PDA

View Full Version : Нимфомания ли е ?! И помогнете ми няка



WildOrchid
07-07-2009, 10:55
Преди година и три месеца правих секс за първи път с приятеля ми , който тогава беше на 21 и беше супер яко преживяване, в началото малко болеше , но после ме ръга още пет пъти и беше готино. После ми предложи да му духам и аз нали съм чувала от приятелки че е някакво гнусно такова и не щях ама той каза че ако не му духам ще се разделим пък аз много го обичам и се навих нали. И му духах някъде около 20 минути и той се кефеше такъв и оттогава си му духам всеки път нали , обаче в последно време ми вика че съм нимфоманка щото като се видим някъде на по усамотено и клякам пред него и искам да му го лапна
той преди си умираше от кеф пък сега ми говори че съм прекалявала и ми е супер гадно щото го обичам и ще умра без него пък и секса е супер як а аз съм свикнала да го правим редовно и като го нямаше за една седмица щях да полудея и взех на майка ми вибратора ( добре че не се усети)
Та кажете ми нещо в мен ли е проблема или той си има и друга :(

weninka
07-07-2009, 10:59
Просто спри да му духаш толкова редовно. Доколкото разбрах, теб ти харесва сексът, а не фелациото :-D

Maskata
07-07-2009, 11:30
Ела ще наваскваме ...така с него хем няя го праиш толко често,че да те мисли за нимфоманка ,хем няя ти липсва ...аз ще ти помогна :grin: :D

Kocha
07-07-2009, 11:35
Вземала си на майка си вибратора :razz: :razz: :razz: гледай да остановиш по голям контрол върху желанията си иначе те ща са причината за всичко лошо което ще ти се случи

ubuntureload
07-07-2009, 11:36
А ти на колко си на 13 може би ...

NeZaPoznat
07-07-2009, 11:41
Преди година и три месеца правих секс за първи път с приятеля ми , който тогава беше на 21 и беше супер яко преживяване, в началото малко болеше , но после ме ръга още пет пъти и беше готино. После ми предложи да му духам и аз нали съм чувала от приятелки че е някакво гнусно такова и не щях ама той каза че ако не му духам ще се разделим пък аз много го обичам и се навих нали. И му духах някъде около 20 минути и той се кефеше такъв и оттогава си му духам всеки път нали , обаче в последно време ми вика че съм нимфоманка щото като се видим някъде на по усамотено и клякам пред него и искам да му го лапна
той преди си умираше от кеф пък сега ми говори че съм прекалявала и ми е супер гадно щото го обичам и ще умра без него пък и секса е супер як а аз съм свикнала да го правим редовно и като го нямаше за една седмица щях да полудея и взех на майка ми вибратора ( добре че не се усети)
Та кажете ми нещо в мен ли е проблема или той си има и друга :(

Ако вземеш да се гътнеш - Орта ш' си помислАт, чИ си фИен на Майкъл :lol:

IRule
07-07-2009, 12:16
Ми ще чакаш той да поиска да му духаш и тогава, кво само му го дъвчев, прав си е човека, тва да не е за 1 ден, че само да го джвакаш :?



And I'm SIck Of Blow Jobs, Bitch Leave Me Alone....

The Game - Dope Boys :grin:

golqmumnik
07-07-2009, 12:26
Ми ще чакаш той да поиска да му духаш и тогава, кво само му го дъвчев, прав си е човека, тва да не е за 1 ден, че само да го джвакаш :?



And I'm SIck Of Blow Jobs, Bitch Leave Me Alone....

The Game - Dope Boys :grin:
I need a fineass bitch to suck my dick and bring me beer,
so,hommie,just chill out and have no fear 8)

baby_join_me_in_dead
07-07-2009, 18:47
Темата е шега :x

WhyNot
07-07-2009, 18:58
още една мида :o

machoka
07-07-2009, 19:08
а3