PDA

View Full Version : Видео: Какво Ни завеща Майкъл Джаксън



alek200
07-07-2009, 09:19
Ето "Какво Ни завеща Майкъл Джаксън" :

http://vbox7.com/play:744152ba

Belair
07-07-2009, 12:36
Да не забравяме и педофилията му

alek200
07-07-2009, 13:26
Да не забравяме и педофилията му

Момчето публично си призна че всичко е лъжа и измама и че баща му го е накарал да каже това за да може да спечелят 22 милиона долара !

Jumbie483
07-07-2009, 16:57
лунната походка ?
Майкъл завеща много повече.. Толкова, че не може да се побере просто в някакъв си клип.

mokka
07-07-2009, 17:22
лунната походка ?
Майкъл завеща много повече.. Толкова, че не може да се побере просто в някакъв си клип.

Подкрепям с две ръце!!! Не мога да спра да слушам Billie Jean :(

sladkish_14
07-08-2009, 19:43
Наистина и аз слушам постоянно едни от най - утвърдените му хитове ..
Колко много съжалявам , че никой нямаше до него за да му помогне .. :( Гледайте и live концертите му , буквално хората припадат и плачат от появата му на сцената нещо невероятно е ..
Съгласна съм , че той остави много повече на феновете си !

Поздравче с тази песен .. не спирам да гледам клипа , повече ме удовлетворява като гледам и слушам , отколкото само да слушам ..
Страхотно присъствие има ..
http://vbox7.com/play:dff84a13

rosinkaaaa
08-29-2009, 10:13
30.08.2009 (утре) ..в 15:30 по случай рождения ден на майкал Джексан и в памет на неговата нелепа смърт..ще се състои събиране на негови фенове и отбелязване рождения му ден ... http://www.imoti-varna.info/files/upload/Odesos/Odesos_Varna1.jpg ..моля всички желаeщи и всички обичащи този човек се отзоват да почетем една легенда.. (моля всеки който би желал да се присъедини към нас да ми пише на лично)

InnchetO
08-29-2009, 11:57
sladkish подсети ме за едно клипче, което просто ме изуми буквално.. ще го потърся сега и след малко ще го пусна :)

InnchetO
08-29-2009, 12:24
Eй мамка му.. немога да намеря видеото :(
Беше как на някакъв концерт, всички гледат към сцената, но до сцената се появява на някакъв екран Майкъл да танцува, както го дават на екрана, образа се вдига нагоре и "излиза от екрана" а отгоре се появява истинския Майкъл Джексън.. така няколко пъти, а след това за по малко от секунда сигурно Майкъл е на сцената, която не е никак близо до екрана..
То аз как го обясних.. дано някой го е гледал, а ако някой се сеща да пусне линка :))

Jeuelle
08-29-2009, 12:28
първа тема

SunnyTime
08-29-2009, 13:29
Боже...само една стъпка стъпка?...Пфф Майкъл остави себе си на хората които буквално го разкъсаха и наскърбиха...Плаках адски много като разбрах какво се е случило...Не мога да повярвам...Майкъл, които слушам от малка...сега да си отиде по толкова нелеп начин...Боже....Не е завярване в какво сме се превърнали хората...Искам само да му кажа че много го обичаме и че музиката му ще свири вечно в душите ни....Обичаме те Майкъл...Винаги ще те обичаме...Почивай в мир...и изживей лунното си пътешествие...и намери любовта която потърси при нас но неможа да я откриеш....Честит Рожден Ден...Майкъл Джексън... :cry: :cry: :cry: Обичам те!!!