PDA

View Full Version : Бързо отслабване?



presityxo
07-07-2009, 18:24
Искам бързо да сваля някой килограм, така че от сърце Ви моля, не искам коментари от сорта на "тва не е полезно...", "ще се разболееш", "то не става така лесно..." ..........
АМИ аз така свалих 15 кг, и съм в перфектна форма :D просто искам още някой килограм да махна. Доста съм слаба в момента... висока 164 тежа 45кг, но не ме интерисува Вашето мнение за килограмите ми. Искам да знам някой начини за бързо отслабване :)
благодаря на тези който ме разбират :smt008

Bianca
07-07-2009, 18:30
Good luck in anorexie. :-P

adizitk1
07-07-2009, 18:32
Мила ти си скелет! :shock: ...Все пак няма да влизам в ролята на майка ( :D ),така че- можеш със бягане и елкарнитин (чух го от един приятел и като поразучих наистина се указа вярно).
А може ли да споделиш как си ги свалила тези 15 кг? :)

girl91
07-07-2009, 18:55
И защо авторката на темата да е скелет? Аз съм висока горе-длу колкото нея и тежа 45 килограма и въобще не приличам на скелет.
Иначе по темата... не знам как се свалят бързо килограми.

LittleFashionista
07-07-2009, 18:55
и аз искам да разбера как си свалила 15кг. ? :) Но предполагам, че със много воля и спорт...
Иначе ти колко кг. още искаш да свалиш?
Айде няма да се прая на майка и да казвам, че не трябва да сваляш, но повече от 2-3 според мен няма смисъл :? ...
може да ги свалиш със някоя лека диетка(а не от онея строгите дето са с по 1 чай на ден) и бягане, може да караш колело 9мн е приятно през лятото :P ) скачане на въж, и др. подобни..

LittleFashionista
07-07-2009, 18:57
И защо авторката на темата да е скелет? Аз съм висока горе-длу колкото нея и тежа 45 килограма и въобще не приличам на скелет.
Иначе по темата... не знам как се свалят бързо килограми. костите Ви са леки... мисля, че така казваха бабите :-D леки кости, широки кости...забравих к'во точно беше :-D

presityxo
07-07-2009, 20:44
Мила ти си скелет! :shock: ...Все пак няма да влизам в ролята на майка ( :D ),така че- можеш със бягане и елкарнитин (чух го от един приятел и като поразучих наистина се указа вярно).
А може ли да споделиш как си ги свалила тези 15 кг? :)


Ми не беше лесно, но успях. В началото много гладувах, но разбрах че не става само така. Почнах много да спортувам, всеки ден коремни преси и страшно много тичах. Също така, спазвах строга диета... 3 месеца изкарах само на плодове... и като кажа само плодове, найстина САМО ПЛОДОВЕ... всеки ден пишех в една тетрадка какво съм яла, и колко съм спортувала. И всичко това имаше страхотен резултат :)

Също така, много добре работи ябълковата диета :) Изкарах 10 дена само на ябълки, и свалих около 5кг :)

Някой да има други такива идей ? :)

EarthShaker
07-07-2009, 21:05
и ся ако хапнеш нормално ше ти се залепи...

емодол ти го каза, успех в болницата

presityxo
07-07-2009, 21:08
и ся ако хапнеш нормално ше ти се залепи...

емодол ти го каза, успех в болницата


хахах споко пич :D от Септември съм така... достатъчно си преебах корема. Исках да накарам баща ми да се гордее с мен, и все още съм дебела за него :D така че, пожелай ми късмет и останалите, давайте съвети

kuklichka_bg
07-07-2009, 21:31
Нямам думи....
:-o

TheMostBestest
07-07-2009, 23:21
Не, сериозно, ходи на психолог.
Не се ебавам, не се и заяждам.
Анорексията и булимията не са шега работа и повярвай, много съм запозната с тая тема.
А ако просто се правиш на интересна с тая тема, държа да те информирам че си адски зле, за което също препоръчвам психолог.

MadeOfWater
07-08-2009, 05:38
:shock: :shock: :shock: немам думи :shock: :shock: :shock:

harabelka
07-08-2009, 06:10
Good luck in anorexie. :-P
няма какво друго да кажа :?

AutumnTears
07-08-2009, 07:01
след време всички тези изтезания ще ти се отразят на здравето
в твоя случай май и на психиката

miminka__94
07-08-2009, 07:27
еми зависи колко искаш да свалиш ... аз с диета за 8 дни свалих 5 кг като от тези 8 дни всеки ден си правех разходки и коремни преси и само 3 дни бях на фитнес :) ако толкова кг искаш да свалиш мога да ти я кажа

EarthShaker
07-08-2009, 07:37
май не разбрахте, че бързото сваляне НЕ Е КАЧЕСТВЕНО СВАЛЯНЕ...

това е шок за организма и при първа възможност после той иска да си възвърне резервните запаси от мазнини, които са по-трудно свалими и от предните, защото са по-трайни...

малко логика + елементарни познания по анатомия са ви необходими...

Bianca
07-08-2009, 09:03
^ Мхм.
Баща ти??? Яснооо, тук най-вече става въпрос за психологични проблеми. Наистина иди на психолог.
И поговори с баща си, ебати. Верно ли те кара да отслабваш още и още? :shock: Това ми напомня за онея трилърите, блаа.
:?

Bianca
07-08-2009, 09:04
Мила ти си скелет! :shock: ...Все пак няма да влизам в ролята на майка ( :D ),така че- можеш със бягане и елкарнитин (чух го от един приятел и като поразучих наистина се указа вярно).
А може ли да споделиш как си ги свалила тези 15 кг? :)
Понякога е нужно да влизаме в ролята на майките, явно самите им такива не ги ебе много-много какво става с децата им...

Little_Lady93
07-08-2009, 09:11
Такааа и аз да се изкажа по темата.Сама знаеш че си доста слаба както каза.Миналата година по това време свалих 18 кг и станах 36 при ръст 161.Изглеждах като хммм скелет.Иии може би съм била болна от анорексия едла ли някога ще разбера ноооо...Напълно те разбирам защото пак бих го направила ако събера достатъчно воля.Работата е там че след време ще ги качиш (може да е след година 2 и повече но ще стане ) и ще ти е адски гадно и ще ти се реве за сичките пъти в които си се ограничавала а пак не си такава каквато искаш :-x Ужасно е наистина.Аз не съм колкото бях преди да отслабна но както разбра не съм и 36 вече водха ме на диетолог за качване и т.н. , но за всеки качен килограм ще плачеш после и ще ти е адски трудно ,ако още не си си повредила психиката повярвай ми спри дотука..
Иначе метод за бързо сваляне когато си толкова слаба няма :( Аз мога да ти кажа от личен опит какво действа - 1 ябълка на ден и 1 чаша мляко.Карала съм на това и подобно месеци наред и наистина действа стига да имаш волята и да си готова да ти пада косата да ти се лющи кожата и да не говорим за психозата :D Повярвай ми за диети мога много да те съветвам но първо искам да те питам имаш ли цикъл вече на тия кила?

Bianca
07-08-2009, 09:17
^ Ти тъпа ли си, бе?!? Това, че ти си се ебавала неимоверно много с организма си, не значи, че трябва да съветваш и други хора да правят това.... Ви еба и в латерните....
Всъщност не ме грее. Ставайте анорексички, мрете по болниците и това е. Какво се занимавам и аз да наливам акъл в някакви кухи до болка тикви.

Little_Lady93
07-08-2009, 09:25
Не съм и казала да го прави ти не можеш ли да четеш.Да знам че е вредно ако може да спре сега му е времето.Да и по болници съм ходила и ДА пак бих го направила.Зашото само момиче което е било и пълничко и слабо може да каже кое е по добре.За мен лично си заслужава.Много е лесно да гледаш отстрани и да казваш как кг нямат значение и т.н.Много е лесно когато си слабичък и си похапваш така добре.... А такива като мен и нея тряабва да са цял живот на диета и пак да не са такива каквито искат.Мойта тиква ,СКЪПА, определено не по куха от твойта в тва можеш да бъдеш 100% сигурна.И да мога да я съветвам защото съм мн добре запозната с диететиката.Тва че аз не я спазвам се дължи на това че искам резултати веднага а по тези "полезни" начини не става така.
И накарая тя си решава кво да прави щом се чуства добре да е слаба никой няма право да я съди затова.Обадеи ми се когато ти бианке имаш коремче краченца и други нелицеприятни неща пък да видим на кого ще му е куха главата тогава

TheMostBestest
07-08-2009, 09:27
Такааа и аз да се изкажа по темата.Сама знаеш че си доста слаба както каза.Миналата година по това време свалих 18 кг и станах 36 при ръст 161.Изглеждах като хммм скелет.Иии може би съм била болна от анорексия едла ли някога ще разбера ноооо...Напълно те разбирам защото пак бих го направила ако събера достатъчно воля.Работата е там че след време ще ги качиш (може да е след година 2 и повече но ще стане ) и ще ти е адски гадно и ще ти се реве за сичките пъти в които си се ограничавала а пак не си такава каквато искаш :-x Ужасно е наистина.Аз не съм колкото бях преди да отслабна но както разбра не съм и 36 вече водха ме на диетолог за качване и т.н. , но за всеки качен килограм ще плачеш после и ще ти е адски трудно ,ако още не си си повредила психиката повярвай ми спри дотука..
Иначе метод за бързо сваляне когато си толкова слаба няма :( Аз мога да ти кажа от личен опит какво действа - 1 ябълка на ден и 1 чаша мляко.Карала съм на това и подобно месеци наред и наистина действа стига да имаш волята и да си готова да ти пада косата да ти се лющи кожата и да не говорим за психозата :D Повярвай ми за диети мога много да те съветвам но първо искам да те питам имаш ли цикъл вече на тия кила?

Това твоето е точно анорексия, което си е психически и физиологичен проблем. Ходи на психолог, защото анроексията завършва със смърт в големия си процент. И недей да даваш малоумни съвети на другите. Може да си мислиш, че не е сериозно но ходи на п с и х о л о г.

Bianca
07-08-2009, 09:31
Не съм и казала да го прави ти не можеш ли да четеш.Да знам че е вредно ако може да спре сега му е времето.Да и по болници съм ходила и ДА пак бих го направила.Зашото само момиче което е било и пълничко и слабо може да каже кое е по добре.За мен лично си заслужава.Много е лесно да гледаш отстрани и да казваш как кг нямат значение и т.н.Много е лесно когато си слабичък и си похапваш така добре.... А такива като мен и нея тряабва да са цял живот на диета и пак да не са такива каквито искат.Мойта тиква ,СКЪПА, определено не по куха от твойта в тва можеш да бъдеш 100% сигурна.И да мога да я съветвам защото съм мн добре запозната с диететиката.Тва че аз не я спазвам се дължи на това че искам резултати веднага а по тези "полезни" начини не става така.
И накарая тя си решава кво да прави щом се чуства добре да е слаба никой няма право да я съди затова.Обадеи ми се когато ти бианке имаш коремче краченца и други нелицеприятни неща пък да видим на кого ще му е куха главата тогава
Ти си тъпо говедо. Тъпо, тъпо, тъпо, тъпо, тъпо! Щом си мислиш, че е по-добре да мреш по болниците, отколкото да изглеждаш нормално, МРИ, само недей да подстрекаваш и другите към такъв начин на живот.
Авторке, моля те, не я слушай тая, не е добре с главата.... Съвсем добре си с килограмите, дори си доста слаба. Просто спортувай, за да се стегнеш, отслабване не ти трябва.

Little_Lady93
07-08-2009, 09:31
И на психолог съм ходила айде малко по-спокойно.Много добре съм запозната с тоя проблем.Вие недейте да ми казвате какво да правя щото хич си нямате идея аз доколко съм навърте в тая тема.
Айде мерси за заръките и със здраве

akinom
07-08-2009, 09:35
Момичета, чувството да си слаб е нещо страхотно! Но само, когато си се постарал за това, усилията се възнаграждават със спокойсвтвие, самоувереност, щастие.. за някои момичета, това е от огромно значение. Представете си като са били по 60,70 кг и са ги наранявали психически съучениците им, те как да реагират, според вас? Няма да се дадат да им съсипват живота,я! Ето, аз няма да крия в 4-5 клас бях 65кг. 160см. висока.. унижения големи, все с наведена глава ходех на училище беше ме срам да излизам на дъската, всички се смяха и ме унижаваха, нямах и приятели, което беше най- смазващото..нямах на кого да се опра, да споделя, майка беше в чужбина. И сама един ден се реших и почнах да свалям килограмите и за 6 месеца смъкнах 20 кг... спрях до там, зашото вече заприличвах на скелет, но толкова бях щастлива... няма такова чувство, казвам ви! Намерих си и приятели, станах по- общителна, въобще коренно се промених.. Продължавам да спазвам диети, ограничения, сигурно ще ми остане до живот, :D но съм горда с постигнатото и нежелая дори да си спомням за онези години, само като се погледна и настроението ми се оправя! :) Не губете воля, но и непрекалявайте със слабеенето.. за бързото сваляне на кг, мога да кажа само, че се връща после тройно, всичко с мярка и много спорт. :)

Little_Lady93
07-08-2009, 09:35
Не съм и казала да го прави ти не можеш ли да четеш.Да знам че е вредно ако може да спре сега му е времето.Да и по болници съм ходила и ДА пак бих го направила.Зашото само момиче което е било и пълничко и слабо може да каже кое е по добре.За мен лично си заслужава.Много е лесно да гледаш отстрани и да казваш как кг нямат значение и т.н.Много е лесно когато си слабичък и си похапваш така добре.... А такива като мен и нея тряабва да са цял живот на диета и пак да не са такива каквито искат.Мойта тиква ,СКЪПА, определено не по куха от твойта в тва можеш да бъдеш 100% сигурна.И да мога да я съветвам защото съм мн добре запозната с диететиката.Тва че аз не я спазвам се дължи на това че искам резултати веднага а по тези "полезни" начини не става така.
И накарая тя си решава кво да прави щом се чуства добре да е слаба никой няма право да я съди затова.Обадеи ми се когато ти бианке имаш коремче краченца и други нелицеприятни неща пък да видим на кого ще му е куха главата тогава
Ти си тъпо говедо. Тъпо, тъпо, тъпо, тъпо, тъпо! Щом си мислиш, че е по-добре да мреш по болниците, отколкото да изглеждаш нормално, МРИ, само недей да подстрекаваш и другите към такъв начин на живот.
Авторке, моля те, не я слушай тая, не е добре с главата.... Съвсем добре си с килограмите, дори си доста слаба. Просто спортувай, за да се стегнеш, отслабване не ти трябва.

ПАтката в случая си ти.Егати простото същество.В началото започнах с тва че е слаба боже колк сте зле.Вие само и даватенякви съвети които не искала недей отслабва дрън дрън.Момичето го е написало ясно и точно че не я инт ващо мнение дали е мн слаба или не.Аман от натрапници :booooomb: :-x Тва сичко и го казвате от от мн завист щото и вие си мечтаете да имате нейната или мойта воля ама НЕ!!! Тряа се малко упористост за тая работа а вие очевидно нямате такава :(

Little_Lady93
07-08-2009, 09:41
Момичета, чувството да си слаб е нещо страхотно! Но само, когато си се постарал за това, усилията се възнаграждават със спокойсвтвие, самоувереност, щастие.. за някои момичета, това е от огромно значение. Представете си като са били по 60,70 кг и са ги наранявали психически съучениците им, те как да реагират, според вас? Няма да се дадат да им съсипват живота,я! Ето, аз няма да крия в 4-5 клас бях 65кг. 160см. висока.. унижения големи, все с наведена глава ходех на училище беше ме срам да излизам на дъската, всички се смяха и ме унижаваха, нямах и приятели, което беше най- смазващото..нямах на кого да се опра, да споделя, майка беше в чужбина. И сама един ден се реших и почнах да свалям килограмите и за 6 месеца смъкнах 20 кг... спрях до там, зашото вече заприличвах на скелет, но толкова бях щастлива... няма такова чувство, казвам ви! Намерих си и приятели, станах по- общителна, въобще коренно се промених.. Продължавам да спазвам диети, ограничения, сигурно ще ми остане до живот, :D но съм горда с постигнатото и нежелая дори да си спомням за онези години, само като се погледна и настроението ми се оправя! :) Не губете воля, но и непрекалявайте със слабеенето.. за бързото сваляне на кг, мога да кажа само, че се връща после тройно, всичко с мярка и много спорт. :)
Ето затва става дума .Тука съм напълно съгласна :)

Bianca
07-08-2009, 09:44
Не съм и казала да го прави ти не можеш ли да четеш.Да знам че е вредно ако може да спре сега му е времето.Да и по болници съм ходила и ДА пак бих го направила.Зашото само момиче което е било и пълничко и слабо може да каже кое е по добре.За мен лично си заслужава.Много е лесно да гледаш отстрани и да казваш как кг нямат значение и т.н.Много е лесно когато си слабичък и си похапваш така добре.... А такива като мен и нея тряабва да са цял живот на диета и пак да не са такива каквито искат.Мойта тиква ,СКЪПА, определено не по куха от твойта в тва можеш да бъдеш 100% сигурна.И да мога да я съветвам защото съм мн добре запозната с диететиката.Тва че аз не я спазвам се дължи на това че искам резултати веднага а по тези "полезни" начини не става така.
И накарая тя си решава кво да прави щом се чуства добре да е слаба никой няма право да я съди затова.Обадеи ми се когато ти бианке имаш коремче краченца и други нелицеприятни неща пък да видим на кого ще му е куха главата тогава
Ти си тъпо говедо. Тъпо, тъпо, тъпо, тъпо, тъпо! Щом си мислиш, че е по-добре да мреш по болниците, отколкото да изглеждаш нормално, МРИ, само недей да подстрекаваш и другите към такъв начин на живот.
Авторке, моля те, не я слушай тая, не е добре с главата.... Съвсем добре си с килограмите, дори си доста слаба. Просто спортувай, за да се стегнеш, отслабване не ти трябва.

ПАтката в случая си ти.Егати простото същество.В началото започнах с тва че е слаба боже колк сте зле.Вие само и даватенякви съвети които не искала недей отслабва дрън дрън.Момичето го е написало ясно и точно че не я инт ващо мнение дали е мн слаба или не.Аман от натрапници :booooomb: :-x Тва сичко и го казвате от от мн завист щото и вие си мечтаете да имате нейната или мойта воля ама НЕ!!! Тряа се малко упористост за тая работа а вие очевидно нямате такава :(
Аз нямам вашата воля, ама работата е там, че не ми и трябва, имам си по-хубаво тяло и без диети. ;) Така че не говори за завист, моля те.
П. П. Това вашето не е воля, ако имахте воля, нямаше да се чудите как да отслабнете по-бързо и нетрайно. Само за постепенно, но качествено отслабване се иска воля. ;) За другото се иска тъпотия, а като гледам – имате я в излишък.

presityxo
07-08-2009, 11:39
еми зависи колко искаш да свалиш ... аз с диета за 8 дни свалих 5 кг като от тези 8 дни всеки ден си правех разходки и коремни преси и само 3 дни бях на фитнес :) ако толкова кг искаш да свалиш мога да ти я кажа

кажи как :)

presityxo
07-08-2009, 11:43
Такааа и аз да се изкажа по темата.Сама знаеш че си доста слаба както каза.Миналата година по това време свалих 18 кг и станах 36 при ръст 161.Изглеждах като хммм скелет.Иии може би съм била болна от анорексия едла ли някога ще разбера ноооо...Напълно те разбирам защото пак бих го направила ако събера достатъчно воля.Работата е там че след време ще ги качиш (може да е след година 2 и повече но ще стане ) и ще ти е адски гадно и ще ти се реве за сичките пъти в които си се ограничавала а пак не си такава каквато искаш :-x Ужасно е наистина.Аз не съм колкото бях преди да отслабна но както разбра не съм и 36 вече водха ме на диетолог за качване и т.н. , но за всеки качен килограм ще плачеш после и ще ти е адски трудно ,ако още не си си повредила психиката повярвай ми спри дотука..
Иначе метод за бързо сваляне когато си толкова слаба няма :( Аз мога да ти кажа от личен опит какво действа - 1 ябълка на ден и 1 чаша мляко.Карала съм на това и подобно месеци наред и наистина действа стига да имаш волята и да си готова да ти пада косата да ти се лющи кожата и да не говорим за психозата :D Повярвай ми за диети мога много да те съветвам но първо искам да те питам имаш ли цикъл вече на тия кила?



Първоооо, хора, нормален човек съм... по дяволите, не съм психично болна. Само дето имам баща който не се интерисува от мен, не означава че нещо не съм наред с главата. Иначе да ти отговоря на въпроса, все още имам цикъл.

Little_Lady93
07-08-2009, 11:44
mila ne 4e ne6to ama kato si tolkova slabi4ka e absurd ti da svali6 tolkova .Ne izkam da zvu4a gadno sori :-)

Little_Lady93
07-08-2009, 11:49
Такааа и аз да се изкажа по темата.Сама знаеш че си доста слаба както каза.Миналата година по това време свалих 18 кг и станах 36 при ръст 161.Изглеждах като хммм скелет.Иии може би съм била болна от анорексия едла ли някога ще разбера ноооо...Напълно те разбирам защото пак бих го направила ако събера достатъчно воля.Работата е там че след време ще ги качиш (може да е след година 2 и повече но ще стане ) и ще ти е адски гадно и ще ти се реве за сичките пъти в които си се ограничавала а пак не си такава каквато искаш :-x Ужасно е наистина.Аз не съм колкото бях преди да отслабна но както разбра не съм и 36 вече водха ме на диетолог за качване и т.н. , но за всеки качен килограм ще плачеш после и ще ти е адски трудно ,ако още не си си повредила психиката повярвай ми спри дотука..
Иначе метод за бързо сваляне когато си толкова слаба няма :( Аз мога да ти кажа от личен опит какво действа - 1 ябълка на ден и 1 чаша мляко.Карала съм на това и подобно месеци наред и наистина действа стига да имаш волята и да си готова да ти пада косата да ти се лющи кожата и да не говорим за психозата :D Повярвай ми за диети мога много да те съветвам но първо искам да те питам имаш ли цикъл вече на тия кила?



Първоооо, хора, нормален човек съм... по дяволите, не съм психично болна. Само дето имам баща който не се интерисува от мен, не означава че нещо не съм наред с главата. Иначе да ти отговоря на въпроса, все още имам цикъл.

Не мисля че си психично болна а просто че имаш ниско самочуствие.Спокойно знам какво е родителите ти да не те забелязват и когато се опиташ да им кажеш нещо никога не те чуват или по лошо започват си раговора през теб :D Всичките тия работи идват от семейството...

presityxo
07-08-2009, 11:58
Такааа, чудя се от къде да започна... миналото лято, бях около 162-163 висока, и тежах около 60 килограма... Абсолютно всички ме правеха на гъз заради килограмите ми. Да не говорим че баща ми беше един от тях... за това реших да отслабна за да докажа на всички че мога да постигна перфектно тяло. Така като много обичах сладкото, заместих до с ядки, но най отслабнах с глад... Нямах много енергия, и за това спах когато имах възможност. В момента, всичките ми приятели и познати, ми казват че изглеждам перфектно. Цялата тая работа почна от края на Август, и както виждате, продължавам :---)
Написах тази тема в този форум, за да ми препоръчате диети, а НЕ да ми казвата че съм анорексична или че трябва да отида на психолог. Знам че това което правя не е полезно, но това си е лично моя работа. Благодаря ви на всички който ме разбирате :)

elito6754
07-08-2009, 12:16
Щом като си е твоя работа - отиди на диетолог да ти направи диета. Всички умирате просто сами диетите, има си хора за тая работа.

Little_Lady93
07-08-2009, 12:20
Само дато като отиде на диетолог 100% диетата която ше и направи ще е за качване :D

elito6754
07-08-2009, 12:35
Прав ще бъде.

akinom
07-08-2009, 17:39
presityxo, колко кг искаш да свалиш?

TheMostBestest
07-08-2009, 18:48
И на психолог съм ходила айде малко по-спокойно.Много добре съм запозната с тоя проблем.Вие недейте да ми казвате какво да правя щото хич си нямате идея аз доколко съм навърте в тая тема.
Айде мерси за заръките и със здраве
Aз съм си спокойна, защо мислиш че ме безпокои факта, че ще мреш по болниците? Недей да ми обясняваш колко си запозната, щото и аз съм доста навътре в темата, както отбелязах в първия си пост тук. Човек ви пише какво е правилно да се направи във случая и така нататък, тя се репчи. Ама знаеш ли колко ме ебе дали ще станеш плешив скелет без зъби (ако не си вече такъв?) Е, ако не знаеш, ще ти кажа- никак. Bianca е абсолютно права, направо ми взе думите. Съгласна съм със всяка дума от тоя пост:

Ти си тъпо говедо. Тъпо, тъпо, тъпо, тъпо, тъпо! Щом си мислиш, че е по-добре да мреш по болниците, отколкото да изглеждаш нормално, МРИ, само недей да подстрекаваш и другите към такъв начин на живот.
Авторке, моля те, не я слушай тая, не е добре с главата.... Съвсем добре си с килограмите, дори си доста слаба. Просто спортувай, за да се стегнеш, отслабване не ти трябва.

Тва е.
Със здраве, да. Аз поне ще се постарая за мойто :)

gorgeous
07-08-2009, 18:55
болни мозъци...

mArMaLaDkA
07-08-2009, 19:05
^ Ама моля ти се, те гладуват и се тъпчат с хапченца, кафенца и чайченца за "феноменални резултати", защото са твъъъъърде дебели.
Болестно състояние е това и поправия явно няма. Предпочитам да имам леко коремче, отколкото да ме захранват със системи. Имаме си две бивши анорексички във форума(поне за толкова си спомням), накарай ги да ти разкажат какъв кеф им е било тогава.
И къде са родителите в такъв случай? Пият си кафето или не се прибират изобщо вкъщи? :? Авторке, децата са жестоки понякога. И не само те. Човешката злоба съществува навсякъде. Ако не за килограми, то все ще намери кой да ти злобее за нещо друго. Престани да си такава мекушава и да се поддаваш на чужди влияния. Продължават да те избиват комплекси, въпреки че имаш нормални килограми, даже си малко слабичка. Трябва да се пребориш с подигравките в миналото и да продължиш напред, иначе нищо добро не те очаква.

TheNewReligion
07-08-2009, 19:09
Не яж нищо и ще станеш, каквато искаш.

TheMostBestest
07-08-2009, 19:10
^ Родителите в почти всички случаи са безсилни.

mArMaLaDkA
07-08-2009, 19:25
Безсилни не е точната дума. По-скоро не умеят да общуват с децата си. И аз като малка търпях доста подигравки и тормоз от съучениците си по най-различни поводи. Беше ми се сринало напълно самочувствието, супер натрапчиви мисли ми се въртяха в главата, такива, каквито не трябва изобщо да се въртят в главата на малко дете, което има цял един живот пред себе си, толкова изтормозена бях. Майка ми се правеше, че нищо не се случва, не ме подкрепяше изобщо, даже ми се ядосваше, ако й звъннех да дойдe да ме посрещне от някъде си, защото ме беше страх тоя и оня да не ми направи нещо. В един момент обаче започнах да споделям повече с баща ми, той говореше с мен, успокояваше ме, изслушваше ме и най-важното - опитваше се по всевъзможни начини да реши проблемите ми. Благодарение на него самочувствието ми се върна, станах по-силна и преборих най-големите си страхове. Не, защото съм изключително смела, защото съм пораснала или поради някаква причина, ами именно поради това - че получавах подкрепа.
И никой не може да ме убеди, че родителите са безсилни, абсолютно никой. Комуникацията с детето е най-важна и ако нея я няма, се случват много проблеми, които остават висящи. То това с "безсилието" е най-лесното да го кажеш. В момента, в който разбереш, че детето ти има проблем(независимо дали става дума за ниско самочувствие или проблем с приятели), не трябва да тръгваш да се шашкаш и да се тръшкаш, или пък да му крещиш и да го поставяш в строг тъмничен затвор, ами да си хладнокръвен и да умееш да увериш детето си, че си зад него, че ще му помогнеш, че в теб ще срещне опора и защита, а не някой, който само си говори врели-некипели и е срещу теб. Все едно да кажеш, че ако детето ти пропуши и пропие на 12-13, нищо не можеш да направиш. Вярно, ситуацията, която се обсъжда в темата е много по-деликатна, но пък тъпите оправдания, които се използват, са мо-тамо.

Little_Lady93
07-08-2009, 19:28
И на психолог съм ходила айде малко по-спокойно.Много добре съм запозната с тоя проблем.Вие недейте да ми казвате какво да правя щото хич си нямате идея аз доколко съм навърте в тая тема.
Айде мерси за заръките и със здраве
Aз съм си спокойна, защо мислиш че ме безпокои факта, че ще мреш по болниците? Недей да ми обясняваш колко си запозната, щото и аз съм доста навътре в темата, както отбелязах в първия си пост тук. Човек ви пише какво е правилно да се направи във случая и така нататък, тя се репчи. Ама знаеш ли колко ме е** дали ще станеш плешив скелет без зъби (ако не си вече такъв?) Е, ако не знаеш, ще ти кажа- никак. Bianca е абсолютно права, направо ми взе думите. Съгласна съм със всяка дума от тоя пост:

Ти си тъпо говедо. Тъпо, тъпо, тъпо, тъпо, тъпо! Щом си мислиш, че е по-добре да мреш по болниците, отколкото да изглеждаш нормално, МРИ, само недей да подстрекаваш и другите към такъв начин на живот.
Авторке, моля те, не я слушай тая, не е добре с главата.... Съвсем добре си с килограмите, дори си доста слаба. Просто спортувай, за да се стегнеш, отслабване не ти трябва.

Тва е.
Със здраве, да. Аз поне ще се постарая за мойто :)
Aй не ми казвай кой е тъп и кой не.Супер си зле апък за Нианка въобще няма да коментирам.Грижи си се за здравето мн се радвам за теб... ще плачеш и ти след някой друг месец ама да видим.Болни неболни не сме слепи.да си отваряла наскоро списание?!

mArMaLaDkA
07-08-2009, 19:35
Списание? Ти какво - гледаш анорексичките от списанията и ги въздигаш на пиедестал? Ако утре моделките станат по 85 кг, ти ще станеш ли като тях, за да си като по модата? Недейте да се излагате. Няма нищо по-важно от здравето. Умееш ли да се храниш здравословно и да спортуваш(но не с 250 щраквания на бутона на мишката в минута или пресягането за новата порция бонбонки), проблеми с теглото надали ще имаш. Едно е да искаш да отслабнеш, за да имаш хубаво тяло, с плоско и хубаво коремче, друго е да ти мръдне горе и да изпадаш в разни крайности.

Shia
07-08-2009, 19:37
И като си слаба баща ти ще почне да се интересува от теб,заради едното тяло???

TheMostBestest
07-08-2009, 19:43
И на психолог съм ходила айде малко по-спокойно.Много добре съм запозната с тоя проблем.Вие недейте да ми казвате какво да правя щото хич си нямате идея аз доколко съм навърте в тая тема.
Айде мерси за заръките и със здраве
Aз съм си спокойна, защо мислиш че ме безпокои факта, че ще мреш по болниците? Недей да ми обясняваш колко си запозната, щото и аз съм доста навътре в темата, както отбелязах в първия си пост тук. Човек ви пише какво е правилно да се направи във случая и така нататък, тя се репчи. Ама знаеш ли колко ме е** дали ще станеш плешив скелет без зъби (ако не си вече такъв?) Е, ако не знаеш, ще ти кажа- никак. Bianca е абсолютно права, направо ми взе думите. Съгласна съм със всяка дума от тоя пост:

Ти си тъпо говедо. Тъпо, тъпо, тъпо, тъпо, тъпо! Щом си мислиш, че е по-добре да мреш по болниците, отколкото да изглеждаш нормално, МРИ, само недей да подстрекаваш и другите към такъв начин на живот.
Авторке, моля те, не я слушай тая, не е добре с главата.... Съвсем добре си с килограмите, дори си доста слаба. Просто спортувай, за да се стегнеш, отслабване не ти трябва.

Тва е.
Със здраве, да. Аз поне ще се постарая за мойто :)
Aй не ми казвай кой е тъп и кой не.Супер си зле апък за Нианка въобще няма да коментирам.Грижи си се за здравето мн се радвам за теб... ще плачеш и ти след някой друг месец ама да видим.Болни неболни не сме слепи.да си отваряла наскоро списание?!
А ти да си отваряла наскоро учебник по български език? ;)
Реторичен въпрос, не ми отговаряй.
Не съм аз злето. Само един мега комплексиран и психически нестабилен човек би се докарал до твоето ниво. 'Да си отваряла списание?' Нененене, няма да коментирам. То няма какво да се коментира просто. Просто прекратявам диалога с тебе, мега си тъпа...
Както мАрМаЛаДкА каза- предпочитам да имам коремче. (примерно).
Не си падам по ходещи скелети без коса и зъби, които припадат по улиците, щото така е якооо.
Между другото, много си дебела, ей за тва никой не те харесва, вземи отслабни малко, какво е това безобразие. Ако бях на твое място веднага бих се подложила на някоя липосукция. Даже не една, а десет. Мазно кюфте. :?

soif
07-08-2009, 19:51
[/quote]
А ти да си отваряла наскоро учебник по български език? ;)
Реторичен въпрос, не ми отговаряй.
Не съм аз злето. Само един мега комплексиран и психически нестабилен човек би се докарал до твоето ниво. 'Да си отваряла списание?' Нененене, няма да коментирам. То няма какво да се коментира просто. Просто прекратявам диалога с тебе, мега си тъпа...
Както мАрМаЛаДкА каза- предпочитам да имам коремче. (примерно).
Не си падам по ходещи скелети без коса и зъби, които припадат по улиците, щото така е якооо.
Между другото, много си дебела, ей за тва никой не те харесва, вземи отслабни малко, какво е това безобразие. Ако бях на твое място веднага бих се подложила на някоя липосукция. Даже не една, а десет. Мазно кюфте. :? [/quote]
+1

Little_Lady93
07-08-2009, 19:51
TheMostBestest мн си интелигентна просто.Айде стига вече с тия нападки че ми писна.И мен не ме кефи че реалността е такава ама кво да се рпай.Живеем в общество продиктувано от модела на слабата и перфектна жена, по която не трябва да има и 1 косъмче , а целулитът се смята за престъпление.Дали ти харесва или не никой не те пита.Просто е така.И като си толкоз запозната би тряало да си чела че такива момичета като нас обикновено са амбициозни и имат "акъл в главата".Да си виждала тъпа ( сети се сама в кой смисъл) анорексичка???
"Няма защо да се страхувате от съвършенството, и без това никога няма да го постигнете"
piece
:-)

mArMaLaDkA
07-08-2009, 19:53
Ааа защо не ми отговори на въпроса?

Bianca
07-08-2009, 19:55
Piece? Парче? :D
Ето, вече видях тъпа анорексичка!!!

soif
07-08-2009, 19:56
little_lady93 винаги съм се чудела как е възможно да има толкова заблудени хора? Въобще замисляш ли се колко глупости изписа досега и ако за теб идоли са моделите от списанията то тогава жалко за теб ,но недей да съветваш и другите да се превръщат в жалко подобие на човек.

RaI4etO
07-08-2009, 20:02
Не е истина колко много се вживявате и вие в проблемите на авторката!Като си мисли,че е дебела,да си отслабва там както знае,а че е болна няма съмнение,ама и на вас не би трябвало да ви пука,още повече как се отнася към вас,явно е ,че няма и 1 от съветите ви да послуша.Затова спрете с тия драми!

Little_Lady93
07-08-2009, 20:03
Оф кажете ми че сте природно тъпи и не можете да четете.На никого не кавам какво да прави- точно вие правите това.Всеки има право на избор!
Мн ще е добре да го разберете най-накрая.Ми като си ви харесва стойте си кифли (в онзи смислън на думичката).И моля ви не тръгвайте сега да търсите в чичко Гугъл думичката "затапки" щото сте ми оригинални като турски анцуг.То с добро явно не става!Нека е война :D

Bianca
07-08-2009, 20:09
Алооо, кифла ли ме нарече? :-D Това, че не спазваме "убийствени" диети, не значи, че нямаме хубаво тяло. :)

LittleFashionista
07-08-2009, 20:10
TheMostBestest мн си интелигентна просто.Айде стига вече с тия нападки че ми писна.И мен не ме кефи че реалността е такава ама кво да се рпай.Живеем в общество продиктувано от модела на слабата и перфектна жена , по която не трябва да има и 1 косъмче , а целулитът се смята за престъпление.Дали ти харесва или не никой не те пита.Просто е така.И като си толкоз запозната би тряало да си чела че такива момичета като нас обикновено са амбициозни и имат "акъл в главата".Да си виждала тъпа ( сети се сама в кой смисъл) анорексичка???
"Няма защо да се страхувате от съвършенството, и без това никога няма да го постигнете"
piece
:-) няма перфектни хора миличка.
И междодругото анорексичките са супер тъпи, иначе нямаше да си причиняват това :wink:
А и междодругото имат ужасна памет. И мозъка,както всеки друг човешки орган иска храна, и като не си я добавя, не може да работи добре...

Little_Lady93
07-08-2009, 20:15
Bianca видях ти тялото не се пали толкова :D :D и да нарекох те кифла!Искаш ки да ти разясня кво значи
:-D

Bianca
07-08-2009, 20:19
Bianca видях ти тялото не се пали толкова :D :D и да нарекох те кифла!Искаш ки да ти разясня кво значи
:-D
Да, моля те, разясни ми, не го разбирам това понятие. :-k
Кифла съм, защото ребрата ми не се броят ли? Щом си казала...

Little_Lady93
07-08-2009, 20:20
кифла = дебело неприятно момиче .Мисля да наблегна на второто :grin:

LittleFashionista
07-08-2009, 20:22
кифла = дебело неприятно момиче .Мисля да наблегна на второто :grin: тогава ти си тънка кифла. И да наблегнем на неприятна

Bianca
07-08-2009, 20:25
кифла = дебело неприятно момиче .Мисля да наблегна на второто :grin:
Ахахаха, вярно, че не съм в най-невероятната си форма, ама дебела ли ме нарече? :-o Лолз.

Little_Lady93
07-08-2009, 20:27
Не не мисля че си чак дебела ....но има какво да се желае :-D

LittleFashionista
07-08-2009, 20:27
кифла = дебело неприятно момиче .Мисля да наблегна на второто :grin:
Ахахаха, вярно, че не съм в най-невероятната си форма, ама дебела ли ме нарече? :-o Лолз. ооо да надхвърляш 40кг. к'ва дебела кифла :lol:

Bianca
07-08-2009, 20:29
Не не мисля че си чак дебела ....но има какво да се желае :-D
Примерно? ;) Да, знам, че мога да махна 2-3 кг, обаче предпочитам да си ходя така пред това, да ме захранват със системи.
Пък и аз мога да ги смъкна, но въпросът е там, че имам търпение и ще е трайно, за разлика от вашите бързи и нетрайни диети.

RaI4etO
07-09-2009, 04:58
Не не мисля че си чак дебела ....но има какво да се желае :-D
Примерно? ;) Да, знам, че мога да махна 2-3 кг, обаче предпочитам да си ходя така пред това, да ме захранват със системи.
Пък и аз мога да ги смъкна, но въпросът е там, че имам търпение и ще е трайно, за разлика от вашите бързи и нетрайни диети.
Bianca,много си добре така,какво и се обясняваш,да си умират те,а ни е другите ще си се храним здравословно(или кой както иска) и ще сме си ОК. :-)

UnBelievable
07-09-2009, 05:28
Не не мисля че си чак дебела ....но има какво да се желае :-D
WTF :lol: :lol: :razz:

LittleFashionista
07-09-2009, 05:52
Little_Lady93 и другите й "дебееели" 40 килограмови приятелки гледайте днеска " На кафе" с Гала от 9 или 9:30 до 12 и си вземете малко поука! Ще дават една бивша(а може би още не се е излекувала) анорексичка която ще разказва. Така, че гледайте го (ако сте се събудили) за да чуете колко е хубаво да се лежи бо болниците

Little_Lady93
07-09-2009, 07:19
Радвам се че ви забавлявам ,но аз пък мисля че има какво да се желае.И откуде дееба знаете аз колко тежа мн ми е интересно :D

Little_Lady93
07-09-2009, 07:20
Като толкова си се харесвате аре чупката!Кво прайте в тоя раздел ?

soif
07-09-2009, 08:36
Като толкова си се харесвате аре чупката!Кво прайте в тоя раздел ?
как какво правим?Възхищаваме се групово на умните идеи ,които бликат от теб :grin:

soif
07-09-2009, 08:37
Като толкова си се харесвате аре чупката!Кво прайте в тоя раздел ?
как какво правим?Възхищаваме се групово на умните идеи ,които бликат от теб :grin:

evi_vd
07-09-2009, 08:46
бързо отслабване=бързо напълняване
бих ти казала просо да се храниш здравословно и всичко ще е наред
повечко плодове.. сега лятото -ако не ядеш пресни плодове и зеленчуци .. то кога(дини, праскови, кайсии... и тн)
мм вместо сладолед.. студено кисело мляко, за някои може и да звучи гадно, но е освежаващо
вместо бял хляб.. ръжен, пълнозърнест и в най-краен случай сухари ама от пълносърнесто или ръжено брашно
какво др да ти кажа.. овесени ядки с кисело мляко и мед за ослаждане е вкусно
общо взето това е - и естествно мн движение, упражнения ама то това си е ясно ..

kuklichka_bg
07-09-2009, 09:08
сухарите са много калорични. :)
Според мен яж от това,което ти се яде,но по-малко.Като знаеш,че нещо ти е забранено,го искаш повече.

evi_vd
07-09-2009, 09:18
под сухари нямам предвид бейк ролс или тъй подобни, умишлено казах с пълнозърнесто, ръжено брашно, които да съдържат фибри
полезни са, защото активизират метаболизма
нискокалорични са, защото едно парче е окло 40 ckal, което да ти кажа не е нищо :?

kuklichka_bg
07-09-2009, 09:24
И аз неговоря за бейкролс,а за обикновето сухари.100гр са около 370 калории.Както и да еее :P

evi_vd
07-09-2009, 09:37
ми то попринцип не се ядат по 100 гр сухари .. това са ти 10 парчета.. все едно 10 филии хляб, кои яде по 10 филии хляб?!

kuklichka_bg
07-09-2009, 09:43
100 гр сухари са по-калорични от 100 гр хляб.
Незнам кой,как и по колко яде.Но много по-удачно е да изядеш 1 филия хляб и да се наядеш,отколкото 1 сухар и да си залъжеш стомаха за 1 час.

evi_vd
07-09-2009, 09:45
всеки според тялото си

lazzza
07-09-2009, 10:51
Така след като изчетох всичките 6 страници , държа да кажа че момичето не е виновно за състоянието си . Моята съдба е същата само че аз отслабнах с 14 кг . Никой няма право да я вини че е виновна защото наистина само този който е минал през това знае какво е .. колко е мъчително , Все още помня безсънните нощи . белезите по ръцете , омразата , нервните пристъпи , часовете при психиатъра , скандалите с родителите , криеницата и лъжата за храната ,, и още и още .. лошото е че никой не осъзнава колко е противно .. колко е тежко да живееш в този свят .. красив , когато още не си попаднал в него и кошмара на всяко момиче когато вече не може да се измъкне от там .. а последиците са много . Аз лично нямам цикъл от 6 месеца , имам язва , свикнах с диоретиците , слабителните , косата ми опада , кожата ми стана суха , зъбите ми се прецакаха (емайл и т.н) , ноктите ми вече ги няма . и още куп неща и за какво ?! За да отида на кастинг и да ми кажат : 'съжаляваме , много си ниска не ставаш за манекен .' .. и какво ? - мислят си че си като другите разглезени момиченца .. а всъщност аз смея да твърдя че това което направих беше като да минеш през ада .. може да не ви се струва много отстрани но този който го е преживял сега ще ме разбере .. 3 месеца аз искарвах на сокове и вода .. след това започнах с пюретата и антидепресантите , часовете при психолога и системите , докато ме закрепят беше доста трудно , дори още не съм добре . Сега ям зеленчуци , плодове които най-често повръщам придружено с кръв и адски болки .. МОЯТ СЪВЕТ Е АКО ИСКАТЕ ДА ОТСЛАБНЕТЕ СПОРТА МУ Е МАЙКАТА , А НЕ НЯКАКВИТЕ ТЪПИ ДИЕТИ . НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ С ТОВА . ! ОБРИЧАТЕ СЕ НА СМЪРТ . МОЛЯ ВИ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ВЪРХУ НАПИСАНОТО ПО - ГОРЕ , МЕРСИ :)

Bianca
07-09-2009, 11:08
^ Ужасна история. А цикълът.... няма ли начин да се появи?

lazzza
07-09-2009, 11:13
Единственият път е да пия хормони , но нито майка ми , нито аз сме съгласни с това . особено в това ми състояние . :)

addicted2y0u
07-09-2009, 11:26
Така след като изчетох всичките 6 страници , държа да кажа че момичето не е виновно за състоянието си . Моята съдба е същата само че аз отслабнах с 14 кг . Никой няма право да я вини че е виновна защото наистина само този който е минал през това знае какво е .. колко е мъчително , Все още помня безсънните нощи . белезите по ръцете , омразата , нервните пристъпи , часовете при психиатъра , скандалите с родителите , криеницата и лъжата за храната ,, и още и още .. лошото е че никой не осъзнава колко е противно .. колко е тежко да живееш в този свят .. красив , когато още не си попаднал в него и кошмара на всяко момиче когато вече не може да се измъкне от там .. а последиците са много . Аз лично нямам цикъл от 6 месеца , имам язва , свикнах с диоретиците , слабителните , косата ми опада , кожата ми стана суха , зъбите ми се прецакаха (емайл и т.н) , ноктите ми вече ги няма . и още куп неща и за какво ?! За да отида на кастинг и да ми кажат : 'съжаляваме , много си ниска не ставаш за манекен .' .. и какво ? - мислят си че си като другите разглезени момиченца .. а всъщност аз смея да твърдя че това което направих беше като да минеш през ада .. може да не ви се струва много отстрани но този който го е преживял сега ще ме разбере .. 3 месеца аз искарвах на сокове и вода .. след това започнах с пюретата и антидепресантите , часовете при психолога и системите , докато ме закрепят беше доста трудно , дори още не съм добре . Сега ям зеленчуци , плодове които най-често повръщам придружено с кръв и адски болки .. МОЯТ СЪВЕТ Е АКО ИСКАТЕ ДА ОТСЛАБНЕТЕ СПОРТА МУ Е МАЙКАТА , А НЕ НЯКАКВИТЕ ТЪПИ ДИЕТИ . НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ С ТОВА . ! ОБРИЧАТЕ СЕ НА СМЪРТ . МОЛЯ ВИ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ВЪРХУ НАПИСАНОТО ПО - ГОРЕ , МЕРСИ :)



Дано се оправиш :-# :cry:

sladkalady
07-09-2009, 11:34
Да,дано се оправиш :cry:

evi_vd
07-09-2009, 11:54
Така след като изчетох всичките 6 страници , държа да кажа че момичето не е виновно за състоянието си . Моята съдба е същата само че аз отслабнах с 14 кг . Никой няма право да я вини че е виновна защото наистина само този който е минал през това знае какво е .. колко е мъчително , Все още помня безсънните нощи . белезите по ръцете , омразата , нервните пристъпи , часовете при психиатъра , скандалите с родителите , криеницата и лъжата за храната ,, и още и още .. лошото е че никой не осъзнава колко е противно .. колко е тежко да живееш в този свят .. красив , когато още не си попаднал в него и кошмара на всяко момиче когато вече не може да се измъкне от там .. а последиците са много . Аз лично нямам цикъл от 6 месеца , имам язва , свикнах с диоретиците , слабителните , косата ми опада , кожата ми стана суха , зъбите ми се прецакаха (емайл и т.н) , ноктите ми вече ги няма . и още куп неща и за какво ?! За да отида на кастинг и да ми кажат : 'съжаляваме , много си ниска не ставаш за манекен .' .. и какво ? - мислят си че си като другите разглезени момиченца .. а всъщност аз смея да твърдя че това което направих беше като да минеш през ада .. може да не ви се струва много отстрани но този който го е преживял сега ще ме разбере .. 3 месеца аз искарвах на сокове и вода .. след това започнах с пюретата и антидепресантите , часовете при психолога и системите , докато ме закрепят беше доста трудно , дори още не съм добре . Сега ям зеленчуци , плодове които най-често повръщам придружено с кръв и адски болки .. МОЯТ СЪВЕТ Е АКО ИСКАТЕ ДА ОТСЛАБНЕТЕ СПОРТА МУ Е МАЙКАТА , А НЕ НЯКАКВИТЕ ТЪПИ ДИЕТИ . НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ С ТОВА . ! ОБРИЧАТЕ СЕ НА СМЪРТ . МОЛЯ ВИ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ВЪРХУ НАПИСАНОТО ПО - ГОРЕ , МЕРСИ :)
леле :shock:
късмет и дано се оправиш бързо

EarthShaker
07-09-2009, 12:05
какво леле... като не е мислила, така ще стане...

отвратен съм от безхаберито на някои хора към собствените си тела, за сметка на някакви измислени идеали за красота, наложени от телевизията..

pinki
07-09-2009, 12:40
какво леле... като не е мислила, така ще стане...

отвратен съм от безхаберито на някои хора към собствените си тела, за сметка на някакви измислени идеали за красота, наложени от телевизията..
съгласна съм...
Дано онова момиче по-горе се оправи .. това е трагедия

brutalextazy2oo9
07-09-2009, 15:04
Такааа и аз да се изкажа по темата.Сама знаеш че си доста слаба както каза.Миналата година по това време свалих 18 кг и станах 36 при ръст 161.Изглеждах като хммм скелет.Иии може би съм била болна от анорексия едла ли някога ще разбера ноооо...Напълно те разбирам защото пак бих го направила ако събера достатъчно воля.Работата е там че след време ще ги качиш (може да е след година 2 и повече но ще стане ) и ще ти е адски гадно и ще ти се реве за сичките пъти в които си се ограничавала а пак не си такава каквато искаш :-x Ужасно е наистина.Аз не съм колкото бях преди да отслабна но както разбра не съм и 36 вече водха ме на диетолог за качване и т.н. , но за всеки качен килограм ще плачеш после и ще ти е адски трудно ,ако още не си си повредила психиката повярвай ми спри дотука..
Иначе метод за бързо сваляне когато си толкова слаба няма :( Аз мога да ти кажа от личен опит какво действа - 1 ябълка на ден и 1 чаша мляко.Карала съм на това и подобно месеци наред и наистина действа стига да имаш волята и да си готова да ти пада косата да ти се лющи кожата и да не говорим за психозата :D Повярвай ми за диети мога много да те съветвам но първо искам да те питам имаш ли цикъл вече на тия кила?
Като чета к'фо пишеш се уверявам че имаш яко комплекси.... :shock:

elito6754
07-09-2009, 15:24
Така след като изчетох всичките 6 страници , държа да кажа че момичето не е виновно за състоянието си . Моята съдба е същата само че аз отслабнах с 14 кг . Никой няма право да я вини че е виновна защото наистина само този който е минал през това знае какво е .. колко е мъчително , Все още помня безсънните нощи . белезите по ръцете , омразата , нервните пристъпи , часовете при психиатъра , скандалите с родителите , криеницата и лъжата за храната ,, и още и още .. лошото е че никой не осъзнава колко е противно .. колко е тежко да живееш в този свят .. красив , когато още не си попаднал в него и кошмара на всяко момиче когато вече не може да се измъкне от там .. а последиците са много . Аз лично нямам цикъл от 6 месеца , имам язва , свикнах с диоретиците , слабителните , косата ми опада , кожата ми стана суха , зъбите ми се прецакаха (емайл и т.н) , ноктите ми вече ги няма . и още куп неща и за какво ?! За да отида на кастинг и да ми кажат : 'съжаляваме , много си ниска не ставаш за манекен .' .. и какво ? - мислят си че си като другите разглезени момиченца .. а всъщност аз смея да твърдя че това което направих беше като да минеш през ада .. може да не ви се струва много отстрани но този който го е преживял сега ще ме разбере .. 3 месеца аз искарвах на сокове и вода .. след това започнах с пюретата и антидепресантите , часовете при психолога и системите , докато ме закрепят беше доста трудно , дори още не съм добре . Сега ям зеленчуци , плодове които най-често повръщам придружено с кръв и адски болки .. МОЯТ СЪВЕТ Е АКО ИСКАТЕ ДА ОТСЛАБНЕТЕ СПОРТА МУ Е МАЙКАТА , А НЕ НЯКАКВИТЕ ТЪПИ ДИЕТИ . НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ С ТОВА . ! ОБРИЧАТЕ СЕ НА СМЪРТ . МОЛЯ ВИ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ВЪРХУ НАПИСАНОТО ПО - ГОРЕ , МЕРСИ :)

Изключително много съжалявам за теб, надявам се да се оправиш. Решението на проблема е да не се допуска все повече момичета да прибягват до такива методи за отслабване, затова трябва да има такива теми, да се обсъжда това и ако има такива като тови момиче, чието мнение цитирам, да им се влее малко акъл в главата.

akinom
07-09-2009, 15:59
Така след като изчетох всичките 6 страници , държа да кажа че момичето не е виновно за състоянието си . Моята съдба е същата само че аз отслабнах с 14 кг . Никой няма право да я вини че е виновна защото наистина само този който е минал през това знае какво е .. колко е мъчително , Все още помня безсънните нощи . белезите по ръцете , омразата , нервните пристъпи , часовете при психиатъра , скандалите с родителите , криеницата и лъжата за храната ,, и още и още .. лошото е че никой не осъзнава колко е противно .. колко е тежко да живееш в този свят .. красив , когато още не си попаднал в него и кошмара на всяко момиче когато вече не може да се измъкне от там .. а последиците са много . Аз лично нямам цикъл от 6 месеца , имам язва , свикнах с диоретиците , слабителните , косата ми опада , кожата ми стана суха , зъбите ми се прецакаха (емайл и т.н) , ноктите ми вече ги няма . и още куп неща и за какво ?! За да отида на кастинг и да ми кажат : 'съжаляваме , много си ниска не ставаш за манекен .' .. и какво ? - мислят си че си като другите разглезени момиченца .. а всъщност аз смея да твърдя че това което направих беше като да минеш през ада .. може да не ви се струва много отстрани но този който го е преживял сега ще ме разбере .. 3 месеца аз искарвах на сокове и вода .. след това започнах с пюретата и антидепресантите , часовете при психолога и системите , докато ме закрепят беше доста трудно , дори още не съм добре . Сега ям зеленчуци , плодове които най-често повръщам придружено с кръв и адски болки .. МОЯТ СЪВЕТ Е АКО ИСКАТЕ ДА ОТСЛАБНЕТЕ СПОРТА МУ Е МАЙКАТА , А НЕ НЯКАКВИТЕ ТЪПИ ДИЕТИ . НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ С ТОВА . ! ОБРИЧАТЕ СЕ НА СМЪРТ . МОЛЯ ВИ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ВЪРХУ НАПИСАНОТО ПО - ГОРЕ , МЕРСИ :)


Нямаш шанс в тази държава, да се оправиш..
Всичко трябва да дойде от теб, да контактуваш повече, да промениш нагласата на мозъка си към храната, знам колко е трудно, но повярвай ми действа, когато обкръжението е голямо, когато си обичана и то просто идва.. ядеш си без притеснения и ограничения, радваш се на живота.
Пожелавам ти да се оправишн, наистина.

mArMaLaDkA
07-09-2009, 16:59
Решението на проблема е да не се допуска все повече момичета да прибягват до такива методи за отслабване, затова трябва да има такива теми, да се обсъжда това и ако има такива като тови момиче, чието мнение цитирам, да им се влее малко акъл в главата.

Какво да се обсъжда, като само вчера се пуснаха поне 3 теми за някакви "чудодейни" таблетки и напитки за отслабване? Въпреки, че не само аз, а и други потребителки се опитахме да налеем малко акъл в главата на авторките, получихме едно враждебно отношение. Ами да си чупят главата в такъв случай! В крайна сметка, човек се опитва да им помогне и да ги предпази, а те му джафкат насреща! И никой модератор не заключва тея безмислени теми. Да кажеш, че са по 80 кила, отчаяни вече, пробвали всичко, ама те някакви мърдащи скелети се чудят как да се самоунищожат по-бързо. :?
Абсолютно комплексарски истории са ми това на разни разлигавени момиченца! Само един психически нестабилен човек би се влиял от някакви измислени наложени стандарти от хората. Само един мекушав човек би си загърбил същността, само и само, за да доказва на някой си колко е велик, че отслабва с всеки час. И да, изключително разлигавени сте, ама изключително! Другите да ви съжаляват, за мен сте си просто едни лигли, които са пренаситени от всичко вече и само се чудят от скука каква простотия да направят! Ако бяхте виждали поне един ваш близък как се бори със смъртта, колко системи са навързани по него и как иска само да ви държи ръката, за да е за последно с вас, изобщо нямаше да си правите гаври със здравето си! Изобщо не оценявате какво е здравето, изобщо! Никога не сте имали истински проблем, не сте имали болезнено изживяване, никога не сте живели в истинския свят, за да разберете, че трябва да се бориш, за да оцелееш, а не да се предаваш и да те тъпчат. Ако си имахте изобщо истински живот, нямаше да се чудите как да гладувате и колко ребра да ви се броят днес. Психолози, психиатри, все тая е. Как да ви налеят мозък в главата, като вие нямате?!

Little_Lady93
07-09-2009, 19:10
Лигла ше викаш на майка си!!!Виждам, че изобщо не си запозната за какво става въпрос, а ми се правиш на мн компетентна.Нали тряа да дойдат отнякъде тия комплекси.Не мислиш ли, че като казваш,че тези момичета са лигли без мозък продължаваш да им набиваш коплекса за малоценносткойто и без това имат.Едно ще ти кажа - не се прави на много разбираща защото лиглата тука си ти.Въобще не си навътре в проблема, така че въобще недей да пишеш.Истината е, че дори и "да се обричагт на смърт" тия "лигли" имат много повече воля от теб и са много по интелигентни от теб в тва пък изобщо не се съмнявам.Ако се поразровиш малко и попрочетеш, ще разбереш, че тези момичета са амбициозни и умни, само, че понеже никой не забелязва това те решават, че ако отслабнат всичко ще се промени.И това наистина става.Почват да се държат мило, да се закачат с теб.Хубаво е да си харесвам и за една жена комплиментите значат много.Може да ми се правите на чичко и леля Разбирачеви ама сте същите лицемери, коти се подиграват на леко пълните момичета.
Уверявам ви, че всички такива момичета ще са ви благодарни ако си запазите мнението за себе си!
МЕРСИ !

therichbitch
07-09-2009, 19:18
Good luck in anorexie. :-P
няма какво друго да кажа :?

Аз пък имам, написала го е на немско- английски, даже не напълно, защото на немски трябва да е с голямо "А", не се заяждам просто ме нерви, когато някой се прави на интересен, а не дава отговор на въпросите :>
за информация - на английски болестта се пише anorexiA
=>>> т.е. като ще се прайш на интересна, поне го напиши кат' хората

СЕГА on topic : не мисля, че трябва да си измисляш някаква нова диета, тъй като от теб приложените са доста ефективни и ако се касае за още няколко кг, защото много и да искаш не можеш /т.е. само скелетът ти тежи около 30-35кг/, тъй че предполагайки, че искаш 2-3 кг, ще ри кажа, че те не са никакъв проблем, т.е. можеш пак с някоя от тези, които досега си спазвала, а аз иначе бих ти препоръчала млечна, ядеш по 1-2 кофички нискомаслено мляко на ден, ама само това и за 10 дни мисля, че ще си го свалила вече :>
айде успех

mArMaLaDkA
07-09-2009, 19:24
Споменах неведнъж, че и аз съм търпяла подигравки като малка, но не съм тръгнала примерно да си режа косата или пък да гладувам! И в какво се състои волята им? Да гладуват, да си режат вените и да гълтат хапчета за отслабване ли? Това ли им е волята? Хах. Ако амбициозността и интелигентността се доказват с гладуване, мога отново само да се изхиля. Едно е да поотслабнеш и да стегнеш тялото си, за да се почувстваш уверена, друго е да се самопогубваш. Дали имаш нещо в главата си или не, не се доказва с това дали си 60 или 46 кг. Ако си мислите, че като следвате някакви глупави идеали, наложени от списания и телевизия, ще станете много по-харесвани, в груба грешка сте. Какъв е смисълът да се самопогубиш, само защото някой налага, че критерия за красота е да си 40 кг и ако случайно хапнеш нещо, да ходиш да си бъркаш с пръст в гърлото?
И от къде пък ще ми казваш, че съм се подигравала на леко пълните момичета? Да си ме виждала най-случайно? Имам много приятелки и познати, които са пълнички. И никога, ама никога не им се подигравам. Бих се подигравала само на някоя(независимо дали младо момиче или възрастна жена), която вижда, че е с наднормено тегло(да, точно такава, а не закръглена, защото има разлика), а нагъва по 3 шоколадови вафли за минута и се налива с газирано като за последно. Мога само да те съжалявам, ако преди, когато си била да кажем в порядъка на 60-65 кг не са те заглеждали, а сега ти правят комплименти. ТОВА е ЛИЦЕМЕРИЕ! Ако си имала истински хора около себе си, биха те харесвали такава, каквато си, биха те подкрепяли да отслабнеш, щом ще се чувстваш по-добре(говорим в границите на нормалното), а не щом станеш 40 кила с напикани гащи, да идват да ти приказват каква красавица си и да ти се мазнят. :?

Bianca
07-09-2009, 19:38
Good luck in anorexie. :-P
няма какво друго да кажа :?

Аз пък имам, написала го е на немско- английски, даже не напълно, защото на немски трябва да е с голямо "А", не се заяждам просто ме нерви, когато някой се прави на интересен, а не дава отговор на въпросите :>
за информация - на английски болестта се пише anorexiA
=>>> т.е. като ще се прайш на интересна, поне го напиши кат' хората

СЕГА on topic : не мисля, че трябва да си измисляш някаква нова диета, тъй като от теб приложените са доста ефективни и ако се касае за още няколко кг, защото много и да искаш не можеш /т.е. само скелетът ти тежи около 30-35кг/, тъй че предполагайки, че искаш 2-3 кг, ще ри кажа, че те не са никакъв проблем, т.е. можеш пак с някоя от тези, които досега си спазвала, а аз иначе бих ти препоръчала млечна, ядеш по 1-2 кофички нискомаслено мляко на ден, ама само това и за 10 дни мисля, че ще си го свалила вече :>
айде успех
Алооооо, знам, че е с А, просто съм объркала клавишите?!? За Английски никога не можеш да ме хванеш, ахаха.
Плюс това по-надолу на НЯКОЛКО пъти дадох отговор по темата.
Аре стига си ме дразнила, че си ебати селската пръчка.

Little_Lady93
07-09-2009, 19:38
Никога не съм била 60 кг.Бях 52 при ръст 161 (само за инфо).И какво ми казваш аз откъде накъде съм казала еи кво си?!Ти откъде накъде ми казваш, че съм лигла???Не познаваш родителите ми, не знаеш къде уча, не му знаеш успеха в дск, нитпо пък знаеш дали не съм ходила и на някакви състезания конкурси и прочие, че да ми казваш, че седя и се чудя кво да измисля!!!Живота ми е мн по смислен от твоя уверявам те.Тва, че ти по цял ден си айляк си мислиш, че имаш "социален", разбираш ли, живот само те прави поредната.Доста си безинтересна знаеш ли?Като не ти харесва темата и мислиш, че сме зле недей пиши бе момиче.Никой не ти натиска пръстите на клавишите.За последен пъ ви го казвам дано ви се набие в кратуните РАЗДЕЛА Е ДИЕТИ !!!
айде поуспокойте се малко и по-полека със заръките щото сте адски невежи

Little_Lady93
07-09-2009, 19:40
Баница мери си приказките и внимавай кого обиждаш!!! :D

mArMaLaDkA
07-09-2009, 19:49
Така е. Адски безинтересна съм, нямам си никакъв социален живот, невежа съм и то, само защото не гладувам, не се тъпча с хапове и не ме избиват комплекси. Тъжно.
Иначе Бианка, ако не си мери приказките какво? Ще я уцелиш с някое ребро ли?

Little_Lady93
07-09-2009, 20:00
За твое тъпо сведение не всички се тъпчат с хапове... и да невежа си.И ти съшо можеш да си мериш приказките щото не с ребро а с развалени яйца ще те замерям :-D

therichbitch
07-09-2009, 20:01
Good luck in anorexie. :-P
няма какво друго да кажа :?

Аз пък имам, написала го е на немско- английски, даже не напълно, защото на немски трябва да е с голямо "А", не се заяждам просто ме нерви, когато някой се прави на интересен, а не дава отговор на въпросите :>
за информация - на английски болестта се пише anorexiA
=>>> т.е. като ще се прайш на интересна, поне го напиши кат' хората

СЕГА on topic : не мисля, че трябва да си измисляш някаква нова диета, тъй като от теб приложените са доста ефективни и ако се касае за още няколко кг, защото много и да искаш не можеш /т.е. само скелетът ти тежи около 30-35кг/, тъй че предполагайки, че искаш 2-3 кг, ще ри кажа, че те не са никакъв проблем, т.е. можеш пак с някоя от тези, които досега си спазвала, а аз иначе бих ти препоръчала млечна, ядеш по 1-2 кофички нискомаслено мляко на ден, ама само това и за 10 дни мисля, че ще си го свалила вече :>
айде успех
Алооооо, знам, че е с А, просто съм объркала клавишите?!? За Английски никога не можеш да ме хванеш, ахаха.
Плюс това по-надолу на НЯКОЛКО пъти дадох отговор по темата.
Аре стига си ме дразнила, че си ебати селската пръчка.

да, само че съм написала съвсем интелигентно обяснение, за да се аргументирам защо съм отправила въпрсната забележка, за разлика от теб, само с думичките "аре" и "алоо" си ми ясна, та не знам коя е селянката в случая, а относно английския ти- не го знам какъв е, но какъвто и да е- не бъди сигурна, че не мога да те "хвана" :>
П.П. Аз съм, чувала, че на село така се говори на "аре" , но не знам дали е така, само ти можеш да кажем, май доста време си прекарала там :/
ФАКТЪТ, ЧЕ ЗАПОЧВАШ ДА ОБИЖДАШ С ЕПИТЕТИ, БЕЗ ДА СЪМ ТИ КАЗАЛА НИЩО ЛОШО, ГОВОРИ САМ ЗА СЕБЕ СИ И ЗА ТЕБ :o

mArMaLaDkA
07-09-2009, 20:02
Така е, пази ги тея ребърца, че ще ти трябват. 8-)
Аз се спирам вече. Доскуча ми. :(

Bianca
07-09-2009, 20:03
Не че нещо, ама съм дала отговор по темата, при това доста преди теб, а и доста по-умен. Ти само ПОДСТРЕКАВАШ към анорексия.
Но както и да е, разправяла съм се вече с теб, неспасяем случай си.

Little_Lady93
07-09-2009, 20:09
therichbitch мила няма смислъл да спорим повече.С дървени философи ,сиг със степен "професор" като тази на Вучков,може ли да се спори?!?!Се едно имам радио насреща.
На вас двете Баница и другата там ви казвам само да си развявате "компенентното" мнение някъде другаде, тука никой не ви го желае

therichbitch
07-09-2009, 20:11
^^ хубаво ,че се отказа, слава на Бога,
всяка жаба да си знае гьола, добре, че понякога, някъде, в някого има просветление, поне затова да ти се зарадва човек :-D

по темата: НЕ подстрекавам никого към анорексия, но на ръст 165 самите и кости може да са мн дребни и съответно леки, т.е. може пък и да не е тапициран скелет, което автоматично значи, че няколко кила няма да и навредят толкова :>

cappy123
07-09-2009, 20:12
Не, сериозно, ходи на психолог.
Не се ебавам, не се и заяждам.
Анорексията и булимията не са шега работа и повярвай, много съм запозната с тая тема.
А ако просто се правиш на интересна с тая тема, държа да те информирам че си адски зле, за което също препоръчвам психолог.


мацката е напълно права!!! това не е шегаа работа. Не прекалявай!!! :?

mArMaLaDkA
07-09-2009, 20:13
Не думай! И то само, защото е различно от твоето. Гледам си тръгнала в другата тема да пишеш как медиите създавали някакви идеали, които не били правилни, а вчера точно ти разправяше на една потребителка дали е виждала списание. :razz: С 15-годишна анорексичка отказвам да споря.

Little_Lady93
07-09-2009, 20:16
на 16 съм всъщност мармалад мазен :D Да държа на всичко което съм казала нясякъде в темите.На мен не ми харесва, че насякъде модела е това, обаче е факт и няма да се промени щото на мене или натебе примерно не ни харесва.Тва е положението...

mArMaLaDkA
07-09-2009, 20:20
15-16 все тая, 93-набор повече от 90% са оакана работа. 8-)
И не съм "мармалад мазен", а шипков, благодаря!

Не ти харесва наложения идеал, а гладуваш като ненормална? Добре. Интересно ми е обаче как не ти се лепи после? Хляб, ядки, човешка храна един вид?

therichbitch
07-09-2009, 20:29
eee, момичета, не се джафкайте в този късен час :/
всеки си има различен вкус :)

kuklichka_bg
07-09-2009, 20:53
по-точно различно мислене. :P

therichbitch
07-09-2009, 21:12
по-точно различно мислене. :P

е да, но на едните има харесва да са много слаби, но другите не биха жертвали здравето си за това :>
се тая де, мисълта ми беше да не се карат :Д

Kris4oy
07-09-2009, 22:03
ами аз до миналата година си бях бая закръглено момиченце (казвам закръглено, а не дебело) и всички ми се подиграваха, а покрай мен се разхождаха момиченца с едни телца.. Та един ден се реших и почнах диета свалих 7-8 кг. и престанах. изглеждах добре, но все още имах малко коремче реших да почна пак с диети, но нищо не стана.. Преди 2-3 седмици отново реших, че съм мега, ултра, ненормално дебела, обаче вместо диета реших упражнения - коремни пресии и какволи оше не-по 1-2 часа на ден.. всяко нещо с времето си де, но определно по-добре със спорт вместо диета - прецаках си организма с таз моята диета на 14 съм и още не може да ми дойде и какви ли не още глупости! Знам, че не искаш мнение, но аз ако имах твоите килограми щях да съм горда! И мисля, че вече си докаала каквото трябва на баща си! Ходи на фитнес - ваканция сме, да не е всеки ден да речем 3-4 пъти в седмицата.. За 2 седмици ще си в перфектна форма! Запиши се на тае бо с него ще стане още по-бързо! Изгарят се по 800 калории с една 60 минутна тренировка.. внимавай какво ядеш най-добре някакви салати, пилешко, риба и плод :) ето ти един сайт http://zdravoslovno.com/Calculators.html да си изчисляваш калориите всичко необходимо! Но, повярвай ми ще си прецакаш организма!Портувай малко с някоя приятелка или сама - ще се почувстваш 100 пъти по-добре и ще има ефект! С диета не можеш да си стегнеш коремчето, или да си оформиш краката! Организмът ти ще отслабне като цяло - в лице особено! И не се ъпчи с глупости - да речем Слънчо, солети и т.н. и да си кажеш аз нищо не съм яла пък пълнея! Ти наистина по този начин нищо не ядеш, просто си залъгваш стомаха и пълнееш! Моето лично мнение е да не предприемаш нищо! Да не съжаляваш после! Сама си помисли!

zvezdichkaaa
07-10-2009, 07:30
^^Най-сетне едно смислено мнение,слава богу!

Little_Lady93
07-10-2009, 07:54
мармалад, лепи ми се колкото ми се лепеше и преди.Просто тая работа е от 1 година и организма ми вече свикна на тия кг.Апък когато кача малко (2 кг примерно както сега) прая нещо и ги свалям.Не е лесно ама вече се примирих с факта че цял живот ще съм на диета.Такъв ми бил късмета хаха :-D

mArMaLaDkA
07-10-2009, 07:56
Че аз, ако ти кажа, че съм 1.63(последн отолкова бях) и съм 52-3 кг, ти сигурно удар ще получиш. 8-)

Little_Lady93
07-10-2009, 08:03
Неее стига глупости, не съм такава.Не съм съдник на никого освен на себе си.Освен това на всеки кг му стоят различно има и огромно значение дали си 52 кг и спортуваш или си толкова и не си мръдваш пръста.Обикновено ако човек е от първия вид въобще не му личат кг.
Разберете, че е подстрекавам никого да бъде като мен, да не говорим че аз може да съм по малко кг но не ООООпределено не съм тапициран скелет.Тва е въпрос на личен избор.Пък отдавна не карам само на плодове и зеленчици и може би затова не ми се "лепи".Ям от всичко, ама наистина всичко, ама количествата са мнооого малки.
И др което исках да кажа е, че най-важно е т ида се харесваш.Щом се чустваш добре на тия кг значи те са правилните за теб :)

mArMaLaDkA
07-10-2009, 08:10
Радвам се, че постигнахме еднакво мнение. :) Щом се харесваш и се чувстваш добре в тялото си, лошо няма, стига да не граничи с лудостта. Че напоследък съм се наплашила какви ги виждам по центъра.

Bianca
07-10-2009, 09:35
Литъл лейди, не че нещо, но ако не беше съдник на останалите, щеше ли да ми казваш, че има какво да оправям по себе си и че съм кифла? :?

Little_Lady93
07-10-2009, 09:38
Казах ти го защото се заяждаш с мен.Не ми харесва :D

therichbitch
07-10-2009, 13:25
^ това, че е казала нещо, не означава, че съди някого :>

amorfati
07-15-2009, 05:52
Момиче мисля че ще си създадеш сериозен проблем с това,недей чак толкова де сега....Какво си решила да впечатляваш баща си,твоя си работа само че моето мнение е , че трябва да бъдеш себе си и да не изпадаш в някви мании да впечатляваш когото и да било. Помисли за здравето си,недей да го съсипваш.После ще съжалявпа ужасно много,докато лежиш в болницата и ядеш по един залък на ден и тогава ще видиш колко ще му е тежко на баща ти.Не си пропилявай живота така глупаво,просто недей..........

ladyamfetamin
07-15-2009, 10:05
iaz nz kak si gi svalila teq 15 kila :-D