PDA

View Full Version : кога му е времето



sanciora
07-05-2009, 17:55
Знам , че има много такива теми и всичките са :grin: :grin: :grin:
Според вас кога е времето един човек да започне половия си живот.
Имал съм няколко пъти възможността да правя секс ,но не смятам че партньорите ми бяха подходящи и им отказах..
Незнам какво да правя скоро 6те стАна на 17 а още не съм се е''''.
А почети всички на моята възраст се клецат като зайци..
Какво мислите по въпроса :grin: :grin: :grin: :-P :-P :shock: :shock: :shock: :evil:

Punisherrr
07-05-2009, 18:04
Кво значи ''Незнам какво да правя скоро 6те стАна на 17 а още не съм се е'''' . '' ?? :? Какво трябва да правиш според тебе? Това,че не си като всички останали може само да те радва (ако си умен). Направи го по-късно,но с любов(поне аз така смятам) отколкото когато и да е с която и да е. Това е.
И на 17 не си мисли,че си много закъснял...тва са погрешни разбирания. ;) 17 според мен трябва да е минималната граница. (но уви...)

bog4eto
07-05-2009, 18:41
Кога да започнеш половия си живот?Когато си готов да поемеш отговорността.Казвала съм и преди,че НЕ е просто да се е** и до там. :?

Иначе..чакай точното момиче ;) Не го мисли толко...то когат трябва,тогава ;) Ако пък много ти се ... отивай в някой бар,намери си момиче и толкова.Ако си глупак.

LittleFashionista
07-05-2009, 18:46
Когато се чувстваш готов, когато намериш човек който много харесваш и си сигурен, че искаш да го направите, по ваше желание, а не от натиска на другите които говорят "как може още да не си изчукал някоя"
И не бързай много :) Ще има много време да правиш секс, но първия път си е един и е гадно ако стане в тоалетната на дискотеката :-D
И се предпазвайте

WhyNot
07-05-2009, 18:46
аве когато се почувстващ готова ве нийй тука от къде може да знаем по принцип 17 години е нормално да се започне

Extremescream
07-05-2009, 19:47
Ми като има толкова много теми,да ги беше попрочел малко.

LovEsIckk
07-05-2009, 20:02
Когато се чувстваш готова :)

plmn
07-05-2009, 20:03
Знам , че има много такива теми и всичките са :grin: :grin: :grin:

?

totik
07-05-2009, 20:14
Всичките са :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D

DivoTo_KoTe
07-05-2009, 20:28
Е ние ако ти кажем,че е нормално примерно на 17 и нямаш прител/приятелка със първия срещнат ли ще го направиш?

DollLyyY
07-06-2009, 01:58
Няма нормална възраст , когато искаш тогава , независимо дали ще си на 17 или повече (важното е че не си на 12 :) )

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-06-2009, 03:50
на есен ;щ

DollLyyY
07-06-2009, 04:02
Няма нормална възраст , когато искаш тогава , независимо дали ще си на 17 или повече (важното е че не си на 12 :) )

има нормална възраст и тя е 16+ понеже почти всички от форума сте отворени (не по характер) от малки и го лъжите по-добре да изсчака

Добре, да кажем че е 16+ ами , той/тя е на 17 и какво?? Да чака докато стане на 25 ли?Друг е въпроса ,че си няма сериозен партньор/ка,че щом пита по форумите ,значи не е достатъчно зрял/а и т.н , но не възрастта е проблема ;)

mArMaLaDkA
07-06-2009, 06:04
^ Ако ти кажа, че познавам супер зрели за възрастта си, както 12-, така и 13-годишни, съответно си имат и гаджета, какво ще кажеш? Ще ги поощриш, понеже са зрели, имат си половинка и не питат по форумите => са готови? Бреей! И понеже знам какво ще ми кажеш, да те предупредя: недей да гледаш толкова ограничено на нещата, ами си разработи мозъка. 12-13 години не е някаква рамка. Същото се отнася и за 14-годишните, и за 15-годишните.

smpt
07-06-2009, 08:08
Няма нормална възраст , когато искаш тогава , независимо дали ще си на 17 или повече (важното е че не си на 12 )

+1

DoomShadow
07-06-2009, 10:27
^ Ако ти кажа, че познавам супер зрели за възрастта си, както 12-, така и 13-годишни, съответно си имат и гаджета, какво ще кажеш? Ще ги поощриш, понеже са зрели, имат си половинка и не питат по форумите => са готови? Бреей! И понеже знам какво ще ми кажеш, да те предупредя: недей да гледаш толкова ограничено на нещата, ами си разработи мозъка. 12-13 години не е някаква рамка. Същото се отнася и за 14-годишните, и за 15-годишните.

о боже ГОСПОДИ ! на 12 години зрели за секс? ами това е страхотно ... и кат стане гаф мама ли ще го гледа? оо но пък ако си на 13 или 14 вече работата е съвсем друга...

земете си седнете на задниците и учете вместо да се праскате като зайци!

mArMaLaDkA
07-06-2009, 11:09
^ http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F

gorgeous
07-06-2009, 11:11
Кога да започнеш половия си живот?? - когато си готов не само да 'направиш сефтето', но и да поемеш отговорност за теб и партньора си...когато чувстваш, че наистина му е дошло времето и искаш да го направиш с любов...глупаво е да се водиш по някакви тенденции...води се по собственото си мнение и разбирания :)

iwancho
07-06-2009, 11:29
Абе като ти се е*е си хвани някоя курвалана и й напълни дупенцето с любов! 8-)

daniBG
07-06-2009, 11:34
--------------------------------------------------------------------------------

Абе като ти се е*е си хвани някоя курвалана и й напълни дупенцето с любов! :grin:

iwancho
07-06-2009, 11:43
Еми така си е, боцай там наред всички курвенца с пухкави дупенца и да ползваш Durex,ей... ;D 8-)

NeZaPoznat
07-06-2009, 11:43
Знам , че има много такива теми и всичките са :grin: :grin: :grin:
Според вас кога е времето един човек да започне половия си живот.
Имал съм няколко пъти възможността да правя секс ,но не смятам че партньорите ми бяха подходящи и им отказах..
Незнам какво да правя скоро 6те стАна на 17 а още не съм се е''''.
А почети всички на моята възраст се клецат като зайци..
Какво мислите по въпроса :grin: :grin: :grin: :-P :-P :shock: :shock: :shock: :evil:

Охоо !! На 17 ..... е поне ще имаш много време да съжаляваш за всички пропуснати възможности за секс :D

Ако разбира се наистина е имало такива възможности 8-)

DollLyyY
07-06-2009, 18:28
^ Ако ти кажа, че познавам супер зрели за възрастта си, както 12-, така и 13-годишни, съответно си имат и гаджета, какво ще кажеш? Ще ги поощриш, понеже са зрели, имат си половинка и не питат по форумите => са готови? Бреей! И понеже знам какво ще ми кажеш, да те предупредя: недей да гледаш толкова ограничено на нещата, ами си разработи мозъка. 12-13 години не е някаква рамка. Същото се отнася и за 14-годишните, и за 15-годишните.

Това към мен ли се отнасяше?? Аз самата казах , че няма нормална възраст , не ми казвай , че гледам ограничено на нещата! Много си зависи от самия човек и всичко е много относително! Ти на колко години прави секс за 1 път?

kalpazanka
07-06-2009, 19:32
Когато можеш да носиш отговорност за действията си!!! А не да се вайкаш дали баща й ще те убие, ако шуар чек-а е с две черти и да се чудиш от кой етаж да се метнеш /това за момчетата/ или да се чудиш при кой гинеколог да отидеш за аборт и ако си под 18 да се чудиш и маеш как да искаш съгласието на родителското тяло/тела за тая процедура /за момичетата/.

moneycomeme
07-06-2009, 20:18
Тва не е подарък да му мислиш....то като дойде времето първи ще разбереш! :)

mArMaLaDkA
07-06-2009, 21:00
щом пита по форумите ,значи не е достатъчно зрял/а и т.н , но не възрастта е проблема ;)

В повечето случаи точно тя е проблемът. Когато казах да не гледаш толкова ограничено на нещата, имах впредвид, че като се спомене за 12-13-годишни, всички дигат ръце и разправят как са малки за такива неща, а стане ли дума за 14-15-годишни, нещата са различни. А това е пъъъъъълна тъпотия. С един и същи акъл са, еднакво неспособни да поемат отговорност. Колкото до въпроса ти: предпочитам да си затворя очите. Интимните ми отношения (или липсата на такива) е абсурдно да стават достояние за форум с над 10 000 души, само и само, за да ми се зачете мнението.

DollLyyY
07-06-2009, 23:12
Всеки има право на свой избор , аз също Не съм За децата от малки да правят секс и т.н. , но е относително за точната възраст , тъй като има някой на по 14-15 дори , които са достатъчно развити,образовани и отговорни да правят секс и дори повече от други които са на по 20 и още не знаят дали им се пишка или др. им се прави с извинение..За огромно съжаление , повечето са много не навътре в нещата и затова има бременни на по 12 :( обаче не могат всички да са под един знаменател!

bezsramnicata5
07-07-2009, 19:32
:roll: оф няма определена възраст правите го когато сте готови а не когато трябва... :smt018 :x :x :x :x

kasanova1994
07-07-2009, 19:48
napravi go s 1vata koqto ti pusne :D:D:D

c0rnflaKes
07-23-2009, 22:26
Ми като има толкова много теми,да ги беше попрочел малко.


Абе ти навсякъде се заяждаш с някой. :(

JoLLiE92
07-26-2009, 00:07
Няма никакво шибано значение на колко си :) когато ТИ се чустваш готов трябва а не "приятелят ми го прави ще почна и ас нищо че съм на 13" .. поклон пред теб :-P

LesbianGirl
07-26-2009, 13:03
Физическата възраст не е най-важното. Когато се чувства готов/а тогава. Но все пак (лично мнение) не по-рано от 16 години.

guinessgirl
07-26-2009, 17:57
когато-тогава :)

sme6ko123
07-26-2009, 17:59
Ами те и в старинни времена са го правили на 12 годишна възраст, така че няма лошо :grin:

Amateur
07-27-2009, 00:30
Ми незнам ама като гледам днешната младеж на по 13-15...

JoLLiE92
07-27-2009, 03:02
Ами те и в старинни времена са го правили на 12 годишна възраст, така че няма лошо :grin:
да но са живели до 35 ;)

BePoHuKa
07-27-2009, 03:17
Знам , че има много такива теми и всичките са :grin: :grin: :grin:
Според вас кога е времето един човек да започне половия си живот.
Имал съм няколко пъти възможността да правя секс ,но не смятам че партньорите ми бяха подходящи и им отказах..
Незнам какво да правя скоро 6те стАна на 17 а още не съм се е''''.
А почети всички на моята възраст се клецат като зайци..
Какво мислите по въпроса :grin: :grin: :grin: :-P :-P :shock: :shock: :shock: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) 8-[ >>> надявам се ,че съм била изчерпателна ;)

FromAutumToAshes
07-27-2009, 05:52
Знам , че има много такива теми и всичките са :grin: :grin: :grin:
Според вас кога е времето един човек да започне половия си живот.
ИмаЛ съм няколко пъти възможността да правя секс ,но не смятам че партньоРИТЕ ми бяха подходящи и им отказах..
Незнам какво да правя скоро 6те стАна на 17 а още не съм се е''''.
А почети всички на моята възраст се клецат като зайци..
Какво мислите по въпроса :grin: :grin: :grin: :-P :-P :shock: :shock: :shock: :evil:


Не си гей, нали :?:
Иначе мога да ти кажа, че е нормално. Направи го когато смяташ, че си намерил точния човек.

AceXe
07-27-2009, 06:29
Първо, ти си една лигла... Не се спря с тези емотикони.

Второ, ти си повърхностна... Какво те интересуват останалите, които се "клецат"?! Ти гледай себе си.

Трето, няма възраст за ебане. Когато срещенеш момчеТО и си готова, тогава го направи.

fenkaaa
07-27-2009, 12:26
Мхммм .. времето идва когато си готов независимо дали си на 12 или на 20 :) Щом имаш човека до себе си и си сигурен в него защо да не му се отдадеш и да запазиш един хубав миг :)

Glamm
07-27-2009, 15:37
Мхммм .. времето идва когато си готов независимо дали си на 12 или на 20 :) Щом имаш човека до себе си и си сигурен в него защо да не му се отдадеш и да запазиш един хубав миг :)

+ 1 ;-)

Smite
07-27-2009, 15:48
аве когато се почувстващ готова ве нийй тука от къде може да знаем по принцип 17 години е нормално да се започне

ммм спорет мене пък спорет годините няма мн значение освен ако не си под 14.. даже и 14 е рано но ... искам да кажа че когато си искаш можеш това е твоя живот..

adrenal1n
07-27-2009, 15:51
23 декември 2012 :?

crazyall
08-08-2009, 05:21
napravi go s 1vata koqto ti pusne :D:D:D \:D/ :D :smt064

Nickole
08-08-2009, 05:23
Когато дойде.... :-|

lifelesscorpse
08-08-2009, 06:14
ХОРА,СТИГА СТЕ СЕ ВОДИЛИ ПО МНЕНИЕТО НА ДРУГИТЕ!!!Писнаха ми тотално вече теми от рода на "На 20 съм,а още не съм го правил...това нормално ли е?" или пък "На 11 съм рано ли ми е за секс?"...Не годините са толкова важни в случая,колкото това да имаш нещо в главата дето да може да мисли и да знае това-онова за да не пише после теми от рода на "На 19 съм.Той свърши под душа,докато бях в спалнята.После и аз се изкъпах.Възможно ли е да съм бременна???" ...Всеки е свободен да прави това,което пожелае...Друг е въпроса дали е редно или не...Както и да е...

Midi4ka
08-08-2009, 20:13
Кога да започнеш половия си живот?Когато си готов да поемеш отговорността.Казвала съм и преди,че НЕ е просто да се е** и до там.
С две ръце съм... бих вмъкнала и когато имаш необходимата сексуална култура и знаеш какви да рисковете и последиците ... :)

spanki
08-09-2009, 00:43
Кво значи ''Незнам какво да правя скоро 6те стАна на 17 а още не съм се е'''' . '' ?? :? Какво трябва да правиш според тебе? Това,че не си като всички останали може само да те радва (ако си умен). Направи го по-късно,но с любов(поне аз така смятам) отколкото когато и да е с която и да е. Това е.
И на 17 не си мисли,че си много закъснял...тва са погрешни разбирания. ;) 17 според мен трябва да е минималната граница. (но уви...)
Истината,мойто невръстно и невинно девойче е че ако 1вия ти път е на 5 ще имаш самочувствието че вече си го правил но и ще забравиш колко е било ужасно....