PDA

View Full Version : Какво да направя.....?! ;(



LadyDy
07-07-2009, 18:18
...

miminka__94
07-07-2009, 18:31
според мен още те обича ... не може такива силни чувства да си отидат просто така ... в момента си давате почивка може би ... все пак 2 години са доста както се казва знаете си всичко ... според мен трябва да възродите тръпката в началото,направи нещо спонтанно отиди в неговия град,изненадай го и му кажи това което казваш на нас тук във форума-кажи му,че го обичаш,че все още си лудо влюбена в него,че все още си онова момиче по което той е полудявал и за което е плакал след като си отиде... кажи му нещо романтично от сорта на " с тебе преотрих света с тебе малките неща са значими ... всичко знаеш за мен ти си мойто второ аз ... ден без теб не мога знай(малко е от чалга песен,но все пак даже и на смс можеш да му го напишеш ) и ако сте големи може да отидете на по-сериозно стъпало ... лятото да сте заедно на море на балкан или просто в един град ... успех не се предавай :-)

Kukumqvka
07-07-2009, 18:31
Неможеш да направиш абсолютно нищо ,щом въпросното момче иска да сте просто приятели ..нямаш избор :-| дай му време ..

И не забравяй,че той не е единствения на този свят!

LadyDy
07-07-2009, 18:36
Знам, че не е единствения... но искам всичко да е като преди...сещаш ли се.. затова пиша, затова искам съвет, какво да направя..ама да де..

Kukumqvka
07-07-2009, 18:42
Знам, че не е единствения... но искам всичко да е като преди...сещаш ли се.. затова пиша, затова искам съвет, какво да направя..ама да де..

Добре и к'во като ти дадем съвет .. Нали се сещаш,че никой не може да контролира неговите чувства? :-o

LadyDy
07-07-2009, 18:46
Да.. но мисълта ми е дали да се обаждам, как да се държа, на недостъпна ли да се правя.....

soul1199
07-07-2009, 18:48
ти ни6о не може6 да направи6,просто трябва да 4ака6,а моя съвет към теб е-не се затваряй вътре в себе си,излез с приятели и се забавлявай,просто ти трябва не6о да се разсее6 и да не мисли6 за него

RaZzer
07-07-2009, 19:55
на недостъпна ли да се правя.....

Извинявай за грубия тон, но от правене и от глупости (доколкото разбрах от поста ти) виждаш до къде си го докарала... От една страна ми идва да ти кажа да оставиш нещата да отминат с надеждата, че той ще размисли, но опитвайки се да се поставя в подобна ситуация и разбирайки, че не ти е лесно да стоиш и да чакаш смятам да те приканя да действаш! Не вярвам просто да се е събудил един ден и да е решил, че те обича само като прителка... (и то след 2 години!!!) :? Отиди до неговия град и направи нещо за него, което знаеш, че мн обича... опитай се по някакъв начин да му припомниш колко сте били близки и че има неща, които само ти знаеш за него... (Не го предупреждавай предварително - нека бъде изненада)! Придружи всичко това с едно подробно обяснение на осмислените грешки и се надявай да ти прости... Ако и това не помогне - пак ще имаш възможност да преминеш към варианта с чакането... Все пак опитай, мисля, че не е загубена кауза! Успех! :)

LadyDy
07-07-2009, 20:02
Нее, не ме разбра правилно. НИКОГА, ама НИКОГА не съм се правила на недостъпна! Просто в момента не знам как да се държа.

RaZzer
07-07-2009, 21:48
Нее, не ме разбра правилно. НИКОГА, ама НИКОГА не съм се правила на недостъпна! Просто в момента не знам как да се държа.

Все пак - не се прави на недостъпна... Дошъл е момента да "свалиш картите"!

Take_That
07-08-2009, 08:14
Нее, не ме разбра правилно. НИКОГА, ама НИКОГА не съм се правила на недостъпна! Просто в момента не знам как да се държа.

Все пак - не се прави на недостъпна... Дошъл е момента да "свалиш картите"!

+++

NeZaPoznat
07-08-2009, 08:22
Нее, не ме разбра правилно. НИКОГА, ама НИКОГА не съм се правила на недостъпна! Просто в момента не знам как да се държа.

Най-смешно ми е, когато момиче което съм е*ал вземе да ми се прави на недостъпна .... :lol: :lol: :lol:

IRule
07-08-2009, 08:57
За 2 години 1 връзка може да се изчерпа, особено ако е някаква лапешка история, има различни възможности, може момчето да има нова тръпка, тъй като старата вече я няма, може и да му е омръзнало и да предпочита да е сам, пред това да е с теб :-o

Като цяло от всичко което си написала, аз не виждам шанс да продължите заедно, все пак не се предавай.

1 песен подходяща за случая

http://www.youtube.com/watch?v=SkvkwlrRYbM

GossipGirl89
07-08-2009, 09:02
А защо сте се разделили? Какво толкова много си оплескала, че изведнъж след 2 години той да реши, че не те обича вече ?

LadyDy
07-08-2009, 11:02
Дълга е историята. Просто то му се събира на човека и в един момент изпушва...ама и на мен ми е странно, че толкова бързо, за 2 седмици!, реши, че иска да сме приятели.

Странно ми е, обаче, ако кажа, че не искам да се виждаме (колкото да му видя реакцията, аз няма да издържа, ако не го чувам/виждам), какво може да стане...........

Hilary_
07-08-2009, 12:28
Ами според мен не си заслужава да го чакаш когато на него му хрумне ... :? :? И както ти сама каза.. не е първия нито последния ... :? И това ще отмине ... :-)

haddaway
07-09-2009, 00:37
i az imam po4ti sashtiq problem

LadyDy
07-11-2009, 06:47
Единственото, което искам в момента е да се разкарам от скапания живот! Поне да не се измъчвам, щом не ми върви в нищо!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Няма промяна, никаква...надеждата умира последна, ама моята умря много по-рано... :cry:

sextazy_baby
07-11-2009, 09:54
С едно момче не свършва всичко,стегни се,вдигни си главата и продължавай напред...да,ще ти е гадно известно време,но всичко минава.Щом е решил да продължи без теб и ти направи така.Прави неща,с които да се разсееш,но недей да правиш глупости като "да се разкараш от скапания живот".Успех :)

momi4e_bez_du6a
07-11-2009, 10:27
И аз съм имала подобна история изведнъж да иска да сте само приятели ,е в последствие се разбра че не е за 1-2 решението..просто връзката се изчерпва ..чувствата му не са изчезнали просто са отслабнали...ако не сложите край сега ще се събирате и разделяте много пъти и само ще се наранявате,знам го от опит.. също знам и колко ти е тежко,но както ти сама каза не е единствения.. излизай с приятели ,запълвай си времето за да не мислиш за него ,а сега като се видите му кажи че ако мисли че трябва да скъсате го направете ,но приятели да си останете не мисля че е подходящо поне докато ти имаш нещо към него ,е се пак това е мое мнение ... успех :) :)

LadyDy
07-23-2009, 17:13
Видяхме се отново. Той дойде.. и пак нещата стигнаха до секс. Не разбирам вече какво чувства към мен.
Един път каже едно, другия път прави друго.
Съжалява, че ме наранил и не заслужава да го обичам. Ха, кажете на кое да вярвам и какво да правя...

sweety_blondy
07-23-2009, 17:27
Здравей Мила !
От части те разбирам напълно,тей като и аз имах такава връзка с момче от друг град и тя продължи 3 години.Нещата са много сложни,защото да видиш любимия си човек само 3-4-5 пъти в месеца е ужасно нещо.
Според мен за да сте заедно 2 години вече той те обича,може да се инати или просто да иска да останете приятели.. на всекиго се случва,но за мен лично той все още те обича.Чувствата не изчезват за ден,два .. :) Постарай се да говориш с него и да си изясниш нещата.Макар че,когато едно момче скъса с даде момиче ( поне при мен така се получаваше ) той не иска дори приятели да останете. Или гаджета,или нищо. Разбираемо е момчето да иска секс,да правите секс и т.н .. :) Все пак хората не случайно са казали,че една връзка се крепи заради секса.
Това е от мен,всичко е въпрос на думи и чувства! Успех!

InloveAgain
07-23-2009, 18:24
Според мен още те обича..Почакай малко пък каквото стане .. :)

LadyDy
07-26-2009, 19:24
Sorry za kirilicata.

Predi nqkolko dena, dosta pyti povtori, 4e 6tql da sujalqva 100%, za tova, 4e sme se razdelili.
V4era kaza: "Dano sled vreme vsi4ko e kato predi..."

E, aide sega?! :?

valdesbg
07-27-2009, 05:14
Sorry za kirilicata.

Predi nqkolko dena, dosta pyti povtori, 4e 6tql da sujalqva 100%, za tova, 4e sme se razdelili.
V4era kaza: "Dano sled vreme vsi4ko e kato predi..."

E, aide sega?! :?

Това показва повече от незрялост. Искам - не искам - пак искам. Не става така. Краят затова е край, бившите затова са бивши.

Питаш как да се държиш - хладно, студено и безразлично. Сам е поискал да не сте заедно доколкото разбирам, сега ще си носи последствията. Тоя номер с дай ми време е пределно ясен. Няма да се промени нищо. Намерил си е някоя от неговия град(вероятно) и те прави на маймуна. Не си струва да му играеш по свирката и да се връзваш на дивотиите и щуротиите дето ти пуска.

Казвам ти го като момче, минало през този период, и аз съм правил така, и аз съм размотавал девойки.

Знам по каква причина се прави всичко това.

Затова - майната му. Живота е пред теб, не си го проваляй заради някой който не знае какво иска.

fire_cat
07-27-2009, 07:38
Според мен това вече е прекалено - обичам те, не те обичам... Сладващия път, колкото и да те боли, ще е нужно направо да му кажеш да избере най-накрая какво иска и какво чувства към теб. Ако ти отговори, че още те обича и иска да сте заедно - можете да се съберете и да пробвате отново, но ако ти каже, че не иска да сте заедно или че иска още малко време - направо го отрежи. Знам, че се чувстваш много зле, но просто не виждам да има друг начин, който да мине безболезнено. Ще ти е трудно отново, това е вярно. Но по-добре си намери момче, което отново да те направи много щастлива и да те накара да забравиш другия.

RaZzer
07-27-2009, 09:06
Ам и той не знае какво иска и най-лошото от цялата работа е, че ти се измъчваш... Според мен "опри ножа до кокала" и го накарай да избира... Няма смисъл да продължава да те измъчва! :roll:

XTREMEFREERIDE
07-27-2009, 09:14
Говорете много, много сериозно. Не може така да те разиграва. В любовта няма средно положение. Или обичаш, или не.

Priceless
07-27-2009, 11:38
Ти какво искаш от нас? В смисъл .. чувствата са си негови .. ако не можеш да преживееш, че той иска да сте само приятели - приеми фактите и дай напред .. (както се пееше в една песен) 8-)

fenkaaa
07-27-2009, 22:08
Виж .. щом ти се обажда 2-3 пъти на ден не мисля че в него изведнъж е останало само приятелско чувство :) А и съвет .. от личен опит го знам ако бъдеш недостъпна понякога ти помага но в твоя случей не трябва нито да си прекалено мила (да не кажа дори досадна) нито пък да си госпожица "не може да се добереш до мен" .. зависи от неговото държание .. Замисли се - питай го сигурен ли е в това което прави,кажи му че много го обичаш и си готова на всичко за да сте отново заедно пък после кажи как е реагирал и пиши :) :)

ItalianMafia
07-27-2009, 22:14
Такава връзка не свършва просто ей така.. Тръпката в него още я има.. Мисля, че те обича.. Не казваш защо сте се разделили, но щом грешката е в теб значи може би му е писнало и иска да се промениш.. Да спреш да драматизираш (от думите ти излиза така).. Дай му време, а през това време ти мисли как да спреш да правиш от мухата слон.. Бори се за него, щом го обичаш, бъди мила и разбрана.. Надявам се всичко да се оправи.. Успех..

selens
07-27-2009, 22:16
Не се измъчвай,все пак живота е пред теб. :)

Nakadah
07-27-2009, 22:27
Нее, не ме разбра правилно. НИКОГА, ама НИКОГА не съм се правила на недостъпна! Просто в момента не знам как да се държа.

Най-смешно ми е, когато момиче което съм е*ал вземе да ми се прави на недостъпна .... :lol: :lol: :lol:

LadyDy
07-28-2009, 19:29
Dnes pak se vidqhme... Abe, ne znam ve4e.
Prosto se vijda ot kilometri, 4e ima nujda ot po4ivka. T.e da e sam.......

mArMaLaDkA
07-28-2009, 19:33
Ами, остави го да е сам и да прецени.
Само, че и на мен нещо не ми е ясно положението:
- иска да е сам за малко или...
- иска пак да се виждате, но да не се водите официално гаджета.
'Щото по действията му, май е второто.
Явно наистина имате нужда от почивка, за да премислите и да решите. Ама почивка не значи да се преспивате ту в единия, ту в другия, ами да не се виждате известно време. Така е най-добре, според мен.

LadyDy
07-30-2009, 07:16
Не знам вече. Омръзна ми и на мен.
Имам чувството, че ако ми каже, че отново иска да сме заедно, ще преобърна света. Ама сериозно. И каквото и да ми коства, ще съм там във всяка удобна минута...
Ама айде де, дано по-скоро стане така.... :(

Aicken
07-30-2009, 07:31
Нее, не ме разбра правилно. НИКОГА, ама НИКОГА не съм се правила на недостъпна! Просто в момента не знам как да се държа.

Най-смешно ми е, когато момиче което съм е*ал вземе да ми се прави на недостъпна .... :lol: :lol: :lol:


и ти каже "никога повече няма да съм твоя" 8-) а аз сам я праскал 996 пъти и ми е се тая... има ги и такива

KimBerLy1912
07-30-2009, 07:46
Не знам вече. Омръзна ми и на мен.
Имам чувството, че ако ми каже, че отново иска да сме заедно, ще преобърна света. Ама сериозно. И каквото и да ми коства, ще съм там във всяка удобна минута...
Ама айде де, дано по-скоро стане така.... :(
Пожелавам ти успех,но не мисля,че дори и така да стане,нещата във вашата връзка ще седят както преди...
Тва неорентирано поведение всеки го е имал-искам те,не те искам... И за мен най-често причината е трети човек...
Обясни му че не може вечно така да "те иска-не те иска"... Не би трябвало да е толкова трудно решние,имайки предвид 2-те години зад вас...И все пак щом има такова колебание,според мен има намесен и 3-ти човек...
Аз смятам,че човек,който е бил обвързан толкова време,едва ли ще поиска изведнъж да остане сам.. Е,има и изключения..но как да се обясня... Този,досега обвързания наш човек е свикнал да има някой до него ... и бог знае къде и как е срещал 3-тия човек и е решил че е тръпка,и да и даде шанс...
Аз така виждам нещата,ще ми се в твоя случай да греша.... Но поговорете-колкото по-скоро,толкова по-добре... И вземете едно решение... преди да стане късно....
И пак ти казвам-никога няма да е както преди... : (
Успех,мила :-)

LadyDy
07-30-2009, 08:42
"Нямам си друго момиче, нямам намерение да си търся сега''
"Имам чувства към теб, но не са толкова силни"
"Искам да съм сам, а ако реша нещо, ще ти кажа"

Това ми каза по тази тема... :(

KimBerLy1912
07-30-2009, 08:47
Хм... ами тогава му кажи да решава по-бързо,в крайна сметка не купува апартамент...
А сте заедно от 2 години, в такъв случай сам се е вкарал в някъв филм...или може би се е уплашил,че връзката ви става прекалено сериозна...
Тва с "отслабените чувства" ми звучи ... тъпо и недостоверно :?