PDA

View Full Version : МНОГО СПЕШНО!4та ЕГ варна



Brunetkaa
07-06-2009, 15:36
Хора, моля ви много много се нуждая от мнение за 4та с испански език защото чувам и лоши и хубави неща, но преобладават лошите.Питам за учителите по испански всички ли преподават на ниво, ще научат ли учениците наистина на испански и така..за обучението питам.Моля ви да отговарят хора, които наистина ще ми помогнат :) :) :) :) :) благодря предварително

NnIkITYy
07-06-2009, 17:03
ами тъй като преди няколко дена и аз имах този проблем се срещнах с едно момче, което сега завърши 8 клас с испански 4та и като цяло не беше много очаровано от обучението там , а пък доколкото разбрах, ако наистина искаш да учиш испански там най-добрият преподавател е г-жа мандева

Brunetkaa
07-06-2009, 17:14
и аз знам за мандева...

jghgh
07-06-2009, 17:26
Ако ти се учи испански това е единственото място. Честно казано не знам за отзивите, но и за моето Руско викаха че учителите играели белот с нас, били несериозни... да бе да :D гърчат ни като гъсенички подложени на запалка (:

Хората просто обичат да плюят. И 1ва обичат да тровят, особено паралелките с английски, ама и там им скъсват гъзовете от учене. Най-добрата ми приятелка е от 1ва с Англ.ез. и всъщност дори да ги държат по-слабо от немските паралелки, пак ги чанчат от учене.


Ако на теб ти се учи език, ще го научиш, не всичко зависи от даскалите.
Според мен 4та едно нелошо училище :)

EarthShaker
07-07-2009, 10:47
^това е така, ама много далече мама му да ебем! 8-)

Mooo6no
07-07-2009, 11:07
Eм` не знам за испанския, но доколко е добро училището можеш да сравниш и с резултатите от матурите...

http://rezultati.zamaturite.bg/uspeh/index.php

(--> Варна и избираш различните предмети)