PDA

View Full Version : Родител остава без работа



VQTUR
07-06-2009, 10:45
Какво става, когато родителя ти си загуби работата?!
Живея с майка ми и от днес вече няма работа... :(
все още не мога да повярвам, какво ще стане сега!?
Тя имаше стабилна и хубава, квалифицирана работа... защооооо

Точно в разгара на лятото - всичко отива по дяволите!!!! :-#

VQTUR
07-06-2009, 11:50
Aз съм момиче, и да ще намеря начин и аз да изкарвам някой лев
А мама че ше си потърси друга работа, това е ясно, но кофтито е че няма да е толкова хубава както до сега и сиг ще е доста трудно, докато си намери нещо прилично.
Страх ме е от неисвестността!
това е!

blackvelvet
07-06-2009, 12:49
Трудно е...и аз преживях това майка ми да няма известно време работа...е,намери си,но не беше точно това,което желаеше...Пожелавам ти твойта майка да си намерси работа по специалността :)

Seducti0n
07-06-2009, 14:25
Страх те е от безпаричието, което ще ви налегне,
ако майка ти не си намери работа скоро.
Хубавото е поне, че си ваканция и можеш да се хванеш някъде да работиш.Най-важното за момента е да не оставяш майка ти
да се вайка заради изгубения пост, а по-скоро да си намери ново работно място.Успех! :)

DollLyyY
07-06-2009, 23:50
Не се тревожи , все ще намерите решение на проблема , хвани се да работиш нещо , прави си сметката и гледай да не харчиш пари за глупости , а да пестиш колкото можеш повече , за да и помогнеш попитай познати , приятели дали не знаят някъде да набират хора за работа , гледай обяви в нет-а , във вестници и и кажи , че е важно да започне работа , независимо каква! :)

tonie__
07-07-2009, 00:06
да чукам на дърво,не ми се е случвало,амаа такова е-живота е труден и нищо не можем да направим.затова почваш да бачкаш и ти и помагаш на майка ти какво можеш.и забравяш да кафета,нови дрешки,моренца,абе всичко :?

Jumbie483
07-07-2009, 04:46
а какво става когато затворят фирмата в която са работили родителите ти ?? .. аз мога да ти кажа :?
Не е болка за умиране, търсете нова работа с майка ти..

ali13
08-14-2009, 13:38
В същатата ситуация съм .. Направи ми впечатление ,че казваш "Лято е .. Всичко се провали .. " Загърби то'я егоизъм :? .. С малко подкрепа и помощ всичко се оправя .. Казвам го от личен опит ,не ми се случва за 1ви път и дори заради това напуснахме родния ми град .. Шок е ,но най-вече за нея ,помисли за това ..

sexa_na_kompleksa
08-15-2009, 10:44
Така е с тази криза...
Може пък и да е за добро, от къде знаеш, че няма да си намери по-добра работа? ; ) Бъди малко по-оптимистично настроена и вместо да си губиш времето в Интернет пространството, разгледай някой вестник с обяви. ; )

VQTUR
08-26-2009, 13:56
^ Нещата вече се оправят - майска ми си намери нова работа. Е, още е в изпитателен срок, но се справя.
Аз успях да отида на море и още едно място, което беше важно да посетя.

Мога да кажа че Господ никога не ни е оставял и този път също се погрижи за нас! :)