PDA

View Full Version : Триъгълник



sweet_f_pz
07-07-2009, 10:51
Проблема е че след 30 мин отивам на плаж,а имам час за козметик чак на 3 юли,ииии трябва някак да се обезкосмя.Със самобръсначка ще е,но исках да ми обесните как по-точно да се обръсна (на мокро|сухо,страна..) защото никога не съм се бръснала където и да е :) Мерси за помоща :)

TheGirlNextDoor
07-07-2009, 10:58
с пяна ще ти е по-лесно..на сухо недей в никакъв случай
..и въпреки,че не е правилна аз по посока обратно на растежа на косъма карам

mArMaLaDkA
07-07-2009, 11:09
Мокриш мястото. Не те съветвам да слагаш сапун - изсушава се прекалено много кожата и търкането е още по-голямо и неприятно; с пяна пък на мен ми е все едно го карам на сухо, само с вода. Душ-гел примерно или гел за бръснене ще свърши същата работа като пяната/сапуна, че даже и по-добре. Ако са по-дълги - отначало по посока, после на контра. Ако са сравнително късички - направо контрирай.
Аз лично имах една светлосиня бръсначка на Жилет - бая гимнастики бяха. Ама първо по посока, после на контра... и пак на контра беше супер болезнено, бръсначката трудно минаваше точно оная извивка между триъгълника и там, където започва бедрото де факто. Сега съм си взела на Жилет женската, розовичка такава, с 2 ножчета, суууууууууууупер съм доволна. Даже не бе нужно да минавам на контра. Веднъж по посока на косъма и всичко беше перфектно гладко. Явно тея самобръсначки са някакви нови, понеже и преди имаше едни розови, пак женски, ама бяха под всякаква критика.

damdam
07-07-2009, 11:20
3 юли мина... :-o

shell
07-07-2009, 11:53
3 юли мина... :-o :-o
Аз лично ако са по-дълги имам една ножичка,с която ги подкъсявам , а след това с бръсначката контрирам :) Малко играчка пада ама нищо...

sweet_f_pz
07-07-2009, 16:22
3ти Август имах превдид :-D

Иначе благодаря на всички :-)

j_adore2
07-07-2009, 17:15
Ехее до 3 август колко време има,можеш и с епилатора :P

Dundy
07-07-2009, 17:58
е аз не схванах.Остават 30 мин. пък е за 3 август?Карай,аз съм си тъпа :D .Кола маска бе човек или епилатор.Имаш време

adizitk1
07-07-2009, 18:27
е аз не схванах.Остават 30 мин. пък е за 3 август?Карай,аз съм си тъпа :D .Кола маска бе човек или епилатор.Имаш време
Това би било чисто самоубийство! :shock: Аз не мога да издържа дори коло маска и епилатор за краката-над коляното,пък камоли за там... :shock:

Dundy
07-07-2009, 18:34
е аз не схванах.Остават 30 мин. пък е за 3 август?Карай,аз съм си тъпа :D .Кола маска бе човек или епилатор.Имаш време
Това би било чисто самоубийство! :shock: Аз не мога да издържа дори коло маска и епилатор за краката-над коляното,пък камоли за там... :shock:
извинявам се.Аз не разбрах-с епилатор наистина е ужас,но кола маската не е кой знае какво
ако наистина хич не търпи на болка обаче не е варианта това

adizitk1
07-07-2009, 18:42
е аз не схванах.Остават 30 мин. пък е за 3 август?Карай,аз съм си тъпа :D .Кола маска бе човек или епилатор.Имаш време
Това би било чисто самоубийство! :shock: Аз не мога да издържа дори коло маска и епилатор за краката-над коляното,пък камоли за там... :shock:
извинявам се.Аз не разбрах-с епилатор наистина е ужас,но кола маската не е кой знае какво
ако наистина хич не търпи на болка обаче не е варианта това
Аз имам среден праг на болка,който даже към висок отива,обаче наистина мисля,че не се търпи! :D Ако ти можеш да търпиш това...там... Шапка Ти Свалям! :-)