PDA

View Full Version : Смисъла на електронната музика?



blqqqqqqqqqqqq
07-07-2009, 12:27
Каква е идеята на тeзи стилoве музика (techno,gabba,d'n'b... и т.н.) ?

Nam3less3
07-07-2009, 12:52
Каква е идеята на тeзи стилoве музика (techno,gabba,d'n'b... и т.н.) ?Идеята е да се забавляваш.

Tempest
07-07-2009, 14:40
идеята е по различен начин да се представят чувствата, както, примерно, с китара и барабани... различни звуци, различни емоции...

amk933
07-07-2009, 14:50
Каква е идеята на тeзи стилoве музика (techno,gabba,d'n'b... и т.н.) ?

Специално на DnB никаква или най-висшето е да се надрусаш с хероин. :razz: :razz: :lol: :lol:

Tempest
07-07-2009, 14:53
толкова си елементарен, че навсякъде едно и също пишеш...

amk933
07-07-2009, 14:54
толкова си елементарен, че навсякъде едно и също пишеш...

Мерси. :)

SpAcE_LaDy
07-07-2009, 14:55
смисъла на чалгата какъв е?

айде в случая с чалгата оновния смисъл е да изкарат много пари, докато на електронната музика е по-скоро за забавлението на хората, ест и за пари, но много повече и по-големи партита се правят на електронна музика, отколкото примерно на чалга..

Tempest
07-07-2009, 15:04
смисъла на чалгата какъв е?

айде в случая с чалгата оновния смисъл е да изкарат много пари, докато на електронната музика е по-скоро за забавлението на хората, ест и за пари, но много повече и по-големи партита се правят на електронна музика, отколкото примерно на чалга..

true ;) Ibiza, например... едва ли едно чалга парти в забутана кръчма в квартала е по-посещавано от партитата в Ibiza ;)

amk933
07-07-2009, 15:05
смисъла на чалгата какъв е?

айде в случая с чалгата оновния смисъл е да изкарат много пари, докато на електронната музика е по-скоро за забавлението на хората, ест и за пари, но много повече и по-големи партита се правят на електронна музика, отколкото примерно на чалга..

true ;) Ibiza, например... едва ли едно чалга парти в забутана кръчма в квартала е по-посещавано от партитата в Ibiza ;)

Нали знаеш кои са концертите събрали най-много хора в България? ;) Тиесто не събра и 1/3 от това :)

Tempest
07-07-2009, 15:17
мда, пак България... да не би да има dnb, trance, house и т.н. само в България, бе умник?! А защо свещената чалга не излиза от България? Я ми разясни, че не ми е ясно...

amk933
07-07-2009, 15:21
мда, пак България... да не би да има dnb, trance, house и т.н. само в България, бе умник?! А защо свещената чалга не излиза от България? Я ми разясни, че не ми е ясно...

Хахахахахахахаха. Не излиза от България?!?!!! Като не знаеш и не си излизал извън БГ не говори, защото става много комично. Аз уча в американско училище и точно там прослушах чалга по техните купони, защото там с това се почва и с това се свършва. Аз въобще не слушах преди това. Даже има чужденци, които знаят текстовете по-добре от нас българите. В Германия, където съм живял за кратко, не е особено по-различно. ;) Айде без повече генерализации, без да сме наясно. :)

Tempest
07-07-2009, 15:26
Айде без повече генерализации, без да сме наясно. :)

а, май за това говорех и аз... ама кой да слуша ;)

amk933
07-07-2009, 15:28
Айде без повече генерализации, без да сме наясно. :)

а, май за това говорех и аз... ама кой да слуша ;)

Ми ти каза, че чалга извън бг по купони не се слуша, а май не е точно така. А, ако имаш предвид т'ва за хероина, аз двама dnb фена познавам, и ако ги видиш и не са напушени, си е живо чудо ;)

Tempest
07-07-2009, 16:12
мхмммм... и по 2ма некадърни идиота съдиш всички останали... много интересно, аз слушам drum'n'bass... но дори не пуша... дори ако пия, пия с мярка... нима съм изключение?

amk933
07-07-2009, 16:40
мхмммм... и по 2ма некадърни идиота съдиш всички останали... много интересно, аз слушам drum'n'bass... но дори не пуша... дори ако пия, пия с мярка... нима съм изключение?

Ми явно си.... :) Може би и населеното място има значение. ;)

Tempest
07-07-2009, 16:43
кхахахаха ти си забавен :lol: :lol: :lol: