PDA

View Full Version : Има ли смисал да продължим. . .



sweetchef
07-05-2009, 21:35
С приятеля ми сме заедно от почти 2год.вече и в последните няколко месеца не спираме да се караме за дреболии.Тази ситуация почна много да ме изнервя,постоянно му дудна че това така не може,че няма смисал да сме заедно без да ми има доверие.На него сякаш от едното му влиза от др.излиза,казва ми да,добре и на следващия ден пак сащата история. . . Според вас това признак за раздяла ли е?Има ли смисал да сме заедно вече? :neutral:

ifkataAa
07-05-2009, 21:39
Във всяка връзка има спадове, спокойно .. поговорете малко, ама сериозно и решете кое е по-добре и как ви е по-добре.Мисля, че нещата ще се подредят добре за вас и ще в ие по лесно :)

FiRe_LaDy
07-05-2009, 21:40
Хмм и аз имах такъв период с моя приятел.Много се карахме,постоянно намирахме за какво да се сдърпаме и цупим.Ама в един момент нещата затихнаха и всичко си се нареди.Не съм мислила изобщо,че това е означавало,че трябва да сложим край на връзката си.обичаме се много и бяхме силни,за да го преодолеем.Ако и при вас чувствата са силни,ще успеете.Но нещата може да са по-различни от нашите.Помъчи се да поговориш с него по-сериозно и да има ефект от разговора ви.Успех :-)

Hilary_
07-05-2009, 22:26
Изчакай .. и се постарайте да оправите нещата .. но ако не се получава няма смисъл .. всичк осе е довело само до един навик .. :?

experiment_m
07-06-2009, 06:37
Колкото повече време прекарвате заедно, толкова е по-голяма вероятността да намерите за какво да се скарате. Това си е нормално и докато имате за какво да се дърпате - не сте си безразлични. За мен това, че няма кавги в една връзка би било индикатор, че нещо не е наред, че поне единия от двамата се е предал и не желае да решавате заедно проблемите си. Не се притеснявай, в една връзка винаги има такива моменти.

pe4enkata
07-06-2009, 13:13
не му давай поводи за ревност и ако продължава тегли му една майна ;)