PDA

View Full Version : Connection problem!



MrBig
07-06-2009, 16:53
Понеже не съм в България в момента а в Щатите ,но искам да влизам тук ми се налага да използвам некво шибано прокси,което ме нерви изключително много.Постоянно изскачащи pop-up прозорци и забаване на трафика.Защо използвам прокси,ами защото само към тоя сайт ми изписва ,че има connection problem.Защо някой би ли ми отговорил ,защо само към него е така ,а всеки друг БГ сайт ми го отваря?

MrBig
07-07-2009, 19:35
Явно тук всички админи/модове знаят само бутоните -изтрий,заключи,премести ,бан.Щом вече втори ден на един технически въпрос никой не може да ми даде отговор....

machoka
07-07-2009, 19:42
Единственият си да ти кажа, който се е оплаквал до сега по този проблем. Ако не забравя утре, през работно време ще получиш някакво конкретно инфо.

MrBig
07-07-2009, 19:59
Единственият си да ти кажа, който се е оплаквал до сега по този проблем. Ако не забравя утре, през работно време ще получиш някакво конкретно инфо.

Пич мерси мноого,ще та черпя като се върна в Бг една ракия с овчарска салата!

MrBig
07-08-2009, 18:47
Май ракията и салатата отпадат!

machoka
07-08-2009, 19:00
Чудих се дали да ти пиша, питах днес по твоя проблем, сис админа каза 'ще проверя'... това е, което имам инфо за теб. Т.е. уведомен е за проблема, той си знае дали ще предприеме някакви мерки, какви и КОГА.
По друг начин не бих могъл да ти помогна, за съжаление.

alex
07-09-2009, 09:28
Здравейте,

дали заради лятото или по други причини форума ни нещо почна да се изморява. За това днес му дадохме малко тонизиращи напитки и витамини, и той вече тича и направо лети. Разбира се, за около 2 часа в сайта не можеше да се пускат теми и отговори на такива, но вече всичко е под контрол и дори нещата са по-добре, от колкото бяха преди седмица-две, та и повече. Ако отново се появи този проблем пишете в тази тема. Няма да се радваме да го направите но... би било полезно :)

п.с.за да работи форума по-бързо позамазахме начина, по който работи търсачката. И за да нямаме подобни ядове повече ще пуснем търсачката на Google за търсене във форума. Няма смисъл да ви обяснявам, че тя е по-добра, от която и да било друга търсачка...

TheBlackStranger
07-09-2009, 11:35
Антай, и малко жълтурки да посъберете 8-)Погледни от добрата страна, може пък парите да се инвестират обратно в форума. :-)

Renate_Feliqr
07-09-2009, 17:56
Според мене е някаква нелепа филтрация на трафика!Изпращането на множество заявки към сървъра и той автоматично да те изхвърля,с цел безопаснот/понякога това се третира като хакерска атака-обеснявам просто и разбираемо/!Другото ,което може да е проблем с access point!

Renate_Feliqr
07-09-2009, 18:20
А случайно да ти изписва и това "Connection reset by peer"?