PDA

View Full Version : Проблем с косата ...



Forbiddennn
07-07-2009, 19:06
От дълго време вече имам проблем с косата - като хвана с нокътя и започна все едно да го беля кожата ми сякаш остава по пръстите ... Стои като люспи и като се подстрижа малко е все едно имам буци по главата ... Ходих на лекар, предписаха ми Низорал ако не се лъжа, мих си главата с него, но това не помогна ... Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели решението тъй като наистина когато се подстрижа ме е срам да изляза ...

vagarious
07-07-2009, 19:34
То от първия път няма да ти помогне.Бъди по-редовен и тогава ще видиш крайния резултат. :)

Forbiddennn
07-07-2009, 19:47
Използвах цялата тубичка с низорал ... Казаха ми, че не е хубаво да се ползва повече от това ...

Forbiddennn
07-09-2009, 11:33
Някой ще помогне ли ?

Sapphire99
07-09-2009, 12:40
Питай доктора имаше 1 не шампоан . Преди къпане го втриваш в косата си и то е някакво кафяво (като йод) седиш 10-15 мин така и след това го измиваш хубаво с шампоан .На мене доктора ми препоръча да си мия главата по три пъти на веднъж (слагаш шампоан отмиваш и повтаряш 3 пати) за да се измие хубаво , защото иначе имало гаден ефект в/у кожата на главата. И доколкото за 1 месеш ( 12 пъти третирах проблема ) и отмина проблема.

techCandy
07-09-2009, 14:17
Ми това според мен са плаки и мазен пърхот. Влез в някоя аптека с медицинска козметика и питай за Дюкре. Можеш да пробваш Дюкре ПСО, който е за по- тежки случай (на псориазис), а си има и такъв за мазен пърхот, който май беше Келуал ди ес, питай и ще ти кажат. Ползва се като обикновен ш-н, но дава много добри резултати. Струва около 20 лева.