PDA

View Full Version : Да опитаме още веднъж....?



Take_That
07-07-2009, 08:31
Здравейте :) Искаше ми се да си излея душата някъде. Ако някой иска да си изкаже мнението ще му бъда благодарна.
Вече за 3-ти път разказвам за това момче (бивш ми е), но след една вечер, в която излизахме той ми намекна, че все още има чувства към мен, след това обаче замина за града, в който учи, писа ми по скайп някои неща, с които ми доказа, че не съм му безразлична. Аз също му казах, че все още го обичам, но искам той да ми докаже, че няма да ме нарани, но след това той не направи аболютно нищо (не ми е писал, не ми е звънял). Една вечер обаче към 3 през нощта получавам смс (съдържанието ще го запазя за себе си, но беше мило). Тъй като не знаех на кой е този номер, писах и аз смс и на другия ден той ми звъни и ме пита защо не съм му знела номера. Обясних му как стоят нещата (а аз наистина мах само един от номерата му) и пак стария сценарий - не пише, не звъни. Аз му писах 2 пъти по скайп и той ми отговори. Вече си е в нашия град и преди няколко дни ми звънна да се видим. Е видяхме се и той не направи нищо, докато аз не споменах за въпросния смс. Той започна да ме прегръща, да ме целува, но аз го отблъснах (причините са много, докато бяхме заедно той много рядко е показвал, че държи на мен, каза ми веднъж, че връзката ни за него не означава кой знае какво, много пъти ме е обиждал, не ми звънеше по 3-4 дена, остави ме заради негова бвша, но след това пожела пак да се съберем и аз му дадох 2-ри шанс и още куп други такива). Вчера му звъннах да му се извиня, тъй като, когато той ме изпрати аз му казах да си ходи и един вид го изгоних. Казах му: "Прегърни ме за лека нощ и просто си тръгни!" и се почувствах адски зле след тези мои думи. Той ме попита дали само за това му звъня и дали искам да му кажа само това, отвърнах му, че ми се иска да му кажа много, но съм изгубила доверие в него. Не успяхме да довършим разговора, тъй като трябваше да затварям. След това му пратих смс (може би ще ви се стори глупаво), писах му, че все още го обичам и вече всичко е в негови ръце. Той не ми отговори, нито пък ми звънна. И точно това ме обърква, действията му, постъпките му - не знам дали има чувства към мен (след всичко, което ви разказах) или просто ще съм "лятна афера". Объркана съм и не знам дали отново да му дам шанс или вече шансовете, които съм му давала са твърде много. А и той е ту така, ту иначе.... Както вече казах съм объркана от действията, от думите ми, просто си противоречат и.....който има мнение по въпроса ще съм му благодарна да го сподели :) Благодаря на тези, които прочетоха темата

NeZaPoznat
07-07-2009, 08:33
По-добре ужасен край отколкото ужас без край :?
При теб е воторото ...

Take_That
07-07-2009, 08:40
По-добре ужасен край отколкото ужас без край :?
При теб е воторото ...

Точно това си мислих и аз. Но някак си не искам всичко да свършва ей така, искам да си запазим взаимоотношенията, но явно това е някаква непосилна задача....Имам нужда да го виждам... :(

sladkalady
07-07-2009, 08:42
След всички тези шансове ,които си му дала ,виждаш ли някаква добра промяна,видаш ли по-хубаво отношение към теб...?Ако отговорът е "не" мисля ,че трябва да го оставиш.Не си заслужава да се нараняваш от постъпките му и още повече-зарязал те е заради бившата си...и се е върнал при теб?Защо? :(

3oPuTy
07-07-2009, 08:42
От всичко прочетено само едно ми стана ясно - вие сте (били) поредната двойка,която си общува само чрез телефона или скайпа ... Подобни връзки нямат бъдеще - повярвай ми :) А и си личи,че момчето не знае,какво иска ... :?

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 08:42
писа ми по скайп някои неща, с които ми доказа, че не съм му безразлична.

Прочетох до тук и спрях. Как може още да не сте разбрали, че СКАЙП и всякакъв контакт в мрежата, не означава любов, да не говорим за доказване на любовта. :?

babity
07-07-2009, 08:45
Колкото по - рано се откъснеш от него, толкова по - добре.

Take_That
07-07-2009, 09:02
След всички тези шансове ,които си му дала ,виждаш ли някаква добра промяна,видаш ли по-хубаво отношение към теб...?Ако отговорът е "не" мисля ,че трябва да го оставиш.Не си заслужава да се нараняваш от постъпките му и още повече-зарязал те е заради бившата си...и се е върнал при теб?Защо? :(

Виждам, че не се е променил (все същия самовлюбен егоист). А относно защо се е върнал при мен - ами осъзнал, че било грешка и че ме обичал....Не знам дали ще се държи с мен по-добре, ако отново сме заедно. Когато излязохме толкова много пъти се опита да ме прегърне и целуне и не искаше да ме пуска....

Take_That
07-07-2009, 09:04
От всичко прочетено само едно ми стана ясно - вие сте (били) поредната двойка,която си общува само чрез телефона или скайпа ... Подобни връзки нямат бъдеще - повярвай ми :) А и си личи,че момчето не знае,какво иска ... :?

3oPuTy, може би не си разбрала правилно - нямаше как по-друг начин да общуваме (след като той беше в друг град), а когато аз му писах, докато беше там не му писах нещо за нас, а просто ей така общи неща :) Решихме, че ще е най-добре като се видим да се разберем.... и след като излязохме и след всички негови прегръдки и целувки, отново едно голямо нищо и отново бях аз тази, която трябва да го потърси.....

babity
07-07-2009, 09:07
Не го търси! В момента, в който покажеш пълне непукизъм ще тръгне да те гони. Тва е! И не говорея врели-некипели. Снощи си го доказах...

Hilary_
07-07-2009, 09:08
Амм явно момчето не знае какво иска.. след като ти също не си много сигурна се получава много интересна ситуация ... :? Амм според мен няма смисъл да се занимаваш с момче, което не знае какво иска .. така ще стане, че ти ще даваш всичко за него а той ще си пита ... няма смисъл!! Не е първия, нито последния душко ... :? Колкото и да е кофти по-добре го остави .. по - точно не му обръщай внимание .. а когато те потърси просто му кажи ако иска да е с теб да си изясни всичко останало ... :? Успех ти желая!!! :-)

Take_That
07-07-2009, 09:14
Не го търси! В момента, в който покажеш пълне непукизъм ще тръгне да те гони. Тва е! И не говорея врели-некипели. Снощи си го доказах...

Благодаря ти babity. И аз така си мисля, защото също го знам от личен опит :)

Take_That
07-07-2009, 09:16
Амм явно момчето не знае какво иска.. след като ти също не си много сигурна се получава много интересна ситуация ... :? Амм според мен няма смисъл да се занимаваш с момче, което не знае какво иска .. така ще стане, че ти ще даваш всичко за него а той ще си пита ... няма смисъл!! Не е първия, нито последния душко ... :? Колкото и да е кофти по-добре го остави .. по - точно не му обръщай внимание .. а когато те потърси просто му кажи ако иска да е с теб да си изясни всичко останало ... :? Успех ти желая!!! :-)

Точно това и направих. Снощи беше последния път и последния ми опит, в който исках да разбера какво иска, когато му писах, че все още го обичам и от тук нататък оставям всичко в негови ръце..... Мисля си, че повече от това не мога да направя....

Hilary_
07-07-2009, 09:19
^ Точно за това ти говоря!!!! :grin: :grin: От тук нататък ако той пожелае .. ако не здраве да е .. не вярвам, че ще бъдеш сама до края на живота си .. така, че само и единствено той губи!!!! 8)

malka_lisanka
07-07-2009, 09:28
Мацка..мисля,че те разбирам напълно.. :) При мен е малко по-различно...но общо взето това!
Той е много хубав,но и голям бройкаджия..уш много ме харесваше..и когато съм там ( В неговия град,защото сме от съседни градове и имам къща и на двете места и понякога ходя там ) и доойде при мен беше ..най-милият , най-сладкият , най-добричкия и т.н. Макар да знаех,че е такъв-подлъгах се! Но и той така като твоя не ми звъни с дни..чака аз да го потърся ( Но аз не го правя ) и той след това ми пише по скайп как имал голяма сметка,как трябвало аз да го търся...и куп други глупости ! след като го потърсих няколко пъти-той беше зает,или идваше 15 минути преди да си тръгна,но когато дойдеше се държеше много влюбено...
Въпреки,че знам че е грешно да си губя времето с него все още искам да съм с него и при първа възможност,ще изтичам..но така е когато си влюбен !
Казвам ти това тук за да ти дам пример,че те разбирам напълно и истинското ми мнение е - Трябва да приключиш с него !
Но въпроса е как като го искаш ?!
До момичетата които са писали по-горе.. Лесно е да го кажеш-трудно да го изпълниш ;) ( Но ако ти си от изключенията и можеш да се пребориш със себе си и чувствата си- Давай това е правилното!! :) :)

Take_That
07-07-2009, 09:32
^ Точно за това ти говоря!!!! :grin: :grin: От тук нататък ако той пожелае .. ако не здраве да е .. не вярвам, че ще бъдеш сама до края на живота си .. така, че само и единствено той губи!!!! 8)

Благодаря ти адски много :-)

Hilary_
07-07-2009, 09:34
^ Точно за това ти говоря!!!! :grin: :grin: От тук нататък ако той пожелае .. ако не здраве да е .. не вярвам, че ще бъдеш сама до края на живота си .. така, че само и единствено той губи!!!! 8)

Благодаря ти адски много :-)
.. пак заповядай :-) :-) :-) :-) :-)

Take_That
07-07-2009, 09:34
Мацка..мисля,че те разбирам напълно.. :) При мен е малко по-различно...но общо взето това!
Той е много хубав,но и голям бройкаджия..уш много ме харесваше..и когато съм там ( В неговия град,защото сме от съседни градове и имам къща и на двете места и понякога ходя там ) и доойде при мен беше ..най-милият , най-сладкият , най-добричкия и т.н. Макар да знаех,че е такъв-подлъгах се! Но и той така като твоя не ми звъни с дни..чака аз да го потърся ( Но аз не го правя ) и той след това ми пише по скайп как имал голяма сметка,как трябвало аз да го търся...и куп други глупости ! след като го потърсих няколко пъти-той беше зает,или идваше 15 минути преди да си тръгна,но когато дойдеше се държеше много влюбено...
Въпреки,че знам че е грешно да си губя времето с него все още искам да съм с него и при първа възможност,ще изтичам..но така е когато си влюбен !
Казвам ти това тук за да ти дам пример,че те разбирам напълно и истинското ми мнение е - Трябва да приключиш с него !
Но въпроса е как като го искаш ?!
До момичетата които са писали по-горе.. Лесно е да го кажеш-трудно да го изпълниш ;) ( Но ако ти си от изключенията и можеш да се пребориш със себе си и чувствата си- Давай това е правилното!! :) :)


Задаваш въпроса много правилно - как да приключа с него като го искам и го обичам все още.....? Знам, че е редно да не го търся и въобще да не се интересувам от него, но просто нещо ме дърпа към него и ..... Но пък по-добре да ме боли сега, отколкото много повече и по-дълго време после (ако отново дам шанс)

Take_That
07-08-2009, 08:57
Ще се радвам и други момчетa освен NeZaPoznat да дадат своето мнение :) Те как виждат нещата от мъжка позиция :)

malone
07-08-2009, 12:54
Още докато сте ходили той ти е казал,че връзката му с теб не е нищо сособенно.Така продължава да е и сега.Имам чувството че ти си се явявала като заместител,я на бивша я на нещо друго.Той те възприема като нещо към което може да се връща когато работат с другите момичета не вървят.Зарежи го,не си струва ако е така.

lips_of_anegel
07-08-2009, 13:27
Няма никаква промяна в действията въпреки много шансове. Трябва да го превъзмогнеш и да продължиш напред......той просто няма да се промени,а ще продължи да те разиграва