PDA

View Full Version : Klass



FallOutGirl
07-07-2009, 01:14
Жесток филм ! http://zamunda.net/details.php?id=110287&hit=1 - адски реалистичен филм. Брутален. За жалост е точно така навсякъде. Вижте докъде може да стигне просто една ебавка :( :( :( :(

psychopath
07-07-2009, 02:57
Страхотен е филма :)
Наистина е много добър :)

FallOutGirl
07-07-2009, 13:57
ъп :)

Mooo6no
07-07-2009, 14:03
Не виждам какво му е толкова страхотно. Не е лош филмът, но не е нещо уникално.

FallOutGirl
07-08-2009, 01:16
ъп

LizZz
07-08-2009, 07:12
Права си, повече хора трябва да го гледат.

Но съм забелязал, че връстниците ми сякаш се изключват и не искат да приемат и анализират подобни неща.
Примерно има един филм на българска репортерка Умирай лесно част 1 и част 2.
Гледахме втората част в клас и после ги наблюдавах - малко хора си взеха поука от филма.

Та така... И с това ще стане, ще го гледат, ще им стане гадно накрая, ще се наспят и нищо няма да им остане в главата....
И пак няма да внимават с кой как се държат.

Розовите завески се спускат при такива филми и дори ситуации и после нищо.

Надявам се, че има все още хора, при които не е така....

bebe7o
07-08-2009, 07:52
Спомням си преди време имаше тема за този филм във форума.. Не знам дали беше обаче в този раздел.. както и да е.. Та от там разбрах и за филма де... водеха се големи дискусии за насилието в училище, при което на мен ми стана интересно и си викам "Бе може и да е интересен,.. тряа да го гледам.." И така един ден се събрахме с още две момичета.. дръпнахме го и какво да ви кажа.. и трите не знаехме какво да кажем 15 мин след като филма свърши.. Ноооо както LiZz каза.. шокираш се в началото и после... нищо.. забравяш.. И все пак филма си заслужава да се гледа.. Той, както и Rich Kids са изключително реалистични.. и поне при мен ми промениха мисленето.. до някаква степен..

BloomF
07-08-2009, 10:05
Спомням си преди време имаше тема за този филм във форума.. Не знам дали беше обаче в този раздел.. както и да е.. Та от там разбрах и за филма де... водеха се големи дискусии за насилието в училище, при което на мен ми стана интересно и си викам "Бе може и да е интересен,.. тряа да го гледам.." И така един ден се събрахме с още две момичета.. дръпнахме го и какво да ви кажа.. и трите не знаехме какво да кажем 15 мин след като филма свърши.. Ноооо както LiZz каза.. шокираш се в началото и после... нищо.. забравяш.. И все пак филма си заслужава да се гледа.. Той, както и Rich Kids са изключително реалистични.. и поне при мен ми промениха мисленето.. до някаква степен..

Наистина доста от тези, които го гледат след това просто го забравят. Но поне аз не забравих! Тая гавра, която видях във филма.. не можах да се осъзная 3 дена - само за това мислех. Как може да има такива хора?!?

guinessgirl
07-08-2009, 11:49
добър е филмът,да.

FallOutGirl
07-12-2009, 10:37
Ъп

lipstik
07-12-2009, 12:18
Чак пък жесток :? .Не обичам да гледам такива филми.