PDA

View Full Version : Разлика..



BleedingSoul
07-07-2009, 07:57
Добре знам че имаше подобна тема за това толкова ли е лошо да имате голяма разлика с приятеля/ката си.. Та проблема е следния.. В момента приятелят ми е на 22.. а аз на 15 . Двамата имаме адски много общи черти харесваме едно и също имаме една кви мнения,че в такъв момент се сещам че е твърде хубаво за да е исктина.. Дали имаме бъдеще.. ? :(

NeZaPoznat
07-07-2009, 08:03
Добре знам че имаше подобна тема за това толкова ли е лошо да имате голяма разлика с приятеля/ката си.. Та проблема е следния.. В момента приятелят ми е на 22.. а аз на 15 . Двамата имаме адски много общи черти харесваме едно и също имаме една кви мнения,че в такъв момент се сещам че е твърде хубаво за да е исктина.. Дали имаме бъдеще.. ? :(

Не!

п.п. Знам че сега не ти се вярва но .... :?

babity
07-07-2009, 08:04
Не го мисли това сега. Изживей си с него каквото имаш да изживееш, наслади се на всеки миг с него, а после... тогава ще имаш достатъчно време за равносметки.

opaaaaaaaaaaaa
07-07-2009, 08:09
Добре знам че имаше подобна тема за това толкова ли е лошо да имате голяма разлика с приятеля/ката си.. Та проблема е следния.. В момента приятелят ми е на 22.. а аз на 15 . Двамата имаме адски много общи черти харесваме едно и също имаме една кви мнения,че в такъв момент се сещам че е твърде хубаво за да е исктина.. Дали имаме бъдеще.. ? :(
аве момиче та ти си само на 15 кво ти бъдеще (рядкост са тези случаи)
има още много време ще имаш още любови 8-)
това ще е до време
ще се скарате ще се разделите ще хванеш нов и така
тва е живота :D

sladkalady
07-07-2009, 08:20
Не се знае нищо и все пак думата "бъдеще" ми звучи твърде странна относно връзката м/у 15 годишно момиче и 22 годишно момче...
Да,в началото всичко е хубаво и прекрасно...после идват проблемите :?

anSsito
07-07-2009, 08:42
Бъдеще - не! Трърде ти е рано да мислиш за бъдеще и такива..
Единственото, което мога да ти кажа и аз е да се наслаждаваш на моментите ви заедно..
Ако ти кажа, че е голям за теб и бла бла ... надали би се вслушала в написаното.. затова няма и да коментирам това..

BleedingSoul
07-07-2009, 08:49
Е добре че е голям съгласна съм ии за мен това му е едиствания кусур и то точно какъв.. На него годините не му личат и физически - и психически. И да едва ли бих го оставила защото е с 7 години по-голям от мен.Причината поради която тръгнах с него независимо възрастовата разлика беше че наистина много си падам по него и по-малко ще ме е яд ако съм опитала и нищо не е станало от колкото това да не опитам.. :)

Hilary_
07-07-2009, 09:04
И според мен нямаш шанс .. рано или късно ще си намери някоя кака и "любовта ви" ще е до там .. :? :? Сори ама си все още дете .. :?

P.S. Само на мен ли не ми пречат връстниците ми .. освен всички батковци покрай мен? :lol: :lol:

KimBerLy1912
07-07-2009, 09:09
Не го мисли това сега. Изживей си с него каквото имаш да изживееш, наслади се на всеки миг с него, а после... тогава ще имаш достатъчно време за равносметки.
+1

BleedingSoul
07-07-2009, 09:25
За съжаление никой от тук не ме познава за да знае как мисля . Пак казвам да знам че все още съм дете и знам че той е доста по-голям от мен и мен ме е яд и то много за това че е със 7 години по-голям от мен. Както казах по-горе тръгнах с него защото много си падам по него и защото по-малко ще ме е яд ако съм опитала и нищо не е станало :)

MegabytE
07-07-2009, 09:28
Спкойно, в днешия забъзан и модерен делник това, че ти си непълнолетна и, че това си е ГОЛЯМА разлика, да не те притеснява, въобразявай си, че си достатъчно зряла и другите там тъпотии.
Като му омръзнеш, звънкай. :-P

unicorn_f
07-07-2009, 12:35
абе ти нормална ли си,кво бъдеще :?

Slave4You
07-07-2009, 13:02
Според мен също трябва да си караш живота сега и да не му мислиш много много.. защото няма значение дали е на 22 или 17 или 15, никой не може да ви гарантира щастливо бъдеще, нито може да гарантира, че нищо няма да стане.. Зависи от много неща, но преди всичко от вас. Времето ще си покаже. Сега се наслаждавай на всеки миг с него ;) Леле като от някоя приказка прозвуча :D Успех :Р

Len4etyYyy
07-07-2009, 14:38
Kakto kazvat horata:6te pojiveete,6te vidite :)

BezDuh
07-07-2009, 14:51
Разликата не е от значение,щом се обичате. :)

djudjulinkaa
07-07-2009, 16:16
Аз пък ще те успокоя.. и ще ви кажа на всички вас.. Абе вие нормални ли сте? Напълно е възможно..познавам момиче със същия случай като твоя и са заедно.. така че зависи от момчето.. Не значи че като е на 22 ще иска дете и някви такива неща..щял да си хареса кака..ако му даваш това което иска защо пък да е с друга.. Съдбата ще покаже :)

Na7a6a
07-07-2009, 17:15
Абе не е толкова невъзножно и ненормално, колкото го изкараха тук. Разликата ни с моя приятел е точно колкото вашата-7 години и мога да ти кажа, че има бъдеще, ако и двамата го желаете. Но е относително, тъй като свесните момичета и момчета вече рядко се срещат и още по-рядко се улучват. Така че опитай, на мен не ми е излязло 3то око или ухо като ходя с 23-годишен. 8)

plmn
07-07-2009, 17:23
Добре знам че имаше подобна тема за това толкова ли е лошо да имате голяма разлика с приятеля/ката си.. Та проблема е следния.. В момента приятелят ми е на 22.. а аз на 15 . Двамата имаме адски много общи черти харесваме едно и също имаме една кви мнения,че в такъв момент се сещам че е твърде хубаво за да е исктина.. Дали имаме бъдеще.. ? :(

не

liubopitko
07-07-2009, 18:20
Аз пък ще те успокоя.. и ще ви кажа на всички вас.. Абе вие нормални ли сте? Напълно е възможно..познавам момиче със същия случай като твоя и са заедно.. така че зависи от момчето.. Не значи че като е на 22 ще иска дете и някви такива неща..щял да си хареса кака..ако му даваш това което иска защо пък да е с друга.. Съдбата ще покаже :)

БРАВО!!! :grin: :grin: :grin:

gabsit000
07-07-2009, 18:34
не че и аз не съм такава...много мисля какво ще се случи след 83523875375837 години...но мисля,че това не е добра черта..абе момиче живей си за мига..изживей всичко хубаво,което може да ви се случи с това момче...пък после ще му правиш равносметка..за каквото и да било :)