PDA

View Full Version : Няколко обичайни проблема



vaaanko
07-06-2009, 21:08
Здравейте, на 16г. съм от Варна. Подобни теми сте виждали сигурно стотици но искам отговори/съвети в лична тема
Така значи първо на 16г съм както вече казах а съм девствен и вече се притеснявам дали е късно(защото повечето приятели казват че чукат всеки ден (връстници са ми)а аз ги лъжа ча съм чукал защото ме е срам (да знам че е тъпо))
Второ не знам дали ми е малка пишката значи колкото тъпо и банално да е тези въпроси притесняват много хора та така значи 16,5 санта ми твърд
а като се погледна в огледалото ми изглежда малък. та малък ли ми е? и кофти ли е че на тая възраст не съм правил секс? Благодаря ви предварително.

Jus7DreamBoy
07-06-2009, 21:19
Еми кфо да му е кофтито? Да не би да си гей като не си чукал баце? Барай си х** и да не те боли патката за тва 8) А за големината четох някаде че на жената са и нужни само 7 см да влезе за да се задоволи напълно така че не се притеснявай :) аре УсПех :P

t0d1t0
07-06-2009, 21:35
човече , напълно нормално си е :D Та ... Хубава пишка имаш , чукай :lol: А и за секс никога не е късно :D Няма какво да се притесняваш бе. Имам 1 от моя клас който все като заговоря за секс и простотии и го бъзикна нещо той пак ... Аз се гордея , че съм девствен :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А е почти на 18 ... Та не се притеснявай толкова , но и не се гордей като него 8) :lol: :lol: :lol: :razz:

Extremescream
07-06-2009, 21:47
Нормално е.И двете неща са нормални.

Zagorql
07-06-2009, 22:08
Пиши лс ако ти се прави секс с готин загорял мъж :-) :-) :-)

Jus7DreamBoy
07-06-2009, 22:18
Пиши лс ако ти се прави секс с готин загорял мъж :-) :-) :-) Ти хем си загорял хем педал ... акто нищо и да си педофил ай сиктир от тука :smt021 :smt021 :smt021

Zagorql
07-06-2009, 22:56
зоо, некрофил, направо суперсексуален. Бих чукал и бъктериите атакуващи тоалетната ако можех :grin:

DollLyyY
07-06-2009, 23:00
Не се притеснявай, за всичко си има време, а и то от теб зависи , като толкова искаш да правиш секс , просто прави , ако се държиш както трябва и т.н , можеш да си намериш с кой :) А относно размера , ОК си е :P

Glezanka
07-06-2009, 23:04
УЖАСНИ СТЕ!С това ващо ебане се побъркахте.Гледай си лятната ваканция,радвай се на живота,чети си книгите от списъка и стига си мислил за ебане!

Jus7DreamBoy
07-07-2009, 05:03
УЖАСНИ СТЕ!С това ващо е**не се побъркахте.Гледай си лятната ваканция,радвай се на живота,чети си книгите от списъка и стига си мислил за е**не! хахахах чети си книгите :grin:

IRule
07-07-2009, 06:08
Аз бих казал 1во чукай после чети :grin: :-D

Освен ако не е кама сутра, тогава обратното :razz:

vaaanko
07-07-2009, 06:52
Пиши лс ако ти се прави секс с готин загорял мъж :-) :-) :-)
с тебе ако се уговорим за нещо най много да ти натроша главата може би трябваше да напиша и че НЕ СЪМ ГЕЙ хюмне долнопробно

NeZaPoznat
07-07-2009, 06:52
Здравейте, на 16г. съм от Варна. Подобни теми сте виждали сигурно стотици но искам отговори/съвети в лична тема
Така значи първо на 16г съм както вече казах а съм девствен и вече се притеснявам дали е късно(защото повечето приятели казват че чукат всеки ден (връстници са ми)а аз ги лъжа ча съм чукал защото ме е срам (да знам че е тъпо))
Второ не знам дали ми е малка пишката значи колкото тъпо и банално да е тези въпроси притесняват много хора та така значи 16,5 санта ми твърд
а като се погледна в огледалото ми изглежда малък. та малък ли ми е? и кофти ли е че на тая възраст не съм правил секс? Благодаря ви предварително.

1. И те лъжат !
2. Не ти е малък - расте до 19 г. Лъскай редовно :D

Jus7DreamBoy
07-07-2009, 06:58
Здравейте, на 16г. съм от Варна. Подобни теми сте виждали сигурно стотици но искам отговори/съвети в лична тема
Така значи първо на 16г съм както вече казах а съм девствен и вече се притеснявам дали е късно(защото повечето приятели казват че чукат всеки ден (връстници са ми)а аз ги лъжа ча съм чукал защото ме е срам (да знам че е тъпо))
Второ не знам дали ми е малка пишката значи колкото тъпо и банално да е тези въпроси притесняват много хора та така значи 16,5 санта ми твърд
а като се погледна в огледалото ми изглежда малък. та малък ли ми е? и кофти ли е че на тая възраст не съм правил секс? Благодаря ви предварително.

1. И те лъжат !
2. Не ти е малък - расте до 19 г. Лъскай редовно :D Слушай доктор хаус .... правилен съвет :)

vaaanko
07-07-2009, 07:40
Ама аз съм чувал че когато не се лъска и тестостерона стой патката растяла повече тва вярно ли е?

purple__love
07-07-2009, 07:50
Виж приятел никак не ти е малък, нормален е... Малък според мен е под 14 см, а голям е над 20 см ... Но така или инъче с твоят размер можеш да задоволиш една жена. Няма от какво да се тревожиш. Другото, което е, не лъжи приятелите си! И твоят момент ще настъпи! Ще си намериш момиче, което ще оцени това, че си още девствен и двамата ще загубите заедно девствеността си! Няма по-хубаво нещо от това! Успехи!

Ilikeliljon
07-07-2009, 07:57
Ама аз съм чувал че когато не се лъска и тестостерона стой патката растяла повече тва вярно ли е?

Някой здраво те е излъгал мой човек :D :D :D То тогава кофти за поколенията отпреди 100 години, когато мастурбацията е била обявена за болест и е имало забрани да се прави това, тогава горките подрастващи не им е растял достатъчно :) :)

vaaanko
07-07-2009, 08:50
Виж приятел никак не ти е малък, нормален е... Малък според мен е под 14 см, а голям е над 20 см ... Но така или инъче с твоят размер можеш да задоволиш една жена. Няма от какво да се тревожиш. Другото, което е, не лъжи приятелите си! И твоят момент ще настъпи! Ще си намериш момиче, което ще оцени това, че си още девствен и двамата ще загубите заедно девствеността си! Няма по-хубаво нещо от това! Успехи!
ехеее 20 санта едва ли ще имам някога :lol: пък и нз що ама имам чувството че е по яко да може да го нахаш целия а 20 санта малко ще поизмъчиш колежката :D :D

purple__love
07-07-2009, 11:58
Виж приятел никак не ти е малък, нормален е... Малък според мен е под 14 см, а голям е над 20 см ... Но така или инъче с твоят размер можеш да задоволиш една жена. Няма от какво да се тревожиш. Другото, което е, не лъжи приятелите си! И твоят момент ще настъпи! Ще си намериш момиче, което ще оцени това, че си още девствен и двамата ще загубите заедно девствеността си! Няма по-хубаво нещо от това! Успехи!
ехеее 20 санта едва ли ще имам някога :lol: пък и нз що ама имам чувството че е по яко да може да го нахаш целия а 20 санта малко ще поизмъчиш колежката :D :D

да ти кажа имала съм гадже с над 20 см и не ми беше никак хубаво... Така че си идеален поне за мен :)

vaaanko
07-07-2009, 18:15
еми благодаря ви за отговорите неучаквах да ми отговори някой понеже има сигурно хиляда подобни теми благодаря за отзивите

baby_join_me_in_dead
07-07-2009, 18:34
Еми кфо да му е кофтито? Да не би да си гей като не си чукал баце? Барай си х** и да не те боли патката за тва 8) А за големината четох някаде че на жената са и нужни само 7 см да влезе за да се задоволи напълно така че не се притеснявай :) аре УсПех :P

ДААА БЕ 7 СМ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Пръста ми е толко... Защо тогава не правиме секс с ръце?! :shock:
Ужас... Поне 16 см требва да е...

VforVendeta
07-07-2009, 18:43
Здравейте, на 16г. съм от Варна. Подобни теми сте виждали сигурно стотици но искам отговори/съвети в лична тема
Така значи първо на 16г съм както вече казах а съм девствен и вече се притеснявам дали е късно(защото повечето приятели казват че чукат всеки ден (връстници са ми)а аз ги лъжа ча съм чукал защото ме е срам (да знам че е тъпо))
Второ не знам дали ми е малка пишката значи колкото тъпо и банално да е тези въпроси притесняват много хора та така значи 16,5 санта ми твърд
а като се погледна в огледалото ми изглежда малък. та малък ли ми е? и кофти ли е че на тая възраст не съм правил секс? Благодаря ви предварително.

Млади момко, твоето решение да пишеш в този форум е безпогрешно.Тука ще получиш най-правилните отговори, от най-компетентните лица. Голям процент от хората като теб, с подобни притеснения накратко са наречени "комплексари". Това се дължи на ниският им коефициент на интелигентност, комбиниран с незапознатост и желание за подръжание. Когато порастнеш психическим а не физически всичко това няма да е проблем за тебе.

Надявам се съм ти бил полезен :)

vaaanko
07-07-2009, 19:13
Здравейте, на 16г. съм от Варна. Подобни теми сте виждали сигурно стотици но искам отговори/съвети в лична тема
Така значи първо на 16г съм както вече казах а съм девствен и вече се притеснявам дали е късно(защото повечето приятели казват че чукат всеки ден (връстници са ми)а аз ги лъжа ча съм чукал защото ме е срам (да знам че е тъпо))
Второ не знам дали ми е малка пишката значи колкото тъпо и банално да е тези въпроси притесняват много хора та така значи 16,5 санта ми твърд
а като се погледна в огледалото ми изглежда малък. та малък ли ми е? и кофти ли е че на тая възраст не съм правил секс? Благодаря ви предварително.

Млади момко, твоето решение да пишеш в този форум е безпогрешно.Тука ще получиш най-правилните отговори, от най-компетентните лица. Голям процент от хората като теб, с подобни притеснения накратко са наречени "комплексари". Това се дължи на ниският им коефициент на интелигентност, комбиниран с незапознатост и желание за подръжание. Когато порастнеш психическим а не физически всичко това няма да е проблем за тебе.

Надявам се съм ти бил полезен :)
аз по принцип че съм комплексар си го знам но това за ниският коефицент на интелигентност малко ме убиди просто съм девствен и не разбирам от тези неща все още

Little_Lady93
07-07-2009, 19:22
Такааа ...
Първо ти лъжеш защото теказват че се чукат и те лъжатзашото ти казваш и такаааа нататък ... сещаш се
Второ няма нищо лошо че не си правил още се пак ти си решаваш.Напоследък мн чувам как момчетата казват че искат да правят секс с девствени момичета и първия път .. не че нещо обаче 90% от случаите е пълен провал.Малк отъпо звучи ама според мен чвия път тряабва да го направиш с някоя "кака" или поне момиче което има опит
А иначе ти си решаваш кога и с кого.Ще разбереш сам когато си дойде момента :)

vaaanko
07-07-2009, 19:47
да ама освен че съм комплексар явно съм и малко задръстен щот не ме харесват момичетата изобщо (при това и не съм много красив )и се притеснявам тоя момент да не земе да не дойде въобще

Alhimikat
07-07-2009, 21:17
Пич,спокойно ще дойде"този момент"...Просто го раздавай малко по-нахакано,не си грозен,грозни хора няма,има такива,които не осъзнават колко са хубави,като мене до скоро...
Между другото ако си намериш "кака да те отрака" после отношенията с мацките ще бъдат перфектни(без притеснения,без подобни).Изправи си гърба усмихвай се,ходи и стой като че света е твой длъжник,не се сдухвай...Грозен съм,малък ми е х..дебел съм и прочее,не се сдухвай-бъди над всички :) успехи

vde
07-08-2009, 08:18
1. Не ти е късно, аз за първи път го на правих на 16
2. Не ти е малък тъй че споко