PDA

View Full Version : Какво да правя .. ?



sadgirlll
07-06-2009, 20:20
На който не му се чете да не си прави труда да поглежда надолу.
Не съм смятала,че ще пусна такава тема и то в тоя раздел,но ето,че ми дойде времето и на мене.
Така ....
Всичко започна мин година декември месец,празници и тн...тогава се запозахме по скайп,чрез общ приятел който много държеше да ни запознае.И дори ако не беше този фр евентуално нищо нямаше да има между нас....
Започнахме да си чатим,той е голяма лига както и аз и си допаднахме.
Оказа се,че много си приличаме...и двамата сме инати,и двамата не пишем на никого първи,но аз го направих този компромис,незнам и аз защо.След тва и той започна и така редовно си чатихме.От скоро време аз бях започнала да излизам с едни негови фр само и само защото се имат с него и от време на време излизаше с тях и тогава го виждах.Оказа се,че двама от тая компания ме харесват и си ме зарибяваха пред него,а той нищо не правеше.Спря да излиза с тях,скараха се заради мен.Аз също прекратих всякакъв контакт с тия,само заради него.
Двамата бяхме на рд на сестра ми...той се напи ужасно ,защото аз отначало бях излязла за около час и той се ядосал и се напи до безсъзнание.На всички е говорил за мен,плакал е пред сестра ми защото не съм му била обръщала внимание.Всички ми казаха какво е говорил,но не и той.След рд аз исках да говорим,но той все се дърпаше.Накрая го убедих и си призна някой неща.От тогава редовно излизахме (3 месеца) но само като фр.През това време сме се карали все едно ходим...
Е преди повече от седмица аз неиздържах и го целунах,след това той нищо не каза,а аз бях много объркана.Вечерта в скайп ми каза страхотни неща на който се вързах от рода ''не мога без теб,само когато съм с теб се отпускам на макс,само като те погледна ме влудяваш'' и такива още глупости.Скарахме се,а той ми каза,че ме обича.Обедена съм,че всичко това е истина,но мина една седмица от както вече официално ходихме и той вече нямал никакви чувства...
Искал само да танцува и предпочита да го прави,пред това да излиза с мен.Не мога да го разбера...беше го страх,че ако тръгнем аз ще го зарежа на 1 седмица,аз го обедих,че няма да стане така.Но ето,че той го направи.Всичко това става по скайп.Обясни ми,че тва било от ''пубертета'' (и двамата сме на 15) и всички тия негови чувства ги няма.Само танците го интересуват.
Исках още един шанс,унижих се да му се моля дори...просто искам да съм с него,свикнах да съм с него,не искам да го забравя...липсва ми.
Това стана преди два дена,а аз от тогава нямам апетит,нищо не ям,нямам настроение,не мога да спа дори.Всеки разбира,че ми има нещо.
И въпреки това искам да съм с него ! Незнам какво да правя....казват ми да го забравя,но не мога и не искам.
Ако някой има някакъв адекватен съвет ще съм много благодарна.

machine_shot
07-06-2009, 20:26
Можеш да му предложиш да започнете наново, да отидете на една среща и да загърбите, поне за деня, дрезгите който някога е имало. Кажи му, че не искаш точно на момента отговор, да помисли по въпроса. Ако откаже, тогава съжелявам, но според мен е загубена кауза.

KimBerLy1912
07-06-2009, 20:27
Ами наистина е от годините.. Трудна е любовта на тия години...
И все пак,ако някога реши да се върне...
Наистина ли би го приела? Наистина ли мислиш,че би било същото? Че би гледала на него по същия начин...?
Сега ти е тъжно,знам,на мен ми се случи точно същото точно когато бях на 15... бяхме заедно точно 3 дена,и то тайно...но не се получавало,бля-бля...знаеш как е.... След време опитахме пак... Но не беше същото... Нито за мен,нито за него...
Ще страдаш,но ще го превъзмогнеш..И аз след мойта подобна случка си казах,че не искам никого,че никога не бих погледнала друг и така нататъка... Но не стана точно така...
Опитай се да запазиш хубавите спомени...
ПП:При теб не знам как е,но ние бяхме по-близки,докато още бяхме приятели,отколкото когато "бяхме заедно"..
Опитай се да погледнеш реално на нещата...
Ако има нещо,пиши,бих се радвала да помогна... : )
Успех... :-)

sadgirlll
07-06-2009, 20:32
Съветваха ме да му кажа какво ми е,как се чувствам.
Казах му,а на него дори не му пука.
Питах го дали иска да е с мен,той каза не.
Питах го дали му пука за всички хубави моменти който сме имали той каза не.
Не мога да го приема,не искам...
Двамата сме много еднакви,познати са ни казвали че сме идиални един за друг,че си пасваме много,той сам го беше казал дори.
А и как да забравя последната половин година от съзнанието си ?

sadgirlll
07-06-2009, 20:39
Ако след време ме потърси бих му дала втори шанс,надявам се така да стане.И много искам да е същото.Като стане време когато излизах с него ми става гадно,че не е вече така.Искам да ме потърси,но едвали.
Ще се опитам да го забравя,но като го виждам ще си спомням всичко...

Kukumqvka
07-06-2009, 20:40
Абе вярно,че трудно се забравят хубави спомени .. ноо според мен не си струва да си тровиш нервите за някой който незнае к'во иска :-o

eminemfenka
07-06-2009, 20:40
Съветваха ме да му кажа какво ми е,как се чувствам.
Казах му,а на него дори не му пука.
Питах го дали иска да е с мен,той каза не.
Питах го дали му пука за всички хубави моменти който сме имали той каза не.
Не мога да го приема,не искам...
Двамата сме много еднакви,познати са ни казвали че сме идиални един за друг,че си пасваме много,той сам го беше казал дори.
А и как да забравя последната половин година от съзнанието си ?

АКО ОБИЧАШ НЯКОГО,ПУСНИ ГО НА СВОБОДА! АКО ТОЙ ТЕ ОБИЧА,ЩЕ СЕ ВЪРНЕ ПРИ ТЕБ И ЩЕ БЪДЕ ТВОЙ ! :)

FiRe_LaDy
07-06-2009, 20:49
Да колко познато ми звучат някой неща.Ама ще ти кажа първо ЯЖ !!! второ УСПОКОЙ СЕ И ОПИТАЙ ДА ПОСПИШ!Когаот скъсахме с приятеля ми нито ядях нито спях.В момента съм ужасно слаба!Искам да кача поне някой кг,но не става!Не си съсипвай и ти здравето заради едно момче!Трето - не го търси!Остави го.Ако ви е писано да сте заедно,той сам ще се върне и ще те потърси.Не осъществявай никакъв контакт с него и направи така,че ако може да разбере нещо за теб - то да е само хубаво.Да не разбира,че ти е гадно и че не можеш без него!Ще осъзнае,че те губи и че не може без теб.Горе главата и смело напред!Излизай повече с приятели и се заабвлявай.Не се отчайвай.Живота е пред теб.Тепърва навлизаш в него.

sadgirlll
07-06-2009, 20:59
FiRe_LaDy
Вчера една фр ме посъветва да му кажа как се чувствам,казах му,на него му е се тая.... ''съжалявал''
Обещах си повече да не го търся,но едвали ще издържа.
А след него не искам никой.
Ще се опитам да го забравя,това е май всичко...
:)

RaZzer
07-06-2009, 23:05
Като прочетох първото мнение мислех да те посъветвам да му обясниш колко много значи за теб и че ти няма да "заставаш между него и танците" и някви такива (защото така ми се стори, че той е трябвало да избира между теб и танците и...), но след като прочетох останалото ... мисля, че е по-добре да те посъветвам да го забравиш... :?

DimovB
07-06-2009, 23:07
скочи от мост

valdesbg
07-07-2009, 05:50
Що се вкарвате във филми излишно?

Като си си го надробила така - ще си го сърбаш. И другия път да знаеш какво да не правиш ;)

NeZaPoznat
07-07-2009, 06:28
FiRe_LaDy
Вчера една фр ме посъветва да му кажа как се чувствам,казах му,на него му е се тая.... ''съжалявал''
Обещах си повече да не го търся,но едвали ще издържа.
А след него не искам никой.Ще се опитам да го забравя,това е май всичко...
:)

Иди в манастир ! :-P :-P :-P

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 08:04
Може пък точно това, че сте много еднакви да е проблема. Може той да е загубил интерес към човек, който вече едва ли не познава отлично. А може би просто предпочита да се отдръпне. Аз не бих спряла да опитвам.

Take_That
07-07-2009, 08:46
Мисля, че си направила достатъчно. Помолила си го за още един шанс. Край - стига си се унижавала, остави го замалко, ако те потърси добре, значи наистина има някакви чувства към теб, ако ли не - продължи напред

Hilary_
07-07-2009, 09:17
Айде още един пубер дето не знае какво иска .. според мен прекалено много неща си направила за него .. променила си се доста (след като беше казала, че си инат, а в следващия момент му се молиш ...) дори и най - милото нещо да направиш за някой ако на него не му пука няма да го оцени изобщо ... тогава не си заслужава изобщо да правиш каквото и да е .. :? Знам, че е трудно .. но няма смисъл .. дали ще палчеш месец ако го оставиш сега... или 5 месеца ако продължаваш по същия начин ... прецени сама дали има разлика!!! И както вече съм казвала .. не е първия нито последния .. :?

P.S. А ако случайно се върне .. предполагам, че няма да му откажеш .. в такъв случай поне го накарай да се постарае да си те върне не само на думи, а и на действия ... :? Успех душицо!!! :-)

NeZaPoznat
07-07-2009, 09:34
Айде още един пубер дето не знае какво иска .. според мен прекалено много неща си направила за него .. променила си се доста (след като беше казала, че си инат, а в следващия момент му се молиш ...) дори и най - милото нещо да направиш за някой ако на него не му пука няма да го оцени изобщо ... тогава не си заслужава изобщо да правиш каквото и да е .. :? Знам, че е трудно .. но няма смисъл .. дали ще палчеш месец ако го оставиш сега... или 5 месеца ако продължаваш по същия начин ... прецени сама дали има разлика!!! И както вече съм казвала .. не е първия нито последния .. :?

P.S. А ако случайно се върне .. предполагам, че няма да му откажеш .. в такъв случай поне го накарай да се постарае да си те върне не само на думи, а и на действия ... :? Успех душицо!!! :-)

Браво како 8)

sadgirlll
07-07-2009, 09:57
Мерси за съветите,помогнахте ми много :)
Разбрах,че той не ме е оценил на време,което е само негов проблем.
Ще го забравя някак си.
:)

loverichie
07-07-2009, 10:18
според мен трябва да се опиташ да не мислиш за него знам че е трудно..по-добре излизай с приятели намери си някакви занимания .. но не се затваряй .. надявам се да съм ти помогнала поне малко