PDA

View Full Version : Я я виж ТУК ! ;д *For Girls*



mOBSCENE
07-06-2009, 20:40
Кое е най-милото нещо ,което са ви казвали? :P

XTREMEFREERIDE
07-06-2009, 21:05
От днес. Прясно, прясно.

"Май бях принца, но не с бял кон, нали?! Ама аз пак мога да ти дам всичко, което един принц може да даде на една принцеса. А, да, искам ти да станеш моята кралица и да ми родиш една малка принцеска. Знаеш ли, различна си. Когато ти говоря мило, ти винаги имаш нещо различно, което да ми кажеш. Не си от тези, които биха започнали да ми се разтапят. Хмм.. ти гониш!"

И пак в крайна сметка бяхме като лапета. 8-)

cherinka
07-06-2009, 21:09
"Майка ти деба, курво, деба. Ще те пръсна зъбите, майка ти деба, некадърна. Заклевам се... че лично ще те заколя и ще те излежа с кеф!!! Ако ще и 20 години затвор да ми дадат, ще те излежа!!!!!!!!!!!!!"
:smt050


:smt049 :smt007 :smt049 :smt007 :smt049 :smt007 :smt050

Hilary_
07-06-2009, 21:11
.. "Обичам те" :mrgreen: ии всички подобни .. :-D

Kukumqvka
07-06-2009, 21:13
Спомняш ли си колко време не сме се карали
Спомни си колко луди купони до сутрин сме изкаралиии
Колко чужди спални с тебе сме почупили
Колко много комшии нощем сме събудили
Колко сладко и щастливо сме се напивали
Колко изморени , чисто голи сме заспивали
един до друг гушнати не вярващи в един друг
Говорейки си на език който няма звук
Следват думи които нз дали ще мога да кажа
не съжелявам за нищо без да те лъжааа


мдаа .. рецитираха ми част от песничката на Бате Пешо-Помниш ли :lol: Мнооого мило 8-)

mOBSCENE
07-06-2009, 21:21
Нека и аз да споделя той - `Слънчо,ти си като батерията на телефона махнеш ли я ,спира да работи!Съжалявам за глупавия пример.Ти си всичко за мен` :-)

:smt007

presityxo
07-07-2009, 05:15
"Искам да си първото нещо което видя когато си отварям очите, и последното нещо преди да ги затворя завинаги!"

:smt008

kindergarden
07-07-2009, 05:50
"Майка ти Д**а, к***во, Д**а. Ще те пръсна зъбите, майка ти Д**а, некадърна. Заклевам се... че лично ще те заколя и ще те излежа с кеф!!! Ако ще и 20 години затвор да ми дадат, ще те излежа!!!!!!!!!!!!!"
:smt050


:smt049 :smt007 :smt049 :smt007 :smt049 :smt007 :smt050е тове е...трябва да има страст :D

kindergarden
07-07-2009, 06:03
мила ми пастървичке, онзи ден бях за риба, хванах много каракуди, но ти беше единствената толкова грациозна, елегантна и различна, затова - всички други ще ги пусна обратно да се ловят на кукичките, а теб.....теб те взимам с мен....ще те ЯМ! {}{}


топло,топло направо горещо 8-) мамин златен лалугер 8-)

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 06:48
Снощи получих следния СМС:

My dark princess of light.. I`ll be your knight.. Proudly I`ll stand by your side.. Shining so bright.. Holding you tight.. Close `till the day when we die.. `till death us unite.

аах.. =P~

smiirnoff
07-07-2009, 07:16
амии ето един sms от него ;д : 6te te sexam.Zvunni mi :lol: :lol: :lol:

.. нее сега по темата .. ми те са много , ама повечето не ги помня ;дд
// .. пак от Него ;д : neznam kude si , neznam kakvo pravish , kak se chyvstvash .. no znam che si nqkude tam , dalech ot men i mi lipsvash vsqka nosht i vseki den.sushto taka znam che te obicham s cialoto si surchice po nachin , koito dori e tryden za opisvane .. ! I need something , I need you .. !


не са некви поеми , но се пак са мили , изпълнени с любов ; ) :)

gabsit000
07-07-2009, 07:19
"Аз само исках да ти кажа колко си те обичкам :* {} " :smt007 :smt060

yahhooo
07-07-2009, 12:09
Ки са тия теми уа? "фор гърлс". нема момичета нема момчета ми ако е хермафродит.. да чете ли?

mOBSCENE
07-07-2009, 12:24
Ки са тия теми уа? "фор гърлс". нема момичета нема момчета ми ако е хермафродит.. да чете ли?

Да се оправя :lol: Не е мой проблема :-P

SuperBadSuperFresh
07-07-2009, 12:52
Най-милото незнам,това е от вчера.Прозвуча ми малко като заклинание
Сори за латиницата,ама ме мързи да го пиша на български

kogato gospod te e suzdal i e trqbvalo da ti dade ka4estva toi ti e dal krasota kato na boginq,inteligentnost(ym) kato na genii,o4i koito da zavladeqt vsqko surce i surce koeto da obi4a mnogo surce koeto e trydno da narani6 a kogato go napravi6 da sujalqva6 4e si go napravil koito narani tova surce i vidi tezi o4i nikoga nqma da moje da obi4a pak

vampirekiss
07-07-2009, 18:47
Няма да ти казвам,че те изкам до мен всеки ден,защото и вечността е нищо в сравнение с времето,което искам да прекарам с теб.

Lady_AMG
07-07-2009, 19:07
Много ми беше хубаво веднъж ми каза: "Мило, имаш най-красивите очи, искам винаги да ме гледат така влюбено". Иначе на смс веднъж ми беше писал : "Тук е приказно красиво... като теб. Липсваш ми"
А преди няколко години стояхме една вечер на плажа, още в началото на връзката ни и бяхме още лудо влюбени и на него му се насълзиха очите и когато го питах какво има каза, че му е толкова хубаво с мен, че само мисълта, че може някой ден това между нас да свърши го кара да плаче. Иначе баналности не обичам :)

soul1199
07-07-2009, 19:08
`аз съм вманиа4ен в теб,аз съм пристрастен в теб!аз съм влбен в теб..оби4ам те съкрови6е :smt007 `ето и едно от в4ера:`поне те видях,а когато те видя не6о в мен гори,а това 4увство не може да се сръвни с ни6о друго...оби4ам теее мн..наистина мн.. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) `

sladur4etyYy
07-07-2009, 19:13
половината от нещата тук звучат толкова пресилено и изкуствено, че ако някой ми ги каже на мен, най- много да го помисля за позьор и да се разсмея ;д

NaNa_SladuRana
07-07-2009, 19:28
ооо,то моя само мили нещица ми казва.То не беше "съжелявам,че съм такъв глупак и дечко,но те обичам ужасно много,ти си ми всичко" , "Съжелявам,ако съм те обидил слънц,но не си мисли,че ще те пусна ,обичам те безумно много" ,защото не му вдигнах телефона :lol: "нали ме знаеш лигав и всякакъв,но твоя бебчо,ако ме желаеш", "буболечо-мечо вярвам ти ,но просто понякога не е за вярване,че такова невероятно момиче като теб се кхана с такова нищо като мен" , и да ме няма зя 2 мин вече имам смс "Липскаш ми" ох мн,мн мили неща просто не занм кое първо да напиша,но най любимото ми е "Меришеш ми на нещо свежо...Меришеш ми на нещо вкусно...ааа да сетих се меришеш ми на Данет " :razz: :razz: :razz:

anito0
07-07-2009, 20:17
мм наѝ-милите му думи са тези,които ме карат да се чуствам специална (звучи банално,и все пак си е истина)

ImmortalForever
07-08-2009, 06:28
"Майка ти Д**а, к***во, Д**а. Ще те пръсна зъбите, майка ти Д**а, некадърна. Заклевам се... че лично ще те заколя и ще те излежа с кеф!!! Ако ще и 20 години затвор да ми дадат, ще те излежа!!!!!!!!!!!!!"
:smt050


:smt049 :smt007 :smt049 :smt007 :smt049 :smt007 :smt050

Толкова е романтично , искам и аз... :cry: :-P

mmilichka
07-08-2009, 07:22
Преди 2 години когато бях с момчето което исках и все още искам :( той ме изпращаше до входа ми и целувам го аз и го прегръщам и тъкмо ще влизам във входа и той ме дръпна прегърна ме и ми каза на ухото Обичам те!
Всеки път като се сетя направо :( :( :( :( :smt089

noproblembitch
07-08-2009, 07:50
Ки са тия теми уа? "фор гърлс". нема момичета нема момчета ми ако е хермафродит.. да чете ли?
Ти да не би да си такъв, та ти пука?

Cunk
07-27-2009, 00:29
Ки са тия теми уа? "фор гърлс". нема момичета нема момчета ми ако е хермафродит.. да чете ли?
Ти да не би да си такъв, та ти пука?


:razz: вероятно не...ама си е прав човека... който иска, той да си чете :grin:

TheLastAngel
07-27-2009, 00:49
Че съм третото от най-важните неща ,които ми са се случили в живота му.
За първи път неможах да издам нукакъв свук дори, в продължение на поне 30-40 сек 8-)

FallOutGirl
07-27-2009, 03:07
[quote="Kukumqvka"][b]Спомняш ли си колко време не сме се карали
Спомни си колко луди купони до сутрин сме изкаралиии
Колко чужди спални с тебе сме почупили
Колко много комшии нощем сме събудили
Колко сладко и щастливо сме се напивали
Колко изморени , чисто голи сме заспивали
един до друг гушнати не вярващи в един друг
Говорейки си на език който няма звук
Следват думи които нз дали ще мога да кажа
не съжелявам за нищо без да те лъжааа


Невероятно е :):)

Punisherrr
07-27-2009, 05:41
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=262785