PDA

View Full Version : Какво правите когато ...



moonlightshadow92
07-07-2009, 19:53
Моя въпрос е какво правите когато искате да се запознаете с нови хора ... някой ще ми каже да излизам,но немога просто да изляза и да заговарям хората твърде срамежлива съм за подобни действия ... Ако има значение на 16 съм момиче ... Всякакви съвети са ми добре дошли .Благодаря предварително :)

kombarka
07-07-2009, 19:56
Взимам приятелка под ръка за душевна подкрепа и се присъединяваме към групови развлечения... волейбол, тенис (по тоя начин преди 2 дена намерих нови познати 8-) ) или път кънки (през зимата де) :P

glezan4e
07-07-2009, 19:59
Взимам приятелка под ръка за душевна подкрепа и се присъединяваме към групови развлечения... волейбол, тенис (по тоя начин преди 2 дена намерих нови познати 8-) ) или път кънки (през зимата де) :P
не всеки има "смелостта" да се присламчи към играещите вече волейбол и т.н.
към авторката :arrow: излез с приятелки.. питай ги за техни познати.. просто излизай в по-големи компании :)

moonlightshadow92
07-07-2009, 20:00
В момента проблема ми е че всички заминаха на някъде и аз ще заминавам ама по-късно до тогава ми се иска да общувам с нови хора,но незнам как да се запозная с такива .. :)

ArTanDra
07-07-2009, 20:36
Снимки имаш ли... пускай се в някой сайт за запознанства и си готова.. като се запознаеш с някое момче то ще има компания и готово

moonlightshadow92
07-07-2009, 20:47
Ами имам снимки,имам и регистрации в такива сайтове,но нещо там не ми върви особено (смисъл пишат ми или твърде голями,или такива на които нямам особено доверие и едвали бих излязла с тях) Ужас :D безнадежден случей съм

glezan4e
07-08-2009, 06:26
ами след като имаш регистрации по тези сайтове..бъди по - активна в търсенето.. разгледай къде кво има.. и така

kombarka
07-08-2009, 09:07
Взимам приятелка под ръка за душевна подкрепа и се присъединяваме към групови развлечения... волейбол, тенис (по тоя начин преди 2 дена намерих нови познати 8-) ) или път кънки (през зимата де) :P
не всеки има "смелостта" да се присламчи към играещите вече волейбол и т.н.
към авторката :arrow: излез с приятелки.. питай ги за техни познати.. просто излизай в по-големи компании :)

Ъ? Това някаква ирония ли беше? 8-)

plmn
07-08-2009, 09:45
акаунт в тия сайтове не се прави за да чакаш някой да ти пише
някой като те кефи, пиши му.

Niagara92
07-08-2009, 09:51
Ако имаш наблизо парк/алея ходи да бягаш/разхождаш куче .Хем е здравословно,хем ще срещаш едни и същи лица и постепенно ще започнете да се поздравявате и да завързвате разговор.Вариант е...

elito6754
07-08-2009, 09:55
Ако имаш наблизо парк/алея ходи да бягаш/разхождаш куче .Хем е здравословно,хем ще срещаш едни и същи лица и постепенно ще започнете да се поздравявате и да завързвате разговор.Вариант е...

+1. Подкрепям, пък и сега е ваканция, имаш време за такива разходки.

moonlightshadow92
07-08-2009, 15:03
Много благодаря за отговорите,ще се опитам да направя някои от предложените неща . :-) Мерси

mArMaLaDkA
07-08-2009, 15:12
В тея сайтове какъв нормален разговор може да завърже, освен ако няма снимки по сутиен, без сутиен, с гащи, без гащи..? Освен да си разменят по едни коментари "много си симпатичен ;)", "миси, и ти си шлядкуу бебзи". :lol: Мании, тея сайтове са най-голямата простотия.