PDA

View Full Version : Харесах си един и се чудя.................



acdcfenka
07-05-2009, 17:56
Харесах си един сервитьор, не го познавам много добре, но от вчера мисля само за него. И се чудя дали да го ухажвам, с цел връзка?
Знам, че е малко тъпо да искаш връзка с човек, който си го видял веднъж, въпреки че е изглеждал готин, като човек.
То на мен винаги така ми се случва. Но пък вярвам в любовта от пръв поглед. :oops:

slim__shadygirl
07-05-2009, 17:59
Пробвай, не губиш нищо :)

unicorn_f
07-05-2009, 18:05
Пробвай, не губиш нищо :)
+1

fc
07-05-2009, 18:19
Ако се окаже сериен изнасилвач и убиец? Ко прайм?

acdcfenka
07-05-2009, 18:26
Ако се окаже сериен изнасилвач и убиец? Ко прайм?

Прав/а си. Не се замислих за това. Но пък щом си има някаква нормална работа, надали ще се занимава с това. :-o

moneycomeme
07-05-2009, 18:40
Пробвай маце :)

Hilary_
07-05-2009, 18:43
Опитай .. нищо не губиш само можеш да спечелиш .. 8)

opaaaaaaaaaaaa
07-05-2009, 18:43
Ако се окаже сериен изнасилвач и убиец? Ко прайм?

Прав/а си. Не се замислих за това. Но пък щом си има някаква нормална работа, надали ще се занимава с това. :-o
може да е агент под прикритие :shock:

mOBSCENE
07-05-2009, 18:46
Ако се окаже сериен изнасилвач и убиец? Ко прайм?

Прав/а си. Не се замислих за това. Но пък щом си има някаква нормална работа, надали ще се занимава с това. :-o
може да е агент под прикритие :shock:



Да ..има логика определено.

soul1199
07-05-2009, 18:50
давай :P :P :P

alex4ii
07-05-2009, 18:52
оо я стига с вашите предрасъдъци ;) к'во по яко от това да започнеш връзка с някой непознат .. тъкмо ще ти бъде по-интересно, когато научаваш нови и нови неща за него всеки ден :P пък ии ако не ти допада винаги може да го резнеш :o

WhyNot
07-05-2009, 18:57
пробвай моме успех

AFT
07-05-2009, 19:03
Чикатило е бил учител. ^^

bebchence
07-05-2009, 19:23
Мен лично винаги така ме привличат момчетата от пръв поглед а хората които познавам честно казано са ми без интересни така че действай защо пък от това да не излезе нещо красиво ти си успех :-) :smt055

elsy
07-05-2009, 19:24
Пробвай, не губиш нищо :)

djuki
07-05-2009, 20:00
най - много да те отреже , ако това не те притеснява давай смело

FiRe_LaDy
07-05-2009, 22:18
оо я стига с вашите предрасъдъци ;) к'во по яко от това да започнеш връзка с някой непознат .. тъкмо ще ти бъде по-интересно, когато научаваш нови и нови неща за него всеки ден :P пък ии ако не ти допада винаги може да го резнеш :o


+1

THeCheRry
07-06-2009, 06:49
ами то и аз се запознах с причтелч ми 2 дни преди да тръгнем тъй че скачай в огъня мацко :) :)

gabsit000
07-06-2009, 06:54
..изчакай казваш,че не си предтавяш как може да се харесва момче,който си виждала веднъж..еми нали нали това е началото-първият поглед ... и вече щом си си го харесала..пробвай се нищо не губиш...но по-добре е да поразпиташ някого за него,дали има гадже,..какво обича да прави когато не е на работа...за да не останеш после изненадана или пък недоволна (:

DJEB
07-06-2009, 07:11
ей така като вземете да пишете тия заглавия 'харесах си един' какво е тва ЕДИН? -стол,чувал? Или пък 'бившия'.. ми това е човек бе назови го,просто е някво плоско и безчувствено..

NeZaPoznat
07-06-2009, 08:58
Харесах си един сервитьор, не го познавам много добре, но от вчера мисля само за него. И се чудя дали да го ухажвам, с цел връзка?
Знам, че е малко тъпо да искаш връзка с човек, който си го видял веднъж, въпреки че е изглеждал готин, като човек.
То на мен винаги така ми се случва. Но пък вярвам в любовта от пръв поглед. :oops:


Тръгни си без да платиш и ще видиш как веднага ще хукне след теб :-P

exclusive__16
07-06-2009, 14:10
давай..а ако те е срам да го заговориш проучи го от някои фр :P Успех!!

brokeninside13
07-06-2009, 14:17
Харесах си един сервитьор, не го познавам много добре, но от вчера мисля само за него. И се чудя дали да го ухажвам, с цел връзка?
Знам, че е малко тъпо да искаш връзка с човек, който си го видял веднъж, въпреки че е изглеждал готин, като човек.
То на мен винаги така ми се случва. Но пък вярвам в любовта от пръв поглед. :oops:

хах и аз така си бях паднала по един барман. много го харесах а и той ме гледаше така палаво и аз си викам на ум "ууу йес йессссс"и такава се кефа и в същото време решена да отида да го заговора и т.н. и в тва време гледам някво момиче се приближава към него и няква го целува и аз :shock: КВО?! и го погледнах некво гадно и той ме видя и се върнах и си седнах и продължих да си се кефа (((тва беше в една дискотека на морето))) а аз попринцип не обичам много много да хода по обвързани освен ако те не ме заговорат. иначе тва беше единствения път когато аз права 1вата стъпка :-D 8-)

NaNa_SladuRana
07-06-2009, 14:31
пробвай се

acdcfenka
07-07-2009, 14:13
Харесах си един сервитьор, не го познавам много добре, но от вчера мисля само за него. И се чудя дали да го ухажвам, с цел връзка?
Знам, че е малко тъпо да искаш връзка с човек, който си го видял веднъж, въпреки че е изглеждал готин, като човек.
То на мен винаги така ми се случва. Но пък вярвам в любовта от пръв поглед. :oops:


Тръгни си без да платиш и ще видиш как веднага ще хукне след теб :-P

:razz: Това определено ми хареса. 8-)

BezDuh
07-07-2009, 14:32
Няма случайни неща.Щом ти е привлякъл окото давай. :)

kombarka
07-07-2009, 14:54
Ако се окаже сериен изнасилвач и убиец? Ко прайм?

Прав/а си. Не се замислих за това. Но пък щом си има някаква нормална работа, надали ще се занимава с това. :-o
може да е агент под прикритие :shock:

може да е женка! :shock: 8-)

Slave4You
07-07-2009, 14:58
Според мен не е лошо да поразпиташ 1во.. нямате ли общи познати или нещо? Пък ако нямате... нищо, пак давай :D

acdcfenka
07-07-2009, 14:59
Няма случайни неща.Щом ти е привлякъл окото давай. :)

Лошото е, че все си харесвам най-големите красавци и в повечето случай съжалявам. Оказват се пълни боклуци. Не винаги, не искам мнението ми да прозвучи твърде крайно. Има и хубавки мъже, който пък са свестни. :)

mArMaLaDkA
07-07-2009, 15:09
С една приятелка наскоро бяхме в едно заведение да пием шейкове и като се разлигавиих, щом видях сервитьора, пък и той беше симпатичен, направо... Всеки път, като тръгнеше да се шматка около нас, се хилех като напушена. 8-)
Нищо не направих естествено, къде съм аз, къде е той. И за акъл става дума, и най-вече за години. Но пък си беше забавно.
Историята нямаше особена връзка с темата, просто исках да споделя. Благодаря! 8-)

BezDuh
07-07-2009, 15:11
Няма случайни неща.Щом ти е привлякъл окото давай. :)

Лошото е, че все си харесвам най-големите красавци и в повечето случай съжалявам. Оказват се пълни боклуци. Не винаги, не искам мнението ми да прозвучи твърде крайно. Има и хубавки мъже, който пък са свестни. :)
Рискувай,може и да си заслужава и това да е твоят човек. :)

vampirekiss
07-07-2009, 18:37
Действай.Може и да ти се усмихне късмета.ако не се получи-какво ти пука,нали нищо не губиш.

soul1199
07-07-2009, 18:40
С една приятелка наскоро бяхме в едно заведение да пием шейкове и като се разлигавиих, щом видях сервитьора, пък и той беше симпатичен, направо... Всеки път, като тръгнеше да се шматка около нас, се хилех като напушена. 8-)
Нищо не направих естествено, къде съм аз, къде е той. И за акъл става дума, и най-вече за години. Но пък си беше забавно.
Историята нямаше особена връзка с темата, просто исках да споделя. Благодаря! 8-) 8-) 8-) 8-)

vagarious
07-07-2009, 19:11
Хах,авторке и аз съм в абсолютно същата ситуация и просто си нямам на идея какво да правя.Кофти... :(

Lady_AMG
07-07-2009, 19:16
Абе защо така се чудите- действай! Няма нищо по-хубаво от това :) После вече ако той също вземе да те сваля може да се замислиш дали искаш връзка, но точно сега нищо не те спира, просто почни да го сваляш, а ако не ти допадне като човек винаги можеш да се оттеглиш :)

Jumbie483
07-07-2009, 19:24
Знам какво е да мислиш за някой непрекъснато.. Голям тормоз 8-)
Давай.. нападай.. Лято е, време за свалки. Ако момчето е свободно не виждам причина да ти откаже :P

gabsit000
07-08-2009, 07:03
Няма случайни неща.Щом ти е привлякъл окото давай. :)

Лошото е, че все си харесвам най-големите красавци и в повечето случай съжалявам. Оказват се пълни боклуци. Не винаги, не искам мнението ми да прозвучи твърде крайно. Има и хубавки мъже, който пък са свестни. :)


оу патила съм си от такиа "хубавки" мъже..това за нищо не става :D :D :D :D

bebe7o
07-08-2009, 07:07
Действай.Може и да ти се усмихне късмета.ако не се получи-какво ти пука,нали нищо не губиш.

Амчи така ми.. :wink:

gorgeous
07-08-2009, 10:14
Моят съвет е да пробваш...все пак сега му е времето - кой знае, може би наистина съществува тази прословута Love at first sight :) Успех !