PDA

View Full Version : Тампони



Deneb
07-07-2009, 11:52
Съжелявам,ако не е точният раздел.
Трябваше да ми дойде миналият месец,но бях се къпала един ден преди това и ми спря и днес ми дойде,след като пропусна единият месец.И утре съм на страхотен басейн,на който съм обещала да отида и въпроса ми е някой може ли да уточни намират ли се тези малки тампони(не съм го правила още) и дали ще се получи да отида на басейн,защото много мои приятелки са ходили на море така,но все пак не съм веща в тези неща ! (:

Мерси предварително.

Hysteric_Bitch
07-07-2009, 12:31
въпроса ми е някой може ли да уточни намират ли се тези малки тампони

Не мога да те разбера, как така да се намират?
Не се виждат, слагаш го, плуваш си и на 2 часа максимум го сменяш, че си в първите дни и да не стане фал.

Ще си наместиш добре конеца че да не се подава ;)

Biskfitka
07-07-2009, 12:52
По-добре е след всяко излизане от водата да го сменя..
А такива малки тампони иима навсякъде,защо питаш дали се намират :-o

aloveyou
07-07-2009, 13:01
въпроса ми е някой може ли да уточни намират ли се тези малки тампони

Не мога да те разбера, как така да се намират?
Не се виждат, слагаш го, плуваш си и на 2 часа максимум го сменяш, че си в първите дни и да не стане фал.

Ще си наместиш добре конеца че да не се подава ;)

Да..Много правилно.. :)

j_adore2
07-07-2009, 13:03
Взимаш си ОБ Нормал и нямаш проблеми,само че като се намокри от водата се подува и имаш чувството че ще се пръснеш.Поне аз съм така :?

Deneb
07-07-2009, 13:20
Притеснявам се,че не съм ползвала до сега и дали правилно ще го сложа.

Hysteric_Bitch
07-07-2009, 13:35
Първо ще се пробваш, ако трябва няколко пъти. То си пише на инструкцията как става, ако намериш с апликатор ще ти е по-лесно, но не знам дали такива продават. Буташ с пръста и гледаш да не остане вътре конеца, ако те боли го вадиш и пак пробваш. Няма философия.

Len4etyYyy
07-07-2009, 14:10
Vzemi si ot OB mini,koito sa nai-malkite 6tom si devstvena

kombarka
07-07-2009, 14:42
Ам не че съм много голяма разбирачка по темата... ама нали не се препоръчва да се ходи на плаж когато си неразположена, защото можеш да получиш някаква инфекция? :shock: