PDA

View Full Version : Разли4ен е ...



tikvi4kataaaaa
07-06-2009, 13:02
писамцето ми ще е дълги4ко но ще се опитам да го съкратя възможно най много
С приятеля ми ходим от година по4ти. Той е на 18 а аз на 15 от разли4ни градове сме,но той има роднини в града където аз живея. Тръгнахме на 18 август мин лято. В първите 5 месеца бе6е много хубаво,постоянно ми повряше 4е ме оби4а гушкаше ме целуваше ме постоянно въпреки 4е се карахме мн 4есто и то за дребни неща.Тук искам да кажа 4е той ми е първото мом4е с което имам сериозна връзка. Преди 2 месеца скъсахме за 2 седмици поради разли4ни при4ини по то4но аз скъсах с него. Както и да е събрахме се изяснихме си вси4ки неща и вси4ко си дойде на мястото.Преди да тръгнем още в на4алото той по4ти не излиза6е от тях само ходеше да рита и на рожден ден някой път.От както стана най големия скандал 4е се стигна до раздяла той много запо4на да излиза с приятелите си има компания ве4е и излиза всяка ве4ер когато не е при мен нали в неговия си град. Напиват се правят глупосто оня ден разбрах от страни4но хора 4е у4аствал в сбиване той и неговата компания с някакви цигани.Бе6е пропуснал да ми каже незнам дали уми6лено или просто е забравил но както и да е. Миналия месец един негов много добър приятел по4ина в катастрофа. Бе6е му много трудно да усъзнае какво е станало и аз много му помагах да преудолее този период. Но от както бяхме скъсали това бе6е о6те преди да се слу4ат тези неща той е разли4ен или поне така ми се струва на мен.Много мой фр са ми казвали 4е си въобразявам въюреки 4е аз не мисля така . Той постоянно твърди 4е 4увствата му са същите както в на4алото 4е ме оби4а и т.н но аз не му вярвам на си4кото отгоре не сме се виждали от 2 седмици нали заради края на у4ебната година ето у4ебната година свър6и но той 6те дойде 4ак на 11 този месец и 6те остане тук цялото лято и знаете ли защо 4ак тогава ще идва,защото тази седмица по4ти всеки ден някой негов фр има рожден ден на мен не ми е приятно да не си пи6ем въобще защото той през деня помага на техните нещо по къщата им а ве4ер излиза и се прибира на сутринта аз през цялото време незнам той добре ли е и т.н когато му званя докато е на рд. той ми затваря и така не се 4уваме по4ти и не си пи6ем и аз ви казвам ве4е незнам какво да си мисля айда сега о4аквам някакви отговори дори ще приема и сякакви забележки,защото може и аз да го ревнувам прекалено много.

Благодаря предварително на тези които са отделили време за мойте проблеми :)

pe4enkata
07-06-2009, 13:11
:o мамаааа

Hilary_
07-06-2009, 13:16
Добре де .. нека ходи на рожденни дни .. но защо ти затваря? :? :? Толкова ли не може да ти отдели 5 минутки .. :? Поговори сега като се върне с него за това ... :? За да няма неясноти и да не се задълбочат съмненията ти .. :?

Ufff
07-06-2009, 13:27
нормално е да излиза, човека е на 18, какво да прави друго? според мен тая връзка няма да я бъде ама айде...

breathe1into1me1
07-06-2009, 13:38
обича те ! просто излиза с приятели... има право на това, след като цяло лято ще е далече от тях :) :grin:

bog4eto
07-06-2009, 13:43
обича те ! просто излиза с приятели... има право на това, след като цяло лято ще е далече от тях :) :grin:

То добре излиза,ама що не и звъни?Или по-точно не и вдига даже..

Ufff
07-06-2009, 13:50
обича те ! просто излиза с приятели... има право на това, след като цяло лято ще е далече от тях :) :grin:

оххххх ще падна 8)

eminemfenka
07-06-2009, 17:48
нормално е да излиза, човека е на 18, какво да прави друго? според мен тая връзка няма да я бъде ама айде...

sladkalady
07-06-2009, 18:31
Е,добре никой не го спира да излиза с приятели...Но нека и на нея малко внимание да обърне...Поне да й вдигаше телефона :?

RaZzer
07-06-2009, 18:55
Е, какво толкова е станало... :? Момчето ще си зареже приятелите за цяла ваканция, за да дойде при теб, а ти се чудиш дали те обича... Ами, да, обича те... и за да продължи да го прави го остави да подиша малко на спокойствие! Нищо няма да ти стане като пропуснеш да го чуеш 1-2 дни!

FiRe_LaDy
07-06-2009, 20:12
Оффф стига бе момиче.Той е на 18!Не може да се затвори в тях,защото ти не си при него и искаш да си пишете.Остави го до 11-ти да си изкара весело с компанията,а после ще си е с теб цяло лято.какво повече искаш?Зарязва компанията си,за да е с теб и пак си недоволна.радвай се,че се забавлява,че има приятели ... не бъди егоистка.Преди и аз много се дразнех,че приятеля ми излиза с неговите си приятели,ама осъзнах,че е тъпо и че и той трябва да си има лично пространство,в което да не навлизам.Щом е с теб,значи те обича и няма какво да се съмняваш.Трай си там още няколко дена,излизай с приятели и се кефи и ти.пък после като си дойде ще си наваксате изгубеното време.

KimBerLy1912
07-06-2009, 20:30
Прочетох темата,до всъщност единственото,което искам да кажа е : Не,не е различен..
: )