PDA

View Full Version : 7 клас .. балове ;хх



smiirnoff
07-06-2009, 20:27
еми може да съм кьорава , ама не открих къде са сложили прословутите балове .. искам баловете на училищата за СОФИЯ , защото и в РИО влизах , ама на , нищо не намерих .. ;д или просто не ме бива в търценето .. Малко Помощ :lol: !

glezan4e
07-06-2009, 20:50
не мисля, че се изнасят балове.. а просто излизат резултатите от изпитите и ти сам/а си смяташ бала... но не съм сигурна .. пък и не си ли го проверила вече :shock:

adizitk1
07-06-2009, 21:24
Не се дават балове- просто си подаваш документите за първо класиране и на 10ти отиваш в училището гнездо (или проверяваш в нета) и виждаш къде си приета,ако не ти харесва се пробваш на второ класиране и така... :)

Sun4o19
07-07-2009, 00:30
такава публична информация няма как да се изнесе...ти още малко поискай Егн-тата на форумците :D :D

istinska95
07-07-2009, 06:44
аа на нас ни казаха че трябвало да отидем до саото училище и че в нета нямало да излезе нищо?Така ли ие

smiirnoff
07-07-2009, 07:28
намерих баловете от миналата година и това ми беше достатъчно .. ама и аз идиотката не се изразих правилно да ви кажа , че искам тези от миналата година ( от тази ще излзезнат по - късно ) .. се пак си ги намерих и даже преди около 30 мин си пуснах документите с училищата ;д .. :lol:

justt
07-07-2009, 07:31
намерих баловете от миналата година и това ми беше достатъчно .. ама и аз идиотката не се изразих правилно да ви кажа , че искам тези от миналата година ( от тази ще излзезнат по - късно ) .. се пак си ги намерих и даже преди около 30 мин си пуснах документите с училищата ;д .. :lol:

Къде ги намери?! дай линк, моляя :)

dari95
07-07-2009, 09:35
А какви отзиви имате за 1 АЕГ и какъв втори език да уча- френски или руски(в случай че не ме приемат с испански)

maNjaRe
07-08-2009, 15:28
намерих баловете от миналата година и това ми беше достатъчно .. ама и аз идиотката не се изразих правилно да ви кажа , че искам тези от миналата година ( от тази ще излзезнат по - късно ) .. се пак си ги намерих и даже преди около 30 мин си пуснах документите с училищата ;д .. :lol:

Къде ги намери?! дай линк, моляя :)

Заповядай :) http://mon.bg/opencms/export/sites/mon/top_menu/registers/klasirane_uchilishta/22Sofia_grad.xls

justt
07-08-2009, 15:39
намерих баловете от миналата година и това ми беше достатъчно .. ама и аз идиотката не се изразих правилно да ви кажа , че искам тези от миналата година ( от тази ще излзезнат по - късно ) .. се пак си ги намерих и даже преди около 30 мин си пуснах документите с училищата ;д .. :lol:

Къде ги намери?! дай линк, моляя :)

Заповядай :) http://mon.bg/opencms/export/sites/mon/top_menu/registers/klasirane_uchilishta/22Sofia_grad.xls

Благодаря (:

propertyofaoi
07-08-2009, 18:03
А какви отзиви имате за 1 АЕГ и какъв втори език да уча- френски или руски(в случай че не ме приемат с испански)

И на мен първо желание ми е 1 АЕГ. Всички (айде не всички, но почвечето) я плюят..кви ли не неща съм чувала. Но английски се научава перфектно именно там. И е факт. А относно езика - аз ти препоръчвам руски,щото в нашето поколение ако знаеш английски и руски ти отваря много врати за понататък. Така мисля аз.. :)

invisiblechild
07-09-2009, 19:57
като публикуват кой къде е приет ще публикуват и баловете спокс...а ако не те мързи ги сметни ...успех :-s

NeverTheSame
07-10-2009, 07:24
като публикуват кой къде е приет ще публикуват и баловете спокс...а ако не те мързи ги сметни ...успех :-s

той ги е намерил вече xD