PDA

View Full Version : Малко за жените, тяхните фасони, цупни и чалъми.



thefreak
07-06-2009, 20:38
Известно време беше минало откакто бях позволявал на някой да ми се качи на главата. Редно е да кажа, че има само един такъв човек.
Та на скоро пак беше направен опит за покушение над моите нерви.
Момичета когато ви питат: "Какво има? Добре ли си? Моля те, кажи ми за да помогна.", не се отговаря: "Нищо! Супер съм! Това са си мои проблеми!".
Не бях тръгнал с момичето с идеята за лятна свалка. Съвсем не. Обясних и още в началото, че съм свършил с този период от живота си, и да си прави сметката, дали иска връзка с мене, или не. Както се оказа й бях приятен и седмица, и малко нещата вървяха добре, постепенно ескалираха. Опознавахме се общо взето.
Преди 3 дена един буреносен облак ми звъни и казва, че ще ме чака пред вкъщи да се видим. Мене ми стана готино, че е дошла чак до вкъщи, че да се видим. Не подозирам какво ще намеря доло на пейките. Слизам поздравявам я с редовната целувка и само като й видях погледа разбрах, че нещо я мъчи. Учудващо(направо граничащо с комичното) е колко ви е трудно да прикриете емоциите си, момичета и малко по-порасналите.
Не се впуснах в директна атака с въпроси, за да разбера какво й има. Пробвах друга тактика първо да кажа нещо весело, по някакъв начин да я размекна(предразположа) за предстоящия разговор, който можеше да е нещо от сорта на: свършил й е любимия лак до баща й си е счупил крака. Не можех да преценя правилно честно казано. Поне в началото.
Седнахме в кафето и казвам:
- Какво има сега?
- Нищо! - върти главата встрани.
- Нещо се е случило ли?
- Всичко е наред!
- Сериозно ли е?
- Нищо няма!
- Защо не ми кажеш?
- Това са си мои проблеми!
- Като си готова ще ми кажеш ли? Аз ако нещо ме мъчи първо на теб ще, кажа нали сме заедно?
- Не, не те засяга!

Можете да си представите как е продължил разговора. Мен естествено това ме изнерви(припомни си началото на разказа). Питах я защо е дошла изобщо само да ми скапа настроението ли? Като не иска да разговаряме какво търси при мен? Иии също и казах, че е лека категория в цупенето тъйкато съм се сбклъсквал с доста по нелогични дами.
Излишно е да казвам, че в момента съм свободен електрон.
Вашите размисли и страсти по въпроса? Споделете случки подобни. Изкажете мнение за променливото мнение на нежния пол.

Kukumqvka
07-06-2009, 20:50
Жени .. как да ни разбереш 8-)
Се нещо не ни е наред..ама и ние не знаем к'во :lol:

cherinka
07-06-2009, 20:55
^гръмни се

та по темата.
Нима е лошо да дойде при теб, за да се опита да се разсее от мислите, които я глождат?
Не си мисли,че всичко трябва да ти се казва.
Ако си с един човек, то ти ще си в добро и в лошо с него!
Наистина има неща, които трябва да бъдат премълчани, а ако са пресни, гадното изражение от лицето слиза трудно.
Защо не се опиташ да я разбереш и да я накараш да се почувства по-добре.

Вярвай ми, има неща, при които буквално наистина ТИ би останал без думи и няма как да й помогнеш. Казах ти, единствения начин е да я обгръщаш с внимание.

Най-много от всичко на тоя свят мразя хора, които искат да знаят всичко! :-x

mOBSCENE
07-06-2009, 20:57
подкрепям `кукумявка`!Странна порода сме :lol:

totik
07-06-2009, 21:01
Пич изглежда имаш същия проблем като мен -не разбираш жените.Сигурен ли си че си свършил с етапи на кратките връзки?

thefreak
07-06-2009, 21:17
та по темата.
Нима е лошо да дойде при теб, за да се опита да се разсее от мислите, които я глождат?
Не си мисли,че всичко трябва да ти се казва.
Ако си с един човек, то ти ще си в добро и в лошо с него!
Наистина има неща, които трябва да бъдат премълчани, а ако са пресни, гадното изражение от лицето слиза трудно.
Защо не се опиташ да я разбереш и да я накараш да се почувства по-добре.

Вярвай ми, има неща, при които буквално наистина ТИ би останал без думи и няма как да й помогнеш. Казах ти, единствения начин е да я обгръщаш с внимание.

Най-много от всичко на тоя свят мразя хора, които искат да знаят всичко! :-x
Като иска да се разсее защо ми мълчи? Как да я разсея като не обелва думичка. Проведох 20 минутен монолог докато стигнем до кафето.
Аз пък не мисля, че трябва да се премълчава каквото и да било. Като съм решил, че съм с този човек значи той ми е опората. Защо ще крия от него?



Пич изглежда имаш същия проблем като мен -не разбираш жените.Сигурен ли си че си свършил с етапи на кратките връзки?
Със сигурност е свършил.

cherinka
07-06-2009, 21:23
Ако е разбрала, че биологичния й баща не е този, когото е мислила, че е?
Ако има някакво венерическо заболяване и не иска да знаеш?
Ако майка й има рак на гърдата, ти с какво ще й помогнеш? Как ще я утешиш, че майка й скоро ще умре?
Ако родители й са загубили всичките си пари и нея я е срам от това?
Ами ако е бременна от бившия си приятел и няма смелост в момента да ти каже това?
Ако ти каже,че й остава година живот ти как би реагирал?

Пак ще ти повторя! Има неща, които трябва да бъдат премълчани (не визирам някой от примерите ми, щото си ги изсмуках от пръстите :D )

thefreak
07-06-2009, 21:27
Изброи доста неща, но нито едно от тях не ме плаши като идея. Както сама каза с тоя човек нали съм в добро и лошо? Как да знам как да реагирам като незнам какво й е? Ами ако е за някаква глупост?

TheGirlNextDoor
07-06-2009, 21:27
абе виж сега..това,че имате връзна не значи,че ти трябва да знаеш всичко
..щом е преценила да не ти казва..значи така трябва

Ufff
07-06-2009, 21:38
прости сме тва жените в това отношение. приеми го

sadgirlll
07-06-2009, 21:43
всяка го прави,дори и аз :-D

bebe7o
07-07-2009, 07:37
всяка го прави,дори и аз :-D

Аз пък не мога така.. :? Не мога да крия нещо от моя.. Ако премълча нещо такова, имам гадното усещане, че все едно го лъжа... Странно, ама а де.. :D :-D

NeZaPoznat
07-07-2009, 07:55
http://img2.slusham.com/profesor_vuchkov.jpg
Чета и вярвам на ушите си :lol: :lol:
http://img2.slusham.com/profesor_vuchkov.jpg

Ilikeliljon
07-07-2009, 08:17
Виж пич от така описаната от теб ситуация оставам с впечатлението, че тя наистина е искала да излезне и да се разсее. Не и се е искало да говори за проблема си, а просто да излезе с някой на който държи и това си бил ти. Може по-късно пак да ти сподели проблема си, а може и да не си го споделя, но това няма значение. Просто как да ти кажа, понякога жените не искат да излизат, за да си споделят проблема, а просто да се почувстват по-сигурно и по-добре в компанията на някой, на когото държат много. :) :) :)

thefreak
07-07-2009, 08:29
всяка го прави,дори и аз :-D

Аз пък не мога така.. :? Не мога да крия нещо от моя.. Ако премълча нещо такова, имам гадното усещане, че все едно го лъжа... Странно, ама а де.. :D :-D
Ей т'ва е приказка ся. Аз по същия начин се чуствам като не казвам нещо.

sladkalady
07-07-2009, 08:29
Да, и аз мисля ,че е искала да се разсее...Но когато питате момичето:Какво ти има?Добре ли си и т.н ,ако момичето не ви отговори просто я оставете..тя сама после ще ви каже...


Та в твоя случай е трябвало да спреш с тези въпроси...след време тя щеше сама да дойде при теб и да ти сподели,сигурна съм...
Не е трябвало да й казваш ,че е лека категория в цупенето,защото така още повече си й развалил настроението... :(

babity
07-07-2009, 08:39
Аз изобщо не обичам да говоря за проблемите си. Даже и приятелите ми ме мъмрят за това. Само дето като реша да не казвам на никой не си сменям дори изражението. Нещото, което ме е мъчило остава у нас, а аз излизам и вече съм друга. Аз мисля, че проблема е в стереотипите. Защото масово ви се набива в главите (на мъжете), че като кажем, че не ни се говори и е отчно обратното. Пък не с всички е така... Ами ако просто е била в ПМС? Как да ти го каже? Аз не бих го казала. Просто бих си се заяждала и толкова. Понякога е супер тъпо да разпитвате. Излезнала съм с приятеля с привилегии и той седи и ме разпитва за проблемите ми... За к'ъв чеп като те де факто не го интересуват? Абе... до третия опит ако не проговори, значи няма да каже нищо и толкова.