PDA

View Full Version : Първата ми любов,всичко вървеше добре,но тя ме отхвърли



SK0RP10N
07-06-2009, 18:11
В съседни клас имаше едно много красиво момче в което си влюбих от пръв поглед .Имах много приятели от нейния клас .Един ден те ме поканиха на басеини ,но не знаех че и тя ще бъде там .Отидох ,видях я и се запознахме .Преди да си тръгнем аз и поисках скаипа и тя ми го даде .След около няколко дена я поканих да отидем на кино и тя се съгласи ,след това ходихме на кафе и така около 2,3 седмици само с нея излизах .Абе ВСичко вървеше много добре до преди седмица .Не съм и казвал чувствата си към нея (не знам зашо ,някак се страхувам това е първато ми истинско влюбване) .Тя започна да не ми пише ,не си приказвахме по gsm-ите ,започна да не отговаря на sms-те .Вчера се скарахме и тя ми каза ,че преди е било по-различно .Изчаках да видя какво ще направи днес .Пита ме дали я харесвам ,аз и отговорих НЕ ,тя ме попита дали съм сигурен,аз пак и отговорих ,че съм сигурен (тук идва въпроса трябва ли да и кажа че я харесвам ?).след това ми каза ,че различното било ,че ако аз съм я харесвал ,тя не ме харесва и не искала да се чувствам „тъпо“и „гадно“.Тя ме попита няколко пъти дали я харесвам и все и казвах НЕ (дали тук не е грешката ).
На всякъде пиша „харесвам „, защото все още не може да се говори за любов .
Какво да правя сега ?Да разкрия чувствата си към нея или ? Но тя ми каза „щеше да е гадно да ме харесваш ,аз пък не “ .Помагайте!!!
Аз съм на 15 години ,сигурно за това ме е страх да и призная .
Благодаря предварително!!!

sladkalady
07-06-2009, 18:24
Разкрий й чувствата си...
А относно това ,което ти е казала(че не те харесва) може наистина да не те харесва ,но може и да го е казала нарочно,за да види реакцията ти...може и тя да те харесва :)

Ufff
07-06-2009, 18:26
ех деца, децаааа

ifilin4ica
07-06-2009, 18:28
Признай й какво изпитваш и ако пак ти каже, че не те харесва.... просто се откажи :(
Стискам палци да събереш смелост и да й кажеш за чувствата си :)

SK0RP10N
07-06-2009, 18:41
казах и ,но тя е на купон (ест без да ме покани):( кажете как да и го кажа защтото да кажа само да обичам те е малко смотано

ifilin4ica
07-06-2009, 18:46
ами....някой път й казваш:искам да поговорим и започваш(например):не бях много искрен с теб, бях ядосн и т.н. ....и си й признаваш всичко...а то от нея си зависи как ще реагира :)

SK0RP10N
07-06-2009, 18:55
казах и ,но тя е на купон (ест без да ме покани):( кажете как да и го кажа защтото да кажа само да обичам те е малко смотано

как искаш да те покани като не си и признал, че я харесваш?

Прати и смс че искаш утре да си видите и да поговорите, да и кажеш нещо важно и което трябва да знае! Виждате се и почваш: извини ме че те излъгах, но найстина те харесвам и искам да сме заедно! и т.н. айде ти си сега :P :)
писах и смс ,но съм сигурен ,че няма да отговори .Писах й и в скайп ,ще видя утре как ще реагира ,но все си мисля ,че ще ми каже че не ме обича(както по-горе писах(или това го е написала просто ей така да види как ще реагирам )или не знам вече какво да правя .Ако ме отхвърли пак да се занимавам ли още с нея или да търся друга ?

Hilary_
07-06-2009, 19:02
Офф добре защ оси отричал .. тва са детск иистории .. като я харесваш й го кажи .. а така тя ако те харесва е казал "щеше да е гадно ако ти ме харесваше" .. просто, за да си запази достойнството ... :? :? Апфф тъпа работа.. сега и да и признаеш, че все пак я харесваш тя няма да ти повярва.. който сам си го напраи нали знаеш .. :? :?

SK0RP10N
07-06-2009, 19:15
Все си мисля,че ще каже че не ме обича и няма никакви отношения към мен .Благодаря за всичко .
Иначе момичето е много красиво и умно
Даи боже да станем гаджета. :smt008

sladur4etyYy
07-06-2009, 19:43
оле, много сте задръстени :lol: тя го е усетила, че я харесва и е решила да му каже, че няма шанс, за да не таи напразни надежди, вие го карате да й признава. и той пък взел, че го направил :razz: спрете с тва ''казвай си чувствата, що ги криеш''! всичко е според ситуацията, а не ей така да си плещи за чувствата наляво- надясно, когато му падне. брао, пич, ще те резне жестоко. 8-)

thefreak
07-06-2009, 20:15
К'во имаш да губиш?
Оправи шибания правопис моля те. Мъчите ме честно!

SK0RP10N
07-06-2009, 23:20
хаха ЛЕле каза ми да забравим тази тема и да не се караме вече .Аз и говоря за любов тя да не се караме вече

valdesbg
07-07-2009, 05:45
3 седмици излизаш само с нея и не си направил нищо? :shock: :shock: :-o

Ей тук ти е грешката!

Ся квото и да правиш - нагазил си в калта много яко, и няма измъкване.

Търси си друга.

NeZaPoznat
07-07-2009, 06:37
Кажи и че като си и казвал НЕ си говорил на Гръцки. :D :D

Тъпо е ама като чета какво си писал - може и да мине ... :-P :-P

За сведение - на гръцки НЕ значи ДА ! :-P :-P

SK0RP10N
07-07-2009, 07:52
Хора сега какво да правя ,каза ми да забравя тази тема и да не се караме и че"това нямало да доведе до нищо добро " аз и казах (писах по точно) да разгледа хронологията и тя пак не реагира.

SK0RP10N
07-07-2009, 07:56
3 седмици излизаш само с нея и не си направил нищо? :shock: :shock: :-o

Ей тук ти е грешката!

Ся квото и да правиш - нагазил си в калта много яко, и няма измъкване.

Търси си друга.
Все да и го кажа и точно като започна "искам да поговорим нещо важно за нас " и тя някак си избягва веднага започва друга тема или нещо подобно

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 08:23
Когато замениш "да разгледа хронологията" със "да си спомни за хубавите моменти" и "писах" с "казах".. ей тогава може и да те огрее с някое хубаво (свястно) момиче. ;)

SK0RP10N
07-07-2009, 08:35
Когато замениш "да разгледа хронологията" със "да си спомни за хубавите моменти" и "писах" с "казах".. ей тогава може и да те огрее с някое хубаво (свястно) момиче. ;)

В момента сме в такова положение ,че не желае да излизаме никъде ,не си дига телефона ,и остана само да си пишем .Според мен това не е начина ,друго си е да си говорим да имам някакъв контакт с нея ,но е невъзможно не иска да изезе никъде

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 08:47
Когато замениш "да разгледа хронологията" със "да си спомни за хубавите моменти" и "писах" с "казах".. ей тогава може и да те огрее с някое хубаво (свястно) момиче. ;)

В момента сме в такова положение ,че не желае да излизаме никъде ,не си дига телефона ,и остана само да си пишем .Според мен това не е начина ,друго си е да си говорим да имам някакъв контакт с нея ,но е невъзможно не иска да изезе никъде

Ами, прави си изводите..

SK0RP10N
07-07-2009, 09:12
Когато замениш "да разгледа хронологията" със "да си спомни за хубавите моменти" и "писах" с "казах".. ей тогава може и да те огрее с някое хубаво (свястно) момиче. ;)

В момента сме в такова положение ,че не желае да излизаме никъде ,не си дига телефона ,и остана само да си пишем .Според мен това не е начина ,друго си е да си говорим да имам някакъв контакт с нея ,но е невъзможно не иска да изезе никъде

Ами, прави си изводите..

Проблема е друг.Защо просто смени темата и се прави че нищо не е станало

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 09:19
Или не е готова, или е прекалено добра и не иска да те нарани.

Flopper
07-07-2009, 09:22
Не е трябвало да се правиш чак толкова на недостъпен - вярно, че за някое момиче може да е интересно в началото, но ако тя е видяла, че грам не ти се занимава с нея... ше те зареже. Явно си прекалил, а пък тя е по-горда и се е отдръпнала яко

Намери начин да се видите на живо и и обясни, че си бил много притеснен и затва си се държал така... ииии успех, дано и мине скоро :)

IRule
07-07-2009, 09:27
Кажи й че наистина я харесваш, но ако тя не те харесва, искаш поне да си останете приятели.

MegabytE
07-07-2009, 09:29
Ееее, ти пък сега, голяма работа.

malka_lisanka
07-07-2009, 09:44
Щом 3 седмици сте излизали само двамата при положение,че не се познавате до какъв извод стигаш ?! Харесвала те е ! Но извинявай - Ако аз се занимавам с някой харесвам го и 3 седмици излизаме и той се държи като пален сдуханяк и не прави нищо по въпроса и аз ще го отрежа..на мен ще ми писне ! Ти щом отначалото си се държал сдухано , как ще се държиш ако трябва да я целунеш или да направиш нещо за вашата евентуална връзка за напред ?! Момичетата не обичат такива момчета - повярвай ми..може да е загубила интерес към теб щом толкова много те реже ! Следващият път когато се занимаваш с някое момиче - направи нещо по въпроса,а не я гледай !! ;)
P.S. Не използвай " Обичам те " ,защото ти като те гледам дори не знаеш значението на тази дума ... :) Само би я накарал да те избягва с тези изрази ! Ако "харесвам те" Не ти звучи - замести изразите с " интересувам се много от теб " "искам да съм с теб " и куп други работи-но никога "обичам те " :P

SK0RP10N
07-07-2009, 10:10
какво ли не съм правил докато бяхме на кино я целунах ,но тя се дръпна хванахме се за ръце тя пак се дръпна ,питах я защо и не получих отговор.Вечерта ми звъни и вика искаш ли утре да излезем съгласих се на другия ден пак си приказваме за някви тъпи теми пак запонах да намеквам за нас и тя се усети и смени темата :S Как мога да я спечеля ? Ето сега ми звънна и ме пита какво правя и каза че е на варна на плажа .Не ме отхвърля ,но като започна тази тема за нашите отношения тя Веднага я сменя

SK0RP10N
07-07-2009, 10:23
второто кажи и че я харесваш и и кажи искаш ли да станем гаджета :lol:
не.ми извинявай ма и на мен някое момиче като ми пише 1000 смс-а и аз не и отговарям....ДАЙ И ПРОСТРАНСТВО!
трябва и време да го убмисли.

Смс-ите ги пращам аз не тя и има оправданието ,че не ги е получила (може и така да е )
И как да и кажа ,че искам да станем гаджета като няма никаква атмосфера.Ей така ауе искаш ли да станем гаджета . Малко не се връзва .Опитвам се да създам обстановка ,но тя все бяга и не иска да говорим за това.

SK0RP10N
07-07-2009, 10:24
ми ти глупав ли си ве- въпроса е риторичен...
нищо ли не разбираш от момичета?!
трябва повече да се напрегнеш..
И как да се напрегна? Я обясни

sladur4etyYy
07-07-2009, 10:27
какво ли не съм правил докато бяхме на кино я целунах ,но тя се дръпна хванахме се за ръце тя пак се дръпна ,питах я защо и не получих отговор.Вечерта ми звъни и вика искаш ли утре да излезем съгласих се на другия ден пак си приказваме за някви тъпи теми пак запонах да намеквам за нас и тя се усети и смени темата :S Как мога да я спечеля ? Ето сега ми звънна и ме пита какво правя и каза че е на варна на плажа .Не ме отхвърля ,но като започна тази тема за нашите отношения тя Веднага я сменя

абе, не усещаш ли, че й е приятно да е върти на пръста си, понеже й е пределно ясно, че си хлътнал по нея? лошо, ама момичетата, като разберем, че някой ни харесва, обичаме да си играем с него. не знам защо, но е така. СПРИ да й тичаш след гъза, да й пишеш, да й звъниш!!! ако ТЯ го прави, отговаряй, но да й пишеш по нз си колко пъти в денонощието, и то не кво да е, а обяснения в любов, при условие, че ВИЖДАШ, че тя иска да избегне темата, ми, извинявай, ама си зле! според мен си изпуснал шанса отдавна. запази си миниатюрното останало достойнство и леко се отдалечи от нея. като спреш да я търсиш, току виж й залипсвало вниманието ти и почнала да те търси.

SK0RP10N
07-07-2009, 10:38
абе, не усещаш ли, че й е приятно да е върти на пръста си, понеже й е пределно ясно, че си хлътнал по нея? лошо, ама момичетата, като разберем, че някой ни харесва, обичаме да си играем с него. не знам защо, но е така. СПРИ да й тичаш след гъза, да й пишеш, да й звъниш!!! ако ТЯ го прави, отговаряй, но да й пишеш по нз си колко пъти в денонощието, и то не кво да е, а обяснения в любов, при условие, че ВИЖДАШ, че тя иска да избегне темата, ми, извинявай, ама си зле! според мен си изпуснал шанса отдавна. запази си миниатюрното останало достойнство и леко се отдалечи от нея. като спреш да я търсиш, току виж й залипсвало вниманието ти и почнала да те търси.
Мерси :-) Ще пробвам,но просто не мога да се сдържа пробвал съм и преди но само 1 ден повече не мога. Държа телефона, ръката ми трепери да натисна зелената слушалка и все си казвам няма ,искам да видя какво ще направи ,ще ми се обади ли ,ще ме потърси ли .И не се сдържам и й се обаждам

SK0RP10N
07-07-2009, 10:49
Кажете как мога да и кажа че я обичам без да я нараня ,защото просто да кажа обичам те е малко тъпо .Как да стигна до темата за нашата връзка и как да и го кажа ,защото много много не разбирам от момичета .Мерси :)

sladur4etyYy
07-07-2009, 11:01
Кажете как мога да и кажа че я обичам без да я нараня ,защото просто да кажа обичам те е малко тъпо .Как да стигна до темата за нашата връзка и как да и го кажа ,защото много много не разбирам от момичета .Мерси :)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ти верно си адски зле!!!! отговори ми:
защо, по дяволите, ще й казваш, че я обичаш за пореден път?!?!?! искаш да те резне брутално ли?!?!! тя не те иска!!!!!!! казах ти да спреш да й се натискаш и да й се обясняваш, ти пак си правиш планове как да й се обясниш :lol: и бтв ти не я обичаш! тва е ебати манията, ебати чудото. няма оправия за такива като тебе, май.

Flopper
07-07-2009, 11:05
какво ли не съм правил докато бяхме на кино я целунах ,но тя се дръпна хванахме се за ръце тя пак се дръпна ,питах я защо и не получих отговор.Вечерта ми звъни и вика искаш ли утре да излезем съгласих се на другия ден пак си приказваме за някви тъпи теми пак запонах да намеквам за нас и тя се усети и смени темата :S Как мога да я спечеля ? Ето сега ми звънна и ме пита какво правя и каза че е на варна на плажа .Не ме отхвърля ,но като започна тази тема за нашите отношения тя Веднага я сменя

:lol: ама сте шматки и двамата - има 2 варианта - или и тя се притеснява, или по-кофти - просто не те харесва :? Дано да е 1вия де

А, и това с обичането - не е хубаво да го казваш така, щото повечето момичета се отдръпват при някви крайности. Най-добре хем да вижда, че я харесваш - все пак и звъниш да излизате, нали?! Хем да не се подиграва с тебе

SK0RP10N
07-07-2009, 11:10
Кажете как мога да и кажа че я обичам без да я нараня ,защото просто да кажа обичам те е малко тъпо .Как да стигна до темата за нашата връзка и как да и го кажа ,защото много много не разбирам от момичета .Мерси :)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ти верно си адски зле!!!! отговори ми:
защо, по дяволите, ще й казваш, че я обичаш за пореден път?!?!?! искаш да те резне брутално ли?!?!! тя не те иска!!!!!!! казах ти да спреш да й се натискаш и да й се обясняваш, ти пак си правиш планове как да й се обясниш :lol: и бтв ти не я обичаш! тва е ебати манията, ебати чудото. няма оправия за такива като тебе, май.
Защо да не я обичам ? Ако се сети за мен кво пак като преди просто да се дръпне и да смени темата ли ? затова питам после какво да направя.А ако не се сети направо да не се занимавам повече с нея и готово .Много време ще ми е тъжно и гадно ,но ............. . все още не се знае какво ще направи

SK0RP10N
07-07-2009, 11:20
какво ли не съм правил докато бяхме на кино я целунах ,но тя се дръпна хванахме се за ръце тя пак се дръпна ,питах я защо и не получих отговор.Вечерта ми звъни и вика искаш ли утре да излезем съгласих се на другия ден пак си приказваме за някви тъпи теми пак запонах да намеквам за нас и тя се усети и смени темата :S Как мога да я спечеля ? Ето сега ми звънна и ме пита какво правя и каза че е на варна на плажа .Не ме отхвърля ,но като започна тази тема за нашите отношения тя Веднага я сменя

:lol: ама сте шматки и двамата - има 2 варианта - или и тя се притеснява, или по-кофти - просто не те харесва :? Дано да е 1вия де

А, и това с обичането - не е хубаво да го казваш така, щото повечето момичета се отдръпват при някви крайности. Най-добре хем да вижда, че я харесваш - все пак и звъниш да излизате, нали?! Хем да не се подиграва с тебе
Някак си е много тъпо днес да я целуна тя да се дръпне,на другия ден ми звъни и ме кара да излизаме и пак се дърпа и на др ден пак излизаме и нищо не правя приказваме си там ,лафим си ...... И сме само двамата не е с някои фр .Не мога да я разбера.Но това беше преди сега я карам на вън тя неще ,карам я да ходим на басеини,боулинг, билярд или просто на кафе и тя пак не иска ,но иначе по чатовете си пишем или говорим ,но не иска да излезем никъде . :? Момичетата да помагат кога сте се чувствали така и защо.

TheGirlNextDoor
07-07-2009, 11:22
ама ти грам не си наред..кой подяволите те накара да и кажеш някоко пъти,че не я харесваш ;ХхХхх

..както ти казаха и по-горе СПРИИИИИИИИ да я търсиш..ако тя те харесва ще ти пише/звъни ако не НЯМА как да я накараш да те харесва

TheGirlNextDoor
07-07-2009, 11:25
какво ли не съм правил докато бяхме на кино я целунах ,но тя се дръпна хванахме се за ръце тя пак се дръпна ,питах я защо и не получих отговор.Вечерта ми звъни и вика искаш ли утре да излезем съгласих се на другия ден пак си приказваме за някви тъпи теми пак запонах да намеквам за нас и тя се усети и смени темата :S Как мога да я спечеля ? Ето сега ми звънна и ме пита какво правя и каза че е на варна на плажа .Не ме отхвърля ,но като започна тази тема за нашите отношения тя Веднага я сменя

:lol: ама сте шматки и двамата - има 2 варианта - или и тя се притеснява, или по-кофти - просто не те харесва :? Дано да е 1вия де

А, и това с обичането - не е хубаво да го казваш така, щото повечето момичета се отдръпват при някви крайности. Най-добре хем да вижда, че я харесваш - все пак и звъниш да излизате, нали?! Хем да не се подиграва с тебе
Някак си е много тъпо днес да я целуна тя да се дръпне,на другия ден ми звъни и ме кара да излизаме и пак се дърпа и на др ден пак излизаме и нищо не правя приказваме си там ,лафим си ...... И сме само двамата не е с някои фр .Не мога да я разбера.Но това беше преди сега я карам на вън тя неще ,карам я да ходим на басеини,боулинг, билярд или просто на кафе и тя пак не иска ,но иначе по чатовете си пишем или говорим ,но не иска да излезем никъде . :? Момичетата да помагат кога сте се чувствали така и защо.

и що да е тъпо..може да се притеснява..да не се е целувала друг път..знам ли причини мн :-o

SK0RP10N
07-07-2009, 11:35
Да ,но ако се обади .................после кво да правя :?

sladur4etyYy
07-07-2009, 11:38
какво ли не съм правил докато бяхме на кино я целунах ,но тя се дръпна хванахме се за ръце тя пак се дръпна ,питах я защо и не получих отговор.Вечерта ми звъни и вика искаш ли утре да излезем съгласих се на другия ден пак си приказваме за някви тъпи теми пак запонах да намеквам за нас и тя се усети и смени темата :S Как мога да я спечеля ? Ето сега ми звънна и ме пита какво правя и каза че е на варна на плажа .Не ме отхвърля ,но като започна тази тема за нашите отношения тя Веднага я сменя

:lol: ама сте шматки и двамата - има 2 варианта - или и тя се притеснява, или по-кофти - просто не те харесва :? Дано да е 1вия де

А, и това с обичането - не е хубаво да го казваш така, щото повечето момичета се отдръпват при някви крайности. Най-добре хем да вижда, че я харесваш - все пак и звъниш да излизате, нали?! Хем да не се подиграва с тебе
Някак си е много тъпо днес да я целуна тя да се дръпне,на другия ден ми звъни и ме кара да излизаме и пак се дърпа и на др ден пак излизаме и нищо не правя приказваме си там ,лафим си ...... И сме само двамата не е с някои фр .Не мога да я разбера.Но това беше преди сега я карам на вън тя неще ,карам я да ходим на басеини,боулинг, билярд или просто на кафе и тя пак не иска ,но иначе по чатовете си пишем или говорим ,но не иска да излезем никъде . :? Момичетата да помагат кога сте се чувствали така и защо.

когато си въртя някого на малкия пръст. защо? защото ми го позволяват и не се усещат навреме. ;]

sladur4etyYy
07-07-2009, 11:40
Да ,но ако се обади .................после кво да правя :?

държиш се делово ;д без много емоции, без много да говориш. като те пита нещо, отговаряш с 2 думи и затваряш. казах ти, че като види, че вече не се интересуваш толкова, може й да закачиш нещо в нея.

SK0RP10N
07-07-2009, 11:50
Да ,но ако се обади .................после кво да правя :?

държиш се делово ;д без много емоции, без много да говориш. като те пита нещо, отговаряш с 2 думи и затваряш. казах ти, че като види, че вече не се интересуваш толкова, може й да закачиш нещо в нея.
Ще ме пита ,защо толкова много време не съм я търсил .И аз какво да отговоря че няма смисъл да я търся като я харесвам тя не ми обръща внимание и бяга постоянно ли или какво :? ?

yahhooo
07-07-2009, 12:03
Ка да ти отговоря като изневеряваш на опте форума. А и ти си хацкер достатъчно е да и хакнеш компа

SK0RP10N
07-07-2009, 12:04
Аз не съм Хипопотама а един негов приятел и съм му всел паса ,тоест тои ми го даде

yahhooo
07-07-2009, 12:07
Тъкмо си помислих, че е станал и PLAYBOY вече :lol:

SK0RP10N
07-07-2009, 12:11
аре ся отговаряй :D

sladur4etyYy
07-07-2009, 12:12
Да ,но ако се обади .................после кво да правя :?

държиш се делово ;д без много емоции, без много да говориш. като те пита нещо, отговаряш с 2 думи и затваряш. казах ти, че като види, че вече не се интересуваш толкова, може й да закачиш нещо в нея.
Ще ме пита ,защо толкова много време не съм я търсил .И аз какво да отговоря че няма смисъл да я търся като я харесвам тя не ми обръща внимание и бяга постоянно ли или какво :? ?

не. нещо от сорта, че си бил зает и не си се сетил, а и без тва няма смисъл да търсиш някой, който очевидно те избягва.

TheGirlNextDoor
07-07-2009, 13:24
начина ти на мислеене..отчайващо е
свиквай още от сега,че като гледам мн ще те разиграват.

виж..казвам ти го като момиче,което е било в същата ситуация доста пъти.СПРИ ДА Я ТЪРСИШ..ако тя те харесва сама ще те потърси..ако не те харесва хем на нея ще и е добре хем ти ще знаеш,че няма шанс..не и върви след гъза..поне ако ти е останало малко достойнство

ifilin4ica
07-07-2009, 18:04
нека съм максимално прост.
стъпка 1.копуваш нещо което обича/цвете,мече,гривна,филм/ нещо си .
2.каниш я да излезете.
3.даваш и нещото.
4.след кат сте били на основното място/кафе,кино или някъде си / я водиш в парка.
5.влизаш по навътре.
6.намирате си някоя пейка.
7.сядате и си говорите.
8.ако момента е подходящ действаш,ако не преповтаряш като сменяш кафето с киното и таива места,води я на пикник се трябва да измислиш нешп тцтцтц.

Тя не иска да излезе с него....

и по темата....абе...това си е загубена кауза вече...ама пък и ти си си виновен. Защо се правиш на недостъпен, а после искаш внимание....Просто по скайпа й го написваш на едно дълго съобщение, да видим тогава как ще смени темата :)

SK0RP10N
07-07-2009, 18:38
нека съм максимално прост.
стъпка 1.копуваш нещо което обича/цвете,мече,гривна,филм/ нещо си .
2.каниш я да излезете.
3.даваш и нещото.
4.след кат сте били на основното място/кафе,кино или някъде си / я водиш в парка.
5.влизаш по навътре.
6.намирате си някоя пейка.
7.сядате и си говорите.
8.ако момента е подходящ действаш,ако не преповтаряш като сменяш кафето с киното и таива места,води я на пикник се трябва да измислиш нешп тцтцтц.

Тя не иска да излезе с него....

и по темата....абе...това си е загубена кауза вече...ама пък и ти си си виновен. Защо се правиш на недостъпен, а после искаш внимание....Просто по скайпа й го написваш на едно дълго съобщение, да видим тогава как ще смени темата :)
Започнах пак темата и тя нищо не написа просто "ти през лятото ще пътуваш ли някъде "е така смяня темите без никакъв коментар.Като ест и казах че я харесвам и искам да бъда с нея .Питах я защо бяга така и каза че не искала да се караме .......... .А за дългото писмо просто не знам какво да напиша .Сега ще пробвам да видя колко време няма да ми звънне или пише и да видя има ли нужда да и пиша това писмо .През това време вие помагайте за писмото :)

sladur4etyYy
07-07-2009, 18:47
^ оххххх, сега пък и писмо ще й пише :razz: :razz: :razz:

ifilin4ica
07-07-2009, 19:00
Не става въпрос за писмо :lol: .... просто едно цяло съобщение, а не разпокъсано, за да не може да те прекъсне и пак да смени темата
А иначе какво да й пишеш....просто й казваш за чувствата си(не фермани :-D , а нещо просто, кратко и ясно....), а тя ако наистина те харесва(надяваме се да е така) ще те разбере и с малко ... ако не - отказвай се вече ... със сигурност има и по-добри момичета от нея.
Както каза sladur4etyYy, тя сигурно те разиграва.... а може и да не знае какво иска, а с такива момичета ... абе не е на добре :?
Ти сам си решаваш...

sladur4etyYy
07-07-2009, 19:08
Не става въпрос за писмо :lol: .... просто едно цяло съобщение, а не разпокъсано, за да не може да те прекъсне и пак да смени темата
А иначе какво да й пишеш....просто й казваш за чувствата си(не фермани :-D , а нещо просто, кратко и ясно....), а тя ако наистина те харесва(надяваме се да е така) ще те разбере и с малко ... ако не - отказвай се вече ... със сигурност има и по-добри момичета от нея.
Както каза sladur4etyYy, тя сигурно те разиграва.... а може и да не знае какво иска, а с такива момичета ... абе не е на добре :?
Ти сам си решаваш...

след като непрекъснато сменя темата и отклонява въпроса от тва, че той я харесва, не става ли ясно, че просто не й се ще да го реже направо? тя не го харесва и колкото и писма, фейлетони, разкази, стохове, приказки и книги да й напише, няма да я трогне, защото си е изпуснал шанса. я погледни само за кой пореден път се кани да й се обясни 8-) вече става адски досаден, като пълен навлек. та нали ако тя го харесваше поне малко, щеше да отвърне на поне 1 от многобройните признания. а тя не го прави, напротив- отбягва въпроса. => авторе, спри да се правиш на клоун и се дръж поне малко като подобие на мъж, каквото определено не си 8-)

ifilin4ica
07-07-2009, 19:25
вече става адски досаден, като пълен навлек.

:razz: :razz: :razz:

Според мен тя не го разиграва, нито иска да го отреже.... абе изобщо знае ли какво иска тва момиче
нека я попита...добре:не искала да се карат...да каже какво иска тогава...
ох... :razz: .... да я забравя щото вече става тъпо...взе да ми омръзва. Темата се изчерпи още с първите мнения....айде стига вече :?

SK0RP10N
07-07-2009, 19:57
вече става адски досаден, като пълен навлек.

:razz: :razz: :razz:

Според мен тя не го разиграва, нито иска да го отреже.... абе изобщо знае ли какво иска тва момиче
нека я попита...добре:не искала да се карат...да каже какво иска тогава...
ох... :razz: .... да я забравя щото вече става тъпо...взе да ми омръзва. Темата се изчерпи още с първите мнения....айде стига вече :?
+1 дел