PDA

View Full Version : изоставена от приятелите ;(



cantlaugh
07-07-2009, 18:19
Хора, вече нямам с кого да споделя. (съжалявам ако има вече такава тема)Преди всичко беше наред, имах си много приятели, разбирах се с всички, а днес ми се стружат някак отчуждени, не ми звънят да излизаме. А аз говоря за всичките ми приятели- хора от различни компании, които не се познават. Не знам защо така се получи. А когато им се обадя все си намират причина да не се видим..коренна разлика. Възможно ли е да съм се променила? да съм станала по-досадна?? аз съм на 17 .. не е ли късно да се променям.. чувствам се ужасно, изоставена,сама.. ;(

monttitty
07-07-2009, 18:28
щом различните компании не се познават,може би само си втълпяваш,ако никой не ти е казал нищо директно :)

glezan4e
07-07-2009, 19:03
Виж и преди съм била така... сега също не мога да се похваля с дълъг списък с приятели.. запознай се с нови хора.. опитай се да поговориш с тези, които са се отчуждили.. не се отказвай..
И знаеш ли.. макар да ти го пиша..аз самата не мога да си вдъхна доверие в момента..но вярвам, че ще си намеря муза, която да ми помогне.. :)

kombarka
07-07-2009, 19:12
Поговори с тях- поне да разбереш причината. Ако продължават да се държат така с теб- зарежи ги. Просто не те заслужават :?
Отиди на нови места, запознай се с нови хора и не обвинявай себе си, защото преди те се били твои приятели, защото са те харесвали такава, каквато си... :)

Mastta
07-07-2009, 19:36
101% си втълпяваш.. :)

Lysit0
07-08-2009, 05:06
Явно просто не си пасвате вече....
ще намериш нови....на 17 си само...не на 71 . ;)

YouCantStopMe
07-08-2009, 05:09
Може и да си втълпяваш,както казаха.
Ти писа - на 17 съм,не е ли малко късно да се променям..Само да ти кажа,че никога не е късно да се промениш.

TheMostBestest
07-08-2009, 09:56
Да се изкаже и безсърдечната грубиянка от форума =)
Ох, много гадно, милата. :(
Не знам, дано се оправят нещата. Обаче поговори с приятелите си.

BaBsYyY_SeXyYy
07-08-2009, 11:39
И аз се чувствам така... само дето съм на 14 ... гадно е, но след време се надявам да им мине, а ако ли не- не е края на света. И без това се надявам догодина да съм в др. училище, така че.. .

ImmortalForever
07-08-2009, 12:08
Че на 17 е правилното време да се промениш според мен...

elito6754
07-08-2009, 12:12
Зарежи ги. Намери си други приятели или просто поговори с тях да видиш къде е проблема. УспеХ! :)

Millen4ety
07-08-2009, 12:45
Спокойно :) И аз съм имала моменти, в които съм имала чувството, че нямам приятели и близки. Но скоро след това всичко си е по старому. Не се притеснявай. Може сега специално да имат ангажименти, да ходят на почивка или просто да нямат възможност. Може пък и наистина да не им се излиза и да си решила, че не искат да са с теб. От друга страна обърни внимание на това дали излизат с компаниите си и дали с другите се държат по същия начин. Ако с тях не потръгне отново, което ме съмнява да стане с всичките ти приятели, намери си нови! Никога не е късно - сега точно започва и нов етап от живота ти, така че гледай в бъдещето и по-бодро :)
Успех! :-)

Tempest
07-08-2009, 13:13
цяла зима имах това чувство, ама... дойде лятото и се успокоих... поговори с тях... може пък наистина да имат работа, сега е лято все пак ;)

cantlaugh
07-08-2009, 14:59
Благодаря на всички :) :)

balon4eee
07-08-2009, 15:34
и при мене настъпи нещо такова ама кво да направя да си го начукат като е така ;\ Майната му .. вчера се скарах с най-добрата уж преятелка ама и тя излизи една шибана кучка 8-) Всички вече иззлобяха адски много няма и искреи хора и от мене имат само мноого поздрави :o

Leopardess
07-08-2009, 20:59
Разговорът с тях е най-доброто възможно "хапче".Щом са ти били добри приятели, би трябвало да са на открито с теб, така че ги питай.
А и помисли с какво си променила поведението си ... оплакваш ли им се постоянно?Натрапваш ли си проблемите?Говориш ли им зад гърба ?
:(

nowandthen
07-08-2009, 20:59
Аз също съм в такава гадна ситуация, направо имам чуството че нямам приятели , който и да помоля да излезем нанякаде все си намира оправдания. Седя си в нас пред компа който открито мразя и още повече се ядосвам и на себе си и на познатите ми. Търся вината в себе си ... Нямам и приятелка от повече от 2 години и самочуствето ми е под нивото на дъното :( И един гаден кръговрат от който немога да видя изхода. Имам желание да изляза, но трябва да ходя сам и а гледам как се разхождат компании или двойки и хептен ми се скапва настроението. Не съм някакво плашило , нормално средностатистическо 21 годишно момче, но с рухнало самочуствие и в огромна дупка в която имам чуството че вече съм стигнал дъното и дори продължавам да копая надолу...

gilotinator
07-08-2009, 21:46
Не си само ти,спокойно.И на мен не ми се обаждат хората,на които съм помагал най-много но не ми пука.Имам 2-3ма добри приятели и тва е.Аристотел е казал:"Който е приятел на всички,не е приятел на никого"(май Аристотел беше :D ).Пък и аз съм странна личност,все ще кажа няква глупост или нещо от тоя род :)