PDA

View Full Version : Всичко свърши......



afrodizia4ka
07-07-2009, 12:27
Бяхме заедно 1 година и половина........ от няколко дена го усештах че не е същия.. когато си говорим по телефона разговора трае не повече от 3 минути докато преди бе6е 1 4ас.... днеска му казах да ми каже истината и той ми заяви че има друга... която е срещнал преди 2-3 дена.... не мога да повярвам .. казах му че всичко свърши и не искам да ме търси повече.... имам чувството че ще умра... оцених го едва когато го загубих.. хора моля ви просто за кураж.. докато пиша тези редове сълзите не искат да спрат...опитвам се да съм силна но не мога,не мога..

Riot
07-07-2009, 12:29
Спокойно мойто момиче
след 1-2 дни ще те потърси и ще ти реве на колене малкия пикльо
повярвай ми

unicorn_f
07-07-2009, 12:32
ако не те потърси заеби го и си намери друг,няма той да си развява гъза с друга пък ти да плачеш :wink:

IRule
07-07-2009, 12:35
Винаги съм мразил тия истории, като слагаш край поне бъди мъж и го кажи, а не да ги въртиш, при положение че с някоя от тях е сериозно :x

Aicken
07-07-2009, 12:36
ако е намерил; по -добра защо не :)

Riot
07-07-2009, 12:36
http://www.youtube.com/watch?v=fC04ZZploBE

NeZaPoznat
07-07-2009, 12:38
Бяхме заедно 1 година и половина........ от няколко дена го усештах че не е същия.. когато си говорим по телефона разговора трае не повече от 3 минути докато преди бе6е 1 4ас.... днеска му казах да ми каже истината и той ми заяви че има друга... която е срещнал преди 2-3 дена.... не мога да повярвам .. казах му че всичко свърши и не искам да ме търси повече.... имам чувството че ще умра... оцених го едва когато го загубих.. хора моля ви просто за кураж.. докато пиша тези редове сълзите не искат да спрат...опитвам се да съм силна но не мога,не мога..

Има други жени освен теб :shock: НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ :lol:

elsy
07-07-2009, 12:42
Кофти, ама де да знаеш... може да заебе оная... се пак сте били заедно година и половина :)

SuperBadSuperFresh
07-07-2009, 12:44
Ама кви са тия.Ходили са година и половина мислите ли че не и се иска да ставаше какрто казвате "Ауе я го заеби".То ако ставаше така 80% от темите тук нямаше да съществуват

Мацка,ако тая новата се окаже к*чка или по-лошо,ще си дотърчи при теб.Ако не стане така,повярвай след време ще си спомняш хубавите моменти с усмивка :)

afrodizia4ka
07-07-2009, 12:45
Бяхме заедно 1 година и половина........ от няколко дена го усештах че не е същия.. когато си говорим по телефона разговора трае не повече от 3 минути докато преди бе6е 1 4ас.... днеска му казах да ми каже истината и той ми заяви че има друга... която е срещнал преди 2-3 дена.... не мога да повярвам .. казах му че всичко свърши и не искам да ме търси повече.... имам чувството че ще умра... оцених го едва когато го загубих.. хора моля ви просто за кураж.. докато пиша тези редове сълзите не искат да спрат...опитвам се да съм силна но не мога,не мога..

Има други жени освен теб :shock: НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ :lol:
да не мога,защото винаги ми казваше 4е ме обича,винаги ми угаждаше и сега е срещнал някаква от 2 дена ,не го очаквах от него.. да заггърби цяла 1 год и половина заради някаква авантюра
но ако ме потърси.. няма да се върна при него..

NeZaPoznat
07-07-2009, 12:51
да не мога,защото винаги ми казваше 4е ме обича,винаги ми угаждаше и сега е срещнал някаква от 2 дена ,не го очаквах от него.. да заггърби цяла 1 год и половина заради някаква авантюра
но ако ме потърси.. няма да се върна при него..

Горкия той ! Да чете пак прочетен вестник :-P Малко тъпо. Виж ако му потрябва за тоалетната .... :-P

Виж какво мацко ! Ако си е тръгнал - ОК. Замисли се за случай когато ти си зарязала някого ... сети ли се ...... е същото е :?

Успех !

Hilary_
07-07-2009, 12:56
Еййй душкооо няма да се отчайваш ... :-) :-) :-) :smt003 :smt003
Нека бъде "щастлив" с нея .. ще му омръзне бързо .. после ще съжалява ама сам ще си е виновен .. :? :? Ще си намериш човек, който ще те оцени .. :? :?

3oPuTy
07-07-2009, 12:59
да не мога,защото винаги ми казваше 4е ме обича,винаги ми угаждаше и сега е срещнал някаква от 2 дена ,не го очаквах от него.. да заггърби цяла 1 год и половина заради някаква авантюра
но ако ме потърси.. няма да се върна при него..
Лелеее ти си била много наивна ... или може би глупава ... :-o
Всяко момче ги говори тия неща ;) Всички много ни обичат,всички ни свалят звезди и на края им писва и отиват при други момичета :) С нас момичетата е същото ... И ние много ги обичаме и ние си ги глезим като царе и на края се появява някой по-готин батко и ги зае*аваме ;)
Моля те,следващия път,когато момче ти каже нещо подобно недей да му вярваш толкова сляпо :lol:

FiRe_LaDy
07-07-2009, 13:11
Когато прочетох темата ти мислех да ти напиша някой неща,но по надоло видях,че не искаш да се връщаш при него дори той да поиска.За това не знам какво очно да ти кажа за да ти помогна.Но бих те посъветвала,ако ти е трудно без него и ако ти липсва,когато те потърси отново (ако тива стане) недей да бъдеш инат и се върни при него.Знам,че е гадно да знаеш,че след толкова време заедно,той се опитва да те замени с друга и тя сега е на твоето място.Аз самата все още не мога да свикна с мисълта,че до преди 2 седмици гаджето ми е целувал друга,но такъв е живота.Не се сдухвай.Всеки прави грешка.Ако той реши,че е сгрешил и се обичате наистина - дайте си втори шанс.А ако си трвърдо решена,че няма да се върнеш при него,каквото и да стане - успех!И дано намериш по-добър от него.И да бъдеш по-щастлива.

Take_That
07-07-2009, 13:59
какво оцени,когато загуби? оцени оня който те е зарязал и ти е изневерил или кфо? казвам за 4 път неска- боклук.

+++

djudjulinkaa
07-08-2009, 12:17
Не е трябвало да реагираш така и да му казваш да не те търси повече.. може би и той самият е объркан и не знае какво да прави.. Излезте и поговорете.. възможно е с другото момиче да е просто увличане.. Кажи му да си помисли добре какво иска да прави.. да загърби година и там колкото ходите и да бъде с момиче, което познава от 2-3 дена или пак да бъдете заедно.. Дай му време.. 3 4 дена или повече не знам..както се разберете и му кажи през тези дни да мисли добре.. за преди, за това което сте преживели и това което можете да преживеете .. за това, което му даваш и т.н. и да си реши.. Ако избере да е с теб добре.. но ако реши да е с нея просто го приеми само го предупреди след няколко дена да не се върне и да те моли за прошка.. Кажи му да мисли .. а и ти направи същото и се опитай да мислиш правилно, за да разбереш искаш ли и има ли смисъл да продължите.. Айде упех и пиши какво е станало :)

afrodizia4ka
07-08-2009, 13:38
не може да се видим.. от различни градове сме
благодаря ви за коментарите... но ида иска прошка няма да я получи.. всичко мога да простя ,но не и изневяра...

bloodylips
07-08-2009, 14:04
според мен той не те е оценил вярно е че година и половина са доста време но той не заслужава да проливаш сълзи той сам ще се върне и ще сажелява сигурна съм че ще стане така а сега се успокой всичко ще се оправи :wink:

Lysit0
07-08-2009, 19:13
Бяхме заедно 1 година и половина........ от няколко дена го усештах че не е същия.. когато си говорим по телефона разговора трае не повече от 3 минути докато преди бе6е 1 4ас.... днеска му казах да ми каже истината и той ми заяви че има друга... която е срещнал преди 2-3 дена.... не мога да повярвам .. казах му че всичко свърши и не искам да ме търси повече.... имам чувството че ще умра... оцених го едва когато го загубих.. хора моля ви просто за кураж.. докато пиша тези редове сълзите не искат да спрат...опитвам се да съм силна но не мога,не мога..

С мен се случи същото...и то последните 2 седмици,все пак се върна при мен...защото ме обича...ако те обича ще се върне.

Lysit0
07-08-2009, 19:16
не може да се видим.. от различни градове сме
благодаря ви за коментарите... но ида иска прошка няма да я получи.. всичко мога да простя ,но не и изневяра...
Поне е бил честен с теб, представиси само да ходеше с теб и с нея...и да не ти беше казал,щеше да се чувставш унижена....повярвай ми знам какво е да си наранена и унижавана...поне ти е спестил унижението.

(S) AINT
07-08-2009, 22:43
Гадно е :-o нз забрави го

NotAnotherBoy
07-09-2009, 10:12
Еи заради такива момчета,момичетата стават по-безчусвтенни и само развалят свесните. много ме е яд на такива :x :x :x Заради тях жените се променят :?

Kukumqvka
07-09-2009, 11:50
Честно,не разбирам смисъла на тая тема .. Щом ти НИКОГА няма да му простиш,за к'во се вайкаш? Айде стегни се малко,щото щом е потърсил друга значи нещо не си му дала ! Помисли ..