PDA

View Full Version : Честита победа на гласувалите за ГЕРБ!



mitternacht
07-05-2009, 19:53
Лично аз гласувах за друга партия, но искам да честитя за феновете на тази партия.Засега се очертава дясно, националистическо управление.Дано се гласуват хубави, стойностни и полезни закони!
Време е България да бъде велика отново!

Надеждата умира последна.


А как вие ще коментирате резултата от изборите?

doomkillerr
07-05-2009, 20:57
Браво Бойко!!! :grin: В теб ми е надеждата да оправиш кашата, в която се намира страната ни в момента... [-o<

ZipFail
07-05-2009, 21:07
Турците са извън властта засега, евала за което...другото ще се види с времето..

amk933
07-05-2009, 21:17
България е СИНЯ и това е най-важното. Толкова се радвам за Бойко, че няма накъде. Изобщо не очаквах такъв разгром над комунизма и доганизацията. Евала. Ако управлява сам най-добре ще е. Време е за една по-добра България! :) :)

ArTanDra
07-05-2009, 21:35
Имам само 1 въпрос: С какво Бойко Борисов помогна на столицата ? А с какво не помогна ? ;) Очаквате България да се оправи.. това е една цяла държава, а той не можа да оправи един град...

malone
07-05-2009, 21:57
На гласувалите за Герб-искам да кажа,че благодарение на тях получихме нова кукла на конци.Кукловода е Костов.Историята ще се повтори-масови правитизации-скоро няма да остане държава щот някой ще я преватизира. :D Айде честито.

ZipFail
07-05-2009, 22:00
По добре българи да праватизират, отколкото турци :>

mitko93
07-05-2009, 22:31
4estito g-n Borisov. vuv vas e nadejdata :) nai-posle normalno opravlenie :grin: :grin: :grin: :-D :-P 4estito na vsi4ki

_princess_
07-05-2009, 22:32
Вие не сте в ред! Сега ще ни управлява най-големия бандюга на България, а вие смятате това за добро?! Единственото, което ме успокоява е, че не е резак...

YakUZa777
07-05-2009, 23:15
Той един боклук не успя да оправи, че сега 7 милиона боклука ще му се видят зор :D :D :D

ZipFail
07-05-2009, 23:22
То че Борисов си е мутра си е вярно, но в партията му има много кадърни хора, които дано оправят нещата...а и по добре българска мутра пред комунистическа или турска ;)

chemist9009
07-05-2009, 23:25
Честито на г-н Борисов за блестящата победа!Мисля си,че той е човекът който ще оправи България...той се е доказал пред своите избиратели,какво може и какво не може.И браво на целият български народ,че най-накрая се събуди...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-06-2009, 03:25
Може да е прост дебеловрат мафиот етц ... но в него виждам промяната ... новото ... от което имаме нужда ... човек с твърда ръка е ... дано не подведе нацията ... успех му желая ... 40% надежда е в неговите ръце

ivanstef
07-06-2009, 06:31
Може да е прост дебеловрат мафиот етц ... но в него виждам промяната ... новото ... от което имаме нужда ... човек с твърда ръка е ... дано не подведе нацията ... успех му желая ... 40% надежда е в неговите ръце

Като си за ГЕРБ кво се оплакваш от АТАКА. Техните нагласи са почти еднакви.

Ilikeliljon
07-06-2009, 07:21
Абе нека е мутра, ама нека използва мутренските си връзки и да въведе ред. Поне няма да го гръмнат, както гръмнаха Луканов или в Сърбия Джинджич. :) :)

galkata
07-06-2009, 09:46
Честите победа, българи!!! Ако Бойко не ни оправи, то няма кой друг!!!

mitternacht
07-06-2009, 09:58
Важното е че комунягите и карабинерите не са във властта!
Сега да се надяваме че няма да ни го на*укат десните.

XceSS
07-06-2009, 11:16
Важното е, не че ГЕРБ спечели, по-важното е, че показахме, че МОЖЕМ да се обединим !

Иначе честито на ГЕРБерите, надявам се България най-накрая да тръгне към Европа.

MP
07-06-2009, 12:33
Герб сгази конкуренцията.Кур за ДПС и БСП!

kristo
07-14-2009, 10:26
Важното е, не че ГЕРБ спечели, по-важното е, че показахме, че МОЖЕМ да се обединим !

Иначе честито на ГЕРБерите, надявам се България най-накрая да тръгне към Европа.
Грешни са ти преценките човече! Всички пак се хванаха на въдицата на новия "супермен" и "спасител" на България, а не виждат миналото му и най-вече хората с които се обгражда, а това са едни най-обикновени кариеристи и властогонци(също като него разбира се).

И все пак единственото хубаво е, че ДПС и БСП са извън властта, иначе на вашия любим пожарникар-супермен ни най-малко не му се хващам на лъжливите обещания. Помните ли един, дето ни обещаваше след 800 дни благоденствие? Е, тоя е същия като него... Ама наистина нямаше избор и това беше целта на системата.

Bimmer
07-14-2009, 11:02
xxx

kristo
07-14-2009, 20:28
Всички заблудени от новото НДСВ, наречено сега за благозвучност ГЕРБ много скоро ще разберат в каква заблуда попадат и ще слязат на земята. Не знам какво очаквате от баце ви ББ, бил мутра, обаче бил от "добрите", "готините" мутри и затова щял да се различава от лошите мутри, това само един невероятен глупак може да го каже и най-лошото да го мисли. Защото мутрите(мафията) са взаимно обвързани независимо от партийната им принадлежност и си делят баницата общо, докато ние тънем в мизерия. Защото фирмите на ББ са свързани с тези на БСП, ДПС, НДСВ, ДСБ и прочее, а вие вярвате в някакво дисидентство на ББ, в това, че той и партията му щели да дадат нов старт на държавата? Вие приказката за "новия" бърдак със старите труженички чували ли сте я?

Genetix
07-14-2009, 21:10
kristo добре бе не искаш ГЕРБ, каква алтернатива предлагаш? АТАКА ? ДПС? БСП? За кое трябваше да гласуваме ? Или ти имаш по добри планове за България ? Разкажи ни твоите виждания. Само критикуваш никъде не видях предложения.

kristo
07-14-2009, 21:14
Атака да, по-добре от ГЕРБ във всеки случай определено. Колкото и трески за дялане да си имат и те, все пак са националисти най-малкото. Докато ГЕРБ какви са?! Самите те знаят ли какви са? демократи, космополити, либерали.. с две думи смешници. А са и ЗА влизането на Турция в ЕС!!!

Иначе за мен най-добрата алтернатива за момента беше Яне Янев и РЗС. Но уви, тия, които не са предвидени от системата трудно могат да пробият в нея за разлика от подставени лица като ББ и казионната му партия.

one
07-14-2009, 21:29
ГЕРБ-чудо за 3 дни. :-o

kristo
07-14-2009, 21:33
ГЕРБ-чудо за 3 дни. :-o
Това се опитвам и аз да им обясня...

one
07-14-2009, 21:45
ГЕРБ-чудо за 3 дни. :-o
Това се опитвам и аз да им обясня...

Едва ли Бойко ще направи нещо запомнящо се.

amk933
07-14-2009, 21:46
ГЕРБ-чудо за 3 дни. :-o
Това се опитвам и аз да им обясня...

Много зависи. С отговорност заявявам, че в кабинета на ГЕРБ има много отговорни личности и професионалисти. Аз познавам Фандъкова, учил съм в нейното бивше училище и няма да ми стигнат пет страници да я хваля като личност, професионалист, експерт и преди всичко човек. Дянков също е много добър. Цветанов може да е всякакъв, но определено си разбира от работата. Специализирал е във ФБР, Испанските Служби, абе човек на място си е и той. А Бойко баща ми го познава като колега от СДВР и ми е казвал, че е човек, който си знае работата и е много решителен и твърд. Освен това, ако всички министра са като Фандъкова, Дянков и Цветанов ще се радваме на експертен кабинет. За сега според мен това е реалистичната алтернатива. Дано само не стане като с царя... :)

Иначе и Волен Сидеров много го харесвам като политик по ред причини и, защото не пести истината. :) Той си е 100% българин, но трябва наистина да е малко по-въздържан. :)

kristo
07-14-2009, 21:46
Абе ще си оправи собствения обръч от фирми да ти кажа аз... То пак ще е запомнящо се, но уви, пак в отрицателен план. Просто това е жестоката действителност.

one
07-14-2009, 21:49
Замиращо положение.

amk933
07-14-2009, 21:52
Абе ще си оправи собствения обръч от фирми да ти кажа аз... То пак ще е запомнящо се, но уви, пак в отрицателен план. Просто това е жестоката действителност.

Аз все вярвам, че е време за промяна. Ако не си ми прочел горния пост виж го и него, защото са много близки по време на пускане с твоя :) Но наистина България в момента си е в лошо състояние и не смятайте, че ББ за 3 дни с магическа пръчка ще елиминира проблемите. :) Дайте му време, дайте му шанс, разкарайте скептичността и предубежданията и изчакайте поне малко да видите какво ще направи. :) Аз така мисля. :)

kristo
07-14-2009, 21:58
Моля ти се, "експерти" от Герб, като се сетя за ония двамата техни поплювковци "експерти", които две изречение едвам свързваха на дебата по БНТ Станишев-Борисов и ми е ясна работата.

А да не ти обяснявам каква паплач са герберите в Пловдив- хвани единия, удари другия. Абсолютни некадърници и смешници, властогонци и мекерета. С такива като Иван Тотев ли ще върви България напред? Или генерал Кюмюрджиев, или курвата Дани Каназирева, дето е бивша любовница на бащата на Ванко 1 докато е бачкала като сервитутка в хотела му. За Цецка Цветанова не ми се говори, смешна от отвсякъде. ББ пък твърдостта му я видяхме по време на управлението Сакскобурготски- не успя да хване нито един голям престъпник и да го осъди, а все се оправдаваше с "аз ги хващам, те ги пускат"... Да не говорим за десетките му фирми от кръга на мафиотската структура ТИМ. С две думи не ми се пише подробно и не искам да си отварям устата, за да ви разкажа в подробности какво представлява прехваление ББ, неговия пръв прислужник и паж ЦЦ и цялата им останала сбирщина от хора, хванати от кол и въже. Просто не ми се занимава, а и няма смисъл, все пак да им дадем малко време на герберите, налага се. Може пък да ме опровергаят, само дето не вярвам и на един цял процент това да стане просто защото им виждам физиономийките и това, което се крие зад тях.

one
07-14-2009, 22:01
Моля ти се, "експерти" от Герб, като се сетя за ония двамата техни поплювковци "експерти", които две изречение едвам свързваха на дебата по БНТ Станишев-Борисов и ми е ясна работата.

А да не ти обяснявам каква паплач са герберите в Пловдив- хвани единия, удари другия. Абсолютни некадърници и смешници, властогонци и мекерета. С такива като Иван Тотев ли ще върви България напред? Или генерал Кюмюрджиев, или курвата Дани Каназирева, дето е бивша любовница на бащата на Ванко 1 докато е бачкала като сервитутка в хотела му. За Цецка Цветанова не ми се говори, смешна от отвсякъде. ББ пък твърдостта му я видяхме по време на управлението Сакскобурготски- не успя да хване нито един голям престъпник и да го осъди, а все се оправдаваше с "аз ги хващам, те ги пускат"... Да не говорим за десетките му фирми от кръга на мафиотската структура ТИМ. С две думи не ми се пише подробно и не искам да си отварям устата, за да ви разкажа в подробности какво представлява прехваление ББ, неговия пръв прислужник и паж ЦЦ и цялата им останала сбирщина от хора, хванати от кол и въже. Просто не ми се занимава, а и няма смисъл, все пак да им дадем малко време на герберите, налага се. Може пък да ме опровергаят, само дето не вярвам и на един цял процент това да стане просто защото им виждам физиономийките и това, което се крие зад тях.

Exactly.

amk933
07-14-2009, 22:06
Моля ти се, "експерти" от Герб, като се сетя за ония двамата техни поплювковци "експерти", които две изречение едвам свързваха на дебата по БНТ Станишев-Борисов и ми е ясна работата.

А да не ти обяснявам каква паплач са герберите в Пловдив- хвани единия, удари другия. Абсолютни некадърници и смешници, властогонци и мекерета. С такива като Иван Тотев ли ще върви България напред? Или генерал Кюмюрджиев, или курвата Дани Каназирева, дето е бивша любовница на бащата на Ванко 1 докато е бачкала като сервитутка в хотела му. За Цецка Цветанова не ми се говори, смешна от отвсякъде. ББ пък твърдостта му я видяхме по време на управлението Сакскобурготски- не успя да хване нито един голям престъпник и да го осъди, а все се оправдаваше с "аз ги хващам, те ги пускат"... Да не говорим за десетките му фирми от кръга на мафиотската структура ТИМ. С две думи не ми се пише подробно и не искам да си отварям устата, за да ви разкажа в подробности какво представлява прехваление ББ, неговия пръв прислужник и паж ЦЦ и цялата им останала сбирщина от хора, хванати от кол и въже. Просто не ми се занимава, а и няма смисъл, все пак да им дадем малко време на герберите, налага се. Може пък да ме опровергаят, само дето не вярвам и на един цял процент това да стане просто защото им виждам физиономийките и това, което се крие зад тях.

Виж сега в Пловдив едно, в София друго. Аз ти гарантирам, че поне тези, които са до сега в кабинета СА експерти в 100 % смисъл на думата. Това за "аз ги хващам, те ги пускат" е абсолютно вярно. Баща ми работи от много години в системата на МВР. Те имат право да ги задържат за не повече от 72 часа. От там нататък влизат в ресора на правосъдно министерство, където една шепа коромпирани мекерета прокурори заробатват хиляди на месец от парички на ръка за да пускат разбойници. И Станишев, колкото и да мразя БСП, определено е много добър оратор. А колко е вярно това, което говори е съвсем отделна тема. Борисов е Борисов. Може да го плюят много хора за това, че е бил мутра. Може. Но поне показва някаква воля за промяна. Няма кой друг! За момента той се явява спасителя. Дано оправдае многото очаквания на българския на род, в което аз не се съмнявам. :)

kristo
07-14-2009, 22:21
Имал воля за промяна, стига бе човек, верваш ли му?! Кобурготски не ви ли стига за урок или Костов, а за Станишев да не говорим. То и брат Галев казва, че се бори за промяна и има воля за такава, ама какво като казва?

Видях им шмекериите на герберите на местно ниво и оттам насетне ми е достатъчно да видя що за "нов морал" демонстрират с това, което вършат. А отделно, че ББ не направи нищо смислено в София като столичен кмет, а сега държавата ще оправя?!? Как?

И изобщо не е вярно, че нямаше алтернатива, както писах по-горе за мен такава имаше, но тя не се състои в лицето на Бойко Борисов, още по-малко в лицето на досегашните мошеници естествено.

amk933
07-14-2009, 22:26
Имал воля за промяна, стига бе човек, верваш ли му?! Кобурготски не ви ли стига за урок или Костов, а за Станишев да не говорим. То и брат Галев казва, че се бори за промяна и има воля за такава, ама какво като казва?

Видях им шмекериите на герберите на местно ниво и оттам насетне ми е достатъчно да видя що за "нов морал" демонстрират с това, което вършат. А отделно, че ББ не направи нищо смислено в София като столичен кмет, а сега държавата ще оправя?!? Как?

И изобщо не е вярно, че нямаше алтернатива, както писах по-горе за мен такава имаше, но тя не се състои в лицето на Бойко Борисов, още по-малко в лицето на досегашните мошеници естествено.

Не ми говори за София поне, защото аз съм на коренно противоположното мнение. Ти си в Пловдив, гледай ги там. В София страшно много неща се промениха към добро. След Софиянски, който 10 години краде ББ направи страшно много. И Атака и РЗС не са алтернатива поне според мен за момента, защото колкото и да ми харесва Волен Сидеров, екстремистки национализъм определено не е най-полезното нещо за държавата ни и външните и отншения в момента. А РЗС е еврейска партия и лидерът от достоверени източници различни от медиите ти казвам, че е почти 80% сигурно, че е хомо. :?

kristo
07-14-2009, 22:39
Ахаха, то и аз за ББ съм чувал много неща за личния му живот, ама нали все пак не сме жълт форум?! Точно Яне е толкова обратен, колкото ББ е борец срещу мутрите...

И какво значи екстремистки национализъм?! Глупостите на Първанов и Станишев. По-добре отколкото ГЕРБ, които в програмата си имат точка, с която подкрепят влизането на Турция в ЕС.

Още повече за София без да живея в нея гледам новини, имам и доста приятели там, а и колкото пъти съм дошъл в последно време виждам боклуци навсякъде, от главата до петите буквално и супер много дупки по пътищата. Не знам, явно живеем в различни светове, в които ти си оптимиста и вижда чашата наполовина пълна. Ще си говорим след време пак живот и здраве. А сега колкото и да ми е приятно да спорим, ще си лягам. Лека ти нощ и до утре когато пак можем да си продължим разговора стига да не ми се отвори работа :)

amk933
07-14-2009, 22:57
Ахаха, то и аз за ББ съм чувал много неща за личния му живот, ама нали все пак не сме жълт форум?! Точно Яне е толкова обратен, колкото ББ е борец срещу мутрите...

И какво значи екстремистки национализъм?! Глупостите на Първанов и Станишев. По-добре отколкото ГЕРБ, които в програмата си имат точка, с която подкрепят влизането на Турция в ЕС.

Още повече за София без да живея в нея гледам новини, имам и доста приятели там, а и колкото пъти съм дошъл в последно време виждам боклуци навсякъде, от главата до петите буквално и супер много дупки по пътищата. Не знам, явно живеем в различни светове, в които ти си оптимиста и вижда чашата наполовина пълна. Ще си говорим след време пак живот и здраве. А сега колкото и да ми е приятно да спорим, ще си лягам. Лека ти нощ и до утре когато пак можем да си продължим разговора стига да не ми се отвори работа :)

Лека и на теб. Аз за София мисля коренно различно, защото виждам промяната пред очите си и специялно там, където живея и уча. :)

Genetix
07-15-2009, 10:02
Въпреки, че не сме убедени в това което ще постигне ГЕРБ трябва да се радваме на едно - промяната. Не можеше да търпим повече. Пък то ще си покаже.

Bimmer
07-15-2009, 12:00
xxx

amk933
07-15-2009, 13:32
Айде не говорете на изуст.


без някакво образование

Бойко е завършил школата в Симеоново и освен това е инженер и доктор на науките. Да го беше гледал в Стани Богат да видиш как се отговаря въпрос за 200 000 лв. ;) И за столицата изобщо не е вярно, че нищо не е напваил. Направи много, считайки, че бюджетът на столична община зависи от правителството, а тройната хунта хич не го обичаше и му правеше сечено нон-стоп. :)

kristo
07-15-2009, 18:39
Айде не говорете на изуст.


без някакво образование

Бойко е завършил школата в Симеоново и освен това е инженер и доктор на науките. Да го беше гледал в Стани Богат да видиш как се отговаря въпрос за 200 000 лв. ;) И за столицата изобщо не е вярно, че нищо не е напваил. Направи много, считайки, че бюджетът на столична община зависи от правителството, а тройната хунта хич не го обичаше и му правеше сечено нон-стоп. :)
"Доктор на науките", и на кои науки е точно доктор ББ? На тея, дето изчисляват тежестта на гирите и щангите, които вдига ли? Айде не се излагай моля те. Още повече, че и да е взел някаква докторска дисертация, 100% наясно съм как е станало- с купуване. Той и Батето Славков се води професор, ама как е станал такъв, на какво е професор и т. н. е изцяло "неясно". А ББ е на акъла на Батето, с две думи са един дол дренки. Даже Батето е по-качествен от ББ в интерес на истината.

А това за Стани богат абсолютно никакъв критерий не е, най-малкото защото Нова ТВ е изцяло слугинска телевизия на ББ и като нищо, ама като нищо, за да се издигне в очите на избирателите, цялата работа може да е нагласена, в което съм до голяма степен сигурен. Не виждам защо и на какво основание ми хвалиш тая 100 процентова безврата мутра. И много удобно избягваш всички факти, които ти споменаваме за връзките му с хора от подземния свят, защо братле? Недей така, не трябва да си затваряш очите за фактите! Ти не си такъв човек ми се струва, а напротив, но не знам защо искаш да видиш само тази "истина", която представя ББ и ГЕРБ само в хубава светлина.

И да не забравя да допълня, че за да завършиш школата в Симеоново през комунизма най-малкото е трябвало да си партиен член, ако не и агент-доносник на Държавна сигурност. С две думи за школата в Симеоново са се подбирали само изпитани кадри на Партията. Неслучайно ББ беше охрана на Бай Тошо след 1989, случайно ли точно той е бил такъв според теб?

А за нелепите му опити всички свои некадърни PR акции да се оправдава с Тройната коалиция просто не искам да коментирам. То на него и Космоса му е виновен, и извънземните, и Дарт Вейдър- всички. Факта е, че София не е нищо в момента, лично съм се убедил с очите си, занемарена и мръсна е като цяло! Сигурно има квартали и райони, които правят изключение, но аз говоря като цяло. Затова, че ББ не осъди нито една мутра след като цялата съдебна власт беше в ръцете му също не искам да коментирам. Ясно е, че е прикривал своите хора с приказки като "аз ги хващам, те ги пускат". Само дето не се сещам и един от големите бандюги да е бил спипан по негово време, нито един. И как иначе, след като са му били партньори в бизнеса?

amk933
07-15-2009, 20:53
^^ Защитавам ти го, защото много го плюете на изуст. Бойко е много по-интелигентен от Батето. Имал съм възможността и двамата да наблюдавам от близо и Батето е много зле. Бойко Борисов е доктор на науките. Дали н инженерните или от школата в Симеоново не знам. Защо винаги, когато човек постигне нещо и не го харесвате за вас е с купуване. Спрете се малко! Глупости са това, че Бойко не е интелигентен. Баща ми беше колега на Бойко преди да се скара с БСП и да го отстранят от поста главен секретар. Какво си мислите, че знаете вие, като наблюдавате от вън не знам, но от баща ми знам, че след ББ по-добре управление е нямало. По времето на Бойко ставаха най-големите убийства и въпреки това в МВР имаше ред и се работеше като хората. Страшно много тогава загуби Министерството, след като го махнаха. Баща ми ми е казвал, че ББ се държи адски колегиално и е мноооооого отговерен към служителите си и взима решения с много здрав размисъл преди това и без излишни рискове. Бойко Борисов не го знам какви връзки е имал, нито някой от вас знае. Това, което се тиражира в пресата и се изнася публично в 90% си е лъжа. Журналистите толкова много си измислят, че няма накъде. Ред конкретни примери мога да ви дам, ако ви вълнува. Така че Бойко и да го плюете и да не, моята истина не идва от телевизията, журналистите и някакви предположения. ;)

Това дали Нова ТВ е слугинска телевизия много може да се успорва. Никаква сметка няма една частна медия от това да се поддава на партийни интереси, освен БНТ, което си обслужва тройната хунта. Пак това, което го говорите са някакви личностни оценки и въпрос на симпатии или в случая на антипатии. Плюс това, аз много добре знам, че ББ не е ангелче и не считам ГЕРБ за партия, на която само ореола и липсва. Пределно ясно ми е, че сигурно ще има далавери и там. Въпросът е да се прави нещо и за България. До сега сме нямали по-крадливо правителство от тройната хунта и определено единствената алтернатива е ГЕРБ. Няма как да е РЗС, нито Атака по ред причини, които споменах и в предните ми постово. Костов нямам ни най-малко желание да го коментирам даже. Краде и той, колкото можа. Заради това зашитавам ГЕРБ и, защото определено имат някакво желание, познавайки още хора лично (Фандъкова ми е била директор), за промяна. Питаш защо ги представям само в хубава светлина. Отговарям ти: Защо ги представяш само в лоша? Въпрос на виждане и на личностни убеждения. Ти много добре го каза. В момента ти си песимистът, който вижда чашата на половина празна, а аз оптимистът, който я вижда на половина пълна. Сега е времето за промяната и ББ определено е единственият разумен път, според мен. ;)

За да завършиш школата в Симеоново не е вярно, че трябва да си бил член на БКП или агент на ДС. Баща ми е завършил малко преди 89 и определено е, човек, който да не кажа мрази, но много силно отрича и не харесва комунистическите принципи. :? :?

Сега стигнахме до София. Така почвам. От както Бойко Борисов стана кмет:
-в София започнаха да се появяват нови трамваи, което не се е случвало от 80-те години сигурно
-в крайните квартали като Панчарево започна да се изгражда канализация
-не са спрели да текат масови ремонти на пътища (за справка: преасфалтирано цялото Цариградско шосе, разширен и пордължава да се разширява Околоврустния път, ремонтирано осветление на Околовръстния път, ремонт на булевард Александър Стамболийски включващ и трамвайните релси, булевард Тодор Каб;ешков беше превърнат от еднолентов слески път с кратери в четири-лентов булевард с нови тротоари и осветление, ремонтираха се стотици квартални улички, дострои се Новия Булеварди т.н.)
-метрото се строи с 5-6 месеца преди крайния срок за завършването
-бяха открити нови метростанции, сред които и тази на националния стадион
-общината със собствени средства додаде на общинските училища 8 милиона лева, за да покрият разходите си
-изградиха се нови детски градини (не помня точно колко)
-затвори се булевард Витоша
-осветиха се СУ и Националната Библиотека
-отовори се и се шумоизлоира езерто Ариана
-ремонтираха се фонтаните пред НДК
-внесоха се и се тестваха едни от най-модерните машини за полягане на асфалт на стойност 1 милион/бройката
Смятам, че това изобщо не е малко за един мандат, имайки предвид тройната хунта и новия градоустройствен план, който кисне в министерството от сумати месеци и никой не го подписва. ;)

Бойко Борисов не е имал никога съдебна власт. Прави разлика между МП и МВР. Казах ти в предишния ми пост как седят нещата. В МВР имаш право да задържиш някой за не повече от 72 часа. От там нататък вече всичко зависи от прокуратурата, където е бъкано с коромупирани престъпници. Знаеш ли колко много се дразни баща ми като дойде и ми каже: арестувахме еди-кой-си, обаче пак си плати и от прокуратурата разпоредиха да бъде пуснат? Акълът ти не го побира за колко пари става въпрос там. Та те, ако на теб ти откраднат GSM, например, и полицията го хване, трябва да ръснеш някоя сумичка на прокурора за да ти го върнат по-бързо. Иначе ще кисне с години в съда. Никой не е прикривал. МВР работи повече от добре, но съдебната система в България е тотално разбита и корумпирана от разни мекерета и Борисов няма нищо общо с нея. Така че колкото и да не харесваш Борисов стига си го обвинявал за неща, в които той няма какво да направи като част от МВР. Сега вече има, като премиер.

П.С.: И това, че го зашитавам не значи какъв човек съм. Не съди хората по политическите им разбирания. Аз уважавам всички хора, чиито разбирания са различни от тези на ДПС и БСП. :) Важното е това, че най-корумпираното и крадливо правителство си отиде и аз смятам, че е за добро. А това, че Бойко е бил охрана на Живков не го прави комунист. Той много пъти е коментирал този факт и, ако наистина гледаш новини, трябва да занеш какво е казвал.... ;)

Едит: Вземете пример от партиите, които вие харесвате и му дайте шанс. Ще видите, че няма да се окаже толкова лош. Зарежете ги тези предрасъдаци и му дайте малко въздух на Борисов. Наистина не е толкова лош и това какъв е бил го оставете на страна. Дори Европа му даде кредит на доворие. Може пък наистина да помогне. А и дали ви харесва или не няма голямо значение, защото в крайна сметка той ще е. По-добре му дайте шанс. Политиката не е водевил, както каза Волен Сидеров ;)

kristo
07-15-2009, 21:33
Просто ми е криво, че свястно момче като теб за да угоди на вярата си в ББ е стигнало дотам, че да не чува нищо, което му се казва от другата страна а да говори шаблонно и със заучени фрази без никакви съществени аргументи. Съжалявам братле, но от това, което изнесе с нищо не опроверга съмненията ми и аргументите ми, а до голяма степен дори без сам да разбереш ги затвърди. Ти сам си каза, че по бойково време са ставали най-много убийства, тогава как се е работило качествено? Колко от престъпниците бяха намерени и вкарани в затвора? някаква конкретна бройка и конкретно име? Ще чакам евентуално да ми кажеш...

Също така не разбрах ББ на кои аджеба науки е доктор, щото може да бъде на философските, на социалните, на хуманитарните и т. н. науки, не може да бъде на някакви си несъществуващи науки или доктор на всички науки. И защо си мислиш, че знам истината за Бойко от медиите, от интернет? Защо си мислиш, че не познавам никакви хора, които са били малко или много близки или подчинени на ББ преди години, за да знам какви ги е сосал и той? Айде няма смисъл пак да се впускам в подробности, но просто си много, ама много наивен брат, казвам го не за да те засегна или обидя, защото виждам, че си свястно момче, а защото наистина искаш да видиш само едната страна на монетата и то такава страна, която именно медиите, които обвиняваш му изградиха. защото медиите направиха ББ това, което е- с пропаганда, с непрекъснати медийни изяви, които ако не знаеш струват много, ама страшно много като пари и не знам замисляш ли се затова откъде ГЕРБ имат толкова пари? Вчерашна партия, а имат пари да качат за една кампания избори стотици хиляди билбордове в цялата страна. Никоя друга партия, дори БСП нямаха толкова билбордове, колкото ГЕРБ, откъде е извора на парите на ББ и ГЕРБ?!

amk933
07-15-2009, 21:57
^Значи виж сега спорът е следният: ти не искаш да видиш добрите страни, а аз лошите. Вярно е не го отричам. Между другото аз съм изключително недоверчив (може и да не вярваш). Ти имаш някакъв образ за ББ, който няма как да се промени, а аз имам изграден коренно различния образ. За мен ти си донякъде заблуден, за теб - аз. :D Така заблудените станахме 2-ма. Ти говореше за София - аз ти дадох аргументи. Опровергай ги. Аз съдя за Борисов по баща ми, който не е стъпвал от 20 години на никакви избори и каза, че тази година ще е за пръв път. За мен това също говори много. По време на Борисов станаха много чистки, които не бяха поръчани от него, а от конкурентни на мутрите, мутри. Така другото нещо, скоето не знам дали си наясно е, че такъев дефицит на полицейска техника какъвто в България има не знам дали има и в Африка. Идвали са специалисти от ФБР и са казвали (лично баща ми ми го е казвал това), че, ако техниката в САЩ беше такава, там никакви престъпления разкрити няма да има. Полицаите не са факира. Пък и личното ми мнение е, че никък не е зле мутрите да се разчистят от самосебе си. Плюс това има много хора задържани за убийства, за които няма откъде да знаеш... ;)

Казах ти, че не знам конкретно каква е докторантурата на ББ, но 100% има такава. Трябва да се разровя в биографията му, за да ти кажа. Така пак, за да не говорим на изуст, БСП имаше най-много билбордове около 5500, а аз лично много рядко съм виждал реклами на ГЕРБ по ТВ-то. И ако ГЕРБ е една огромна партия и има откъде да се финансира, по логично би било да се запитаме РЗС, която е една миниатюрна вчерашна партия от къде извади почти толкова пари, колкото ГЕРБ. На всеки 2-ри билборд в София беше Яне Янев.

Аз ти дадох много аргументи, на които ти не отговори. Нито за София, нито за МП, нито за образованието на Борисов, нито за това че дори тези които ти харесваш го подкрепят, нито затова че е единствената алтернатива. Защо ги отбягваш? И ти казах, че аз не съм сляпо вярващ в ББ и знам, че и той сигурно ше има минуси, но по-лошо от тройната хунта няма накъде! ;)

Ясно е, че до консенсус няма да стигнем, защото образите са ни съвсем различни за ББ. Аз вярвам на хората около мен, които са работили с него, вярвам на хората около него, чиято работа познавам в продължение на кажи-речи 7-8 години, още ореди ГЕРБ да съществува. По това съдя аз. Ти съдиш по хората и обстановката около теб. Нормално е да се разминаваме. И пак ти казвам нека не си създаваме персонални образи по някакви моментни убеждения, защото по тъпи караници от тези на политическа основа за мен няма. В крайна сметка политиката е много мръсно нещо и за да станеш политик трябва да си много добър лъжец. Иначе ми е приятно да спорим, защото ти си точно на обратното мнение и са ми много интересни аргументите ти. Песимист vs Оптимист! :) Интересен и приятен лично за мен спор. :)

Иначе пак ти казвам дай му шанс. Нищо не губиш, защото в крайна сметка, дали ти харесва или не, той ще е. Представи си, че пък наистина оправдае очакванията и надеждите на хората. За сега заявките са такива. Довери се на политиците, които подкрепяш и му дай зелента светлина. Може пък да не е толкова лош....знае ли човек? :)

Bimmer
07-25-2009, 18:39
xxx

LuxurySk0B
10-16-2009, 14:27
Браво на Бойко.Трябваше да го изберат , за да видят какво е без Станишев не съм комунист просто тройната коалиция си беше супер на мен ми беше все 1 дали НДСВ , ДПС , или БСП ще спечели. Всички забелязват Станишев колко е по-интелигентен от Бойко.

ZipFail
10-16-2009, 14:53
Браво на Бойко.Трябваше да го изберат , за да видят какво е без Станишев не съм комунист просто тройната коалиция си беше супер на мен ми беше все 1 дали НДСВ , ДПС , или БСП ще спечели. Всички забелязват Станишев колко е по-интелигентен от Бойко.
По-интелигентен не е синоним на по-добър политик ;)

amk933
10-16-2009, 15:53
За да си политик не е казано, че трябва да си нобелов лауреат по ядрена и квантова физика. Трябва да си решителен и да мислиш трезво. Трябва да си силен и авторитетен. Станишев беше някакъв пудел, който приличаше на момченце от яслата. Само едно оранжево столече му липсваше и директно щеше да влезне в първото ОДЗ без разлика от останалите развиващи се дечица. Мислеше той, ама за банковата си сметка в Сибир (там няма данъци) и как да осигури парички на леля ти Емилия да лети до Куба, или на Вальо Топлото да си купи поредната яхта. Беше толкова смешен този човек. Никога не е вдъхвал ни най-малко стабилност и увереност. Винаги е някакъв мазно усмихнат с бляскави думи и никакви действия. Хрантутеше едно стадо гладни вълци, лешояди, соколи и тем подобни биологични индивиди. И в крайна сметка какво направи - обра държавата и затвърди собствеността на "царските" имоти. Много важно, че е много интелигентен. Лапе на руската мивка... :?

kristo
10-18-2009, 21:45
Браво на Бойко.Трябваше да го изберат , за да видят какво е без Станишев не съм комунист просто тройната коалиция си беше супер на мен ми беше все 1 дали НДСВ , ДПС , или БСП ще спечели. Всички забелязват Станишев колко е по-интелигентен от Бойко.
Браво бе пич, направо ме гръмна с подобни разсъждения. Би ли ми казал какво й беше "супер" на тройната коалиция? Да, супер крадци бяха, уникални, поне за момента си остават шампиони по кражби и политическо мародерство. Ако не беше недъгавото им и крадливо управление, надали щеше да се роди и популисткия балон ГЕРБ, който в интерес на истината си е техен продукт.

И щом за теб няма значение дали ДПС е в управлението на България, значи незабавно трябва да си сложиш феса и да поемеш към Република Турция :?

Diam0nD
10-28-2009, 22:32
а не с леви убеждения съм ,ама да кажеш че това последното правителство беше добро е доста силно казано :x Определено имаха няколко добри решения в областта на икономиката , финансийте и в образованието /заради въвеждането на матурите де / но до там се изчерпва всичко . А ГЕРБ ... ГЕРБ в момента са най-малкото зло :)