PDA

View Full Version : връзка???



nevidimalubov
07-07-2009, 10:22
за или против сериозните връзки на 16?

sadsad
07-07-2009, 10:35
Ще ти отговоря, въпреки, че ще ти заключат темата.
На почти 16 съм и си предпочитам сериозна връзка. Нормално е да се чувстваш така, за всеки е индивидуално.

lonely_girl92
07-07-2009, 10:52
Аз съм за за дългите връзки,стига да намеря точния човек :)

kobrichka
07-07-2009, 10:58
Аз съм против сериозните връзки на тази възраст. Против съм и това да сменяш гаджетата, като носни кърпички и да ти излезе има на к*рва. Против сериозните връзки съм на тази възраст поради факта, че точно на тази възраст е времето да се забавляваш и веселиш безгрижно. А когато има даден човек до теб трябва да имаш съображения. Против съм също,защото много често се получава така както при теб е станало- имате разминават се плановете ви.

blackvelvet
07-07-2009, 11:00
И аз съм за дългите връзки,а дали за такава възраст е добре дългата връзка...не мога да ти кажа.Това си е наистина индивидуално....Ти сама трябва да си прецениш :)

puhinka93
07-07-2009, 11:16
И аз съм за дългите връзки,а дали за такава възраст е добре дългата връзка...не мога да ти кажа.Това си е наистина индивидуално....Ти сама трябва да си прецениш :)


+1 :P

xplay
07-07-2009, 11:19
Да.. серозна връзка... Ами аз съм за. :)

NeZaPoznat
07-07-2009, 11:30
az sum na 16 i imam seriozna vruzka ve4e pove4e ot godina i polovina.Momcheto s koeto sam sega e i parvoto mi gadje.Problemat e che toi e mnogo siguren vav chuvstvata si i ima planove za dalgo badeshte,no az ne sam sigurna che iskam sashtoto.Kakvo e vasheto mnenie za dalgite vrazki na tazi vazrast za ili protiv tqh ste?bihte li imali takava vruzka ili predpo4itate kratkite i vruzki s razli4nite hora(za da moje da se opita vsi4ko :P)...

["невидималубов"]аз сум на 16 и имам сериозна врузка ве4е пове4е от година и половина.Момчето с което сам сега е и парвото ми гадже.Проблемат е че тои е много сигурен вав чувствата си и има планове за далго бадеще,но аз не сам сигурна че искам сащото.Какво е вашето мнение за далгите вразки на тази вазраст за или против тях сте?бихте ли имали такава врузка или предпо4итате кратките и врузки с разли4ните хора(за да може да се опита вси4ко :П)...[]..

Ясу :-P :-P :-P

RaZzer
07-07-2009, 11:40
По принцип ако си намерила човека няма знаение на колко си... И аз ще кажа, че съм "за"!

П.П. Той на колко е?

FiRe_LaDy
07-07-2009, 11:53
За!

machoka
07-07-2009, 13:30
Ще помоля авторката да пише на КИРИЛИЦА, защото това е задължително, а kobrichka да си намали двойно подписа или по-добре да смени картинката веднага щом прочете това.

Благодаря.

kombarka
07-07-2009, 13:44
Юхууу първото ми мнение! :grin:

По темата: Предпочитам дългите връзки, но с точния човек. :)

Kukumqvka
07-07-2009, 13:45
Като за начало ще е добре да пишеш да кирилица :-D

Иначе съм против сериозните връзки на тая възраст .. :-o

NeZaPoznat
07-07-2009, 14:07
Като за начало ще е добре да пишеш да кирилица :-D


Направи си труда да погледнеш мааалко по-нагоре ПЛИИЗ!! Има мой пост с 'превод' :P

mOBSCENE
07-07-2009, 14:23
Аз съм `за`!И моят приятел мисли за бъдеще..толкова за напред..
Запозна ме с родителите му..моите се запознаха с неговите абе оплетена работа :lol:

Какво значи да си поживееш?Ами аз това и правя..щастлива съм,че съм намерила човек ,който да ме обича!Той е прекрасен..мил ,чаровен..обичам го!А думичката `обичам` не я казвам на всеки!(Даже май почти на никой ;д.)

Съжалявам ,че се отклоних от темата 8-) Та аз съм определено `ЗА`! :-)

Kukumqvka
07-07-2009, 15:28
Като за начало ще е добре да пишеш да кирилица :-D


Направи си труда да погледнеш мааалко по-нагоре ПЛИИЗ!! Има мой пост с 'превод' :P

Забелязах вече.. Съжелявам :oops:

valdesbg
07-07-2009, 15:34
Абе мисля че сериозна връзка е добре да имаш след 20 години, точно щото до тогава си див и щастлив и няма ограничения общо взето. После идват желанието за семейство и да си с някого, точно определн човек.

И така, а иначе - казвай му го докато е време на момъка. Че ще му разбиеш сърцето - така е :)

RaZzer
07-07-2009, 16:07
Абе мисля че сериозна връзка е добре да имаш след 20 години, точно щото до тогава си див и щастлив и няма ограничения общо взето. После идват желанието за семейство и да си с някого, точно определн човек.

И така, а иначе - казвай му го докато е време на момъка. Че ще му разбиеш сърцето - така е :)

Ако намериш човека - нищо не ти пречи да си "див и щастлив" и да имаш сериозна връзка едновременно :P