PDA

View Full Version : относно ревността



opaaaaaaaaaaaa
07-07-2009, 05:43
и още два въпроса:
обичате ли да ви ревнуват И кой е ревнивия във връзката ви (вие или половинката ви)

bebe7o
07-07-2009, 07:50
Ми чак да обичам да ме ревнуват... не.. ама ддз става ми приятно ако го видя моя да ревнува.. :-D :D .. А иначе ввъв връзката ни никой от нас двамата не е ревнив.. :)

blackvelvet
07-07-2009, 07:54
Ми чак да обичам да ме ревнуват... не.. ама ддз става ми приятно ако го видя моя да ревнува.. :-D :D ..

+1 :-D

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 07:55
Той много ме ревнува, а аз хич не искам. А аз го ревнувам повече от най - ревнивия човек на света. Ама имам чувството, че на него му става няк'во готино. А на мен хич не ми харесва тая болка в корема. И е лошо, че става въпрос точно за едно определено момиче. Уфф.. :-#

3oPuTy
07-07-2009, 08:21
Няма как да ти отговорим кой от двата пола ревнува повече :) Всичко си зависи от самия човек :)
Що се отнася до това дали обичам,когато ме ревнуват ... Харесва ми,когато виждам,че му пука за мен и се ядосва,когато друго момче прояви интерес,но естествено ако започне да минава границите на нормалната ревност ще има скандали :-D
А иначе във връзката ни май се очертава той да е по-ревнивия :D :-) Хах ама то си е нормално ... все пак за мен всичко е просто няк'ва зарибявка,а той приема нещата доооста по-сериозно :-D :-)

smiirnoff
07-07-2009, 08:30
мии , чак да обичам да ме ревнува , Не , ама ти става приятно като видиш , че те ревнува ;дд :) .. иначе в нашата връзка повече Той ревнува ;д

.. а аз отговорих , че момчетата повече ревнуват ;дд :lol: :lol: :lol:

sladkalady
07-07-2009, 08:32
Не обичам да ме ревнуват...
А кой ревнува повече зависи от самия човек,но сякаш мъжете ревнуват повече :)

kobrichka
07-07-2009, 11:08
Ревността не зависи от пола, няма как да кажеш момичетата ревнуват повече или момчетата, глупаво е. Строго индивидуално си е за всеки пола тук няма роля.
Обичат ли да ме ревнува? - ми не не обичам да ме ревнува.
кой е ревнивия във връзката ви (вие или половинката ви) ? - и двамата по-много малко.

puhinka93
07-07-2009, 11:11
И аз, и приятелят ми сме страшно ревниви...

Hilary_
07-07-2009, 11:50
Не може да се определи кой от двата пола, защото това е до индивидуалност не се съди дали си момиче или момче ... :? :?
За втория въпрос ... чак да обичам не .. но ми е приятно в умерени граници някой да ме ревнува .. 8)

FiRe_LaDy
07-07-2009, 11:57
Ми не обичам,ама ми е хубаво понякога да знам,че ме ревнува поне мъничко.Иначе той си е ревнив,както и аз.Някой път даже прекаляваме с тая ревност. :D

balon4eee
07-07-2009, 12:18
хаха 50 на 50 8-) Мисля че момчетата Аз обаче съм момиче и обожавам да карам момчетата да ревнуват Супер ми е приятно хахах :lol: Дори го правя често , но не чак да прекалява , че писва ... Но иначе ми е страшно забавно и го правя нарочно супер често хахаха :lol:

Riot
07-07-2009, 12:24
хаха 50 на 50 8-) Мисля че момчетата Аз обаче съм момиче и обожавам да карам момчетата да ревнуват Супер ми е приятно хахах :lol: Дори го правя често , но не чак да прекалява , че писва ... Но иначе ми е страшно забавно и го правя нарочно супер често хахаха :lol:
Мършичке
пикла насрана обожавала да я ревнуват тя

mOBSCENE
07-07-2009, 12:39
хаха 50 на 50 8-) Мисля че момчетата Аз обаче съм момиче и обожавам да карам момчетата да ревнуват Супер ми е приятно хахах :lol: Дори го правя често , но не чак да прекалява , че писва ... Но иначе ми е страшно забавно и го правя нарочно супер често хахаха :lol:
Мършичке
пикла насрана обожавала да я ревнуват тя


Олее...олее по-спокойно! :shock:

Riot
07-07-2009, 12:40
Няма спокойно тука
малко ред и дисциплина
от малки изкурвявате

IRule
07-07-2009, 12:45
Е аз като мисля че е по равно как да гласувам ? :-o

totik
07-07-2009, 17:32
Жените са по-ревниви