятели няма, има само познати, с които да изпиеш едно кафе и да си кажеш нещо повърхностно. Не много лично. Да не посърнеш много от моето мнение, но е така. Сега след като повярвах в думите от първото изречение и хич не ми пука. Говоря си с хората за всичко без много лични неща и излизам чат- пат с някой на по кафе и съм си добре така. Няма за какво да се нервя и отчайвам, че тоя говори зад гърба ми, че оня ми плете интриги. Просто трябва да минеш през този период и да го осъзнаеш.


Съжалявам за дългия пост, но съм си филисоф, а и се вживях. 8-)

Тва вече съм го преживявала, но и съм се убеждавала че това да излизаш с някой на кафе просто, колкото да не си сама, е само начин да заблуждаваш себе си ... защото всъщност живота е безсмислен без да има с кой да споделиш дори и най личното без да те страх, че ще те остави, предаде и т.н.

bebchence
07-05-2009, 19:31
Дкато четях имах чувството че това излиза от моето сърце защото се чувствам по абсолютно същия начин.Сама съм след като най добрата ми приятелка ме заряза след всичко което съм правила за нея,както теб и аз съм гледала да имам няколко приятели но да са истински е оказа се че не са.Сега съм сама нямам и приятел който би ме подкрепил в такъв момвнт а толкова искам да поплача на нечие рамо.Но така е остава ние да се подкрепяме и така успех с тебе дано се оправиш :-) :smt089

djuki
07-05-2009, 19:46
мила ти какво искаш като си седиш в къщи си самосъжаляваш ?! Сама си защото ти си направила така ... не може да игнорираш всички и да имаш 3 ма човека и след 1 месец да ревеш сама съм сама съм .каккво се случи !Аз също съм сама в момента , но аз не търся причината в другите хора , а я намерих в себе си ! Мисля че сама си си виновна приятелите не винаги са толкова явни човек с които просто излизаш след време може да се окажа най - добрия ти приятел или голямата ти любов ама ти като не излизаш с такива хора няма как да го намериш !

LetMeBeYourFantasy
07-05-2009, 19:49
мила ти какво искаш като си седиш в къщи си самосъжаляваш ?! Сама си защото ти си направила така ... не може да игнорираш всички и да имаш 3 ма човека и след 1 месец да ревеш сама съм сама съм .каккво се случи !Аз също съм сама в момента , но аз не търся причината в другите хора , а я намерих в себе си ! Мисля че сама си си виновна приятелите не винаги са толкова явни човек с които просто излизаш след време може да се окажа най - добрия ти приятел или голямата ти любов ама ти като не излизаш с такива хора няма как да го намериш !

еми можеше поне да видиш кво съм писала..знам че причината е в мене... причината е тва че искам някво истинско приятелство, а когато го намеря то се оказва фалшиво.. и не говоря за единичен случай тъй че засега няма кво да търся и няма къде да го търся...не мога просто да излезна на улицата и да намеря човек с който да се разбирам...

totik
07-05-2009, 20:04
Не се отчайвай.Контактувай с нови хора-до момента просто не си срещнала подходящите :)

plmn
07-05-2009, 20:10
след месеци, години самоизолация сега осъзнавам, че съм съвсем сама...

логично

Baby_b
07-05-2009, 20:13
В момента се чувствам по същия начин и цяла вечер ми е гадно. :( Тия дни осъзнах, че приятелите ми ме търсят само, за да ми се оплакват или когато имат нужда от помощ и т.н. И аз вече стигам до задънена улица. Пред дилема съм: дали да продължавам така или да им покажа, че няма да им играя вече по свирката. :(

beachy_bunny
07-05-2009, 20:27
Oх моля ви не казвайте , че има само познатии ... Винаги има човек за всичко ... Ще намериш човек с който да говориш за всичко .. да му имаш доверие ... да знаеш , че когато паднеш някой ще ти подаде ръка ... Приятелството се гради с време ... не става ей така ... всичко изисква време .. най-много приятелството ... Успех .. и не приемай нещата много навътре ... По написаното разбирам , че си доста емоционална , но това не пречи ...

bog4eto
07-05-2009, 20:56
^^ Бре аз не казах ли същото,малко по-рано :D :D :D

LetMeBeYourFantasy
07-05-2009, 21:01
май да :D