PDA

View Full Version : ...........................



bebety2
07-06-2009, 20:11
.................................

FiRe_LaDy
07-06-2009, 20:15
Поговори с него.Питай го всичко,кеото пита нас.Разбери защо се връща и те търси отново.Ние не го познаваме и не можем да ит кажем със сигурност защо се е върнал пак при теб :?

sladkalady
07-06-2009, 20:28
Поговори с него.Питай го всичко,кеото пита нас.Разбери защо се връща и те търси отново.Ние не го познаваме и не можем да ит кажем със сигурност защо се е върнал пак при теб :?
+1

Hilary_
07-06-2009, 21:35
Търси те само за едното ебане ... :? :? Ако искаше да е с теб не само за това нямаше да те остави ... :? :? Направила си грешка... не я прави пак .. :?

KimBerLy1912
07-06-2009, 21:55
Просто го попитай...Него питай,не нас...Питай го като човек и ако той е такъв-ще ти отговори... Ако не-3-ти ред,4-та прястава...т.е. да го няма : )
ПП:Тва за реда и пряставите много ме кефи,малко е селски тоя лаф ама дано все някой разбере закво иде реч :D

djuki
07-06-2009, 21:58
говори с него , ти го познаваш по- добре сама ще прецениш но не му пускай

bebety2
07-06-2009, 22:02
ми чудя се дали да му се обадя да се видим,но в никакъв случай няма да му пусна :?

RaZzer
07-06-2009, 22:59
Не знам дали е за секс или за нещо друго, но само те развърта... не мисля, че има сериозни чувства към теб! Пък и дори да има след 2 месеца пак ще се осъзнае, че наранява приятеля си (Д) и пак ще те остави...

DimovB
07-06-2009, 23:06
йебане си иска човека

NeZaPoznat
07-07-2009, 06:31
Здравйте :)
моята история е малко объркана,ще се опитам на кратко да ви разкажа...преди 2 години и половина се запознах с едно момче (да го наречем Д.),влюбих се в него,обичах го...с него излизахме 3 месеца,въпреки че знаех за неговата приятелка,една пикла с която ходеха от 2 год :? .. не можех да го забравя,но един ден неговия най-добър приятел (да го наречем М.) ми писа по скайпа,заговорихме се и от дума на дума,от ден на ден започнах да се влюбвам в него..той също не беше безразличен към мен,вече започвах да забравям другия..и така една вечер се уговорихме с М. да излезнем,като знаех че там ще бъде Д. :-x вече ми беше противен..а с М. цяла нощ танцувахме,целувахме се ... и всичко това пред приятеля му,Д. ни гледаше толкова гадно,личеше си че го е яд :-D както и да е..после започнах да ходя при М...спах с него #-o /ПОСЛЕ ЕБЕНЬЕ НЯМА КАЕНЬЕ/и не знам,изведнъж спря да ме търси..аз естествено си помислих,че двамата са се наговорили колкото да ме мине и тоя :x .. и после разбрах от приятели че са ме обсъждали двамата и некви такива глупости :-x и сега след 2 месеца затишие той пак ме потърси и пак поиска да се видим и ми каза че има нужда от мен :shock: не мога да го разбера,дали просто му се е доебало или наистина изпитва нещо към мен..всички ми казват че не е безразличен но не знам :-k вие какво мислите,съжалявам за дългата тема но...
.
Може и сложно да м у се е дое*ало. Все пак ти няма да му вземеш пари..... нали :-P

:lol: :lol: :lol:

Ufff
07-07-2009, 08:39
доебало му се. ама то нормално, с такива курвенски номера с извинение от твоя страна спрямо тоя Д..

Take_That
07-07-2009, 08:42
Поговори с него.Питай го всичко,кеото пита нас.Разбери защо се връща и те търси отново.Ние не го познаваме и не можем да ит кажем със сигурност защо се е върнал пак при теб :?
+1

+2

anSsito
07-07-2009, 08:48
Излез с него и го попитай всичко, което те интересува.. Защо чак сега те търси, защо е постъпил така с теб.. А дано да ти даде искрени отговори.
Но все пак не бъди наивна и не очаквай нещо приказно.. Ако е изпитвал нещо към теб нямаше да приключат нещата с едното ебане..

loverichie
07-07-2009, 10:23
според мен не трябва да му се обаждаш .. защото само ще те използва

experiment_m
07-07-2009, 10:44
От това, което си написала по-горе оставам с впечатление, че начинът ти на държане с момчетата ги провокира да се държат така с теб. Излезте няколко пъти и виж какво ще иска. Ако продължи да се обажда е възможно и да има по-сериозни намерения. А и май нищо не те бърка да си отвориш краката още веднъж. Така или иначе вече си го правила с него. Но все пак сама си прецени и не прави нищо, което не желаеш.

weninka
07-07-2009, 10:51
доебало му се. ама то нормално, с такива курвенски номера с извинение от твоя страна спрямо тоя Д..

То и въпросния "Д." прави такива номерца.. Аз доколкото разбрах си е имал/има приятелка от 2 години :D

kobrichka
07-07-2009, 10:52
Аз лично не бих му се обадила. Цели два месеца не ме е търсил и накрая казва,че "има нужда от мен" дрън-дрън , да има нущда от секс и е решил да ти се обади. Не знам ти си решаваш, но аз не бих му се обадила.Прекалено много уважавам себе си, за да се унижа да му се обадя.

IRule
07-07-2009, 12:42
Ебе му се та 2 не вижда, заеби го !

Riot
07-07-2009, 12:44
Браво моето момиче
добре, че ги има тъпите курвенца като теб да си задоволявта нуждите селянчетата :)

bebety2
07-07-2009, 14:32
чакайте бе малко,не ме нападайте така..първо аз с Д. спах преди 2 години,и чак сега с М. (само веднъж,даже работата не се получи баш баш) не съм някоя курва..те са единствените момчета с които съм спала :) , ще съм ви благодарна ако дадете някое съветче,а не само да ме упреквате :-k


П.С. и двамата сме на 18,да не си мислите че съм някоя недоклатена пикла :?

BezDuh
07-07-2009, 15:29
Поговори с него.Питай го всичко,кеото пита нас.Разбери защо се връща и те търси отново.Ние не го познаваме и не можем да ит кажем със сигурност защо се е върнал пак при теб :?
+1

+2
+3

kombarka
07-07-2009, 15:49
Е*ати хората :shock: Ходи 2 години с момиче и забива други... Не знам как можеш да се влюбиш в такъв човек (като се замисля не си избираме в кого да се влюбим 8-) ). Мисля, че първоначално си излизала с М., за да накараш другия да ревнува... Грешка! Попаднала си на неправилния човек. Мисля, че не изпитва същите чувства към теб :? Не му се връзвай

raia338
07-07-2009, 20:41
абе какво сте се захванали всички с това,че е курва,тя много ясно е написала,че е спала само с тези две момчета..аз не виждам нищо курвенско в това :-o ... мила поговори с него,вижте се,но без да правите нищо друго..айде успех :-)

monist
07-08-2009, 13:31
Ако наистина те обича, то не мисля, че би те изоставил просто ей така и то за два месеца. По-добре не се срещай с него, че не се знае какво може да ти стори. Приеми го - той те е използвал. Такива като него не ти трябват, а и нали си оцеляла два месеца без него, така че мисля, че ще го преживееш и ако изобщо не го виждаш вече. Ако уважаваш себе си - стой далеч от него.

MonSitY
07-08-2009, 21:22
омг Д. после М. леле :D :D (нищо общо с проблема) (( прекалено ухилена да дава съвети )) :grin: